Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смерть ще одного чемпіона в х*йлостані :facepalm1:

Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

нормальні зарядні (айфони, самсунги...) МАЮТЬ гальванічну ров*язку через трансформатор.
І вони безпечні. Зазвичай...

Але усякі китайські підробки - це гра у кацапську рулетку...
http://www.righto.com/2012/10/a-dozen-usb-chargers-in-lab-apple-is.html

Думаєте там конденсатор і пару резисторів як в дешевих світлодіодних лампах?
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Це електрофорез.

При кардіограмі на електроди напругу не подають а навпаки знімають.
о! я невіглас із медичних терапій. дякую.
але тапка одного, все ж хтось поцупив.
   
до речі, мені один умнік пропонував на повному серйозі заземлити акрілову ванну. начитався забудовних дбнів, і як причепився, хоч кілка йому на голові теши. прийшлося примотати дротика під болта ніжки і накинути хомута на пропіленову трубу, щоби клієнт заспокоївся.
Практически анегдот! :D
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

и 16киловольт и 25 киловольт так шо ни надо ляля..

З аквадага кінескопа чи з силової підстанції?
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Опачки!...
Я вижу ты задний ход уже даёшь, сынок.
Ну тогда возьмись мокрыми руками за контакты стартёра, а я зажигание включу.

гуманитарию невдомек, что на клеммах и на стартере одно и то же  :lol:  :weep:
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Опачки!...
Я вижу ты задний ход уже даёшь, сынок.
Ну тогда возьмись мокрыми руками за контакты стартёра, а я зажигание включу.

Купу раз таке робив. Тріпнути може, несильно, але не 12 вольт, а ЕРС самоіндукції, що виникає в стартері при різких змінах струму. А вона може бути і 100 вольт і більше  :) До речі, силові клеми стартера завжди під напругою 12 вольт, а запалення подає 12 вольт на маленький контакт втягуючого реле  :)
   
З аквадага кінескопа чи з силової підстанції?

боюсь шо ежели булаб подстанция то писать тут я бы не таво....звисно кинескопы чб та кольоровий
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

При електрофорезі для отримання терапевтичних струмів кілька міліампер прикладають до тіла напругу що сягає 60-80 вольт. Через мокру шкіру. Не точковими електродами. До грудей, очей, чого завгодно. Відчувається як легке пощипування або не відчувається взагалі. Мені робили не раз, в тому числі і на очі.
   
Прекрасно.
Только ты не останавливайся, описывай дальше физику процесса, откуда большой ток появляется и пр.
Смелее.

чего курить то...сопротивление обмотки стартера доли ома, акум при запуске отдает в нево кратковременно сотни ампер....человек с мокрыми руками никаким образом на процесс не влияет так как имеет сопротивление в сотни ом
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Есть много зарядок без гальванической развязки.
Там все 220 вольт можно словить, правда через конденсатор.
А если его пробьет - то и напрямую...

Показати зображення...

1 нанофарад? Навіть не відчуєте. А яка його функція там до речі?

Комп'ютерний блок живлення, якщо не заземлений, може бути під напругою, теж ємнісний зв'язок здається, але щипає відчутно якщо тіло контактує з землею. 
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

скорее всего вместе с удлиннителем на 220, а не сам смартфон с зарядным ибо там 5 вольт на выходе, а опастным щщитается кажись 42 вольта по кзоту
не скорее всего,а так и есть. в оригингале статьи об этом указано, что телефон был через зарядное с сетью 220 гальванически соединен
   
При електрофорезі для отримання терапевтичних струмів кілька міліампер прикладають до тіла напругу що сягає 60-80 вольт. Через мокру шкіру. Не точковими електродами. До грудей, очей, чого завгодно. Відчувається як легке пощипування або не відчувається взагалі. Мені робили не раз, в тому числі і на очі.

там мабуть частота не 50 гц, при высокой частоте человека трудно убить при любом вольтаже только локальные ожоги
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Комп'ютерний блок живлення, якщо не заземлений, може бути під напругою, теж ємнісний зв'язок здається, але щипає відчутно якщо тіло контактує з землею.
да, ровно половина входного напряжения, так как на входе бп делитель напряжения на кондерах выполнен и который ТРЕБУЕТ заземления, даже выполнено гнездо с PE линией
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Думаєте там конденсатор і пару резисторів як в дешевих світлодіодних лампах?

"Там" - це де?
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

чего курить то...сопротивление обмотки стартера доли ома, акум при запуске отдает в нево кратковременно сотни ампер....человек с мокрыми руками никаким образом на процесс не влияет так как имеет сопротивление в сотни ом

Та це можна на спор йому зробити. 100 баксів якщо лишуся живий  :lol:
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

"Там" - це де?

В підробних китайських зарядках звичайно
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Ніякі стотищ ампер не шандарахнуть. Куріть вже закон Ома. Струм створює напруга. 5 вольт можете безпечно язиком лизати, 12 вольт вже трохи "пече" в язик :) Навіть якщо б людину помістити у ванні між двом пластинами великої площі і до них прикласти 5 вольт, сумніваюся що це б зашкодило. Треба спіймати мишу і спробувати  ;)

так і не зрозумів,
мишу у ванну встромити чи закон Ома скурити
до дасть нам відповідь на питання
 :D
   
Та це можна на спор йому зробити. 100 баксів якщо лишуся живий  :lol:

тю бля опередил ....я тоже готов даже за пиисят ))))
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

да, ровно половина входного напряжения, так как на входе бп делитель напряжения на кондерах выполнен и который ТРЕБУЕТ заземления, даже выполнено гнездо с PE линией
А який там струм заземлення орієнтовно не скажете? Ну або ємність конденсаторів дільника?
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

да, ровно половина входного напряжения, так как на входе бп делитель напряжения на кондерах выполнен и который ТРЕБУЕТ заземления, даже выполнено гнездо с PE линией

в комп БП нет никаких емкостных делителей входного напряжения - напряжение сети идет на диодный мост
   
а запалення подає 12 вольт на маленький контакт втягуючого реле
Совершенно верно.
   
человек с мокрыми руками никаким образом на процесс не влияет так как имеет сопротивление в сотни ом
Надо попробовать.
Тьі готов?
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Так ток на статёр идет не напрямую от аккумулятора...
Между прочим.
Дибил
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

так і не зрозумів,
мишу у ванну встромити чи закон Ома скурити
до дасть нам відповідь на питання
 :D
Про мишу це думки вголос. Опустити мишу в слоїк з водою між двома пластинами, потім подати на них 5 вольт і поспостерігати чи миша відреагує. Судячи з даних про електрофорез, сумніваюся. Думаю що буде плавати що з напругою що без.
   
Надо попробовать.
Тьі готов?

канечно.....WASQ за 100 баксив, а я таг уж и біть за пиисят
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Совершенно верно.

Якщо так то для чого включати запалення? Достатньо триматися за силову клему і масу. При включенні запалення, а вірніше при виключенні може тріпнути ЕРС самоіндукції, я писав вище, і це не 12 вольт.
   
Дибил
Ты кацап, судя по лексикону, да?
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

в комп БП нет никаких емкостных делителей входного напряжения - напряжение сети идет на диодный мост
Там есть фильтр: с каждого провода (L,N) конденсатор на корпус - фактически емкостной делитель, если корпус не заземлён, то будет бодаться.

казки
Ну почему, если показометр - мегаомметр. Было бы желание...  :gigi:
   
канечно.....WASQ за 100 баксив, а я таг уж и біть за пиисят
А без машины, ТА-57, например, готов?
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

полностью заряженный аккумулятор напоминает идеальный источник напряжения. ВАХ почти горизонтально лежит.
При таких условиях ток через человека определится очень просто по закону ома. Как напряжение аккумулятора деленное на сопротивление человека. 12/1000=0,012 А. Это в два раза ниже смертельного.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

А без машины, ТА-57, например, готов?

Телефон? Так там магнето є, якщо покрутити ручкою то можна засвітити неонову лампочку, там явно не менше 100 вольт. Я таким бавився в дитинстві. Б'є відчутно. То зовсім інакші умови. Можна створити пристрій який може вбити людину енергією акумулятора від мобіли, чи планшета і ніхто цього не заперечує. Мова про машину, стартер і 12 вольт.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

полностью заряженный аккумулятор напоминает идеальный источник напряжения. ВАХ почти горизонтально лежит.
При таких условиях ток через человека определится очень просто по закону ома. Как напряжение аккумулятора деленное на сопротивление человека. 12/1000=0,012 А. Это в два раза ниже смертельного.

А де Ви вичитали що опір людини 1 кілоом?  Між сухими руками сотні кілоом, між мокрими десятки. Залежить від багатьох факторів.
   
Телефон? Так там магнето є, якщо покрутити ручкою то можна засвітити неонову лампочку, там явно не менше 100 вольт. Я таким бавився в дитинстві. Б'є відчутно. То зовсім інакші умови. Можна створити пристрій який може вбити людину енергією акумулятора від мобіли, чи планшета і ніхто цього не заперечує. Мова про машину, стартер і 12 вольт.

+++
той тилипон ТА-57 еще к яйцам прикручивали и использовали в качестве пытки
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

в комп БП нет никаких емкостных делителей входного напряжения - напряжение сети идет на диодный мост
фільтр був. ємності невеликі, але то в старих моделях, в сучасних не знаю. вбити не вб'є, але відчути мона, якщо за ботарею взятися одночасно і за корпус системніка.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

в комп БП нет никаких емкостных делителей входного напряжения - напряжение сети идет на диодный мост

для жопоголовых

   
А де Ви вичитали що опір людини 1 кілоом?  Між сухими руками сотні кілоом, між мокрими десятки. Залежить від багатьох факторів.

есть уникальные люди которые и за 380 берутся голыми руцями .....дуже высоке сопротивление кожи
   
Телефон? Так там магнето є, якщо покрутити ручкою то можна засвітити неонову лампочку, там явно не менше 100 вольт. Я таким бавився в дитинстві. Б'є відчутно. То зовсім інакші умови. Можна створити пристрій який може вбити людину енергією акумулятора від мобіли, чи планшета і ніхто цього не заперечує. Мова про машину, стартер і 12 вольт.
Можно даже без машины. аккумулятор на 12В и вода.
Катарсис гарантирую.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

А де Ви вичитали що опір людини 1 кілоом?  Між сухими руками сотні кілоом, між мокрими десятки. Залежить від багатьох факторів.

норматив при расчетах по технике безопасности
   
+++
той тилипон ТА-57 еще к яйцам прикручивали и использовали в качестве пытки
Та ладно.
Там всего 0,5А посылка вызова.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Там есть фильтр: с каждого провода (L,N) конденсатор на корпус - фактически емкостной делитель, если корпус не заземлён, то будет бодаться.



фильтр - это фильтр помех и ничего более, я и не не отрицал, что там есть фильтр.
но это принципиально не делитель напряжения.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія