Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фупівці в Силах оборони України + інфо для мобілізованих (раніше гілка про АТО)

Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

https://24tv .ua/lviv/lviv-teper-zmozhe-formuvati-vlasniy-viyskoviy-pidrozdil-novini-lvova_n1870476

Львів тепер зможе формувати власний військовий підрозділ: привілей лише 5 міст країни

Львів став Одним із 5 міст, які можуть формувати, а також забезпечувати власний військовий підрозділ. Проте це привілей буде лише у випадку повної або часткової мобілізації, а також воєнного стану.

Джерело: ЛМР

Така можливість передбачена у новому законі про основу національного спротиву. Він набув чинності лише 1 січня, а проголосувала за цей документ Верховна Рада у липні.

Чому Львову це дозволили
Детальніше про можливості, які є в міста, 17 лютого розповів керівник територіальної оборони Львівщини Валерій Курко. Він зауважив, що Львів може не лише збирати, а й повністю забезпечувати підрозділ.

На виконання закону у Львові була сформована 103-тя бригада сил територіальної оборони за новим штатом. Вона містить в собі 7 батальйонів, тобто в кожному районі – 1 батальйон,
— розповів Курко.

Він пояснив, що у випадку надзвичайних ситуацій Львів зможе мати окрему бригаду не випадково. Адже в місті мешкає понад 900 тисяч осіб.
Місто тісно співпрацює з теробороною
Також щодо цього висловився й мер міста Андрій Садовий. Він зазначив, що місто врахувало усі пропозиції від сил територіальної оборони у міській програмі національного спротиву. Проте активна співпраця на цьому не зупиниться.

Вчора ми мали робочу зустріч щодо питань програми, і ми врахували всі пропозиції від сил територіальної оборони. Ми маємо повну співпрацю. Нам треба буде наступні тижні ще більше працювати разом і показувати приклад робочої єдності,
– зазначив очільник Львова.

Мовиться про програму спротиву, яку ухвалили 17 лютого. У ній передбачені кілька основних напрямів, реалізація яких розрахована на 2 роки.
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

https://24tv .ua/zradi-nemaye-galushkin-pro-zbroyu-dlya-novini-rosiyi-i-ukrayini_n1870847

Зради немає, – Галушкін про зброю для Сил тероборони

Теробороні дозволили використовувати мисливську зброю, однак немає позитивного рішення щодо інших видів особистої зброї. Головнокомандувач Сил тероборони ЗСУ Юрій Галушкін запевнив, що "зради в цьому немає".

Про це він розповів в ефірі авторської програми Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі. Галушкін зазначив, що зброю закладуть на всіх резервістів Сил територіальної оборони.

Тут точно зради немає, адже резервістів ТрО забезпечують зброєю. Зброя є на всіх,
– заявив Галушкін.

За потреби – зброя буде

Він наголосив, що добровольчим формуванням територіальних громад дозволено застосовувати особисту мисливську зброю. Однак, згідно із внесеними змінами в закон, їх можна буде забезпечувати й іншими видами озброєння.

Якщо треба – ми озброїмо й добровольчі формування. Не танками й літаками, але іншими видами зброї для знищення ворога,
– підкреслив Галушкін.
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

Це триндець.  Хтось планує з урахуванням дій інших підрозділів, роздає завдання, оцінює виконання...
А тут приватна ініціатива
_________________________________
Думаю, що тут рызны пыдходи не зайвы будуть, кому в якому відомстві захищати державу краще?
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

війна закони пише кров"ю
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

А от що пише наш одногрупник Гонсалес, про саботаж організації територіальної оборони на місцях, хто може прокоментувати допис, слід з цим щось робити -

"Багато чоловіків та жінок цікавляться питанням, як вступити в ТЕРИТОРІАЛЬНУ ОБОРОНУ. Пройшов цей шлях і хочу поділитись досвідом. Сторонні можуть це не читати,- тому що розповідь довгенька.


Вихідні дані автора - 55 років, кадровий військовий, пенсіонер, воював в добробаті. Дані мого кума- 58 років, пенсіонер, офіцер запасу, Афганістан, УБД на Донбасі.Наше завдання- пройти медичну комісію, для підписання контракту на 3 роки в батальйон територіальної оборони на офіцерські посади. Поступила від начальника відділення військомату така пропозиція та виписали нам направлення для проходження ВЛК в поліклініці смт. Муровані Курилівці.

І так квест почався...
ВЛК платне, льгот та виключень немає. Сплачуєте через термінал 670 гривень( картка тільки Привата, якщо  немає- тоді потрібно в Ощадбанк. Справка нарколога - приблизно 60 гривень. 2 дня і кабінети ви пройшли, аналізи здали, ренген, кардіограма і т. п. Справки з Медгородка під Вінницею теж платні. Можливий варіант, якщо направлення туда зробить ваш сімейний врач- аналізи зроблять бесплатно. НЕ получилось- наша сімейна медицина в контрах с поліклінікою, були з кумом послані,так що уви.. Заправили автомобіль та поїхали в Медгородок- забор крові, 3 дні, 3 справки по 150 гривень кожна ( спіду та гепатиту немає).

Етап слідуючий - справка з лікарні Ющенко м.Вінниці. Записались по телефону. Віконце №5, черга - ого, бумажка на руки, шукати архів, черга, печать, забув якийсь відділ, шукати, печать, черга,віконце №5, термінал , 50 гривень, 14 кабінет, вони уже обідають, почекати, виписали справку з голограмою. Плати гроші і будь хоч серійним маньяком- справку випишуть. Квест- приїхали з кумом в обласний військомат- спеціально призначена людина перевірила всі бумажки , що ми з кумом назбирали.Недоліків повно. Вимоги обласної ВЛК змінюються кожний день. В Курилівцях переробляєио аналізи, проходимо УЗІ черевної порожнини, проходимо фтізіатра, якого  в поліклініці немає.

Приїзджаємо з кумом в обласний військомат і отримуємо направлення на ВЛК в повітряно-космічний госпіталь. Перший день - 5 кабінетів начальства, що надає дозвіли на проходження ВЛК, кругом дурні черги бажаючих в територіальну оборону. Квест - початок походів по врачах- черга до терапевта. Написала що потрібно переробити  аналізи та  глотати зонт.( В 2006 році звертався з болями шлунка. Після того служив, воював і проходив вже влк). Так як це неприємна процедура-я відмовився. Сказали, що визнають непридатним.

Поїхали з кумом знову додому. Переробили знову аналізи та глотнув зонд, ще раз зробили ренген ( хоч це і шкідливо). Квест- 2-й день, поїздка в Вінницю на ВЛК- знову дурні черги-перщий кабінет ЛОР  -не глянули геть в документи, а відправили зразу робити лицьовий ренген і мене і кума. Опа!!!!! Несподіванка, а він платний. Сходив до проктолога- здивувався, що не потрібно 3Д макет моєї корми. Кабінет уролога - нахамив мені і відправив проходити повторно УЗІ черевної порожнини, тому, що в наявній, просто написано, що я здоровий, а потрібно, щоб було розписано. Картина повторилась з кумом. Отримали поради з черги, що вирішення любих проблем проходження  кабінетів оцінюються в 500 гривень. І що ми з кумом наївні.

Поїхали додому, залишили автомобіль і напились з горя і вирішили  на цьому і зупинитись. Не ставлю за ціль нашкодити формуванню територіальної оборони. Прошу тих, в кого в друзях є війскові, розповсюдити мою писанину.

Маю надію, що прочитає це людина, цо має вплив на нашу медицину і щось поміняє. При Сталіні була справа *врачей-вредителей*. Почав в неї вірити. Військомати на дану ситуацію впливати просто не можуть".


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1120424.0

Останнє редагування: 21 лютого 2022 21:38:41 від Компанійська варта
   
Re:  САБОТАЖ? :vinsent:

От саме тому я й якось скептично ставився до підпорядкування тероборони державним інституціям, в тому числі і ВСУ, де повно саботажників на посадах.

 Територіальна оборона повинна мати власну структуру, незалежну від державних органів, в тому числі, і військових....прина ймі в плані організації та озброєння!
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

А от що пише наш одногрупник Гонсалес, про саботаж організації територіальної оборони на місцях, хто може прокоментувати допис, слід з цим щось робити -

"Багато чоловіків та жінок цікавляться питанням, як вступити в ТЕРИТОРІАЛЬНУ ОБОРОНУ. Пройшов цей шлях і хочу поділитись досвідом. Сторонні можуть це не читати,- тому що розповідь довгенька.


Вихідні дані автора - 55 років, кадровий військовий, пенсіонер, воював в добробаті. Дані мого кума- 58 років, пенсіонер, офіцер запасу, Афганістан, УБД на Донбасі.Наше завдання- пройти медичну комісію, для підписання контракту на 3 роки в батальйон територіальної оборони на офіцерські посади. ".

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1120424.0
Людина хоче контракт на 3 роки офіцером і не хоче/не може пройти медкомісію?
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

Людина хоче контракт на 3 роки офіцером і не хоче/не може пройти медкомісію?
А, зрозуміло...а чого б для тероборони не зробити медкомісію дещо м'якшою? Звичайно, й оклади трохи меншими, адже щоб охороняти об'єкти інфраструктури не сильно потрібно бути Рембо?  :comando: ....
   
Привет! Наверное я не первый из нас? Звонил военкомат: "Вы - резервист 1-й очереди, завтра на медкомиссию".  :vinsent:
   
не перший, разом нас багато
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

В п'ятницю
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

У меня трое однополчан завтра в строевую часть с документами.
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

Ну що, роздали зброю теробороні, чи "не на часі"?
   
Чур я первый наш флаг на кремле вешать буду! Застолбил!!!
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

шо там по тотальну мобілізацію чути?
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

Київ: людям за кілька годин роздали 10 тисяч автоматів для спротиву РФ
https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/24/7325565/

пора вже і протитанкові засоби і ПЗРК роздавати на всяк випадок...
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

ВНИМАНИЕ! ВАЖНО

   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

короче говоря, все, шо маленькое, мигающее и похожее на GPS маячок - выводить из строя.
если не уверены или подозреваете, шо там может быть взрывчатка - оцепите и позвоните на 102. ну или если мимо будут проходить бойцы ЗСУ, НГУ или сотрудники полиции - просто сообщите им. они знают, шо и как делать.
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

А от що пише наш одногрупник Гонсалес, про саботаж організації територіальної оборони на місцях, хто може прокоментувати допис, слід з цим щось робити -

"Багато чоловіків та жінок цікавляться питанням, як вступити в ТЕРИТОРІАЛЬНУ ОБОРОНУ. Пройшов цей шлях і хочу поділитись досвідом. Сторонні можуть це не читати,- тому що розповідь довгенька.


вполне поверю. в поликлиниках платишь за любой чих. и набегает неслабая сумма.
не забываем про корону. которая хоть и другая, чем раньше, но пневмонию все равно подхватить можно. шо автоматом ставит крест на всех комиссиях
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

Звоню по номеру гарячей линии теробороны - отвечает на русском что номер не доступен. У кого-нибудь получилось дозвонится?
   
Привет! Наверное я не первый из нас? Звонил военкомат: "Вы - резервист 1-й очереди, завтра на медкомиссию".  :vinsent:
Привіт. Наші колишні атовці вже вчора самі в військомат побігли. Настрій: час вже вирішити це питання остаточно.
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:
dev

хто підкаже - чи з Тероборони вдасться перевестися в бойову бригаду ЗСУ?
   
Привіт. Наші колишні атовці вже вчора самі в військомат побігли. Настрій: час вже вирішити це питання остаточно.
Уже 3-й день с Луганским погран.отрядом. Всё ок.
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

ВНИМАНИЕ!

если вам предъявили подобный документ,
значит
1. вы общаетесь с ДРГ противника
2. эти лица должны быть задержаны. при невозможности - уничтожены.

одна просьба. будьте осторожны. эти ублюдки без тормозов.
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

 :vinsent:
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

Тепер це моя тема 
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

Звоню по номеру гарячей линии теробороны - отвечает на русском что номер не доступен. У кого-нибудь получилось дозвонится?
Не треба дзвонити, просто йдіть у військомат, там все по прискореній процедурі. В мене навіть паспорт не дивились.
   
Уже 3-й день с Луганским погран.отрядом. Всё ок.
(tu)  [ua]
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

вступ до тероборони це вже не питання хочунехочу, а єдиний шлях до виживання.
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

теробороні потрібні в необмеженій кількості легковики з відкритим кузовом,

  такого типу:



  на ходу,

   майже все що є живе в Україні вже використали, хто може організувати постачання з-за кордону встановлюйте зв'язок з підрозділами тероборони, волонтерами прикордонних областей і підганяйте такі автомобілі до українських КПП
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:


   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

 :shuffle:
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

продублюю сюди: про маячки
маленькі, непомітні, при наведенні смартфону блимають фіолетовим кольором. Вішають на трансформатори наприклад, на місця, де розташовані мобільні соти, ще щось, що варто вивести з ладу, або ж просто як шляховказівники
Інфа від тероборони запоріжжя. У мене відео у вайбері. Виглядеє приблизно отак:



вони їх знімали пачками. Розвішують бомжи і малолєтки, які самі бояться усього і всіх. Їх легко ловити і легко п***а

Останнє редагування: 1 березня 2022 09:24:08 від африканский_йож
   
Re:  Об'єднана тема ТЕРОБОРОНИ :vinsent:

Російські загарбники втекли, кинувши техніку в селі Чемоданівка на Сумщині. Джерело: https://censor.net/ua/v3320367

що робити з кинутою технікою? :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія