Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Уж не знаю, чі то з завтра, чі то до першого серпню нас пускати будуть, того ніхто не знає. Далі - відпустка. Всім доброго понеділка, ельфе вимийте попу.
   
Понеділок - день важкий. Тим не менше, з понеділком всіх добрих людей.
   
ого, цілих десять педр.
Всьо, зламали форум  :weep:
   
8- - мало, десять - забагато. Купа людей, яким ваша пліснява зелена ненависна, тут просто не дописує, щоб вас не розважати.
   
та це ж справжня дедось-атака  :super:
   
та це ж справжня дедось-атака  :super:

Навіщо?
   
Підрахую - підрахуєве
   



форум завалите  :weep:
   
Показати зображення...
форум завалите  :weep:

Куміра свого цитуєш, зелень?  :gigi:
   
Куміра свого цитуєш, зелень?  :gigi:
ей діагноз, вкотре повторюю: я така ж зелень як і ти
   
Куміра свого цитуєш, зелень?  :gigi:
Його кумір - Хуйло, а не якийсь там Овоч  :laugh:
   
З другим днем понеділка, люди добрі. Знов жара і знов мені на роботу… НЕХОЧУ!!!
   
Доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям!
   
З другим днем понеділка, люди добрі. Знов жара і знов мені на роботу… НЕХОЧУ!!!

Добре бути пенсіонером :)

Який на роботу не ходить.

Хоча за роботу гроші платять.
   
Доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям
   
Середа. Не знаю як в вас, а в нас саме середами сміття вивозять.
   
Середа. Не знаю як в вас, а в нас саме середами сміття вивозять.
костяху вивезли в передбанник
   
костяху вивезли в передбанник

Треба почитати. :)
   
костяху вивезли в передбанник
він класний, класичний уйобок. Я проти. Косташу навчає, яким бути не можна.
   
він класний, класичний уйобок. Я проти. Косташу навчає, яким бути не можна.

Можливо він просто хвора людина. :(
   
Можливо він просто хвора людина. :(
хвора людина хворіє вдома, або в лікарні. Лежить і пье лікі. А це - етанонний довойоб і нема чого його прикрашати.
   
хвора людина хворіє вдома, або в лікарні. Лежить і пье лікі. А це - етанонний довойоб і нема чого його прикрашати.

Хвороби бувають різні.
   
Вважаю, що косташу мають за державний кошт відправитися до Паріжу, в палату мер та весів, його під два дзвони шкляні положать, та повітря відсмокчуть. Буде наш еталон довбоебізма.
   
доброго ранку, країно!
   
Всім вітання!
   
Доброго ранку добрим людям
   
Доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям
   
Ну, доброго дня.
Хочете забавну історію? Вчора, зайшов в магаз купити ковбаси, бо я відкрив, не знаючи, ковбасу, що планувалася на мандри дружини з донькою Карпатами. Ну, купив заміну, прийшов до дому. Дорогою випав те, що звуть бумажником. Грошей там було не надто, та перепустка. Так от сьогодні о сьомій дзвонить подружка тещи, Ольга Петрівна, гуляючи з собакою знайшла цей гаманец. Яка вірогідність? Ноль цілих хер десятих відсотку. І так в житті бува.
   
Ну, доброго дня.
Хочете забавну історію? Вчора, зайшов в магаз купити ковбаси, бо я відкрив, не знаючи, ковбасу, що планувалася на мандри дружини з донькою Карпатами. Ну, купив заміну, прийшов до дому. Дорогою випав те, що звуть бумажником. Грошей там було не надто, та перепустка. Так от сьогодні о сьомій дзвонить подружка тещи, Ольга Петрівна, гуляючи з собакою знайшла цей гаманец. Яка вірогідність? Ноль цілих хер десятих відсотку. І так в житті бува.
маєте добру тещу!
   
Я живий, я маю добру вдачу.
Я спробував вірогідність такого випадку вирахувати, ясно, що не все враховано, то один до декілька міліонів.  А теща моя так, найкраща теща на Землі.
   
В нас був курс теоріі іймовірностей. Тут надто складно все врахувати, багато припущень. Та все одне, кожне додаткове- завжди від'емний множник. Тож, я - в ахуі.
   
В нас був курс теоріі іймовірностей. Тут надто складно все врахувати, багато припущень. Та все одне, кожне додаткове- завжди від'емний множник. Тож, я - в ахуі.
заради справедливості- не від"ємний множник а менший одиниці зазвичай, тоісь зменшує імовірність появи події
   
заради справедливості- не від"ємний множник а менший одиниці зазвичай, тоісь зменшує імовірність появи події
я це і мав на увазі. Дякую, що виправили.
   
Доброго ранку, країно! Понеділок починається в суботу!
   
Доброго ранку, країно! Понеділок починається в суботу!

 X(
   
Доброго дня!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія