Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зе хоче обміняти Медведчука

Re: Зе хоче обміняти Медведчука

на українців, які утримуються в російських в'язницях

пiздабол ..


   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука
nik

пiздабол ..

ну предложи лучший вариант
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

у Артеменка по народженню громадянство було
Вишинського обміняли, коли знайшли російське громадянство

прецеденти є
Українські суди інколи роблять чудеса.
Конституція України
Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

Громадянин України не може бути вигнаний за межі України або виданий іншій державі.

Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами.
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Українські суди інколи роблять чудеса.
Конституція України
Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

Громадянин України не може бути вигнаний за межі України або виданий іншій державі.

Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами.


"права змінити громадянство"
не "право отримати друге громадянство", а "право змінити існуюче"
добровільне прийняття іншого громадянства - це і є акт зміни громадянства
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

ну предложи лучший вариант

знайти факти держзради

   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука
nik

знайти факти держзради

ну найди
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

"права змінити громадянство"
не "право отримати друге громадянство", а "право змінити існуюче"
добровільне прийняття іншого громадянства - це і є акт зміни громадянства

Відповідно до статті 4 Конституції України в Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом. Статтею 2 Закону України «Про громадянство України» передбачено, якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

ну найди

пiздабол казав що є ..

   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Відповідно до статті 4 Конституції України в Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом. Статтею 2 Закону України «Про громадянство України» передбачено, якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.

так, є невідповідність
але якщо обмін буде узгоджений, то медвечук зможе подати відмову від українського і лишить собі лише російське
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука
nik

пiздабол казав що є ..

це хто?
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

це хто?



   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

ще би дебіла Киву непогано було б обміняти на когось
Буба може плміняти хіба що на бабло в офшорі
 :weep:
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука
nik

Показати зображення...

а так?

   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

А Медведчука об этом спросили? Ему ахуенно и здесь в Украине. Никуда он не поедет. Сидя под домашним арестом он смастерил себе деревянную куклу вуду назвал ее Бубочкой и терерь каждый день вбивает в нее гвозди а коли має час та натхнення вкручує ще і саморізи
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Пусть Зеленский лучше порошенко на военнопленных попробует поменять :lol:  с него дурака станется
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука
nik

немаэ заперечень  :laugh:  :facepalm:
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

А Медведчука об этом спросили? Ему ахуенно и здесь в Украине. Никуда он не поедет. Сидя под домашним арестом он смастерил себе деревянную куклу вуду назвал ее Бубочкой и терерь каждый день вбивает в нее гвозди а коли має час та натхнення вкручує ще і саморізи

Хуйло може захотіти забрати до себе свого кума
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

цiкаво яка доля медчукiвських нафтопереробних заводiв ..
мабуть Бєне передали ..
 :)

   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

вова хітрий (ц)
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

цiкаво яка доля медчукiвських нафтопереробних заводiв ..
мабуть Бєне передали ..
 :)
Беня навіть не приховує, що крім українського, ще має громадянство двух країн. Тому Беню позбавлять указом українського громадянства і передадуть Штатам.  ;)
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Поклонську вже арештував. Тепер залишилось обміняти Медведчука. Космодром побудував, мільярд дерев висадив, треба ж шось робить. А то термін закінчиться і нixyя...
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

вова хітрий (ц)

точно це невідомо. спам, який він переодично несе, може бути маскою - з дурня меньше попиту
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

пруф?
про те, як 5/04/2019 здавав аналіз в "приватній лабораторії" (а хто був власник її, пригоди самої довідки -- все є в ІНЕТі)
https://www.radiosvoboda.org/a/news--zelenskyi-poroshenko-analizy/29862753.html
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Поклонську вже арештував. Тепер залишилось обміняти Медведчука. Космодром побудував, мільярд дерев висадив, треба ж шось робить. А то термін закінчиться і нixyя...
імітатор (і все гірше та гірше виходить із часом - чому, здогадатися не важко)
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука
nik

про те, як 5/04/2019 здавав аналіз в "приватній лабораторії" (а хто був власник її, пригоди самої довідки -- все є в ІНЕТі)
https://www.radiosvoboda.org/a/news--zelenskyi-poroshenko-analizy/29862753.html

ну i? що там з  "наркоманом"?
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

ну i? що там з  "наркоманом"?
все є в ІНЕТі
+Чекалкина послухайте, як він жив в 2012 р на 1 поверсі із кв95 цілий тиждень в ЯЛТІ
(самого цього буде ДОСИТЬ)
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Смішно, він намагається позбутись Мудачка. Якщо вибори, то людина яка під слідством вроді може бути кандидатом в прези... Міняти законодавство виглядатиме як слабкість.
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука
nik

я вибачаюсь, але я навіть не розумію про що мова. і хто такий чекалкін?

я так само можу вам сказати - зеля - не наркоман, всі пруфи в інтернеті...
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

я вибачаюсь, але я навіть не розумію про що мова. і хто такий чекалкін?

я так само можу вам сказати - зеля - не наркоман, всі пруфи в інтернеті...
2004 рік, проект веселі яйця бачив? Його.
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Похоже одного ковбасника взяли в зелений пул
Так сраку рвати з Канади за це непорозуміння ще тре вміти
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Клован продемонстрировал на весь мир, что граждане Украины, для своей власти - разменный фонд.
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

На шо міняти буде?
На кокс? Чи на газ?  :weep:
дайтє два! підкилимно так і може зробити.
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

гм... цікаво спостерігати гідне подиву завзяття в захисті прав українського громадянина Медведчука
мученик режиму  :weep:
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Дуже добротний тролінг хуйло
Любиш кума - віддай нам всіх українських полонених
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Ответ Президенту Зеленскому по поводу моего гражданства и «уникальной» идеи обмена:

https://zagittya.com.ua/news/zajavlenija/otvet_prezidentu_zelenskomu_po_povodu_moego_grazhdanstva_i__unikalnoj__idei_obmena.html
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

я вибачаюсь, але я навіть не розумію про що мова. і хто такий чекалкін?

я так само можу вам сказати - зеля - не наркоман, всі пруфи в інтернеті...

тут є все і одразу з 1 хв
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Україна могла б обміняти народного депутата Віктора Медведчука, який проходить підозрюваним у кількох кримінальних справах, на українців, які утримуються в російських в'язницях. Але тільки в тому випадку, якби у Медведчука виявилося російське громадянство.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю телеканалу ICTV.

Медведчук, зазначив президент, юридично на цю мить є українським громадянином, тому в його відношенні застосовується українське законодавство.

«З іншого боку, якщо, наприклад, Росія підтвердила б, що у пана Медведчука є російське громадянство, наприклад, скажімо так, цілком можливо, то тоді ми б із задоволенням, після цього підтвердження, або хоча б натяку, розглянули можливості обміну пана Медведчука на дійсних героїв і громадян України, які знаходяться не в Україні» - сказав він.
интересно кто его надоумил такое ляпнуть?
 что имеется ввиду когда "на цю мить є українським громадянином, тому в його відношенні застосовується українське законодавство.", типа будь у него кацапское то украинское законодательство было бы неприменимо?
 Сама идея для ... может показаться суперовой, на первый взгляд, но без приговора суда медведчуку в ближайшие годы ничего не угрожает, а там глядишь Верховный Суд санкции снимет, а после и дела могут и до суда не дойти. В итоге имея такое вот публичное заявление ЕСПЧ просто выпишет компенсацию за нарушение прав человека, это если до того украинские суды не признают преследование по политическим мотивам. Тщательнее нужно слова подбирать, и обвинения нужно строить на нарушении законодательства, а не на моральной оценке пусть и такого одиозного типа как медведчук..
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

Якщо чисто емоційно, то хуйлового кума дуже хотілось би змішати з гівном. Але це треба робити юридично точно, без косяків, щоб гарантовано було. Але із Бубочки такий урист -як з гівна патрони. Завалиль він цю тему.
Вірніше уже завалює і схоже, що навмиснр.
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

"Обменяли хулигана на Луиса Корвалана

Где б найти такую ять, чтоб на Брежнева сменять"  :K
   
Re: Зе хоче обміняти Медведчука

гм... цікаво спостерігати гідне подиву завзяття в захисті прав українського громадянина Медведчука
мученик режиму  :weep:

Я подивлюся на твоє завзяття, коли мудачук повиграє усі позови в ЄСПЛ і ти будеш платити йому компенсації зі своєї кішені.
Ти, а не зеленський.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія