Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Полиция Львова - треш и угар

Re: Полиция Львова - треш и угар

пішов б він у поліцію, і там стояв цілодобово , як з камерою і штрафував - було б більше профіту, правда для бюджету, а не для нього  :laugh:
Каждому свое

Как работает львовская полиция - он показал
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

То хіба в центрі самому, за центром можна знайти спокійно паркомісце завжди. Десь можна звісно, і на тротуарі, але не так тотально

І тут +100
Навіть в центрі проблема з парковкою перебільшена.особли во якщо ти готовий за неї реально платити
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Знайшов глухезну вуличку в мільйонному місті. Але чогось так вийшло, що на цій вуличці був одіозний райвідділ. Соупадєніє?
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Був же суд, і ту постанову скасували. Це старе відео.
:weep:  :facepalm1:
Оно сегодня только вышло
Я один из сотен патронов канала, смотрел видео в пятницу 4м или 5м по эксклюзиву
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Знайшов глухезну вуличку в мільйонному місті. Але чогось так вийшло, що на цій вуличці був одіозний райвідділ. Соупадєніє?
Правильно. борову полицаю, который нарушает правила, наклеил на лобовуху. Хорошее место

   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Особисто я - нічого.
А ти? Чи лайк під відосиком ти вважаєш за роботу?

Ось з цього і потрібно було починати.людина,яка щось критикує, має мати і конструктив
І я на відміну від тебе не нию,що це не так.і це не так
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Не пойму тех, кто завидует его заработку

Пускай зарабатывает. Это нелегко - общаться с психами

Заздрять ті,хто самі ні на що не спроможні.вже неодноразово в цьому переконувався
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Заздрять ті,хто самі ні на що не спроможні.вже неодноразово в цьому переконувався
Тем более, он почти никогда не перегибает. В 90% случаях лоси сами начинают показывать себя во всей красе

И показать таких психов, выставить на всеобщее обозрение - хорошая работа.

   
Re: Полиция Львова - треш и угар

соромно за мєнтів з трьома класами освіти, переатестацію по блату проскочив і думає, що піймав бога за бороду, а народ це мєнтовське шапіто справно оплачує із своїх податків
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Так я не те, щоб категорично був проти його роботи.
Але саме цей відос попахує.
Чого цей активіст не пішов з наклейками на Винниченка? Чи там чинуші всі паркуються як янголи? Від впливу на  них більше було б користі в розумінні "звернути увагу на проблему".
Але вибрали мєнтовський райвідділ з найгіршою репутацією, щоб нарватись на адмінку і помпезно її виграти в суді задля переглядів. Це вам не здається лицемірним?
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Так я не те, щоб категорично був проти його роботи.
Але саме цей відос попахує.
Чого цей активіст не пішов з наклейками на Винниченка? Чи там чинуші всі паркуються як янголи? Від впливу на  них більше було б користі в розумінні "звернути увагу на проблему".
Але вибрали мєнтовський райвідділ з найгіршою репутацією, щоб нарватись на адмінку і помпезно її виграти в суді задля переглядів. Це вам не здається лицемірним?

Я тобі написав вже вище: створи свій проект і покажи,як потрібно робити :)
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Тем более, он почти никогда не перегибает. В 90% случаях лоси сами начинают показывать себя во всей красе

И показать таких психов, выставить на всеобщее обозрение - хорошая работа.

Я з ним не завжди погоджуюсь, але те,що він доволі сміливий і робить корисну справу, заперечувати безглуздо
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Я тобі написав вже вище: створи свій проект і покажи,як потрібно робити :)
"спєрва добєйся" ?
Не найкращий аргумент
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Так я не те, щоб категорично був проти його роботи.
Але саме цей відос попахує.
Чого цей активіст не пішов з наклейками на Винниченка? Чи там чинуші всі паркуються як янголи? Від впливу на  них більше було б користі в розумінні "звернути увагу на проблему".
Але вибрали мєнтовський райвідділ з найгіршою репутацією, щоб нарватись на адмінку і помпезно її виграти в суді задля переглядів. Це вам не здається лицемірним?


Стандартная фраза рагулей и лосей  :laugh:  .На,пожалуйста,ВР.



 Hабор у рагулей следующий:
-я на пятьминут лекарства купить рибионку!
-я же мать!
-идите работать
-мені треба працювати та дітей годувать!ось тому тут паркуюсь
-идите ловить под верховную раду!
-это все хайп
-пусть построят больши парковак!
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

І тут +100
Навіть в центрі проблема з парковкою перебільшена.особли во якщо ти готовий за неї реально платити
Ну,  в самому центрі таки треба напрягтися,  переважно,  ніде правди діти.

Але я під центром маю на увазі сам-сам центр, тобто площі Франка, наприклад - вже інша ситуація.
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Стандартная фраза рагулей и лосей  :laugh:  .На,пожалуйста,ВР.

https://youtu.be/iQQK_kYx_qs
Hабор у рагулей следующий:
-я на пятьминут лекарства купить рибионку!
-я же мать!
-идите работать
-мені треба працювати та дітей годувать!ось тому тут паркуюсь
-идите ловить под верховную раду!
-это все хайп
-пусть построят больши парковак!
Мова зараз про конкретний сюжет у Львові
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Знайшов глухезну вуличку в мільйонному місті. Але чогось так вийшло, що на цій вуличці був одіозний райвідділ. Соупадєніє?
Звісно,  він сам не знайшов,  йому підказали)  це погано?
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

та так вжарили, шо за них аж соромно
закликають по-людськи ставитися при тому, шо машина майже на переході, ну і відповідно повністю закриває огляд, шо водію, шо пішоходу який переходить, не були би то ментовські тачки, вони би дупу фіг підняли
а далі також шедевр - вони не патрульна поліція - звертайся громадянин туди... а те, шо ти поліцейський який бачить правопорушення і сам не звертаєшся це як? бо по-людськи треба ставитися :weep:

які хороші в нас поліцаї, людяні

взагалі, я проти цього клеїння і т.д. має бути виклик поліції, евакуаторщики, а листівки зайве - показушність дурна, шо нічого не вирішує
капіталізація відео, а могли би бути на півставки у евакуаторщиків)))

рагулня з обох боків камери
народні месники іпанашки
Їхній запал спрямувати на виклик поліції і фіксацію а не на хайп.
Бо у нас гві Львові до маразму доходить.
Кілька днів тому стою ввечері на перехресті ,їдуть велодятли великою  групою,порушуючи все що можна.Багато хто без світла і відбивачів,не  один ряд, не по 10 шт щоб можна безпечно обігнати.
А на останок , коли всі за один сет не встигли проїхати двоє беруть і на мій зелений( а біля мане стояло ще  5-6 авто і з зустрічного боку десь так само ) стають поперек двох смуг своїми велодрочками  і махають  їбанькам  які не встигли мовляв їдьте,ті беруть і їдуть на червоне.
Всі поїхали а я ж неможу просто так  , підїхав опустив вікно і питаю - велоакробати а що ви  робите?.
А вони з такою гордістю мені- як що ,  рух перекриваєм.Тіпа що небачиш .
Кажу а ти хто  блть такий щоб тут щось перекривати?
Почав бекати і мекати  .... каже представник.
Ну там ще кинув їм пару фраз і поїхав.
Викликав копів,але ті їх не знайшли.

Тепер питання ,якого буя ніхто з водятлів  наважився зупинитись і пояснити   стаду алєнів елементарні речі.
А саме головне,з розмови з оператором я зрозумів що і зверненнь крім мого більше не було.А вони їхали без супроводу в темну пору доби , грубо порушуючи всі  можливі ПДР десь із району  Наукової - Кульпи.Отже точно попались на очі мінімум одному патрулю.
І нікуя.
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

:weep:  :facepalm1:
Оно сегодня только вышло
Я один из сотен патронов канала, смотрел видео в пятницу 4м или 5м по эксклюзиву
Вийшло сьогодні,  але знімалось давніше
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

"спєрва добєйся" ?
Не найкращий аргумент

тебе вкурвлює що він на цьому заробляє? так не донать, яка проблема?
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

быдло называет людей лосями ?

За порчу имущества граждан наручники и мордой в асфальт  :(
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Так я не те, щоб категорично був проти його роботи.
Але саме цей відос попахує.
Чого цей активіст не пішов з наклейками на Винниченка? Чи там чинуші всі паркуються як янголи? Від впливу на  них більше було б користі в розумінні "звернути увагу на проблему".
Але вибрали мєнтовський райвідділ з найгіршою репутацією, щоб нарватись на адмінку і помпезно її виграти в суді задля переглядів. Це вам не здається лицемірним?
Вибрали мєнтовку, бо коли мєнти так паркуються,  то це навіть гірше, ніж чинуші,  як по мені. І повторюсь,  це не він сам вибирав
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

быдло называет людей лосями ?

За порчу имущества граждан наручники и мордой в асфальт  :(
В суді доведено, що це ніяка не порча
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

На 28 хв він звинувачує людей, що ті собі купили машину, не маючи парковок. Нема парковки - не купуй машину. Тобто він винить в автосрачі в місті самих людей, відмовляючи їм в задоволенні базових потреб (авто ж зараз можна вважати базовою потребою чи як при совку - надлишком?). Винна не влада міста, не ситуація з забудовою, а прості люди, бо накупляли залізяк?
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

а шо таке - монетизация вид хайпу?? мона написать на доступной мове?
хуйня на паличці
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

тебе вкурвлює що він на цьому заробляє? так не донать, яка проблема?
Вкурвлює те, що непогана ніби ідея перетворюється на профанацію і тупе стриження копійок
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

На 28 хв він звинувачує людей, що ті собі купили машину, не маючи парковок. Нема парковки - не купуй машину. Тобто він винить в автосрачі в місті самих людей, відмовляючи їм в задоволенні базових потреб (авто ж зараз можна вважати базовою потребою чи як при совку - надлишком?). Винна не влада міста, не ситуація з забудовою, а прості люди, бо накупляли залізяк?

яких базових?  :facepalm:
будь-яка притомна людина перед тим, як купити авто повинна подумати де я маю паркувати? хоча тим мєнтам, які привозять свої дупи під самі двері на робоу, судячи з відео нема чим думати
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Вибрали мєнтовку, бо коли мєнти так паркуються,  то це навіть гірше, ніж чинуші,  як по мені. І повторюсь,  це не він сам вибирав
Чим гірше? В нас мєнти з якогось особливого племені?
Так прокурори ще гірші, і паркуються ще гірше.

Ну так, йому пустомитівські підсунули локацію. Не думаю, що несвідомо)
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

На 28 хв він звинувачує людей, що ті собі купили машину, не маючи парковок. Нема парковки - не купуй машину. Тобто він винить в автосрачі в місті самих людей, відмовляючи їм в задоволенні базових потреб (авто ж зараз можна вважати базовою потребою чи як при совку - надлишком?). Винна не влада міста, не ситуація з забудовою, а прості люди, бо накупляли залізяк?
Влада міста не може розсунути будинки і додати в місті міста.

Суть навіть не у тому, що накупляли (машина,  це в принципі непогана штука,  часто буває корисною),  а в тому, що возять нею себе без потреби по місту.

Знову ж таки таки,  чому про давно відомі речі постійно якісь дискусії? Народ не хоче вчити матчасть ну ніяк
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

рагулня з обох боків камери
народні месники іпанашки
Їхній запал спрямувати на виклик поліції і фіксацію а не на хайп.
Бо у нас гві Львові до маразму доходить.
Кілька днів тому стою ввечері на перехресті ,їдуть велодятли великою  групою,порушуючи все що можна.Багато хто без світла і відбивачів,не  один ряд, не по 10 шт щоб можна безпечно обігнати.
А на останок , коли всі за один сет не встигли проїхати двоє беруть і на мій зелений( а біля мане стояло ще  5-6 авто і з зустрічного боку десь так само ) стають поперек двох смуг своїми велодрочками  і махають  їбанькам  які не встигли мовляв їдьте,ті беруть і їдуть на червоне.
Всі поїхали а я ж неможу просто так  , підїхав опустив вікно і питаю - велоакробати а що ви  робите?.
А вони з такою гордістю мені- як що ,  рух перекриваєм.Тіпа що небачиш .
Кажу а ти хто  блть такий щоб тут щось перекривати?
Почав бекати і мекати  .... каже представник.
Ну там ще кинув їм пару фраз і поїхав.
Викликав копів,але ті їх не знайшли.

Тепер питання ,якого буя ніхто з водятлів  наважився зупинитись і пояснити   стаду алєнів елементарні речі.
А саме головне,з розмови з оператором я зрозумів що і зверненнь крім мого більше не було.А вони їхали без супроводу в темну пору доби , грубо порушуючи всі  можливі ПДР десь із району  Наукової - Кульпи.Отже точно попались на очі мінімум одному патрулю.
І нікуя.

Думаю, ти чув про принцип ДДД  :weep:
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

яких базових?  :facepalm:
будь-яка притомна людина перед тим, як купити авто повинна подумати де я маю паркувати? хоча тим мєнтам, які привозять свої дупи під самі двері на робоу, судячи з відео нема чим думати
Ага тільки мєнти і підвозять
А судді, прокурори, депутати, лікарі, бізнесмени і т. д. не підвозять, і поводяться, як білі пуфистіки.
То чому саме до мєнтів докулупався? Бо хотів хайпу з постановами і судами.

   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Влада міста не може розсунути будинки і додати в місті міста.

Суть навіть не у тому, що накупляли (машина,  це в принципі непогана штука,  часто буває корисною),  а в тому, що возять нею себе без потреби по місту.

Знову ж таки таки,  чому про давно відомі речі постійно якісь дискусії? Народ не хоче вчити матчасть ну ніяк
Там йшлося якраз про паркування тих, хто там живе (авто під своїми вікнами)
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

"спєрва добєйся" ?
Не найкращий аргумент

Чому? Адекватна людина,яка критикує, як правило, пропонує альтернативи та показує приклади вирішення проблеми.хіба не так?
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Ага тільки мєнти і підвозять
А судді, прокурори, депутати, лікарі, бізнесмени і т. д. не підвозять, і поводяться, як білі пуфистіки.
То чому саме до мєнтів докулупався? Бо хотів хайпу з постановами і судами.

взагалі то це мєнти до нього, і так стосується всіх хто переться в переповнений центр паркуючи свої корита під самі двері роботи бо 15 хв пройти релігія не дозволяє
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Там йшлося якраз про паркування тих, хто там живе (авто під своїми вікнами)

В чому проблема,якщо паркувати не під вікнами? Ходити,до речі,доволі корисно
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Думаю, ти чув про принцип ДДД  :weep:
Ну так я їх не давив як водій Ауді на відомому відео, хоча я третій стояв на перехресті.
дочекався можливості зупинився і поговорив.
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Вийшло сьогодні,  але знімалось давніше
Знімав 24.11.2020
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Чому? Адекватна людина,яка критикує, як правило, пропонує альтернативи та показує приклади вирішення проблеми.хіба не так?
Трохи не так
Він створює медіапродукт, який пропонує мені вжити.
"Не треба бути шефкухарем, шоб зрозуміти, що страва не смачна".
І якраз медіапродукт (відосики) і стриження тут первинне, а не нібито боротьба з автохаосом. Така моя думка.
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Ну так я їх не давив як водій Ауді на відомому відео, хоча я третій стояв на перехресті.
дочекався можливості зупинився і поговорив.

Ну ось бачиш, я так само не жбурляю камінцями по машинах, які вдають із себе сліпих і не пропускають мене, коли я їду ровером по головній  :gigi:
   
Re: Полиция Львова - треш и угар

Мова зараз про конкретний сюжет у Львові

Разницы нет.Рагули везде рагули.И отмазки одинаковые. В киеве ноют про "идите к ВР", во Львове Винниченко и тд.
Во Львове правда всегда с рагулями за рулем херово было

Я там на машине ездил в 2010 году, до сих пор травма. Это какой-то зверинец был, африка на обломках австрийской империи. Что касается соблюдения ПДД то хуже города по тем временам в Украине не было.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія