Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педрили , а ви розумієте що ви така ж срань як і зелені наступники ?

Мені за свої голосування не соромно. На відміну від... 1991 Чорновіл, 1994 Кравчук, 1999 Кучма, 2004 Ющенко, 2010 проти всіх, 2014 Гриценко, 2019 Порошенко.
Значиться так
у 2010, знаючи про більший попередній рейтинг Хряка, ви тим не менш не завадили йому захопити країну і тим самим стали нехай непрямим, але все ж таки винуватцем подальших подій, а саме - вбивств людей на Майдані
у 2019 ви прагнули віддати Україну на дожирання її кнурофермою, але не вдалося
Очікуєте бурхливих аплодисментів?
Але тільки після того, як ВІДПОВІСТЕ за свій вибір.
   
від таких тверджень реальність не змінюється)
мій висновок базувався на твоїх словах, що робота Юлі при Ющі була бездоганною, що є великим перебільшенням, дуже м'яко кажучи.
Людина, котра таке говорить, або помиляється, або свідомо говорить неправду. Звісно, я волію вибрати перше, щоб не думати надто погано про цю людину.)
Ну, власне, мова не про те. Куди цікавіше спостерігати, як Людас з болем, скулєжом, і матюками намагається вилупитись із зеленої шкури, в яку сам себе загнав.

окей, назвіть хоча б одне шось погане за 2005-й рік від прем'єрства тимошенко.
Зі свого боку можу хоть щас позитив перечислити.
   
мантра має бути коротшою і краще ритмізованою
нічо, і так сойдьот
   
Значиться так
у 2010, знаючи про більший попередній рейтинг Хряка, ви тим не менш не завадили йому захопити країну і тим самим стали нехай непрямим, але все ж таки винуватцем подальших подій, а саме - вбивств людей на Майдані
у 2019 ви прагнули віддати Україну на дожирання її кнурофермою, але не вдалося
Очікуєте бурхливих аплодисментів?
Але тільки після того, як ВІДПОВІСТЕ за свій вибір.

Я несу відповідальність за 2 термін Кучми і президентство Ющенка. Всі інші рази мій вибір не співпадав з вибором українського народу. Так що я несу відповідальність за вибір Ющенка і мені не соромно за вибір цього президента.
   
а дриЩенок?
ні. Свин негідник вищої міри. Взірець
   
ні. Свин негідник вищої міри. Взірець

ну не знаю
по підлості дрищенка ніхто не переплюне.
і по чмошності теж
   
Я несу відповідальність за 2 термін Кучми і президентство Ющенка. Всі інші рази мій вибір не співпадав з вибором українського народу. Так що я несу відповідальність за вибір Ющенка і мені не соромно за вибір цього президента.
бо сорому не маєте
   
ну не знаю
по підлості дрищенка ніхто не переплюне.
і по чмошності теж
по чмошності дрищ. А підлість у свина незрівнянна
   
окей, назвіть хоча б одне шось погане за 2005-й рік від прем'єрства тимошенко.
Зі свого боку можу хоть щас позитив перечислити.
Я не готовий предметно відповісти на це питання. І не дуже маю натхнення вивчати його посеред ночі. Сорі, може іншим разом про це побалакаємо, причому не обмежуючи себе чомусь 2005-м роком.
   
бо сорому не маєте

Тобто, з вашої реакції я зрозумів, що треба було за Януковича в 2004 році голосувати, тоді б в мене була совість, так?
   
Я не готовий предметно відповісти на це питання. І не дуже маю натхнення вивчати його посеред ночі. Сорі, може іншим разом про це побалакаємо, причому не обмежуючи себе чомусь 2005-м роком.

тобто предмета ви не знаєте, але апріорі вважаєте, що я неправий.
от і поговорили.
   
Тобто, з вашої реакції я зрозумів, що треба було за Януковича в 2004 році голосувати, тоді б в мене була совість, так?
і розумієте неправильно. Я теж голосував за Ющенка, звісно, а він виявився дрищем
   
тобто предмета ви не знаєте, але апріорі вважаєте, що я неправий.
от і поговорили.
злочинний контракт абирвалг! :lol:
   
і розумієте неправильно. Я теж голосував за Ющенка, звісно, а він виявився дрищем

Так чому ж тоді той вибір був неправильний? Треба було зразу Яника в 2004 році в крісло посадити?
   
Так чому ж тоді той вибір був неправильний? Треба було зразу Яника в 2004 році в крісло посадити?
більше скажу, якби знову був вибір між дрищем і овочем, я знову голосував би за дрища. Але з дуже великим соромом
   
нічо, і так сойдьот

абсолютно зелючий принцип
   
Я несу відповідальність за 2 термін Кучми і президентство Ющенка. Всі інші рази мій вибір не співпадав з вибором українського народу. Так що я несу відповідальність за вибір Ющенка і мені не соромно за вибір цього президента.
Справді? А мені соромно. Але не за вибір як такий - не за Янучару ж було голосувати насправді. Мені було соромно перед людьми на роботі, що я так наполегливо агітувала за такого кінченого нікчему, який так швиденько злив в унітаз Майдан. Пам"ятаю той страшний день 8 вересня, ми тоді були на семінарі у будинку відпочинку за містом. Стоїмо на вулиці у перерві, всі на мене дивляться і питають : Ну, як? все нормально?...
   
абсолютно зелючий принцип
Тоді нехай буде перший варіант
   
тобто предмета ви не знаєте, але апріорі вважаєте, що я неправий.
от і поговорили.
Так, я не знаю "предмету" настільки глибоко, як правовірні її поціновувачі, не вникав, але певних фактів з її біографії мені досі було достатньо, аби скласти про неї думку, як про людину і політика.
Перепрошую ще раз, не маю бажання заглиблюватись в юлю в тему наразі.
   
Мені за свої голосування не соромно. На відміну від... 1991 Чорновіл, 1994 Кравчук, 1999 Кучма, 2004 Ющенко, 2010 проти всіх, 2014 Гриценко, 2019 Порошенко.

Прикол в тому, що ти розумний був колись в молодості, але з віком розуму все меньше і меньше :( 
   
ні. Свин негідник вищої міри. Взірець
+100500
гаже вибору післямайданна Україна у 2014 році зробити не могла
   
Пидры все думают, что можно переписав историю, изменить настоящее. Типично кацапский подход. Расслабьтесь, развилка пройдена и назад поезд не поедет.  B-)
   
Так, я не знаю "предмету" настільки глибоко, як правовірні її поціновувачі, не вникав, але певних фактів з її біографії мені досі було достатньо, аби скласти про неї думку, як про людину і політика.
Перепрошую ще раз, не маю бажання заглиблюватись в юлю в тему наразі.
але фактів з біографії Свина вам виявилося недостатньо
   
Так чому ж тоді той вибір був неправильний? Треба було зразу Яника в 2004 році в крісло посадити?

Так ти ж його в 10-му посадив на крісло :( Не один хєр?
   
Прикол в тому, що ти розумний був колись в молодості, але з віком розуму все меньше і меньше :( 

Ну то вже мої проблеми, а вам прийдеться ще багато разів розчаруватись в Зе. І порохоботи тут будуть нідочого. Він все сам зробить.
   
+100500
гаже вибору післямайданна Україна у 2014 році зробити не могла
взірець слабкувате слово. Еталон, о!
   
Ну то вже мої проблеми, а вам прийдеться ще багато разів розчаруватись в Зе. І порохоботи тут будуть нідочого. Він все сам зробить.
Я вас засмучу, але ...не прийдеться
   
Так ти ж його в 10-му посадив на крісло :( Не один хєр?

У нас в крісло саджає мудрий український народ. Я за Януковича в 2010 не голосував. Людас теж міг в 2019 році проголосувати проти шоколаду і клоуна, а тепер крити їх матами і критикувати, але ж він свій вибір зробив...
   
але фактів з біографії Свина вам виявилося недостатньо
Миросю, ти - і факти? :weep: В твоєму арсеналі суцільні кострубаті пафосні вигуки. Тут ви дуже схожі з костяшею.
Для початку, не зайопуй своїм "свином". Я ж юлю гарненько називаю? ну, майже завжди.
   
Я вас засмучу, але ...не прийдеться

Радий буду помилитись. Додам ваше твердження в закладки і через півроку підніму його.
   
Ну то вже мої проблеми, а вам прийдеться ще багато разів розчаруватись в Зе. І порохоботи тут будуть нідочого. Він все сам зробить.

Так ти не порохобот. Ти - синяк натуральний, зразка 2005 року. Тебе Ющенко щетоді в синяки Меморандумом перековав.
   
Я за Януковича в 2010 не голосував.
Пілат теж умивав руки, допомогло це йому?
   
Так ти не порохобот. Ти - синяк натуральний, зразка 2005 року. Тебе Ющенко щетоді в синяки Меморандумом перековав.

Так всі питання до Людаса. Це він мене порохоботом обізвав. От бідолага, знову не вгадав.
   
Так всі питання до Людаса. Це він мене порохоботом обізвав. От бідолага, знову не вгадав.

А проти "синяка" ти нічого не заперечуєш?

Оk. Так і запишем.
   
але певних фактів з її біографії мені досі було достатньо, аби скласти про неї думку, як про людину і політика.

таких же певних фактів вистачає про БУДЬ-ЯКОГО політика.
Етак можна і на вибори не ходити, получаєця
(впрочем, і так на них не хожу, забагато честі)
   
шо там? людаси знов гівна наїлися? Людас голосуй за медведчука аби не петро :weep:
   
таких же певних фактів вистачає про БУДЬ-ЯКОГО політика.
Етак можна і на вибори не ходити, получаєця
(впрочем, і так на них не хожу, забагато честі)
Святих в політиці нема, як і взагалі серед людей. Але є певна критична маса негативу, після якої перестаєш сприймати особу. Про нинішній вибір українців взагалі не знаходжу слів. На цьому фоні навіть яник - державний діяч і крєпкій хозяйствєннік, а юля - взагалі українська Жанна д'Арк. :D
   
Святих в політиці нема, як і взагалі серед людей. Але є певна критична маса негативу, після якої перестаєш сприймати особу. Про нинішній вибір українців взагалі не знаходжу слів. На цьому фоні навіть яник - державний діяч і крєпкій хозяйствєннік, а юля - взагалі українська Жанна д'Арк. :D
ну тут да.
(хоча щодо хрячидла межигірського незгоден)
   
Миросю, ти - і факти? :weep: В твоєму арсеналі суцільні кострубаті пафосні вигуки. Тут ви дуже схожі з костяшею.
Для початку, не зайопуй своїм "свином". Я ж юлю гарненько називаю? ну, майже завжди.
Наразі саме ти не підтвердив жодним фактом свої голослівні твердження
І не порівнюй Юлю зі Свином - одним з найшкідливіших нуворішів
   
Радий буду помилитись. Додам ваше твердження в закладки і через півроку підніму його.
Та піднімайте скільки завгодно і коли завгодно. Ніколи я не скажу нічого на кшталт "треба було таки за Кнуря голосувати, раз він вже так несамовито рвався у те крісло"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія