Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S :(

На второй странице посмотри, Сметана в бане !!

А
   
А БАР это шо?

бар єто то место где хомячкам наливают настойку...
шоб от линии партии и википедии не отклонялись
   
А

Ты сделал правильное дело, Спасибо !!
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

Маніакально-депресивний синдром, параноїдальний розлад. Погана штука. Депресія і параноя ведуть до появи фізіологічних симптомів - ускладнюється дихання, болі і конвульсії у м'язах. Потрібен антидеприсант, або тривале перебування серед людей або на природі.

МДП как диагноз сильно утарел
ныне не классифицируется
и никакое тривале перебування серед людей або на природі как и антидепрессант не помогает
нужно комплексное (4,5,6 препаратов) лечение состояния включающее гормональную терапию
и только под присмотром
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

бар єто то место где хомячкам наливают настойку...
шоб от линии партии и википедии не отклонялись

заходит?
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

Кароч. Тему надо сносить....Что уважаемое ФУПо-сообщество по этому поводу думает?

думаю да
потому что варианты написаны и прочитаны
а размазывание этого тонким слоем к хорошему не приведет
   
Долго предупреждают, очевидно решение - должен умереть как бы своей смертью .............

галопередол вирішить ваші проблеми. По крайній мірі на якийсь час.
   
Ну знач просто не пишем,пусть сама свалится.

Просьба ко всем
!
   
Ну знач просто не пишем,пусть сама свалится.

Просьба ко всем
!


Зря ты это ? Ты поступил правильно когда помог человеку !!!!
   
разве по одному тексту можно судить?
еще раз - человек страдающий БАР этого просто не понимает. Те кто сталкивался с такими людьми в жизни и в динамике это видят четко

В мене в універі був друг. Все ок. Студентський друзяка як друзяка. Одного разу він поїхав в бельгію по якійсь програмі студентські.
Приїхав звідти, пішли пити пиво і давай мені розказувати. Що в бельгії на нього вийшли спецслужби бельгії і запропонували співпрацю. А він вже років 5 як канторський і працює на СБУ і моніторить якісь там озброєння в Ірак. Я спочатку трохи прикуїв бо адекватна людина таке говорить. Ну ладно думаю. Попили розійшлись. Потім мені приносить бумажку з цифрвм і каже що це коди до запуску балістичних ракет які є в Україні і якщо з ним щось станеться то щоб я це комусь там передв.  А потім його довго не було. Потрпив в лікарню.
Він таки довчився.
Зараз з тим навчився жити і контролювати більш менш, сам усвідомлює свою хворобу і коли помічає за собою дивні речі йде лікуватись і все сприймає з почуттям гумору.  Сам підприємець, має невелику компанію.
 Одружився.   Подорожує і радіє життю ...
 

Останнє редагування: 22 березня 2018 18:03:52 від Luxetenebris
   
Браты !! Я всегда был здравым в уме ! Иногда не внятно писал .....
   
Браты !! Я всегда был здравым в уме ! Иногда не внятно писал .....

в тебе один варіант, усвідомити це,  навчитись з цим жити та відчувати загострення і блокувати його медикаментами. Так краще не тільки для тебе а і для твоїх рідних. Вони не будуть тебе тоді боятись в постійному очікуванню що ти щось втнеш. А ти втнеш щось 100% під час чергового психозу.
   
в тебе один варіант, усвідомити це,  навчитись з цим жити та відчувати загострення і блокувати його медикаментами. Так краще не тільки для тебе а і для твоїх рідних. Вони не будуть тебе тоді боятись в постійному очікуванню що ти щось втнеш. А ти втнеш щось 100% під час чергового психозу.

горе мне .....

Боже зачем ???
   
горе мне .....

Боже зачем ???
Ну, ОК, в здравом уме. А от фупчегов чего хочешь? Чем конкретно нужно тебе помочь?
   
заходит?

да падло ты просто редкое и махровое
только конченая сука может упражняться в психиатрии над
человеком, с которым не знаком лично
   
Ну, ОК, в здравом уме. А от фупчегов чего хочешь? Чем конкретно нужно тебе помочь?


А этим что есть уже ....
   
Ну, ОК, в здравом уме. А от фупчегов чего хочешь? Чем конкретно нужно тебе помочь?
Сметана, у меня тот же вопрос.
   
+10000

за работы по голодомору - отравили канадского ученого не старого - классический сердечный приступ..

+1
   
А этим что есть уже ....
То есть просто не топить ветку и переписываться с тобой, чтобы мусора боялись что-нибудь сделать?
   
Я первый раз не знаю, что написать в этой ветке... :(
   
Бльо.......Сметана таки прокис остаточно.
Можна потролити звісно, але не можна сміятися над хворими людьми.
Єдине прохання - не випускайте з бану, й другий нік забаньте нафуй!

Ось це для Сметани фільм:

   
БАР совсем необязательно сопровождается тревожным синдромом или манией преследования и даже как бы наоборот. Но там Этернитас уже Сметану подгоняет под симптомы из википедии. Докторов шо п***а собралось. Хотя то шо штунда трохи не в себе, это понятно.
Я давно не чув назву таку баптистів, кажуть німецьких переселенців релігійних називали Штунда на Рівненщині, але це слово забуте і відоме в основному історикам або релігієзнавцям. Не так часто називають релігійну людину Штунда...
   
Бльо.......Сметана таки прокис остаточно.
Можна потролити звісно, але не можна сміятися над хворими людьми.
Єдине прохання - не випускайте з бану, й другий нік забаньте нафуй!

Ось це для Сметани фільм:

https://www.youtube.com/watch?v=MLnz5gtW-7M

Ты московский зачем так ?
   
Браты !! Я всегда был здравым в уме ! Иногда не внятно писал .....
Так. Ладно. Поехали.
  Если у Вас паранойя, это не значит, что Вас не преследуют. Ставить тут диагнозы, да еще не видя человека-консилиум, б***ь, собрался. Кащенки с  Сербскими, светила мировой психиатрии, сука. Человеку, может быть, просто поговорить надо. Его забанили, вот его и ломает. По себе знаю, у меня такое было.  10 дней ломало, потом из бана выпустили добрые люди.
  По делу. Чего делать дальше собрался? Если тебя прессует спецура, надо уходить на дно вертикально вниз. Для начала просто перестать пользоваться любыми коммуникационными устройствами, и, конечно, Интернетом.
  Принять минимальные меры по купированию болевых и прочих симптомов, почистить организм, и да, успокоиться. Способов и вариантов-масса. Основная цель- дать себе передышку, собраться с мыслями, решить, что дальше делать. У меня впечатление, что думать ты не успеваешь.
   Ну, это так, на первый вскид. Пока это. Дальше видно будет. И да, без обид. Вся эта ситуация может иметь вполне себе банальное объяснение типа длительного  запоя, нервного срыва на любой почве и т. д. Но это-уже совсем другая история, страна....
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

А я ему верю. И не потому, что легковерная, а потому, что потому.
   
биполярное аффективное расстройство
нє. не аоно
   
Ты московский зачем так ?
Тобі фільм має сподобатися. Там насправді дуже глибокий задум, схований у анекдотах.
   
Сметана, сходи к врачу.
Польза одна: если ты в порядке, справку тут тиснешь.
Если же нужно немного поправить здоровье - тоже отлично.
   
Я давно не чув назву таку баптистів, кажуть німецьких переселенців релігійних називали Штунда на Рівненщині, але це слово забуте і відоме в основному історикам або релігієзнавцям. Не так часто називають релігійну людину Штунда...

На Рівненщині люди отих сектантів тільки штундами і називають. 

У нас там в області було станція дослідницька, так що часто і довго там бувала. Та й працювали у нас в НДІ люди звідто родом.  Я оте слово "штунда" саме там і почула і дізналась що воно значить.
Самі віруючі вважали образливим, коли їх називали штундами.
   
Сметана, сходи к врачу.
Польза одна: если ты в порядке, справку тут тиснешь.
Если же нужно немного поправить здоровье - тоже отлично.

Выход на ФУП придал ему моральных сил
   
номер карти на якій сторінці :S 
   
номер карти на якій сторінці :S 
Він просить не грошей, а визнання і співчуття.
   
Він просить не грошей, а визнання і співчуття.

+
   
я в понедельник буду в Доброполье
   
я в понедельник буду в Доброполье

 :shuffle:
   
Він просить не грошей, а визнання і співчуття.
Саме ТАК!!!!   (tu)
Йму потрібно шоб поняли…!!!!!  Він дуууууже одинокий!!!!  :shuffle:
   
Він просить не грошей, а визнання і співчуття.
А ну тоді все просто. Я визнаю Сметану великими пропагандистом і каюсь, що не повірив йому.
Не так давно він збирав команду для роботи проти хуйла на останніх виборах імператора всія кацапії і жалівся, що ніхто не хоче його підтримати.
І що ми бачимо. Сметан САМ відіграв в крутих високооплачуваних придворних політтехнологів 24%. А якщо б в нього була команда?

До речі, я думаю що саме його активна участь в виборах - головна причина інтересу ФСБ. Таке не пробачають.

Останнє редагування: 22 березня 2018 20:35:52 від Лапайдух
   
Re: Тут у нашего ФУПчика Сметаны какие то проблемы :S  :(

Надо сходить к врачу.
   

А ну тоді все просто. Я визнаю Сметану великими пропагандистом і каюсь, що не повірив йому...
 До речі, я думаю що саме його активна участь в виборах - головна причина інтересу ФСБ. Таке не пробачають.
Гріх сміятися.
   
Надо сходить к врачу.
Так, треба сказати Сметані по секрету, що в такій- то лікарні є людина-спецагент, яка знає його проблеми і врятує від отруєння. І що в тій лікарні його врятують від ворожих сил, він там буде нібито як хворий і його не знайдуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія