Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

А на якій підставі два роки давали субсидію?
І це хіба моя помилка?

Я думаю чи не якась тут схема типу: загнати одинокого пенсіонера в борги, яких він не зможе повернути і...
і ...розіп'яти ? 8-) у трусіках...

А якщо серйозно,  то якщо все чесно , то просто помилка .
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

   
Ну "на картку" приходило регулярно два роки кожен місяць в графі "субсидія".

Нікуди не ходи, а мовчки плати й не впадай в популізм  :D

Ми ж до Європи йдемо, чи як?  ;)

А в Європі - то там як в Совєцькій Армії : "Солдат должен стойко пєрєносіть всє тяготи і лішенія воінской служби!"  :laugh:

Це я тобі точно кажу! Я жив трохи колись і в Європі і служив колись (2 роки ) в Сов.Армії  :D
Тобто, спочатку треба виконати наказ ( тобто сплатити квитанцію 12 тисяч), а потім скаржитися.
Тільки ж скаржитися не кому схочеш, а по команді: починаючи з райвідділу, де нарахували ту субсидію :D

Не сподобається рішення - матимеш право подавати ло суду, ти ж європеєць, а не якийсь дрімучий совок  :laugh:
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Ладно, дякую всім за коментарі і обговорення.
Радий, що багатьох розвеселив.
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

це все пояснює Вам помилково призначили субсідію бо заяви Ви не писали а зара помилку виявлено і все перерахували
бинго
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Думаю в такому випадку треба щось придумати. Ну , типу , сказати що подавав на субсидію бо мав право, а де документи- хз . Певно десь у них загубились. Хай шукають.
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

в цій гілці не вистачає нашого друга ЕльСальвадора, підступно забаненого агентами кремля
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Або , типу я я ХОТІВ іти подавати на субсидію  , але побачив що і так її дали , то вже і не пішов . Тим більше що ноги боліли. І взагалі тяжко ходити

 Або сказати що боліли ноги до них іти , попросив сусіда, щоб взнав чи дадуть,  тут раз , дали субсидію то вже і не ходив бо подумав що сусід домовився.
   
Сегодня только общался с женщиной пенсия 1450 гривен . Муж месяц назад умер от рака , сын пьет не работает , пошла за субсидией отказали  в ужасе не знает что делать ,думаю таких примеров не мало.
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Зараз пенсіонеру з пенсією 2000  відвалити 12 штук- то одразу можна на цвинтар повзти.
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Зараз пенсіонеру з пенсією 2000  відвалити 12 штук- то одразу можна на цвинтар повзти.

З пенсією 1435.
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

З пенсією 1435.

Ще краще.то скільки ,  50 баксів? За таку пенсію пєтю з гросьою треба на майдані розстріляти. Так як румуни чаушеску розстріляли.
   
Почалося совкове зрадофільство  :weep:  :gigi:

Хлопці, ми ж до Європи йдемо? Нічого скиглити!
Обрали Петю в 1 тур - їжте, хоч подавіться!

Скоро вибори і обирайта його знову і не роздумуйте  :D
   
Ще краще.то скільки ,  50 баксів? За таку пенсію пєтю з гросьою треба на майдані розстріляти. Так як румуни чаушеску розстріляли.

А вже нема кому.

Ті хто міг би - то вже по європах на заробітках.
Все логічно і продумано.
   
Re:  :laugh: Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Почалося совкове зрадофільство  :weep:  :gigi:

Хлопці, ми ж до Європи йдемо? Нічого скиглити!
Обрали Петю в 1 тур - їжте, хоч подавіться!

Скоро вибори і обирайта його знову і не роздумуйте  :D
А що ти пропонуєш, ївґєній ваґановіч?
Надрукувати фантиків, в борг взяти, чи змусити таких як ти податки платити? Де взяти гроші для пенсій?
Хоча пардон, на фупі всі платять податки, я забув.
   
Можно было и потерпеть если знать за что  ,но не за украденные  миллиардеры и вывод похищенных  денег в офшоры .
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

взагалі-то, в Європі би за таке ще й оштрафували, без жартів
два роки користуватись помилково призначеною субсидією і не повідомити про це = шахрайство
   
В Европе бедные получают пособия которого хватает на жизнь и заплатить за коммунальные услуги  .
   
Напишу як фахівець.
Це точно не  повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для
відшкодування витрат на оплату комунальних послуг (постанова Кабінету Міністрів
України від 23.08.2016 No 534.
Повернення по цьому порядку робиться тільки з переплат, тобто якщо цей перерахунок і зробили, то мали зняти тільки суму переплати.

Скоріш за все, щось знайшли, якесь порушення, чи незадекларований дохід чи ще щось (машини, квартири, золото, офшори ...). Тепломережа може деталей і не знати їм просто відділ субсидій виставив суму зняття. За що саме, треба питатись там (в субсидії/соцзахисті)
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

взагалі-то, в Європі би за таке ще й оштрафували, без жартів
два роки користуватись помилково призначеною субсидією і не повідомити про це = шахрайство
і в нас оштрафують точніше посадять бо розмір шахрайства підсудний тому треба йти домовлятися про реструктуризацію боргу
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

В Европе бедные получают пособия которого хватает на жизнь и заплатить за коммунальные услуги  .
Якщо в нас таки станеться монетизація субсидій, б'юсь об заклад, почуємо овер дофуя історій, коли зубожілий ті гроші проєпав потрапив на що завгодно, а на комуналку тепер - немааааєє, клята влада-гінацид.
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Напишу як фахівець.
Це точно не  повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для
відшкодування витрат на оплату комунальних послуг (постанова Кабінету Міністрів
України від 23.08.2016 No 534.
Повернення по цьому порядку робиться тільки з переплат, тобто якщо цей перерахунок і зробили, то мали зняти тільки суму переплати.

Скоріш за все, щось знайшли, якесь порушення, чи незадекларований дохід чи ще щось (машини, квартири, золото, офшори ...). Тепломережа може деталей і не знати їм просто відділ субсидій виставив суму зняття. За що саме, треба питатись там (в субсидії/соцзахисті)
субсидія не була призначена її помилково нараховували
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Якщо в нас таки станеться монетизація субсидій, б'юсь об заклад, почуємо овер дофуя історій, коли зубожілий ті гроші проєпав потрапив на що завгодно, а на комуналку тепер - немааааєє, клята влада-гінацид.
тоді якого хуя?
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Одержав сьогодні цікаву квитанцію за тепло і гарячу воду.
В ній є такі рядки:

Перерахунок       субсидія    -12057 гр.

Ну і цих 12 тисяч додається в рахунок до сплати.

Тобто треба зараз віддати субсидію, яку нараховували два останні роки.

Так хіба можна робити?

Я ще зрозумів би якби незаконно нарахували якомусь багачу і тепер вирішили повернути.
Але ж це не той випадок. Я непрацюючий пенсіонер з мінімальною пенсією.

І що б це означало?

це перемоги  :laugh:
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

тоді якого хуя?
Якого хyя што?
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

в україні є банківська таємниця і держава окрім того що депозит є, більше нічого не знає.

який депозит на 500 грн чи на 500 тис, податковій не відчитуються

я 10 років працював в банку ...

Чувак в україні НЕМА банківської таємниці. Вірніше вона для звичайного манюпаса і не більше.
 
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Якого хyя што?
потрібно гатити то все? он нафтогаз знову весь в боргах той же Анатоль просто физично цей борг не сплатити як і мільйони українців
   
субсидія не була призначена її помилково нараховували
Якщо ТС не подавав заяву і не оформляв субсидію, тоді можливо він отримував чиюсь субсидію. Технічно субсидія приходить із соцзахисту на підприємство у вигляді таблиці (наприклад dbf), дані з якої переносяться на особові рахунки споживачів. Хтось при оформленні субсидії міг вказати особивий рахунок чи адресу ТС і субсидія автоматом йому капала. Коли помилка знайдена, то субсидію заберуть, бо то не ваша. У нас місто менше, але такі випадки не поодинокі, хоча при рознесенні субсидій є автоматичний контроль по особовому і адресі.   
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Одержав сьогодні цікаву квитанцію за тепло і гарячу воду.
В ній є такі рядки:

Перерахунок       субсидія    -12057 гр.

Ну і цих 12 тисяч додається в рахунок до сплати.

Тобто треба зараз віддати субсидію, яку нараховували два останні роки.

Так хіба можна робити?

Я ще зрозумів би якби незаконно нарахували якомусь багачу і тепер вирішили повернути.
Але ж це не той випадок. Я непрацюючий пенсіонер з мінімальною пенсією.

І що б це означало?

Якщо перед цифрою стоїть "мінус", то це не Ви винні державі, а держава - Вам.  :-)o
Мені інколи приходять енергетичні біли (платьожки), на яких написано "No Payment Due" (Платити не треба)
Total Balance: -$54.23 :)
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Класно... Тепер можна половину субсидій позабирати, сказати то помилково....
#ТвердоЗаПетра
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Якщо перед цифрою стоїть "мінус", то це не Ви винні державі, а держава - Вам.  :-)o
Мені інколи приходять енергетичні біли (платьожки), на яких написано "No Payment Due" (Платити не треба)
Total Balance: -$54.23 :)
А якщо мінус у графі де вам винна держава ?
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Якщо перед цифрою стоїть "мінус", то це не Ви винні державі, а держава - Вам.  :-)o
Мені інколи приходять енергетичні біли (платьожки), на яких написано "No Payment Due" (Платити не треба)
Total Balance: -$54.23 :)
теж вариант тому треба обережно спитатись
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

Класно... Тепер можна половину субсидій позабирати, сказати то помилково....
#ТвердоЗаПетра
Попользовался-дай другому
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

В мене така херня була з переплатою за ее я роками сплачував льготні 100кватт по повній вартості набігла велика переплата яка в приват24 додавалась до рахунку тому зараз сплачую все в гіоц
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

А якщо мінус у графі де вам винна держава ?

Всі мінуси в "платьожках" - це в мою кишеню. Там може бути якийсь дискаунт, якась субсидія, якийсь оверпеймент з минулого місяця... :)
   
Якщо в нас таки станеться монетизація субсидій, б'юсь об заклад, почуємо овер дофуя історій, коли зубожілий ті гроші проєпав потрапив на що завгодно, а на комуналку тепер - немааааєє, клята влада-гінацид.

 Явно с субсидиями будет большой гимор  не только у народа , когда выяснится что доги по газу и за  коммуналку в большинстве выдуманы  одним ОПГ  ради хищения бюджетных денег и  возврата    долга от государства    Обл газы в городе и районах области   приписывают  долги народу больше чем показания газового счетчика ,  сведения о долге   
оформляются как долг населения  перед облгазами ,доказать что либо невозможно  в обл газе не хотят разбираться.По моему убеждению это придуманная схема которую не желает видеть власть  не странно ?
 Тогда как можно верить цифрам о долге населения .
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

я 10 років працював в банку ...

Чувак в україні НЕМА банківської таємниці. Вірніше вона для звичайного манюпаса і не більше.

та ніде її вже нема, не тільки в Україні
   
В платіжці чітко видно -  це борг абонента.
Зради ніякої не бачу, якщо субсидія була нарахована правильно, ніхто її не забирає.
Якщо це чужа субсидія - то забрали правильно, ТС щомісячно недоплачував за послуги, от і набігло.
Коли пишуться заяви на субсидію, то помилок в адресах чи особових може бути до 5%. На мільйон (Харків) - це 50000 помилок. 99% помилок виловлюються зразу, а деякі на жаль проскакують і тоді от виникаються подібні ситуації. 
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

В платіжці чітко видно -  це борг абонента.
Зради ніякої не бачу, якщо субсидія була нарахована правильно, ніхто її не забирає.
Якщо це чужа субсидія - то забрали правильно, ТС щомісячно недоплачував за послуги, от і набігло.
Коли пишуться заяви на субсидію, то помилок в адресах чи особових може бути до 5%. На мільйон д(Харків) - це 50000 помилок. 99% помилок виловлюються зразу, а деякі на жаль проскакують і тоді от виникаються подібні ситуації.
це не зрада це піздець з пенсією 1435
   
Re: Відмінили заднім числом субсидію за минулі роки.

взагалі-то, в Європі би за таке ще й оштрафували, без жартів
два роки користуватись помилково призначеною субсидією і не повідомити про це = шахрайство

Чому помилково?
За всіма параметрами я маю право на субсидію.

А що не писав заяви, то навіщо писати, якщо нарахували автоматично.
Значить в соцвідділі є інформація, що такому-то за всіма ознаками повинна бути субсидія.

Звідки мені знати,  нараховують автоматично тим, кому належить за всіма ознаками, чи ні.
Навіщо ж стару людину тягати ще по всіх цих чергах і інстанціях, якщо в соцвідділі є потрібна інформація.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія