Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очередной флешмоб с извинениями

Re: Очередной флешмоб с извинениями

А до чого твій пафосний закид?
Етнічно напівєврей. По місцю народження - українець.
А тобі до того яке діло? Начебто бути євреєм неганебно.
Ганебно бути брехливим та жадібним. Нажаль з тих,
що зараз ще поки при владі більшість таких.

а то вiн напiвукраiнець..?!!
судячи з твого тверження

Це все так чи інакше євреї. Жодних рис українця в будь-кому з них.(с)

а хто йявойная жона
бренд, чи не бренд ?




   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Як це не дивно, але він був чи не поодинокий, в кого в крові було
українського більш ніж в будь кого за останні 30 років.
Або я не все про нього і його родовід знаю.
а кравчук, кучма, ющенко?
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Етнічно напівєврей. По місцю народження - українець.
зеленський єврейське прізвище.

   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

мусульманство відправиться туди ж, куди і християнство в європі. та і всюди теж. це треба людство знову зробити дрімучим, щоби воно терпіло релігійні забобони. ось в ірані там люди мають порівняння, особливо жінки.
Людство ніколи не позбудеться забобон. Чи то релігійних, чи то дегенеративних, як зараз поширено в Європах.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Та припиніть вже нарешті ваш махровий фемінізм. Сприймайте секс як невід*ємну частину життя.
Виковиряйте з мізків вже цей костиль. Чи вам і їжу там щось додають для пригнічення сексуальності.
Ну це ж вже дурня якась. Для чого тоді постите тут свої світлини? Невже щоб всі чоловіки подивились
і сказали що це якесь безстатеве Воно? Так це ж буде брехня. Не розумію. :facepalm1:

і далі шо? я їх запостила якраз шоби закрити рота всяким уродам, які вже жінок за 45 за людей не вважають тут.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Людство ніколи не позбудеться забобон. Чи то релігійних, чи то дегенеративних, як зараз поширено в Європах.

буде старатися - і позбавиться. ясна річ, шо попи всіх мастей будуть противитися, але ми впораємося кінець кінцем.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями



Ну що, всі вже процитували президента Зеленського про «очень красивых людей, особенно женщин»?

В зв‘язку з цим, відповідально заявляю, що мені не дивно. Бо кілька місяців у мене була змога запитати у кандидата (на той час) Зеленського про фемінізм, про те, чи він вважає себе феміністом? Питання було задане у відповідь на пасаж «о прекрасных женщинах». Це була закрита зустріч. Але оскільки її так багато і активно цитували, що можу собі дозволити і я. Кандидат (на той час) Зеленський питання не зрозумів. Від слова «зовсім». Тому відповідь була такою:

– Вы меня спрашиваете, феминист ли я? Конечно же, нет!

Після нервового сміху у залі і вигуку: – А ви в курсі, що таке фемінізм, модератор зробив зауваження, це ж не екзамен, сказав.

Але Зеленський вирішив доповнити свою відповідь. Тому сказав:

– Я хорошо отношусь к женщинам. И я люблю свою жену.

Ну що тут скажеш? Крім одного – він абсолютно не в контексті. І він справді не розуміє, що в світі відбувається.

Зоя Казанжи
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями
TC

можна спокійно мені догодити. не треба робити ніяких сексуалізованих заяв - і тоді буде достойний виступ достойного представника україни за кордоном.
а так - це позорище. кажу ж - чому не згадані українські олігархі-мужчіни і інші бандити? невже україна ними не пишається? замки прямо у лондонах стоять їхні багатоповерхові.
позорище ще раз.  (td)

В СССР секса не было. Теперь у нас секса нет. :)
А шо же такого сексуализованого ЗЕ сказал?
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями



Ну що, всі вже процитували президента Зеленського про «очень красивых людей, особенно женщин»?

В зв‘язку з цим, відповідально заявляю, що мені не дивно. Бо кілька місяців у мене була змога запитати у кандидата (на той час) Зеленського про фемінізм, про те, чи він вважає себе феміністом? Питання було задане у відповідь на пасаж «о прекрасных женщинах». Це була закрита зустріч. Але оскільки її так багато і активно цитували, що можу собі дозволити і я. Кандидат (на той час) Зеленський питання не зрозумів. Від слова «зовсім». Тому відповідь була такою:

– Вы меня спрашиваете, феминист ли я? Конечно же, нет!

Після нервового сміху у залі і вигуку: – А ви в курсі, що таке фемінізм, модератор зробив зауваження, це ж не екзамен, сказав.

Але Зеленський вирішив доповнити свою відповідь. Тому сказав:

– Я хорошо отношусь к женщинам. И я люблю свою жену.

Ну що тут скажеш? Крім одного – він абсолютно не в контексті. І він справді не розуміє, що в світі відбувається.

Зоя Казанжи

повністю погоджуюся. я той його зашквар теж пам'ятаю. позорище однозначно.
зеля якраз дрімучий патріархальщик. і просто соромно за нього.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями



Ну що, всі вже процитували президента Зеленського про «очень красивых людей, особенно женщин»?

В зв‘язку з цим, відповідально заявляю, що мені не дивно. Бо кілька місяців у мене була змога запитати у кандидата (на той час) Зеленського про фемінізм, про те, чи він вважає себе феміністом? Питання було задане у відповідь на пасаж «о прекрасных женщинах». Це була закрита зустріч. Але оскільки її так багато і активно цитували, що можу собі дозволити і я. Кандидат (на той час) Зеленський питання не зрозумів. Від слова «зовсім». Тому відповідь була такою:

– Вы меня спрашиваете, феминист ли я? Конечно же, нет!

Після нервового сміху у залі і вигуку: – А ви в курсі, що таке фемінізм, модератор зробив зауваження, це ж не екзамен, сказав.

Але Зеленський вирішив доповнити свою відповідь. Тому сказав:

– Я хорошо отношусь к женщинам. И я люблю свою жену.

Ну що тут скажеш? Крім одного – він абсолютно не в контексті. І він справді не розуміє, що в світі відбувається.

Зоя Казанжи

Деякі "жінки" єпанулись зі своїм фемінізмом...
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями


25% Світлана Супрун
6 часов назад
При Пороху відчувалось, ніби поруч Батько, надійний, сильний, люблячий, а зараз таке відчуття, ніби стоїш один,  беззахисний, на семи вітрах

https://youtu.be/dowTFzGfC54
Доведено
Поросня це те ж саме що й "хуйло", їм також потрібен "патерналізм" та "батько нації".
Без "батька нації" ці підарюги впадають в маразм та істерику та втрачають "вектор для прикладання своїх дій".
Подивіться на Бяку та Вольку - це ж просто "кукуха" протікла у обох. ;o
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

а то вiн напiвукраiнець..?!!
судячи з твого тверження

Це все так чи інакше євреї. Жодних рис українця в будь-кому з них.(с)

а хто йявойная жона
бренд, чи не бренд ?

Євойная, це чия?
Напівукраїнець він був би, якщо б його половина народилась в Україні а інша наприклад в Ізраілі.
А так не буває. Я просто трохи інакше ніж всі інші сприймаю етнічне походження.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Куча баб там уже отписалось по ссылке. :facepalm1: Уверен что это очередной шоколадный цирк и манипуляция для дебилов
Не, ну если жена Луца отписалась, что она "не брэнд", тут я вполне согласен.  :lol:
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Не, ну если жена Луца отписалась, что она "не брэнд", тут я вполне согласен.  :lol:

Та ну на фіг такий бренд. Я не Юга, я стільки не вип'ю.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

В СССР секса не было. Теперь у нас секса нет. :)
А шо же такого сексуализованого ЗЕ сказал?

лiбертарiнство - сексуальНенько звучить..
а лiбертариаски та лiбертарiасти - то взагалi укр бренд

 
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Ну вот бери в руки автомат и иди героизировать на передок. В ООС. Покажи, какой ты весь из себя Рембо. Только не на экране, а в реале. Остроумный вы наш.
Перш ніж брати автомат та йти на фронт необхідно видресирувати на покірність та шанобливість жіночок, що залишаються в тилу.
Бо інакше вони уявлять себе великими керівницями та просруть Україну, віддавши її якомусь іноземному брехуну-дегенерату.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Прикольно что те,кто тут обиделся на красивых людей,особенно женщин,не забывают на каждом углу подчеркнуть что Зеленский еврей.Вы или трусы или крестик,лицемеры несчастные  :facepalm1:
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Євойная, це чия?

Зеля вважае що його
але може вона бренд
хай буде по вашему ..




   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

буде старатися - і позбавиться. ясна річ, шо попи всіх мастей будуть противитися, але ми впораємося кінець кінцем.
Ви можете лише змінити одні забобони іншими. Одну програму іншою. Віру в Бога, вірою у фемінізм, чи ще якусь штучно придуману юхню.
Але звільнити людство від програм не зможете ніколи.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Доведено
Поросня це те ж саме що й "хуйло", їм також потрібен "патерналізм" та "батько нації".
Без "батька нації" ці підарюги впадають в маразм та істерику та втрачають "вектор для прикладання своїх дій".
Подивіться на Бяку та Вольку - це ж просто "кукуха" протікла у обох. ;o
Та фіг з тою пороснею.
Зеленський нахрєна дурню ляпає?
І украінки не в фаворі там де зеля виступав.
Конкретно у французів.

В дойчь вже чешкословачки мадярки.
Бренд гарні жінки з Украіни о до турків ближче мусліми там борделі тримають бо своіх бережуть.
Туди саме воно.
Магріб Африка Азія.
Що він про гарних в Франціі розказує?

Ну тупня реальна з тим брендом
Хай в турків то наступного разу скаже.
Там то в буде в тему.

Топіть гілку зефани. Не відгавкуйтесь.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Re: Очередной флешмоб с извинениями

А слабо привести повністю абзац, де було про жінок, а не вирвану з контексту фразу?
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями



Ну що, всі вже процитували президента Зеленського про «очень красивых людей, особенно женщин»?

В зв‘язку з цим, відповідально заявляю, що мені не дивно. Бо кілька місяців у мене була змога запитати у кандидата (на той час) Зеленського про фемінізм, про те, чи він вважає себе феміністом? Питання було задане у відповідь на пасаж «о прекрасных женщинах». Це була закрита зустріч. Але оскільки її так багато і активно цитували, що можу собі дозволити і я. Кандидат (на той час) Зеленський питання не зрозумів. Від слова «зовсім». Тому відповідь була такою:

– Вы меня спрашиваете, феминист ли я? Конечно же, нет!

Після нервового сміху у залі і вигуку: – А ви в курсі, що таке фемінізм, модератор зробив зауваження, це ж не екзамен, сказав.

Але Зеленський вирішив доповнити свою відповідь. Тому сказав:

– Я хорошо отношусь к женщинам. И я люблю свою жену.

Ну що тут скажеш? Крім одного – він абсолютно не в контексті. І він справді не розуміє, що в світі відбувається.

Зоя Казанжи

а хто такий фемініст в контексті того, що в світі відбувається?
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

"Всегда было представление у всех в мире, что Украина - это, прежде всего, сельское хозяйство, шахты, металлурги, а туристы всегда говорили, что в Украине очень красиво, очень вкусно и очень красивые люди, особенно женщины. Да, это все есть, и оно остается наши брендом, но есть и другие цифры, которые говорят о том, что IT-индустрия, IT-технологии и компании очень быстро развиваются в Украине", - сказал Зеленский
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

а хто такий фемініст в контексті того, що в світі відбувається?

Легко!

Феміністкою/профеміністом є людина, яка обстоює або підтримує рівні з чоловічими права людини для жінок.[3]


Останнє редагування: 18 червня 2019 22:03:22 від тыдыщ
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Прикольно что те,кто тут обиделся на красивых людей,особенно женщин,не забывают на каждом углу подчеркнуть что Зеленский еврей.Вы или трусы или крестик,лицемеры несчастные  :facepalm1:
Млять ну хто тобі сказав про красівих украінців?
Нормальні морди як на словян.
З скулами і розкосими моментами зі сходу.
Так поруч мадярки словачки не гірші.
Теж часто скуласті і розкосі від атілли

Про наших жінок глянь фоти покоління назад.
В час коли сєкса не було.
Жесть?
Так жесть.

Звідки ж так генетика прокинулась.
Що за чудеса?

Просто мейкапом тутешні не переймаються.
Сукні вечірні половина в кіно бачить

А наші коли перестають штукатуритись теж з австрійками чи польками врівень йдуть.
Нічого вже особливого.
Прості фізіі.
Інколи як і по статурі видається порода восточная коротконогая проти довгоногих балтійок

Що ви з тим товчете той тупняк про бренд і красоти.
Чи тот мова про пані зелєнську конкретно?
Непогана фіміна.
Але зміст то презу на зустрічах ляпати?
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Бггг... А де в Україні дискримінують жінок? А ну приклади?
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Ждемо нових приколів , від президента "по приколу"... :gigi:
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

а хто такий фемініст в контексті того, що в світі відбувається?

А ось що відбувається у світі: ви щось знаєте про рух HeForShe - https://womo.ua/heforshe-10-faktiv-pro-he-for-she/

Доречі, Майкл Щур і Ярослава Кравченко - офіційні представники цього руху в Україні
https://youtu.be/UPQ3SqD7SQ0






   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Бггг... А де в Україні дискримінують жінок? А ну приклади?

Перший приклад, що спадає на думку: пост Asti про те, як якийсь чоловік помацав її за м'яке місце і сказав щось типу "класний задок" - так ось, реакція 90% фупчиків була не обурення, не співчуття і не пропозиція допомогти знайти насильника, - а "ги-ги, фото дупці в студію, щоб ми оцінили".

Сексуальна дискримінація як вона є.

Останнє редагування: 18 червня 2019 22:15:16 від тыдыщ
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Перший приклад, що спадає на думку: пост Asti про те, як якийсь чоловік помацав її за м'яке місце і сказав щось типу "класний задок" - так ось, реакції 90% фупчиків була не обурення, не співчуття і не пропозиція допомогти знайти насильника, - а "ги-ги, фото дупці в студію, щоб ми оцінили".

Сексуальна дискримінація як вона є.
Для жаб це нормально, дикуни, нажаль 73 %... :(
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Перший приклад, що спадає на думку: пост Asti про те, як якийсь чоловік помацав її за м'яке місце і сказав щось типу "класний задок" - так ось, реакція 90% фупчиків була не обурення, не співчуття і не пропозиція допомогти знайти насильника, - а "ги-ги, фото дупці в студію, щоб ми оцінили".

Сексуальна дискримінація як вона є.

А если бы женщина схватила мужика за зад,то это было бы изнасилованием?Вы бы помогли найти насильницу?
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Легко!

Феміністкою/профеміністом є людина, яка обстоює або підтримує рівні з чоловічими права людини для жінок.[3]

я питав в контексті запитання поставленого Зоєю саме про "фемініста"
ну і в контексті пояснення про феміністку/профемініста
виникає ще одне питання, які такі нерівності з чоловічими правами обстоював/проголошував/декларував Зеленський, звідки у Зої виникло питання?
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Тупа кнуроферма продовжує пробивати дно!  :fool:

Звідки такі тупі дебіли беруться?

 

Існує кілька основних трактувань бренду.
Згідно з першим, — бренд — це сума всіх почуттів, спогадів, образів та емоцій, які виникають у людини, коли вона з ним стикається.
Згідно з другим, — це обов'язково дуже позитивний образ, який говорить про високу якість та гарну репутацію свого власника.

Визначення слова «бренд» різними авторами

    Бренд — це не річ, продукт, компанія або організація. Бренди не існують в реальному світі — це ментальні конструкції. Бренд найкраще описати як суму всього досвіду людини, його сприйняття речі, продукту, компанії або організації. Бренди існують у вигляді свідомості або конкретних людей, або суспільства.

        James R. Gregory, з книги «Leveraging the Corporate Brand»

    Ми визначаємо бренд як торгову марку, яка в очах споживача вбирає в себе чіткий і значущий набір цінностей і атрибутів. Продукти зроблені на фабриці. Але продукт стає брендом лише в тому випадку, коли він набуває безліч відчутних, невідчутних і психологічних факторів. Головне, про що потрібно пам'ятати, — бренди не створюються виробником. Вони існують тільки у свідомості споживача.

        Charles Brymer, генеральний менеджер Interbrand Schecter

    Бренд — це більш, ніж реклама або маркетинг. Це все, що приходить в голову людині щодо продукту, коли він бачить його логотип або чує назву.

        David F. D'Alessandro, генеральний менеджер John Hancock, з книги «Brand Warfare: 10 Rules for Building the Killer Brand»

    Бренд — це набір сприянь в уяві споживача.

        Paul Feldwick, виконавчий директор зі стратегічного планування BMP DDB, міжнародний директор з брендінгу-плануванню DDB

    Ідентифікований продукт, сервіс, особистість або місце, створений таким чином, що споживач або покупець сприймає унікальну додану цінність, яка відповідає його потребам найкращим чином.

        Leslie De Chernatony, професор Brand Marketing і директор Centre for Research in Brand Marketing в Birmingham University Business School, автор декількох книг по брендингу

    Бренди — це образні уявлення, збережені в пам'яті зацікавлених груп, які виконують функції ідентифікації і диференціації й визначають поведінку споживачів при виборі продуктів і послуг.

        Франц-Рудольф Еш, професор кафедри маркетингу університету м. Гіссен, Німеччина, директор Інституту дослідження брендів і комунікацій (Institut für Marken-und Kommunikationsforsc hung), Німеччина

   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

А если бы женщина схватила мужика за зад,то это было бы изнасилованием?Вы бы помогли найти насильницу?

Я пишу не про "єслі би", а наводжу конкретний приклад сексуальної дискримінації жінки в Україні.
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Я пишу не про "єслі би", а наводжу конкретний приклад сексуальної дискримінації жінки в Україні.

Стоп.Я на 99% уверен,что если бы женщина схватила мужика,то ничего бы не было.Так кого у нас дискриминируют?Вы же за равенство и должны были тоже возмутиться
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Перший приклад, що спадає на думку: пост Asti про те, як якийсь чоловік помацав її за м'яке місце і сказав щось типу "класний задок" - так ось, реакція 90% фупчиків була не обурення, не співчуття і не пропозиція допомогти знайти насильника, - а "ги-ги, фото дупці в студію, щоб ми оцінили".

Сексуальна дискримінація як вона є.

Нормальна реакція - помацати за дупцю фріка з аналогічним коментарем.

Далі?
   
Re: Очередной флешмоб с извинениями

Стоп.Я на 99% уверен,что если бы женщина схватила мужика,то ничего бы не было.Так кого у нас дискриминируют?Вы же за равенство и должны были тоже возмутиться

Я вже відповіла, повторюватись не буду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія