Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прошу надати можливість модерування своіх тем.

Якось логіка ніяка не бачиться в твоєму пості
1. Приходиш в гості, тебе приймають
2. Починаєш класти ноги на стіл, бо тобі особисто так подобається
3. Тобі пропонують вести культурно, ти починаєш бикувати - кому не подобається не дивіться
4. Починаєш кидати сміття - бо НЕ ОДНОМУ З ТВОЇХ ПОСТІВ НЕМАЄ ВАЖНОЇ АБО КОНКРЕТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, коли тебе просять пояснити - зновуж такі, дитячі відмазки або просто не відповідаєш
5. Ти приводиш в приклад гілки "про футбол", "клійонку" - покажи щоб хтось з ТС тих гілок посилає або махає піпіською перед носом
6. Ти грозився "перевернути ФУП" - удачі - але не ховайся, як хуйло за спину - за модерів...
7. І будь ласка, не висувай себе на рівень Натіві, це зовсім не в які ворота не підходить - де ти і де Натіві...

Lykke til !!!
   
Re: Прошу надати можливість модерування своіх тем.

3. Тобі пропонують вести культурно, ти починаєш бикувати - кому не подобається не дивіться
і щоразу нахабно питаєш "де написано, що не можна класти ноги на стіл? Ніде. Тому ніяких правил я не порушив!"
   
Я вже пропонував
Гарантую що це суттєво знизить

ти будеш модерувати виключно свій фейсбук, інстаграм, ютуб і тікток.
ти ніколи не матимеш права модерувати свої гілки тут.
живи тепер із цим (с)

п.с. я не можу модерувати свої гілки тут. уяви собі, тіктокєр і ютубер :laugh:
   
і щоразу нахабно питаєш "де написано, що не можна класти ноги на стіл? Ніде. Тому ніяких правил я не порушив!"

Юля - цяця ! :-)o
   
.
   
Якось логіка ніяка не бачиться в твоєму пості
1. Приходиш в гості, тебе приймають
2. Починаєш класти ноги на стіл, бо тобі особисто так подобається
3. Тобі пропонують вести культурно, ти починаєш бикувати - кому не подобається не дивіться
4. Починаєш кидати сміття - бо НЕ ОДНОМУ З ТВОЇХ ПОСТІВ НЕМАЄ ВАЖНОЇ АБО КОНКРЕТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, коли тебе просять пояснити - зновуж такі, дитячі відмазки або просто не відповідаєш
5. Ти приводиш в приклад гілки "про футбол", "клійонку" - покажи щоб хтось з ТС тих гілок посилає або махає піпіською перед носом
(tu) абсолютно справедливі претензії до альянсу ,
а Сергія те все не стосується бо він не порушує нічиїх прав
і нікого не булить та не ображає якщо його не чіпають.


6. Ти грозився "перевернути ФУП" - удачі - але не ховайся, як хуйло за спину - за модерів...
Сергій таки це зробив -
відмовився підкорятися аморалам і сміливо та впевнено
пішов один проти цілої зграї  деструктивних персонажів.
Таких людей як він дуже мало, в основному маса юзерів
або вливаються в брудне кодло, або мовчки спостерігають
як воно по одному знищує своїх антиподів.



   
7. І будь ласка, не висувай себе на рівень Натіві, це зовсім не в які ворота не підходить - де ти і де Натіві...
це правда, адже Сергій порядна пристойна справедлива та гідна людина,
але права у всіх юзерів повинні бути однакові.
 
   

але права у всіх юзерів повинні бути однакові.
 

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія