Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Європейська футбольна Супер ліга :butcher:

Європейська футбольна Супер ліга  :butcher:
tyv

   
Re: Європейська футбольна Супер ліга  :butcher:
tyv

Грандиозный футбольный шухер.

Богатых не просто не любят, их ненавидят.

Поэтому создание Европейской футбольной СуперЛиги обречено на провал. Чиновники будут душить.

Футбол это самый большой спортивный рынок.
4 миллиарда человек так или иначе смотрят (играют,болеют, вовлечены) в Его Величество Футбол. Суммарная стоимость игроков десятка ТОП клубов превышает 1 млрд. евро, каждый клуб. Зарплаты ТОП игроков составляют от 1 млн.евро в МЕСЯЦ. Плюс рекламные контракты.
Вчера поздно вечером собственники 12 клубов , британские - Челси,Арсенал,Манчестер Юнайтед,Манчестер Сити, Ливерпуль, Тоттенхем ,
испанские - Барселона,Реал,Атлетико, итальянские - Ювентус,Интер,Милан ,плюс немецкие Бавария и Лейпциг, португальсий Порту (эти три "за" но документ на стадии подписи)  объявили о создании Супер Лиги, в которой будет участвовать 20 команд.
Жестко высказалась ФИФА, УЕФА , президент Эмануэль Макрон и Премьер Борис Джонсон. Это сразу, с утра.
Игрокам этих команд будет запрещено играть за свои национальные сборные в Лиге Чемпионов, Лиге Европы, национальных чемпионатах ,Чемпионатах Мира и Европы, в том числе в текущей ЛЧ и ЛЕ ,где уже стадия полуфиналов и текущем ЕВРО 2021 в июне.
Я тоже с огромным удовольствием смотрю матчи именно ЭТИХ 15 команд в национальных чемпионатах и еврокубках .
К слову в 21 веке только ЭТИ клубы выигрывали Лигу Чемпионов. Только ОНИ.
Похоже во все обвинят американцев.
Главный спонсор нового Чемпионата Супер Лиги банк JP Morgan.
Без попкорна не обойтись - функционеры (чиновники) против бизнесменов, умных прагматичных бизнесменов.
P.S. У нас есть шанс выиграть ЕВРО 2021.
В сборной Украины только Зинченко из этих клубов. В вот у грантов Франции,Германии,Италии,Бельгии,Англии и так далее от 50% до 90% состава.
   
Re: Європейська футбольна Супер ліга  :butcher:
tyv

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Суперліга? Це неприпустимо»
Наставник «Динамо» - про створення Суперліги
19.04.2021 19:14 8222 перегляди 29 коментарів

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Суперліга? Це неприпустимо»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Мірча Луческу

Головний тренер «Динамо» Київ Мірча Луческу висловив свою думку з приводу створення в європейському футболі Суперліги:

«Це неприпустимо, щоб щось подібне сталося. В основі цих дискусій стоять американці, які хочуть робити те, що вони зробили в США. Вони думають, що це бізнес, а не спорт. Гроші будуть розділені між акціонерами. Не думайте, що у великих команд досить структур для підготовки команд, для академії, для всіх гравців. Я не думаю, що ці гроші підуть на поліпшення структури клубів.

Було б прикро. Футбол починався як масовий спорт, а не бізнес. Це був спорт робочих в Англії. Ось як він ріс. А тепер все стискається в міхур. Найголовніше, зникає змагальний дух.

Для футболу це найголовніше. Принадність футболу полягала в тому, що маленькі команди грали з великими командами. Це повністю на заваді розвитку футболу в інших країнах. Є країни, які туди не потраплять. Це не в дусі футболу».
   
Re: Європейська футбольна Супер ліга  :butcher:

Вітаю будь-які починання які позбавлять грошей паразитів з ФІФА та УЕФА.

Футбольна ліга в стилі НБА\НХЛ буде прекрасно працювати без паразитів. Ну і не будуть вони банити зірок зі збірних, хто те Евро тоді дивитись буде? Тут ще не факт що самі клуби будуть відпускати на якісь там ігри збірних.
   
Вітаю будь-які починання які позбавлять грошей паразитів з ФІФА та УЕФА.

Футбольна ліга в стилі НБА\НХЛ буде прекрасно працювати без паразитів. Ну і не будуть вони банити зірок зі збірних, хто те Евро тоді дивитись буде? Тут ще не факт що самі клуби будуть відпускати на якісь там ігри збірних.

А ты за какую-то команду болеешь? Или тебе так, посмотреть по телеку как красиво мировые звёзды по полю гоняют и похер кто выиграл
   
Re: Європейська футбольна Супер ліга  :butcher:

А ты за какую-то команду болеешь? Или тебе так, посмотреть по телеку как красиво мировые звёзды по полю гоняют и похер кто выиграл

По суті я футбол останнім часом дивлюсь мізерно. Але мені точно не цікаві матчі де команди явно різні за рівнем і одна команда сидить в глухій обороні в надії на перемогу на дурній контратаці або і взагалі без амбіцій на щось окрім 0-0. Якщо команди, які вище на голову за рівнем, покинуть національні чемпіонати і еврокубки, то реального футболу приблизно рівних команд стане більше.
   
Re: Європейська футбольна Супер ліга  :butcher:

а ото менше треба було потакати різним блаттерам
   
Re: Європейська футбольна Супер ліга  :butcher:

По суті я футбол останнім часом дивлюсь мізерно. Але мені точно не цікаві матчі де команди явно різні за рівнем і одна команда сидить в глухій обороні в надії на перемогу на дурній контратаці або і взагалі без амбіцій на щось окрім 0-0. Якщо команди, які вище на голову за рівнем, покинуть національні чемпіонати і еврокубки, то реального футболу приблизно рівних команд стане більше.
Давно пора
   
Re: Європейська футбольна Супер ліга  :butcher:

а ото менше треба було потакати різним блаттерам
Точно Блаттер? Не Порошенко? Я не проверил глазам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія