Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:gigi: Голосування:хто є брехливішим:Юля Тимошенко чи Петро Порошенко ? :gigi: :gigi:

Липецька фабрика була заснована в 2001 році,
тобто задовго до того часу, коли Порох став президентом.
А типу у 2001, та й раніше паРаша не висувала Україні територіальних  претензій, не погрожувала силою відібрати Крим?
Навіщо людина, яка мала настільки потужний розгалужений бізнес у параші, поілзла у президенти, чудово усвідомлюючи, що робить Україну заручницею цього свого бізнесу?
Що доведеться принижуватися, жмурукати, обніматися, підігрувати Хуйлові, виконувати його хотєлкі ціною інтересів України?
Жуля Дрища обливала лайном, а він - обливав жулю. Вони з 2005 року ворогували.
В тому то йсправа, що Юля якось залізно трималася - на фоні того як ізгалявся Дрищ. Але його певною мірою можна було зрозуміти - після меморандумів-універсалів йому вже не світив другий термін, в той час як Юля не забруднилася добровільно у це лайно. Аж поки Дрищ не пішов ва-банк, заборонивши своїй НУ створювати демкоаліцію у ВР.
   
А типу у 2001, та й раніше паРаша не висувала Україні територіальних  претензій, не погрожувала силою відібрати Крим?
Навіщо людина, яка мала настільки потужний розгалужений бізнес у параші, поілзла у президенти, чудово усвідомлюючи, що робить Україну заручницею цього свого бізнесу?
Що доведеться принижуватися, жмурукати, обніматися, підігрувати Хуйлові, виконувати його хотєлкі ціною інтересів України?
В тому то йсправа, що Юля якось залізно трималася - на фоні того як ізгалявся Дрищ. Але його певною мірою можна було зрозуміти - після меморандумів-універсалів йому вже не світив другий термін, в той час як Юля не забруднилася добровільно у це лайно. Аж поки Дрищ не пішов ва-банк, заборонивши своїй НУ створювати демкоаліцію у ВР.

Порох в 2001 році міг думати про те, що він десь в майбутньому через тринадцять років може стати президентом?
Він мав бізнес в параші, але не розгалужений бізнес. Він думав, що зможе його продати.
Він в 2001 році думав про свій бізнес і розвивав свій бізнес, зовсім не думаючи про якесь президентство у майбутньому.

Жуля ще в 2005 році, як тільки її поставили прем'єр-міністром, почала розводити корупцію і діяти в інтересах певних олігархів.
Це якраз привезло до конфліктів з Дрищом. А пізніше жуля не менше злягала з янучнею, ніж Дрищ. Про це я вище писав.

Останнє редагування: 26 жовтня 2021 01:44:53 від Slawv
   
..... .....
Чому я завжди знала, що паРаша - це ворог, а петро не знав? Нафіга було плазувати перед Хуйлом, нафіга спонсорувати і популяризувати РПЦ в Україні?

Порох спонсорував і популяризував РПЦ в Україні?! З якого ви місяця впали? Ви не знаєте, що Порох сприяв отриманою томоса для Української православної церкви УПЦ (КП)?
   
Myroslava, ви ще мені не відповіли на питання, яке я вам багато разів задавав у попередніх дописав: чим вам не вгодив Д. Чобіт? Тим, що виклав у своїх книгах правду про жулю?
   
Порох в 2001 році міг думати про те, що він десь в майбутньому через тринадцять років може стати президентом?
та він аж всир*вся цей ваш "порох" так шалено пнувся нагору!
Що воно витворяло у 2005, а у 2001 ще не хотів?  :facepalm1:
Але я не про це, ви докорінно не зрозуміли висловлену мною думку.
До чого тут 2001 чи 2014 чи ще якийсь інший рік?
паРаша у розумінні хоч на грамульку, хоч трішечки патріота України - це ВОРОГ його країни, за будь-яких умов, ферштейн?
звісно, бувають безвихідні ситуації, коли треба годувати родину, а іншої роботи не знаходиться
от і суне людина до паРаші на заробітки
кепсько, але така реальність
а "пороха" вашого яка нужда погнала виводити гроші українського походження до паРаші?
у 2009 вже офіційно існували одночасно 3 (!!!) православні церкви в Україні!!!
Яка біда погнала вашого "пороха" піарити саме МПЪ - адже ніколи не приховувалося : ця структура працює на інтереси паРаші!!! ???
Чому не вклався грошима у підтримку українських церков, якщо вже було таке прагнення?
Чи прагнення полягало зовсім в іншому?
З ким цей майбутній "армовірний патріот" взявся спільно створювати відпочатку анонсовано промасковську структуру - ПР?
Не усвідомлював, хто такі Азіров, і ...хто там ще був у команді?
Це так, лише окремі моменти, а насправді їх - купа

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 12:33:58 від Myroslava
   
Порох спонсорував і популяризував РПЦ в Україні?! З якого ви місяця впали? Ви не знаєте, що Порох сприяв отриманою томоса для Української православної церкви УПЦ (КП)?
:facepalm1:  :facepalm: боже, боже...
Ви як наче з Місяця впали...
І що, мені іншого заняття немає, крім як повторювати загальновідомі факти адептові Свина, коли я заздалегідь знаю : не в цього коня цей корм?..
та ну!...
Сам собі спробуйте дати відповідь на очевидне питання : чому ваш "порох" пальцем не поворухнув для витіснення з України філії ФСБ - МПЪ?
Мені не відповідайте - я і без вас знаю відповідь.
   
та він аж всир*вся цей ваш "порох" так шалено пнувся нагору!
Що воно витворяло у 2005, а у 2001 ще не хотів?  :facepalm1:
Але я не про це, ви докорінно не зрозуміли висловлену мною думку.
До чого тут 2001 чи 2014 чи ще якийсь інший рік?
паРаша у розумінні хоч на грамульку, хоч трішечки патріота України - це ВОРОГ його країни, за будь-яких умов, ферштейн?
звісно, бувають безвихідні ситуації, коли треба годувати родину, а іншої роботи не знаходиться
от і суне людина до паРаші на заробітки
кепсько, але така реальність
а "пороха" вашого яка нужда погнала виводити гроші українського походження до паРаші?
у 2009 вже офіційно існували одночасно 3 (!!!) православні церкви в Україні!!!
Яка біда погнала вашого "пороха" піарити саме МПЪ - адже ніколи не приховувалося : ця структура працює на інтереси паРаші!!! ???
Чому не вклався грошима у підтримку українських церков, якщо вже було таке прагнення?
Чи прагнення полягало зовсім в іншому?
З ким цей майбутній "армовірний патріот" взявся спільно створювати відпочатку анонсовано промасковську структуру - ПР?
Не усвідомлював, хто такі Азіров, і ...хто там ще був у команді?
Це так, лише окремі моменти, а насправді їх - купа

Я що, стверджував, що Порох святий і зовсім не грішний? Я не знаю, що його змусило купляти бізнес в ПаРаші.

Ви вважаєте, що жуля краща від Пороха в тому відношені? Вона ніколи не робила бізнесу з Парашою? Тільки не треба знову смішити людей.

Яким чином Порошенко підтримував РПЦ? Розкажіть конкретніше, бо я не міг знати в інтернеті про це жодної інформації.
В інтернеті я інформація про те, як Порошенко сприяв витісненню впливу РПЦ в Україні.

   
Я що, стверджував, що Порох святий і зовсім не грішний? Я не знаю, що його змусило купляти бізнес в ПаРаші.

Ви вважаєте, що жуля краща від Пороха в тому відношені? Вона ніколи не робила бізнесу з Парашою? Тільки не треба знову смішити людей.

Яким чином Порошенко підтримував РПЦ? Розкажіть конкретніше, бо я не міг знати в інтернеті про це жодної інформації
https://censor.net/ru/photo_news/93228/poroshenko_stal_diakonom_moskovskogo_patriarhata_i_prinyal_uchastie_v_krestnom_hode_fotoreportaj
2009 рік
насправді не має значення - диякон чи паламар
Має значення, чому саме МПЪ?
Адже зрозуміло, що всі ці тєлодвіженія супроводжувалися щедрими пожертвами.
З якою метою?
Догодити Хуйлові, щоб посприяв подальшому розвиткові бізнесу Свина у параші?
Я іншого пояснення не знаходжу.  Особливо з урахуванням всіх передісторій і післямов.
Ця людина ніколи не діяла цілеспрямовано на користь України.
Хіба що у разі якщо випадково інтереси України і його власної кишені співпадали.
А таке траплялося вкрай рідко.
   
:facepalm1:  :facepalm: боже, боже...
Ви як наче з Місяця впали...
І що, мені іншого заняття немає, крім як повторювати загальновідомі факти адептові Свина, коли я заздалегідь знаю : не в цього коня цей корм?..
та ну!...
Сам собі спробуйте дати відповідь на очевидне питання : чому ваш "порох" пальцем не поворухнув для витіснення з України філії ФСБ - МПЪ?
Мені не відповідайте - я і без вас знаю відповідь.


Все-таки ви з місяця впали, якщо ви не нічого знаєте про те, як Порошенко сприяв становенню незалежної від москви Української православної церкви в Україні.
В інтернеті є інформація про те, як Порошенко сприяв витісненню впливу РПЦ з України.


https://archive.md/lvesV

https://archive.md/213kN

https://hromadske.ua/posts/yak-poroshenko-konstantinopol-brav-istoriya-tomosu-dlya-ukrayinskogo-pravoslavya




Останнє редагування: 28 жовтня 2021 00:01:19 від Slawv
   
https://censor.net/ru/photo_news/93228/poroshenko_stal_diakonom_moskovskogo_patriarhata_i_prinyal_uchastie_v_krestnom_hode_fotoreportaj
2009 рік
насправді не має значення - диякон чи паламар
Має значення, чому саме МПЪ?
Адже зрозуміло, що всі ці тєлодвіженія супроводжувалися щедрими пожертвами.
З якою метою?
Догодити Хуйлові, щоб посприяв подальшому розвиткові бізнесу Свина у параші?
Я іншого пояснення не знаходжу.  Особливо з урахуванням всіх передісторій і післямов.
Ця людина ніколи не діяла цілеспрямовано на користь України.
Хіба що у разі якщо випадково інтереси України і його власної кишені співпадали.
А таке траплялося вкрай рідко.


А пізніше Порошенко сприяв становленю незалежної від москви Українскої церкви і цим спричинив образу московській церкві:

https://archive.md/dTSjI

Чому ви так Пороха осуджуєте? Аджеж переважна більшість сьогоднішніх священників українського православ'я (ПЦУ) колись також
належали до московської православної церкви.

Останнє редагування: 28 жовтня 2021 00:03:30 від Slawv
   
Яким чином Порошенко підтримував РПЦ? Розкажіть конкретніше, бо я не міг знати в інтернеті про це жодної інформації.
во діагноз ходячий :D

А це шо?




от підріли, от діагнозні  :facepalm:
   
Я за нього голосував, як за менше зло.
за хряка у 2009-му ти теж голосував як за менше зло, да діагнозне?
   
Все-таки ви з місяця впали, якщо ви не нічого знаєте про те, як Порошенко сприяв становенню незалежної від москви Української православної церкви в Україні.
В інтернеті є інформація про те, як Порошенко сприяв витісненню впливу РПЦ з України.
Цікаво
Жодного витіснення не відбулося, якщо не навпаки
а Петро, виявляється, "сприяв"
імітатор чортів
   
https://www.youtube.com/watch?v=IpoKp1kybwE
Все правильно. Фальш, фарисейство, цинічна брехня у вічі як з тією шоколадкою. Страшно не те, що таке є, бо воно завжди було. Страшно, що хтось ще щиро на ТАКЕ ведеться.
   
Що вас це так мучить, що Порох був віруючим московського пархату? Аджеж раніше більшість православних священників та віруючих сьогоднішньої ПЦУ також раніше належала до цього ж московського пархату. Чи ні?

Фаріон говорить про брехливість Пороха, вона зовсім нічого не говорить про брехливість жулі, бо тема розмови зовсім не про жулю, тема розмови про Пороха і частково про Зелю. Якби вона порівнювала Пороха з жулею, то, я переконаний, вона би ще більше говорила про брехливість жулі.

Останнє редагування: 2 листопада 2021 01:33:03 від Slawv
   
за хряка у 2009-му ти теж голосував як за менше зло, да діагнозне?

Свою маячню будеш розказувати своєму психіатру.
   
Порох спонсорував і популяризував РПЦ в Україні?! З якого ви місяця впали? Ви не знаєте, що Порох сприяв отриманою томоса для Української православної церкви УПЦ (КП)?

А ти цього не знав?

Педріла - спонсор Іонінського монастиря, від РПЦ.  :fool:



   
Порох в 2001 році міг думати про те, що він десь в майбутньому через тринадцять років може стати президентом?
Він мав бізнес в параші, але не розгалужений бізнес. Він думав, що зможе його продати.
Він в 2001 році думав про свій бізнес і розвивав свій бізнес, зовсім не думаючи про якесь президентство у майбутньому.

Жуля ще в 2005 році, як тільки її поставили прем'єр-міністром, почала розводити корупцію і діяти в інтересах певних олігархів.
Це якраз привезло до конфліктів з Дрищом. А пізніше жуля не менше злягала з янучнею, 5ніж Дрищ. Про це я вище писав.

Бот ти дибіл?
Петро був депутатом і думав про свій бізнес...
Блят . То всьо Юля так підстроїла.
Ти точно дибіл і такийсь тупий як і твої дописи...
   
І можна почути, що там Юля вкрала???
Ато за більш чим 20 років  в політиці, вона не стала багатшою, на відміну від Пеці. Не рахуючи виплату їй компенсації....
   
А ти цього не знав?

Педріла - спонсор Іонінського монастиря, від РПЦ.  :fool:

Показати зображення...

Ви мої інші пости читали? Порох так само служив моцковському пархату як і більшість віруючих і священників сьогоднішньої ПЦУ. Пізніше Порох як і миряни і священники моцковського пархату перейшов до ПЦУ.
   
Бот ти дибіл?
Петро був депутатом і думав про свій бізнес...
Блят . То всьо Юля так підстроїла.
Ти точно дибіл і такийсь тупий як і твої дописи...
Ти тими словами сам себе гарно охаректиризував.

Порох думав про свій бізнес... Можна подумати,  жуля зовсім не думала про свій бізнес, наче вона тільки те робила, що думала про благо народу, наче вона не мала жодних бізнесів і про них не думала...

Тобі так само як і Ельфу треба звернутися до свого лікаря, хоча, я дуже сумніваюсь, він тобі допоможе з твоєю природньою тупістю.
   
І можна почути, що там Юля вкрала???
Ато за більш чим 20 років  в політиці, вона не стала багатшою, на відміну від Пеці. Не рахуючи виплату їй компенсації....

Жуля, перебуваючи при владі, корупції не розводила, не сприяла інтересам олігархів? Маючи бізнеси, вона стала тільки біднішою за 20 років?! Тому вона себе в деклараціях виставляла бомжом і жебрачкою. Ці свої "думки" також не забудь розказати своєму лікарю.

Останнє редагування: 2 листопада 2021 05:59:28 від Slawv
   
Все правильно. Фальш, фарисейство, цинічна брехня у вічі як з тією шоколадкою. Страшно не те, що таке є, бо воно завжди було. Страшно, що хтось ще щиро на ТАКЕ ведеться.

Як перекладається на українську мову слово "шоколадка"?
   
Що вас це так мучить, що Порох був віруючим московського пархату?
ніфіга подібного
за усіма розкладами це вас повинно "мучити"
але не мучить, і це є довершеним фактом
питання : чому?
я знаходжу лише одну відповідь
зрештою як і щодо палкого заклику петро до українців вибачитися перед євреями за злочини наших прадідів перед ними
адже це зухвале топтання по історичній Пам"яті нашого народу вас теж аж ніяк не "мучить", чи не так?
тому пояснення про причину такої кардинальної різниці у світоглядах як то кажуть - на поверхні
   
Порох думав про свій бізнес... Можна подумати,  жуля зовсім не думала про свій бізнес, наче вона тільки те робила, що думала про благо народу, наче вона не мала жодних бізнесів і про них не думала...
і який же у неї, цікаво, "бізнес", на службу якому вона поставила інтереси України?
Скількома підприємствами оволоділа, особливо з переліку тих, які дісталися Україні у спадок від сссссра?
   
Як перекладається на українську мову слово "шоколадка"?
У Фаріон поцікавтеся - я процитувала з роліку Сметани
   
Бот ти дибіл?
Петро був депутатом і думав про свій бізнес...
Блят . То всьо Юля так підстроїла.
Ти точно дибіл і такийсь тупий як і твої дописи...
Slawv, ви що, за цей пост настукали на Серьогу???? Ну це вже взагалі ні в які ворота...Намолоти такої печерної дурні про те, як Юля "розводила" якусь невідому корупцію..Якої реакції ви очікували?
   
У Фаріон поцікавтеся - я процитувала з роліку Сметани
а Сметана, як відомо, видатний УКРАЇНСЬКИЙ філолог
   
Так отож, на поточну мить Юльця по брехні випереджує Петра в 4 рази. В ЧОТИРИ!!!!
Нарешті перша і з таким відривом.  X(
   
а Сметана, як відомо, видатний УКРАЇНСЬКИЙ філолог
До чого тут Сметана наразі?  ;o Ламере, у вас все добре?
   
Так отож, на поточну мить Юльця по брехні випереджує Петра в 4 рази. В ЧОТИРИ!!!!
Нарешті перша і з таким відривом.  X(
Ага, на ФУПі, де згідно з усіма голосувалками Кнурь Панамський - досі беззаперечний президент України  :lol:
   
До чого тут Сметана наразі?  ;o Ламере, у вас все добре?
"я процитувала з роліку Сметани"(с) Myroslava
Дякую за турботу, в мене все добре.
   
"я процитувала з роліку Сметани"(с) Myroslava
Дякую за турботу, в мене все добре.
Японскій городовий!. Ролік, НАДАНИЙ Сметаною! До чого тут фаховість самого Сметани в українській філілогії? Ви взагалі того роліка слухали?  :facepalm1:
   
І можна почути, що там Юля вкрала???
Ато за більш чим 20 років  в політиці, вона не стала багатшою, на відміну від Пеці. Не рахуючи виплату їй компенсації....

Так!  (tu)
Юля "бідна, як церковна кріса" (тм)!
І це не Вона отримує відкати від кожної тендерної оборудки яценка
чи кожної земельної афери.
І не Вона добивається призначення своїх аватарів на хлібні місця!
В неї нічого не було і немає.
І не буде.
Крім ботоксу та силікону, звісно  :spruce_up:     
   
ніфіга подібного
за усіма розкладами це вас повинно "мучити"
але не мучить, і це є довершеним фактом
питання : чому?
я знаходжу лише одну відповідь
зрештою як і щодо палкого заклику петро до українців вибачитися перед євреями за злочини наших прадідів перед ними
адже це зухвале топтання по історичній Пам"яті нашого народу вас теж аж ніяк не "мучить", чи не так?
тому пояснення про причину такої кардинальної різниці у світоглядах як то кажуть - на поверхні

Я вам пояснив вище, чому мене не мучить факт перебування Пороха в моцковському пархаті: раніше більшість віруючих та священників ПЦУ також перебували в цьому моцковському пархаті, а пізніше, як і Порох, перейшли до українського православ'я.

У вас претензії до Пороха за вибачення перед євреями, тому ви підтримуєте єврейку Йулійу Капітельман?  Гарна ваша логіка.

Останнє редагування: 3 листопада 2021 02:43:21 від Slawv
   
Slawv, ви що, за цей пост настукали на Серьогу???? Ну це вже взагалі ні в які ворота...Намолоти такої печерної дурні про те, як Юля "розводила" якусь невідому корупцію..Якої реакції ви очікували?

Ви думаєте, що цей "Серьога" тільки тут себе так ганебно поводить? Що, не знайшлося людей доброї волі чи елементарно порядних людей, котрі би донесли модератору на його ганебну поведінку?

Про те, як йулія капітельман розводила корупцію розказує Д. Чобіт, щодо котрого ви не знайшли жодного компромату. Ви висловили тільки одні йойкання, та більш нічого.

Останнє редагування: 3 листопада 2021 02:42:46 від Slawv
   
У Фаріон поцікавтеся - я процитувала з роліку Сметани

Ви ж сприйняли та підтримали цей ролик, тому мали би знати, як правильно на українську мову перекладається слово "шоколадка".

Не обов'язково йти з цим питанням до Фаріон.

http://sum.in.ua/s/shokoladka

Останнє редагування: 3 листопада 2021 02:49:41 від Slawv
   
і який же у неї, цікаво, "бізнес", на службу якому вона поставила інтереси України?
Скількома підприємствами оволоділа, особливо з переліку тих, які дісталися Україні у спадок від сссссра?

В жулі був КУБ, ЄЕСУ. Ви про ці бізнеси жулі не знали?

Пошукайте Гуглом слова "бізнеси Тимошенко" , " компанії Тимошенко", "фірми Тимошенко". Чи мені замість вас зробити пошук і викласти тут посилання на сайти, які описують бізнеси жулі?

Коли жуля підписувала крайньо невигідні та збиткові для України газові угоди з срассіюшкою, то про чиї вона інтереси думала? Повірте, що вам дуже далеко до її інтелектуального рівня, тому не намагайтеся поміряти її мозок власними мірками. На дурну цьоцю вона явно не подібна. Якщо вона щось робить, то тільки в своїх власних  інтересах.


Останнє редагування: 3 листопада 2021 07:39:47 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія