Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как уехать в Штаты?

Re: Как уехать в Штаты?

в штати анріал
Вопрос в наличии белых денег
   
Re: Как уехать в Штаты?

Вопрос в наличии белых денег
програму для кваліфікованих працівників ніхто не відміняв і по грошах можна потянути, австралія правда трохи дорогувато
   
Re: Как уехать в Штаты?

програму для кваліфікованих працівників ніхто не відміняв
H1B лотерея в прямом смысле слова слишком много подают да и с современной стоимостью жизни супруг/супруга без права работы стремно.
   
Re: Как уехать в Штаты?

програму для кваліфікованих працівників ніхто не відміняв і по грошах можна потянути, австралія правда трохи дорогувато

Ну для цього треба бути "кваліфікованим працівником" з вільною англійською, а також роботодавцем, готовим дати тобі середню по галузі зарплатню, а також витрачати зусилля та бабло шоб довести уряду шо в Штатах такого як ти знайти неможливо
   
Re: Как уехать в Штаты?

Це багато зусиль....залишитис я це раз в сто простіше.
   
Re: Как уехать в Штаты?

На самом деле хороший вариант Мальта они там тему замутили с фиксированным налогом 15% и только на ту часть которая заходит на мальту правда минимум 15К в год  но как вариант удаленно работать на Штаты очень даже але :)
   
Re: Как уехать в Штаты?

Нет совсем не медик.
Тоді я не розумію ваш аргумент про Комаровського.
Користуйтеся платними клініками і не партеся.

Заробляти в штатах зовсім не простіше ніж в Україні. Особливо якщо працюєте на себе.
   
Re: Как уехать в Штаты?

Еу для цього треба бути "кваліфікованим працівником" з вільною англійською
здати на В2 англійську не така вже і важка задача, я з нуля французьку вигріб за менше як 2 роки, кваліфікований працівник це ж не обовязково інженер можна і столяр, слюсар ітп
   
Re: Как уехать в Штаты?

кваліфікований працівник це ж не обовязково інженер можна і столяр, слюсар ітп
В США нельзя в Канаду можно
   
Re: Как уехать в Штаты?

Не хочу сидеть на велфере. Больше вам скажу я никогда в жизни не работал "на дядю". Все что имею заработано трудом.

А ти й не будеш. Для того щоб сидіти на соціалі, потрібно бути негром похилого віку родитися там. Ти будеш вкалувати по 80 годин на добу, а якщо легалізуєшся, то за твої податки найдеться кому сидіти на велфері :D
   
Re: Как уехать в Штаты?

разрыв все больше увеличивается
более того
увеличивается скорость разрыва

зачем вы себя обманываете?
сравните экономическую позицию в конце 80-х и теперь
   
Re: Как уехать в Штаты?

легально почти никак
нелегально много как
   
Re: Как уехать в Штаты?

легально почти никак
Это если нет денег если есть то дофига как
   
Re: Как уехать в Штаты?

В Штати зараз з грошами по інвестиційній візі попасти дуже важко, бо стоїть черга на роки з китайців інвесторів. Залишається Канада, Австралія та Нова Зеландія, які теж зараз завалені візовими аплікаціями з Китаю на роки вперед по всім типам віз. Мабудь що єдиний реалістичний шанс зараз це Західна Європа, але тут деталей я не знаю. Якби я імігрував зараз, то дивився би на Данію, Голандію, Бельгію, Англію, Германію.

А самий реальний шлях, це почати працювати дома та вивести Україну з рівня Бангладеш до рівня західних краін та так щоб за Україною бігали та просили вступити в ЄС. А не з одного боку співати мантри як крішнаіти що Україна це Європа, а з іншого не бути здатним залатати дірку на дорозі.
   
Re: Как уехать в Штаты?

до речі нарив розсилку, як цікавить реєструйтесь
   
Re: Как уехать в Штаты?

здати на В2 англійську не така вже і важка задача, я з нуля французьку вигріб за менше як 2 роки, кваліфікований працівник це ж не обовязково інженер можна і столяр, слюсар ітп

Поясни мені нахуя американському роботодавцю наймати столяра чи слюсара в Україні? Крім того невже ти думаєш що столярів та слюсарів не можливо знайти в америці?
   
Re: Как уехать в Штаты?

В Штати зараз з грошами по інвестиційній візі попасти дуже важко, бо стоїть черга на роки з китайців інвесторів. Залишається Канада, Австралія та Нова Зеландія, які теж зараз завалені візовими аплікаціями з Китаю на роки вперед по всім типам віз. Мабудь що єдиний реалістичний шанс зараз це Західна Європа, але тут деталей я не знаю. Якби я імігрував зараз, то дивився би на Данію, Голандію, Бельгію, Англію, Германію.

А самий реальний шлях, це почати працювати дома та вивести Україну з рівня Бангладеш до рівня західних краін та так щоб за Україною бігали та просили вступити в ЄС. А не з одного боку співати мантри як крішнаіти що Україна це Європа, а з іншого не бути здатним залатати дірку на дорозі.

Да,тільки вивести всю Україну в ЄС.  Еміграція в ЄС мізерна...
   
Re: Как уехать в Штаты?

легально почти никак
нелегально много как

Без шансів легалізуватись
   
Re: Как уехать в Штаты?

На самом деле хороший вариант Мальта они там тему замутили с фиксированным налогом 15% и только на ту часть которая заходит на мальту правда минимум 15К в год  но как вариант удаленно работать на Штаты очень даже але :)
вроде же 30к было или уже понизили?
   
Re: Как уехать в Штаты?

В Штати зараз з грошами по інвестиційній візі попасти дуже важко, бо стоїть черга на роки з китайців інвесторів. Залишається Канада, Австралія та Нова Зеландія, які теж зараз завалені візовими аплікаціями з Китаю на роки вперед по всім типам віз.
канада уже тоже по крайней мере несколько месяцев как закрылась
   
Re: Как уехать в Штаты?

вроде же 30к было или уже понизили?
Beneficiaries of special tax status granted in terms of the Global Residence Programme will need to  pay a minimum tax of fifteen thousand euro (€15,000) annually. This minimum tax covers income of  the beneficiary and his / her dependants mentioned below that arises outside Malta and is received in Malta and does not include income that arises in Malta.
   
Re: Как уехать в Штаты?

канада уже тоже по крайней мере несколько месяцев как закрылась
В Канаді останній місяць прохідні бали по експрес ентрі впали вже до рівня коли з магістеркою можна пройти, при відповідній англійській. Вже PhD не треба.
   
Re: Как уехать в Штаты?

Beneficiaries of special tax status granted in terms of the Global Residence Programme will need to  pay a minimum tax of fifteen thousand euro (€15,000) annually. This minimum tax covers income of  the beneficiary and his / her dependants mentioned below that arises outside Malta and is received in Malta and does not include income that arises in Malta.
ясно, пасибо.
-----
- Затраты на поддержание статуса: минимум 8750 евро в год.
- Ставка подоходного налога: 15% (или минимум 15 тыс. евро).
- Аренда/покупка недвижимости: минимум на 8750 евро в год/220 тыс. евро.
- Разовый административный сбор: 6 тыс. евро.
- Требования по проживанию: нет, однако в других юрисдикциях нельзя проживать более 183 дней в году.
------
   
Re: Как уехать в Штаты?

В Канаді останній місяць прохідні бали по експрес ентрі впали вже до рівня коли з магістеркою можна пройти, при відповідній англійській. Вже PhD не треба.
по инвестиционной не принимают
   
Re: Как уехать в Штаты?

по инвестиционной не принимают
ну так можна в себе інвестувати, тоді приймуть)
   
Re: Как уехать в Штаты?

В Канаду надо по учебной теме
   
Re: Как уехать в Штаты?

Хочу свалить

Штати, вони є різні. Ти в які хочеш звалити?... Індійські, Мексиканські, Бразильські?...
Чи, все-таки, у Сполучені Північно-Американські? :)
   
Re: Как уехать в Штаты?

Я б в Штати не радив, вони явно на порозі великого шухера :)
   
Re: Как уехать в Штаты?

Мне бы во Флориду, город герой Орландо. Там тепло.
   
Re: Как уехать в Штаты?

Мне бы во Флориду, город герой Орландо. Там тепло.
Если есть деньги тысяч  150 - 200 будет счастье и по легальным схемам а если нет то будет много вопросов
   
Re: Как уехать в Штаты?

разговаривал давеча с оч солидными людьми, по работе тут будет жопа на будущую пятилетку, можно не обольщаться, а тут еще и Комаровского письмецо масло в огонь подлило. Да и вообще писимизм какойто, чувство что живу в зазеркалье, даже в тюрьме которую не потрогать. Украина отсталая при том планомерно превращается в обычное Бангладеш.
Про Комаровского - меньше читайте тексті где педалируют эмоции. В 80-90% случаев это манипуляционные тексты.
Про "солидных людей" - все смотрят на мир со своей колокольни и, возможно, эти люди скоро перестанут быть "очень солидными" и поэтому для них "будет жопа". А у тебя своя жизнь.
   
Re: Как уехать в Штаты?
VYR

Вітаю топік стартера з бажанням емігрувати до США.
Сполучені Штати - це чудовий вибір, отже ви маєте велику нагоду приєднатись до
світової спільноти Свободи і Демократії.
Є багато шляхів легально емігрувати і ви повинні скористатись тим шляхом який вам краще підходить, тобто лотерея-грінкарта, одруження на громадяці США, робочі візи з еміграційним наміром, тощо.
Було б бажання і час і ваші мрії стануть реаліями.

   
Re: Как уехать в Штаты?

Мне бы во Флориду, город герой Орландо. Там тепло.

Там не тепло, там пездець як душно, особливо влітку.
Між іншим Орландо - ще та жопа. Вже краще десь в район маямі-палм біч, або в сарасоту
   
Re: Как уехать в Штаты?

Будем искать работу
   
Re: Как уехать в Штаты?

Вітаю топік стартера з бажанням емігрувати до США.
Сполучені Штати - це чудовий вибір, отже ви маєте велику нагоду приєднатись до
світової спільноти Свободи і Демократії.
Є багато шляхів легально емігрувати і ви повинні скористатись тим шляхом який вам краще підходить, тобто лотерея-грінкарта, одруження на громадяці США, робочі візи з еміграційним наміром, тощо.
Було б бажання і час і ваші мрії стануть реаліями.
самый оптимистичный пост в теме :D
   
Re: Как уехать в Штаты?

Там не тепло, там пездець як душно, особливо влітку.
Між іншим Орландо - ще та жопа. Вже краще десь в район маямі-палм біч, або в сарасоту
да летом жесть просто, там я понял почему американцы даже за 100 метров от магазина или еды - поедут на машине. И это я еще не на юге был флориды, а считай что на севере - в районе Fort Walton Beach.

Останнє редагування: 26 травня 2017 22:44:06 від Alexey Checkin3
   
Re: Как уехать в Штаты?

А мне нравится, тропики, зимой тепло,крокодилы в лесах , я природу люблю, этож сколькор всего в жизни покупать не надо :D
   
Re: Как уехать в Штаты?

А мне нравится, тропики, зимой тепло,крокодилы в лесах , я природу люблю, этож сколькор всего в жизни покупать не надо :D
ну да... и каждый год развлечения в сезон ураганов :) в прошлом году погибло 744 человека  :(
   
Re: Как уехать в Штаты?

Мне бы во Флориду, город герой Орландо. Там тепло.
мільон в кишені і велкам.тільки в орландо зима таки є,Якщо порівняти з маямі і до моря далеченько по флорідських мірках.
   
Re: Как уехать в Штаты?

А мне нравится, тропики, зимой тепло,крокодилы в лесах , я природу люблю, этож сколькор всего в жизни покупать не надо :D

Я теж любив, поки не познайомився з тропіками особисто. Тепер не люблю.  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія