Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вопрос то ADMIN pravda

Re: вопрос то ADMIN pravda

. Это станет Праздником для Украины, и соответственно 3,14....ом для
кремлядей и прочего антиукраинского кодла
к которому БЮТ себя причисляет нимало не скрываясь.
Ясно, розмовляю з радіоточкою
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Тобто ви вважаєте що коцапи цілком свідомо виставляють себе ідіотами в очах всього світу зі своїм побєдобєсієм?
  Кацапське побєдобесіє розраховано цілком на внутряшне споживання і їх зараз не дуже турбує що там "в очах всього світу". Головне - це обробка власного бидла. :dirol:
 Є разрахунок і у автора вкиду про "томособєсіє"- підняти волну проти важливості томосу, посіяти незадоволення, сумління в тому що це важливо для держави, важливо для боротьби з кацапською окупацією і агресією. Використана демагогічна технологія з пов'язуванням сходними штампами зовсім різних речей. Різних за суттю і за направленостю. Це саме прорахований і технологічний вкид, досить професійний, саме проти України. Зрозуміло? Як що "побєдобесіє" яскраво виявляє суть кацапської технології по розпалюванню військової істерії, то вкинутий штамп має за мету використати негатив сформований критикою в соц. сітях цього "побєдобєсія" Зрозуміло, чи досі ні? :dirol:
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Ясно, розмовляю
 з радіоточкою
   йулькоботы с гундяем серут одними фразами. И после этого тебе рупору кремлёвскому ещё какие-то радиоточки мерещатся?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

  Кацапське побєдобесіє розраховано цілком на внутряшне споживання і їх зараз не дуже турбує що там "в очах всього світу". Головне - це обробка власного бидла. :dirol:
 Є разрахунок і у автора вкиду про "томособєсіє"- підняти волну проти важливості томосу, посіяти незадоволення, сумління в тому що це важливо для держави, важливо для боротьби з кацапською окупацією і агресією. Використана демагогічна технологія з пов'язуванням сходними штампами зовсім різних речей. Різних за суттю і за направленостю. Це саме прорахований і технологічний вкид, досить професійний, саме проти України. Зрозуміло? Як що "побєдобесіє" яскраво виявляє суть кацапської технології по розпалюванню військової істерії, то вкинутий штамп має за мету використати негатив сформований критикою в соц. сітях цього "побєдобєя" Зрозуміло, чи досі ні? :dirol:
. Бесполезно обращаться к логике йулька, они открытым текстом заявляют, что рассматривают  как пиар перспективу вступления Украины в НАТО. Так что, "натобесие" не за горами. Будут вместе  с шухричами шарики дуть ната нет.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Тобто ви рахуєте річницю одруження з  того моменту, коли вирішили одружитися, а не з моменту отримання свідоцтва про шлюб? :shuffle:
ви притомні? одруження співпадає в часі з днем отримання свідотства. народження - ні.
так і тут. в січні дадуть "свідотство". а народження церкви 15 грудня.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

   йулькоботы с гундяем серут одними фразами. И после этого тебе рупору кремлёвскому ещё какие-то радиоточки мерещатся?
"от він і єбанувся бідолашний..." (С)
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

  Кацапське побєдобесіє розраховано цілком на внутряшне споживання і їх зараз не дуже турбує що там "в очах всього світу". Головне - це обробка власного бидла. :dirol:
 Є разрахунок і у автора вкиду про "томособєсіє"- підняти волну проти важливості томосу, посіяти незадоволення, сумління в тому що це важливо для держави, важливо для боротьби з кацапською окупацією і агресією. Використана демагогічна технологія з пов'язуванням сходними штампами зовсім різних речей. Різних за суттю і за направленостю. Це саме прорахований і технологічний вкид, досить професійний, саме проти України. Зрозуміло? Як що "побєдобесіє" яскраво виявляє суть кацапської технології по розпалюванню військової істерії, то вкинутий штамп має за мету використати негатив сформований критикою в соц. сітях цього "побєдобєсія" Зрозуміло, чи досі ні? :dirol:
це виключно ваше особисте трактування, ваше бачення
насправді тут нема жодного хто був би проти незалежності Української православної церкви від Маскви
навіть більше
я, наприклад, двома руками за пошук шляхів для видворення ворожого Україні МПЪ якомога подалі за межі країни
і якби держава сприяла цій справі, я тільки подякувала би чинній владі за такі зусилля і такий чин
але я категорично проти того, щоб влаштовувати тривалі біснування навколо томоса, які явно покликані на те, щоб відволікти увагу від інших нагальних питань, яких не приведи господи як багато
Коцапи зарвалися, К-ль натякнув Україні "давайте, час", Україна надіслала офіційне прохання, К-ль схвалив, обрали предстоятеля, 6 січня отримаємо томос
Тепер - для церкви це подальше облаштування церковних справ, а державі в цьому плані варто посприяти звільненню храмів від МПЪ.
Все! Досить політикам піаритися, а надто на церковній справі, неминуче породжуючи глузування совків, ватників і коцапів.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

насправді тут нема жодного хто був би проти незалежності Української православної церкви від Маскви
навіть більше

Но срач - это святое!
Это - хлебом не корми!
У хохлов всегда так, такова хохляцкая натура - замочи ближнего своего, пока твой ближний не замочил тебя!
 :laugh:
А вот за что люблю Украину - так это за то, что украинцы - они совсем другие!
Настоящая европейская нация!

 [ua]
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

це виключно ваше особисте трактування, ваше бачення
насправді тут нема жодного хто був би проти незалежності Української православної церкви від Маскви
навіть більше
я, наприклад, двома руками за пошук шляхів для видворення ворожого Україні МПЪ якомога подалі за межі країни
і якби держава сприяла цій справі, я тільки подякувала би чинній владі за такі зусилля і такий чин
але я категорично проти того, щоб влаштовувати тривалі біснування навколо томоса, які явно покликані на те, щоб відволікти увагу від інших нагальних питань, яких не приведи господи як багато
Коцапи зарвалися, К-ль натякнув Україні "давайте, час", Україна надіслала офіційне прохання, К-ль схвалив, обрали предстоятеля, 6 січня отримаємо томос
Тепер - для церкви це подальше облаштування церковних справ, а державі в цьому плані варто посприяти звільненню храмів від МПЪ.
Все! Досить політикам піаритися, а надто на церковній справі, неминуче породжуючи глузування совків, ватників і коцапів.
Багато букв...
Коротше кажучи - юльки підтримують Томос?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Багато букв...
Коротше кажучи - юльки підтримують Томос?

Звісно підтримують.
Але вони хотіли б якось менше чути про роль в цьому процесі Пєті.
Це їх дуже нервує.
А так всі дуже раді. :)
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Звісно підтримують.
Але вони хотіли б якось менше чути про роль в цьому процесі Пєті.
Це їх дуже нервує.
А так всі дуже раді. :)
Ну в такому випадку я дуже радий за юльків :)
   
Re: вопрос то ADMIN pravda


я, наприклад, двома руками за пошук шляхів для видворення ворожого Україні МПЪ якомога подалі за межі країни


От же ж бреше, от бреше...
Міраслава проти своїх?
Проти тих, хто пресує Порошенка?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Ну в такому випадку я дуже радий за юльків :)

Вони не винні що вірять ще й Юлі. :)
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Джамбул, ты когда ныть перестанешь? Зрадоёп кокойто. Все "прессуют" твоего парнокопытного Гэтьмана. :lol:  Пить меньше надо. И ему и тебе.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Джамбул, ты когда ныть перестанешь? Зрадоёп кокойто. Все "прессуют" твоего парнокопытного Гэтьмана. :lol:  Пить меньше надо. И ему и тебе.

Прапорщик, не зачіпайся.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Прапорщик, не зачіпайся.
После того, как выучишь все воинские звания и отрапортуешь. Трудись, сынок - если родился тупым, то надо брать настойчивостью.  :gigi:
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

После того, как выучишь все воинские звания и отрапортуешь. Трудись, сынок - если родился тупым, то надо брать настойчивостью.  :gigi:
Мокша, ти скавчиш?
А я ні.
Бо я, на відміну від тебе, ніколи в житті
ні у кого нічого не просив.
Я ВСЕ досяг сам. Працею і талантом.
Я забезпечений до кінця і мої діти також.
А ти скавчи далі - "Атнять і раздєлітьбля!"
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Багато букв...
Коротше кажучи - юльки підтримують Томос?
я не відповідаю за юльків, тільки за себе
я - ЗА безумовне видворення МПЪ за межі України, щоб і сліда не залишилося від цього пекельного утворення
   
Re: вопрос то ADMIN pravda


Не смійтеся, чужі люде:
Церква-домовина
Розвалиться... а з-під неї
Встане Україна
І розвіє тьму неволі,
Світ правди засвітить
І помоляться на волі
Невольничі діти.(с) Т.Шевченко
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

От же ж бреше, от бреше...
Міраслава проти своїх?
Проти тих, хто пресує Порошенка?
слухай, іди ти в ...зад разом зі своїм Порошенком
набрид вже до смерті зі своєю дрімучою дурнею
   
Re: вопрос то ADMIN pravda


Не смійтеся, чужі люде:
Церква-домовина
Розвалиться... а з-під неї
Встане Україна
І розвіє тьму неволі,
Світ правди засвітить
І помоляться на волі
Невольничі діти.(с) Т.Шевченко
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

   
Re: вопрос то ADMIN pravda

слухай, іди ти в ...зад разом зі своїм Порошенком
набрид вже до смерті зі своєю дрімучою дурнею


це світоглядне питання, чи буде Україна, чи знов малоросія, новоросія, недоросія.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda



В ефірі програми "Кендзьор" на "5 каналі" третій президент України Віктор Ющенко (2005-2010) прокоментував інформацію про те, що Юлія Тимошенко перед рішенням Синоду про надання Українській Церкві Томосу про автокефалію їздила до Єрусалима і прохала Єрусалимського Патріарха не квапитися з наданням автокефалії, томосу Українській Православній Церкві.

"Мені Патріарх Єрусалимський під час перемовин говорив про те, що до нього приїздила за кілька днів до цього Юлія Володимирівна, що вона зняла фільм про церковне питання. А про настрої, які я чув від Патріарха з точки зору того, що це питання політичне, я думаю, що воно десь там пов'язано. Далеко ходити не треба, щоб зрозуміти, звідки в Патріарха аргументація, що "це все суто політика", – зазначає Ющенко.

Він продовжує: "Я Патріарху тоді казав: я не виключаю, що церковне питання буде використане як однією, так і другою, третьою стороною, але давайте сьогодні говорити про суть, про цей фарватер, про ті 12 мільйонів (українців – ред.), які справді хочуть, щоб це питання було вирішене, щоб ми зрештою отримали Незалежну Автокефальну Церкву".
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

в 2008 году премъер-министр Тимошенко не втручалась в церковные дела на украинской стороне.
Она выступала исключительно на российской стороне.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

"Крестьян поддерживали студенты, приглашенные для проведения прививок. «Центром всякой смуты является Перещепино, где открыто пропагандируются вредные идеи»,— заключал пристав[20]. Летом 1905 года в Перещепино были обнаружены листовки РСДРП, призывавшие крестьян к борьбе[21]. Крестьяне отказывались от уплаты налогов, начинали делить земли соседних помещиков[22]. Новомосковский уездный исправник, прибыв в Перещепино в августе 1905 года, пытался запугать крестьян, напоминая об ответственности за самовольные потравы посевов, порубки леса, выпасы скота. Однако это не дало никаких результатов. Уже в начале декабря 1905 года он же доносил екатеринославскому губернатору: «Настроение крестьян всего уезда весьма тревожно, и под влиянием подпольной агитации возможно ожидать начала крестьянского движения»[23]. Для наведения «порядка» он просил прислать казаков."

... :read:
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

показательная ветка как происходила трансформация туровских ботов в прихiльникiв Зекоманды. На манеже одни и те же.
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Що тут? Сектанти медведчуківського вилупка ліплять зі свого ідола бозю, який на хмарках? Чи навпаки?  Чи може ці зайвохромосомні сектанськi тваринки прагнуть показати свою ворожість до конкуруючої секти іншої медведчуківської сучки?  :gigi:



П.С. А вивчити українську особливо обдарованим армовірoвським "патріотам" заважає "дапалнітєльная патріотічєская"?  :shuffle:
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

сережа лещенко, ты в курсе что владельцы форумы признали тебя партийным ботом?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Що тут? Сектанти медведчуківського вилупка ліплять зі свого ідола бозю, який на хмарках? Чи навпаки?  Чи може ці зайвохромосомні сектанськi тваринки прагнуть показати свою ворожість до конкуруючої секти іншої медведчуківської сучки?  :gigi:

Показати зображення...
П.С. А вивчити українську особливо обдарованим армовірoвським "патріотам" заважає "дапалнітєльная патріотічєская"?  :shuffle:

Йобнутий серлєщ випоржнився в бік української церкви  (td)
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Йобнутий серлєщ випоржнився в бік української церкви  (td)
;o
Це дрищероте - СерЛєщ? Звідки відомо?
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

показательная ветка как происходила трансформация туровских ботов в прихiльникiв Зекоманды. На манеже одни и те же.

Ти при пам'яті?
Та той же rastych мало того, що сам став порохохвілом, так ще й зі слів Сотка гукнув їх компанію повернутись на фуп порохоботствувать :facepalm:
   
Re: вопрос то ADMIN pravda

Сектанти вилупка ідола бозю зайвохромосомні сектанськi тваринки секти сучки — найзапекліші політичні баталії  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія