Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смерть ще одного чемпіона в х*йлостані :facepalm1:

Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Ванна совершеннейшим образом меняет картину прохождения тока через тело.
Согласен?
нєа. струм побіжить між контактами зарядки.   :D  хоча, я знав один випадок, як 12 вольт нанесли чималі пошкодження, коли автоакамулятор впав на голову реципієнту.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

ДО свидания, гуманитарий
але ж який настирливий, ге?
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Може і 3 вольти вбити, якщо електродами пробити шкіру.
Але загинула вона або від переноски або від неякісної (чи несправної) зарядки, яка "пробивала" з високої на низьку.
   
ДО свидания, гуманитарий
До свидания, школьник.
   
Можешь лечь в ванну, засунуть туда зарядку Квик Чардж, ТурбоЧардж или аналог от Самсунга/Аппля и  заснять это всё на видео.

ну блин крона 9вольт языком проверяется, а мне предлагаете 5вольт....это ж ни о чем ....меня било и 110 вольт и 220 вольт и 16киловольт и 25 киловольт так шо ни надо ляля.....42 вольта полагаю это та граница опсности  которая применима при любой влажности
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

До свидания, школьник.

пока идешь, куда я тя послал, спроси у умных дядь какие пусковые токи дают авто аккумы  12 В  :K
   
нєа. струм побіжить між контактами зарядки.
Так докажи свою правоту эмпирическим путём.
Это же совершенно безопасно.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Може і 3 вольти вбити, якщо електродами пробити шкіру.
Але загинула вона або від переноски або від неякісної (чи несправної) зарядки, яка "пробивала" з високої на низьку.
вбивають міліампери. 10-12 змінного струму вже відчуваються, десь 25-35 змінного викликають судоми. смерть настає від зупики серця, для цього потрібно, щоби струм  пройшов через цей орган. постійний струм викличе локальний нагрів і денатурацію крові при триваломій діїї, але свідомості людина не втратить і нишпоркою з ванни вистрибне самостійно.   :D
   
пока идешь, куда я тя послал, спроси у умных дядь какие пусковые токи дают авто аккумы  12 В  :K
Опачки!...
Я вижу ты задний ход уже даёшь, сынок.
Ну тогда возьмись мокрыми руками за контакты стартёра, а я зажигание включу.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Итак, в 1999 году американский моряк от скуки (ага, скучающий матрос опаснее непривязанной пушки:)) решил измерить свое сопротивление тестером Simpson 260. Это стрелочный показометр, питаемый 9-вольтовой батарейкой типа нашей "кроны". Обычно расчетное сопротивление тела человека считается как килоОм +/- лапоть (реально, два +коэффициент запаса). Но моряк решил исключить сопротивление кожи и воткнул электроды себе в пальцы, проколов кожу.

В общем случае 9 вольт, считается безопасным для практически всех обстоятельств напряжением (т.е. с таким напряжением можно работать даже в металлической цистерне). Но убивает не напряжение. Убивает ток. По правилу 1-10-100, 1мА - уже чувствуется; 10 - не дают отпустить проводник; 100 - убивают. Проколов кожу, моряк резко снизил свое сопротивление и ток оказался смертельным.
   
Опачки!...
Я вижу ты задний ход уже даёшь, сынок.
Ну тогда возьмись мокрыми руками за контакты стартёра, а я зажигание включу.


капец ща добалакаетесь до того шо е ризниця за куда браться за клеммы акума или стартера.....старик Ом в гробу перевернется....зна чение имеет только сопротивление человека...при 12 вольтах не будет никуя
   
ну блин крона 9вольт языком проверяется, а мне предлагаете 5вольт....это ж ни о чем ....меня било и 110 вольт и 220 вольт и 16киловольт и 25 киловольт так шо ни надо ляля.....42 вольта полагаю это та граница опсности  которая применима при любой влажности
Так докажи свою правоту эмпирическим путём.
Это же совершенно безопасно.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Так докажи свою правоту эмпирическим путём.
Это же совершенно безопасно.
так я тобі емпірично і довів.  :D  пропоную ще експериментально лизнути батарейку смартфона.
   
капец ща добалакаетесь до того шо е ризниця за куда браться за клеммы акума или стартера.....старик Ом в гробу перевернется....зна чение имеет только сопротивление человека...при 12 вольтах не будет никуя
Так ток на статёр идет не напрямую от аккумулятора...
Между прочим.
   
Так докажи свою правоту эмпирическим путём.
Это же совершенно безопасно.

шо проверять то....5вольт через мокрую кожу?  так я 9 вольт через язык проверяю минуя кожу...ну легкое пощипывание и усе
   
Так ток на статёр идет не напрямую от аккумулятора...
Между прочим.

это все что требовалось знать о гуманитариях.....ст артер через контактор подключается прямо на акумулятор, поворачивая ключ вы всего лишь подключаете мощное реле контактор......
   
так я тобі емпірично і довів.  :D  пропоную ще експериментально лизнути батарейку смартфона.
Та пока нет.
Пока ты боишься в ванну лезть.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Итак, в 1999 году американский моряк от скуки (ага, скучающий матрос опаснее непривязанной пушки:)) решил измерить свое сопротивление тестером Simpson 260. Это стрелочный показометр, питаемый 9-вольтовой батарейкой типа нашей "кроны". Обычно расчетное сопротивление тела человека считается как килоОм +/- лапоть (реально, два +коэффициент запаса). Но моряк решил исключить сопротивление кожи и воткнул электроды себе в пальцы, проколов кожу.

В общем случае 9 вольт, считается безопасным для практически всех обстоятельств напряжением (т.е. с таким напряжением можно работать даже в металлической цистерне). Но убивает не напряжение. Убивает ток. По правилу 1-10-100, 1мА - уже чувствуется; 10 - не дают отпустить проводник; 100 - убивают. Проколов кожу, моряк резко снизил свое сопротивление и ток оказался смертельным.

казки
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Та пока нет.
Пока ты боишься в ванну лезть.
нє, ти не гуманітарій.  :D  ти звичайний неук.
   
так я тобі емпірично і довів.  :D  пропоную ще експериментально лизнути батарейку смартфона.

капец до чого у нас темный юзер пишов....смартфоны питаются от 3.7 вольта это 1 литиевый элемент либо 7.4 вольта это два литиевых элемента....лизать можно скильки завгодно
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Есть много зарядок без гальванической развязки.
Там все 220 вольт можно словить, правда через конденсатор.
А если его пробьет - то и напрямую...

   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

капец до чого у нас темный юзер
та я взагалі інколи охерєваю. тут на фупі такі унікуми є, шо капець.  :gigi:
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Есть много зарядок без гальванической развязки.
є. але тоді потрібно не нести пургу, а визнати, що вразило таки 220в змінного струму.  :D
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Квик Чардж и аналоги дают 2-3А ток.
Сопротивление кожи в воде падает min в 1 000 раз.
Чтобы сердце остановилось вполне хватит.
замыкание на выходе, пробой выходных каскадов и попадание 220в на выход зарядки, такое возможно? Хотя-бы кратковременно. Зарядки безтрансформаторные, т.е. развязки между вход-выход нет
   
серце зупиняється з іншої причини.
(tu)
У неї у воду упав смартфон, а там фотки, контакти, фейсбуки, ... майже все життя - от серце і не витримало  :-)o
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

є. але тоді потрібно не нести пургу, а визнати, що вразило таки 220в змінного струму.  :D

А, власне, інакше і бути не могло.

Бо для змінного струму шлях є і він може проходити через тіло: підстанція - розетка - зарядне - шнур - тіло в ванні - труби водопостачання =- земля - підстанція
А для блоку живлення з 5/9/12В постійного струму яке може бути коло?
Зарадне - шнур - тіло - шнур - зарядне.
Так воно через тіло не піде бо відстанб мід контактами в роз*ємі дуже мала.

Щоб вбило 5 Вольт, треба одного контакта на корпус ванни, а іншого - в руки/зуби.
   
Она крещена самосвятными самозванцами неканоничными вот поэтому и сварилась.
   
это все что требовалось знать о гуманитариях.....ст артер через контактор подключается прямо на акумулятор, поворачивая ключ вы всего лишь подключаете мощное реле контактор......
Прекрасно.
Только ты не останавливайся, описывай дальше физику процесса, откуда большой ток появляется и пр.
Смелее.
   
Кстати отпевать её варенную тушку попами неканоничными - прямая отправка ребёнка в ад. Только под константинопольский священник  имеет право на отправку души в рай.Или там родителя специально в ад ?
   
шо проверять то....5вольт через мокрую кожу?  так я 9 вольт через язык проверяю минуя кожу...ну легкое пощипывание и усе
Ты недопонимаешь, наверное?
Условия простые: зарядка Квик Чардж Квалком или аналог.
Ванна.
Погрузиться и засунуть в ванну зарядку.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

розетка - зарядне - шнур - тіло в ванні - труби водопостачання =- земля
до речі, мені один умнік пропонував на повному серйозі заземлити акрілову ванну. начитався забудовних дбнів, і як причепився, хоч кілка йому на голові теши. прийшлося примотати дротика під болта ніжки і накинути хомута на пропіленову трубу, щоби клієнт заспокоївся.
   
А, власне, інакше і бути не могло.

Бо для змінного струму шлях є і він може проходити через тіло: підстанція - розетка - зарядне - шнур - тіло в ванні - труби водопостачання =- земля - підстанція
А для блоку живлення з 5/9/12В постійного струму яке може бути коло?
Зарадне - шнур - тіло - шнур - зарядне.
Так воно через тіло не піде бо відстанб мід контактами в роз*ємі дуже мала.

Щоб вбило 5 Вольт, треба одного контакта на корпус ванни, а іншого - в руки/зуби.
Соглашусь.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

В воде?

5В/ 3А вполне хватит для того, чтоьбі сердце остановилось.
спец
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

коли взятися то вплив тільки на обмежену ділянку шкіри, то одне,
а коли зануритись у воду і встромити туди стотищ ампер то вони по всій поверхні тіла шандарахнуть
десь так пояснюють

Ніякі стотищ ампер не шандарахнуть. Куріть вже закон Ома. Струм створює напруга. 5 вольт можете безпечно язиком лизати, 12 вольт вже трохи "пече" в язик :) Навіть якщо б людину помістити у ванні між двом пластинами великої площі і до них прикласти 5 вольт, сумніваюся що це б зашкодило. Треба спіймати мишу і спробувати  ;)
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

замыкание на выходе, пробой выходных каскадов и попадание 220в на выход зарядки, такое возможно? Хотя-бы кратковременно. Зарядки безтрансформаторные, т.е. развязки между вход-выход нет

нормальні зарядні (айфони, самсунги...) МАЮТЬ гальванічну ров*язку через трансформатор.
І вони безпечні. Зазвичай...

Але усякі китайські підробки - це гра у кацапську рулетку...
http://www.righto.com/2012/10/a-dozen-usb-chargers-in-lab-apple-is.html
   
Квик Чардж и аналоги дают 2-3А ток.
Сопротивление кожи в воде падает min в 1 000 раз.
Чтобы сердце остановилось вполне хватит.
Проверять на себе.сидя в ванне  и опустив 5 вольтовый разъём зарядки в воду,я всё же не буду.
Хотя на интерес промеряю тестером напряжение между выходом зарядки и  корпусом ( почти заземлением).
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

Треба спіймати мишу і спробувати  ;)
кардіограму давно робив? там взагалі страшне було: голі електроди через марлю з солоною водою приліпляють до тіла, і я-а-а-ак включать!  :facepalm1:  тапки відлітали до дверей! а ти кажеш, миша.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

В воде?

5В/ 3А вполне хватит для того, чтоьбі сердце остановилось.

Якщо пробити шкіру і прикласти електроди в область серця і то не факт. І 3 ампери тут ні  при чому, можете взяти навіть 3 батарейки ААА послідовно.
   
Re: Смерть ще одного чемпіона  в х*йлостані :facepalm1:

кардіограму давно робив? там взагалі страшне було: голі електроди через марлю з солоною водою приліпляють до тіла, і я-а-а-ак включать!  :facepalm1:  тапки відлітали до дверей! а ти кажеш, миша.

Це електрофорез.

При кардіограмі на електроди напругу не подають а навпаки знімають.
   
Проверять на себе.сидя в ванне  и опустив 5 вольтовый разъём зарядки в воду,я всё же не буду.
Сразу видно разумного человека.

Уважаю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія