Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Сергій Лук'яненко ( письменник фантаст) виявляється важка вата

Завжди вважав його розумною людиною. Непогані твори писав. Чи й тут за гроші совість продав?
   
Мені теж колись подобалися його твори, а тепер НІКОЛИ (td)
   
Цю, с первого майдана.
   
Не знаю, пробував читати його - гівно.
   
Він завжди був паленою ватою, та ніколи цього не ховав. Гімно-людина.
   
Він ще з 2014 року спадлючився.
Колись зачитувалася його творами. В 2014-у всі здала на макулатуру.
Отже, ще раз: ХОРОШІХ рускіх не існує...
   
Дивно що ви раніше не знали. Він ще у 2014 р. виступив проти "бандерівців" на Майдані і т.п.
   
Завжди вважав його розумною людиною.
Коли це він був нормальною людиною?
   
В цьому сюжеті він виглядав ще  більшим пiдором ніж той пiдар.
   
Він імперець. читав всі його твори. з них так і сквозить вялічіє і елітарність вузьких
   
Там клинический случай. Ещё с 2004. Таких в формалине в кунсткамере выставлять нужно
   
Крим у нього завжди був кацапським... Україну він не сприймав за окрему державу
   
Я с ним общался в 90-х. Срался несколько раз по мировоззренческим вопросам. Его книги не читал, так-как приблизительно представлял, что он там написал...
   
не понимаю, зачем рос дятлов читать, читайте укр фантастов, например Владимира Васильева

кстати, его Техника Большого Киева неплохо было экранизировать
   
Цю, с первого майдана.
(tu)
   
Він імперець. читав всі його твори. з них так і сквозить вялічіє і елітарність вузьких
(tu)
   
Это который автор дозоров? Не удивительно. Там "особость" раши из всех щелей прет.
   
Завжди вважав його розумною людиною. Непогані твори писав. Чи й тут за гроші совість продав?
жартуєш? з 2004  не приховує...
типове раіся впєрдє мать гародов усєя всєлєнной
   
Не знаю, пробував читати його - гівно.
+1
   
И потом, вы же видите, что представляет собой население раши. Какой шанс, что там станет популярным писатель не имперец?
   
рузькій фантаст це явище за означенням
десь на рівні в'єтнамського чи індонезійського фантаста
так, вони також є
   
не понимаю, зачем рос дятлов читать, читайте укр фантастов, например Владимира Васильева

кстати, его Техника Большого Киева неплохо было экранизировать

Ггг

У 2007 Васильєв заявляв, що «ніякої України немає» та зазначив що Донецьку і Львову не жити разом далі; Васильєв підкреслив, що сходу та півдню України слід приєднатися до Росії або, у разі відмови від приєднання до Росії, стати Малоросією.

Після Євромайдану у 2014 році, Васильєв заявив що не бачить іншого виходу для себе, окрім як покинути Україну.

Внесений у базу даних «Миротворця» за антиукраїнську пропаганду, участь у пропагандистських заходах країни-агресора (Росії) і участь у спробах легалізації анексії АР Крим.

Письменник-фантаст брав участь у фестивалі «Летючий фрегат» в окупованому Криму в 2015—2017 рр
   
2007 Васильєв заявляв, що «ніякої України немає» та зазначив що Донецьку і Львову не жити разом далі
Ігра била равна, ігралі два говна
   
Это вы ещё Олега Дивова не читали
Там вообще писдец ....
   
Дивов там во главе колонны писателей-гандонов шагает с флагом в руках. Самый упоротый после Прилепина.
   
"Русский фантаст" - це вже діагноз
   
Ггг

У 2007 Васильєв заявляв, що «ніякої України немає» та зазначив що Донецьку і Львову не жити разом далі; Васильєв підкреслив, що сходу та півдню України слід приєднатися до Росії або, у разі відмови від приєднання до Росії, стати Малоросією.

Після Євромайдану у 2014 році, Васильєв заявив що не бачить іншого виходу для себе, окрім як покинути Україну.

Внесений у базу даних «Миротворця» за антиукраїнську пропаганду, участь у пропагандистських заходах країни-агресора (Росії) і участь у спробах легалізації анексії АР Крим.

Письменник-фантаст брав участь у фестивалі «Летючий фрегат» в окупованому Криму в 2015—2017 рр

понятно, значит тоже поц, шото у этих фантастов там помазано ))
   
Одни Громов и Ладыженский всех их так называемых друзей писателей фантастов накуй послали и принципиально переводят все книги на украинский.
   
Тю, так він проклинав УСІХ українців ще в 2004. Тут на ФУПі його тоді часто цитували. Про-європейських проклинав за активність, а про-російських за пасивність. Можу уявити як його зараз бомбить.
   
Що зараз думає Лук'яненко-не відомо. Хоча тут я не оптіміст. Мабуть вата. Там є ще зовсім єпанутий Головачов. Викинув його тома на смітник.
   
і, головне, любитель росії давно сидить не на росії, а на гнилому заході)
   
Пєйсатєль гадив на українців ще з часів FIDO  -RU.LUKIANENKO була гімном ще тим
   
Твори Лук'яненко колись дуже подобалися, дещо й зараз перечитую інколи (прослуховую в аудіо форматі).
Він гарно може створювати нові світи, від магічних до космічних.
Взагалі письменників слід відділяти від їхніх творів.
Як і співаків, композиторів, акторів і т.п. творчу публіку.
Письменник, як людина може були лайном, а його твори можуть бути вартісними.
Я так давно ставлюсь до рос.письменників, твори можу читати-слухати, але водночас ставитись до їх "творця" презирливо.
   
Завжди вважав його розумною людиною. Непогані твори писав. Чи й тут за гроші совість продав?

Я так полагая шо вы и большинство в этой ведке даже после вот этого его высера в 2008 были слепцами а прозрели только к недавнему времени.

Вата это по сути почти безобидные дегенераты которые опасны когда их да кучи собирает вот такой моральный урод как этот лукьяненко

Цитувати
Вот как раз чтобы отламывать — надо бомбить. Не жилые кварталы, разумеется. Военные объекты. Казармы. Мосты. Заводы. Дороги. Электростанции. ЛЭП. Уничтожить всю инфраструктуру. Вбомбить Грузию в каменный век. Бомбить, пока граждане сами не выдадут России Сукушвили.
   
в сущности русские фантасты сначала создали эту войну в своих книгах
потом она случилась в реале
   
Дивов там во главе колонны писателей-гандонов шагает с флагом в руках. Самый упоротый после Прилепина.

Не читав . Другани казали , що Скляренко письменником зробився і про нас всіх щось там писав .Я ще подумав " тю, чий не шо , я під косяк ще й не такого понаписую ".  Пам'ятаю він був у нас на хаті на Салтівці , якраз після ГКЧП , він тоді типу журналістом був і Єльцин йому медаль дав .
Не скажу щоб я його аж так добре знав , але в 90 ті він наче був адекватним . От сволота  :X
   
Твори Лук'яненко колись дуже подобалися, дещо й зараз перечитую інколи (прослуховую в аудіо форматі).
Він гарно може створювати нові світи, від магічних до космічних.
Взагалі письменників слід відділяти від їхніх творів.
Як і співаків, композиторів, акторів і т.п. творчу публіку.
Письменник, як людина може були лайном, а його твори можуть бути вартісними.
Я так давно ставлюсь до рос.письменників, твори можу читати-слухати, але водночас ставитись до їх "творця" презирливо.

такой урод как лукьяненко может только делать дерьмо которое он заворачивает в обложку которая в свою очередь отвечает вашим хотелкам и вы с удовольствием это говно жрете не думая о том шо это говно незаметно для вас будет превращать вас в такого же урода как и производитель это говна.

можете хоть усраццо доказывая обратное

Останнє редагування: 23 жовтня 2022 21:54:48 від Renegade
   
такой крод как лукьяненко может только делать дерьмо которое он заворачивает в обложку которая в свою очередь отвечает вашим хотелкам и вы с удовольствием это говно жрете не думая о том шо это говно незаметно для вас будет превращать вас в такого же урода как и производитель это говна.

можете хоть усраццо доказывая обратное

+100500

Саме так.
   
такой урод как лукьяненко может только делать дерьмо которое он заворачивает в обложку которая в свою очередь отвечает вашим хотелкам и вы с удовольствием это говно жрете не думая о том шо это говно незаметно для вас будет превращать вас в такого же урода как и производитель это говна.

можете хоть усраццо доказывая обратное
Просто слід вміти відділяти лайно від іншого сюжету.
Перечитав практичного все, що він витворив, дуже давно правда.
Нічого зі мною не сталося.
Звичайно для людей з несформованою особистісною позицією деякі твори читати не бажано.
   
0. Фантастику не читаю, не вважаю за літературу, і до графоманів-фантастів ставлюся як до лайна
1. Але це відомо давно, дружина дуже любила читати Лук’яненку, але почитала його дописи на початку 2014, і тоді ж відправила його твори посилкою з листівкою "Батько наш Бандера, а Лук’яненка - гандон"
2. Чому топікстартер не знав, що Лук’яненка - гандон аж до кінця 2022 - зогадка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія