Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чимось мені подобаються європейці...

Re: Чимось мені подобаються європейці...


борсуки живуть окремо коли дорослішають, і зустрічаються тільки один раз в рік для спарювання
борсуки повністю покладаються на себе
люди так не живуть ніколи не жили і ніколи б не мали сучасної цивілізації, якби спробували так жити
ти трохи плутаєш соціалізацію за здібність відповідати за себе.
згоден що людина - звір, у будь якому разі. Не барсук, звичайно а мавпа. крім фронтальної частки мозку головним чином саме дика його природа. Це добре пояснює все та і навіть знімає вину за будь-що..

   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Тут у сенсі того, що від дітонародження вони ні фізіологічно, а багатьох випадках і матеріально, не "страждають". До того ж вагітність і пологи можуть коштувати жінці життя. Але при цьому думають, що мають якесь право висловлювати свою думку щодо кількості дітей і їх наявності.

так. хай шукають собі бажаючих мати з ними дітей жінок. просто знайти бажаючих народжувати без перестанку все менше і менше. і тут в чоловіків наступив кризис: вони не можуть більше диктувати жінкам, як їм будувати своє життя. але й тут є вихід: повно є жінок з дітьми вже, можна брати і ще сумісних робити.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...


ти трохи плутаєш соціалізацію за здібність відповідати за себе.
згоден що людина - звір, у будь якому разі. Не барсук, звичайно а мавпа. крім фронтальної частки мозку головним чином саме дика його природа. Це добре пояснює все та і навіть знімає вину за будь-що..

можливо я тебе неправильно зрозумів
бо не ставлю знак рівності між "покладатись на себе" і "відповідати за свої дії"
як і між людиною та мавпою
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

можливо я тебе неправильно зрозумів
бо не ставлю знак рівності між "покладатись на себе" і "відповідати за свої дії"
як і між людиною та мавпою
Якщо ти розумієш що ти залежишь тільки від власних дій, тоді покладаєшся тільки на себе, та і цілком відповідаєш за них. Нема на кого скинути провину.Так навіть дітям кажуть коли вони взрослішають. Можливо слова плутають, але суть одна.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Католицизьм ужо давно не запрщает контрацептивы... Это закончилось еще в 80х... Католоцизм ваще утратил особое значение тут...

А нежелающие иметь детей - исключение...

в новому поколінні? ну може одного заведуть, і то, якщо жінка погодиться. немає вже такого бажання кліпати дітей, скільки вийде.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Якщо ти розумієш що ти залежишь тільки від власних дій, тоді покладаєшся тільки на себе, та і цілком відповідаєш за них. Нема на кого скинути провину.Так навіть дітям кажуть коли вони взрослішають. Можливо слова плутають, але суть одна.

Навіть повністю залежні від батьків діти відповідають за власні дії.
А дорослі відповідають і за себе і за дітей, і навіть за інших дорослих.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Навіть повністю залежні від батьків діти відповідають за власні дії.
А дорослі відповідають і за себе і за дітей, і навіть за інших дорослих.
хіба ? спроси сина - хто це зробив. Потім спроси президента. Відповіді будуть однакові.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

хіба ? спроси сина - хто це зробив. Потім спроси президента. Відповіді будуть однакові.
звичайно,
спитати то я можу, але відповідь ніяк не впливає на відповідальність, лише на суворість
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

звичайно,
спитати то я можу, але відповідь ніяк не впливає на відповідальність, лише на суворість
відповідальність - це казати - так, це я зробив.
добре, може потім, працювати треба.
 
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

так. хай шукають собі бажаючих мати з ними дітей жінок. просто знайти бажаючих народжувати без перестанку все менше і менше. і тут в чоловіків наступив кризис: вони не можуть більше диктувати жінкам, як їм будувати своє життя. але й тут є вихід: повно є жінок з дітьми вже, можна брати і ще сумісних робити.

 :gigi: Ага. Кожній 40-річній маминій корзиночці потрібна 20-річна невинна фея, яка захоче народити футбольну команду і потім вийти через пару років на роботи ії утримувати.  :lol: Хоча часто зтикаюсь з тим, що чим більше чоловік про дітей говорить і виносить мозок, то тим більше вірогідність, що зупиниться на одній дитині.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Діти - це дороге задоволення ...
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

відповідальність - це казати - так, це я зробив.
добре, може потім, працювати треба.

сказати "це я зробив" це чесність
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

:gigi: Ага. Кожній 40-річній маминій корзиночці потрібна 20-річна невинна фея, яка захоче народити футбольну команду і потім вийти через пару років на роботи ії утримувати.  :lol: Хоча часто зтикаюсь з тим, що чим більше чоловік про дітей говорить і виносить мозок, то тим більше вірогідність, що зупиниться на одній дитині.

а хто така маміна корзиночка? чи такий?
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

а хто така маміна корзиночка? чи такий?

"Маменькин сынок", улюблений син.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Почему побоку ? Есть вещи, которые от меня зависят и там я делаю всё возможное. Я абсолютно ответственнен насчёт всего что в зоне моего интереса.
   Интересно, что это за вщи?
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

раніше дітей заводити було вигідно, бо це зайві робочі руки ще до 10 років
а тепер заводити дітей невигідно, бо це зайвий рот років до 20 без віддачі
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

раніше дітей заводити було вигідно, бо це зайві робочі руки ще до 10 років
а тепер заводити дітей невигідно, бо це зайвий рот років до 20 без віддачі
   Це як що дивитися на це виключно з боку гешефту. Твій рот для тебе не зайвий? То як можна дивитися на власну дитину як на щось чуже?
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

То як можна дивитися на власну дитину як на щось чуже?
ну якщо дивитися історію то батьки та діти різали одне одного аж гай гуде
так само і брати-сестри
   
 Re: Чимось мені подобаються європейці...

ну якщо дивитися історію то батьки та діти різали одне одного аж гай гуде
так само і брати-сестри
  Саме так вони і вимерли.... Всі. :weep:
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

   Вони організовані та багаті, мають економічно спрямовану поведінку, це такі риси які приваблюють можливістю досягати егоістичні цілі, наприклад заробити грошей.
    Але вони не хочуть жити, не народжують дітей. Прагнення до життя це прагнення до майбутнього, а майбутнє це діти. Як це так склалося? Вони продали майбутнє за комфорт? Нащо гроші коли нема майбутнього?

Там у гілці про Люсю Арестовича виклав його інтерв"ю з Павлом Щелкіна за вчора.
Якраз оці питання підіймаються, досить вичерпний аналіз.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Так фантасти 70тих думали шо парадокс фермі це ядрена бімба а виявилося шо розгадка парадокса полягає у розвитку побуту жінки та можливості ій самій себе забезпечувати.
То тільки так виглядає. В развітих странах, навіть с соціал дарвіністскім уклоном як США, створена легальна, економічна та соціальна інфраструктура по відйому бабла у чоловіків і перекачці його в карман незалежних жінок що по факту колективно замужем за державою. Традиційні суспільства ставили золоту матку на п'ядестал, а там підійшов романтицизм з усім причандаллям, так що чоловіки не пручаються а у баб від успєхов конкретно дах їде.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Якраз оці питання підіймаються, досить вичерпний аналіз.
   І ці також. Але там переважно про брехню заради блага. Можна з цим пробувати сперечатися, бо дійсно, офіційного переслідування інакомислення не було, але була вибудована система сприяння офіційному мейнстриму та маргіналізації іншого. Результат на табло.
  Прикольно і про сприйняття політичної кризи з боку РФ, про розмову сліпого з глухим. Саме так і починаються війни.

Останнє редагування: 18 січня 2022 18:21:27 від Igor_Kharkov
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Європа густонаселена. І секрету глобальні еліти ніякого не роблять, прямим текстом кажуть що економічний розвиток, посилення прав жінок, фемінізми, незалежність жінок від чоловіка то є таким гуманним контрацептивом. Правда вся паразитна економічно соціальна структура гомо створили не дуже працює або зовсім не працює в умовах зменшення населення. Так що еліти, як наприклад китайська, можуть перевзутись в повітрі на рахунок народжуваності і співати інших пісень, але підход кумедний, підкинути жінкам ще бабла і преференцій.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

"Маменькин сынок", улюблений син.

ясно, дякую. бубочка типо.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

баб від успєхов конкретно дах їде.
  Це тому що цивілізація створила багато де умови у яких саме чоловічі якості не дуже потрібні. Наприклад де нема боротьби за фізичне виживання.
   
Re:  Re: Чимось мені подобаються європейці...

  Саме так вони і вимерли.... Всі. :weep:

ну спочатку каїн вбив авеля, а там вже пішло-поїхало.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Так що еліти, як наприклад китайська, можуть перевзутись в повітрі на рахунок народжуваності
  Саме Китай на порозі дуже складної демографічної кризи.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

   І ці також. Але там переважно про брехню заради блага. Можна з цим пробувати сперечатися, бо дійсно, офіційного переслідування інакомислення не було, але була вибудована система сприяння офіційному мейнстриму та маргіналізації іншого. Результат на табло.
  Прикольно і про сприйняття політичної кризи з боку РФ, про розмову сліпого з глухим. Саме так і починаються війни.

Мені про розмову сліпого з глухим здалося трохи засміливим твердженням. Ну не можуть вони настільки вже бути замурованими у власних страхах троглодитами. Але згоден, щось у цьому є. Може вони не настільки прикидаються йо...нутими, вони у великій мірі дійсно такі.
"Брехня заради блага" - це стабільно було у будь-якому суспільстві людей і не зміниться, бо як знати, коли людина бреше? Коли відкриває рота. Брехня уже заздалегідь зумовлена самою природою слова.
А от про те, яка дупа демографічна нас чекає, чому у нас криза взагалі людства ідеологічна, чому нема стимулу для народження дітей і т.д. - ось тут в точку, як на мене.

А про танатос взагалі добив мене Щелкін. Десь пару тижнів тому я спілкувався з деякими людьми і якраз казав це саме, про демографічну дупу і використав той самий термін, що зараз у людства дуже акцентувався "танатос". Який сенс народжувати дітей, тягти у цей світ нові душі, якщо нема цілі, нема гарантій та очікувань, що вони будуть жити краще за нас?
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

  Це тому що цивілізація створила багато де умови у яких саме чоловічі якості не дуже потрібні. Наприклад де нема боротьби за фізичне виживання.
Развіти страни, особливо сама развіта, це як правило цивілізації статуса. Там боротьба за статус по накалу нічим не поступається боротьбі за виживання . Хоча і з виживанням проблеми, особливо якщо ти чоловік і випав з статусних перегонів, виживати буде важко, і на мамонта не дадуть полювати. Правда в рамках развітих цивілізацій боротьба за статус і виживання проходить в рамках правил встановленими елітами. Ці правила стоять на спині тяглових чоловіків але стереотипні чоловічі якості в статусних перегонах не дуже допомогають, а стереотипно жіночі якості - комунікативність, хитрість, маніпуляції, вибудовування зв'язків з товарками- ще й як. Ухожений, напудрений, модно вдягнутий, приємний, комунікативний, хитрий і підступний чоловік це переможець корпоративних перегонів. А тому в рамках цивілізацій статуса йде автоматична фемінізація чоловіків, яким треба фемінізуватися щоб отримати статус і самок.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Який сенс народжувати дітей, тягти у цей світ нові душі, якщо нема цілі, нема гарантій та очікувань, що вони будуть жити краще за нас?
    Так. Але людина, як не дивно, створіння дуже не однозначне. Не завжди меркантильне "краще" переважає. Є і такі що заради справжньої цілі, яка відповідає особистому розумінню суті і призначенню людини годові покласти життя. Як що таке визначення і такі цілі з'являються, то все змінюється. За відчайдушними пасіонаріями починають йти інші. Зараз йде інтуітивний пошук. Ви помітили як назнімали вже цілий пласт коротеньких фільмів про інвазії? Це пошук спільного для всіх.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Развіти страни, особливо сама развіта, це як правило цивілізації статуса. Там боротьба за статус по накалу нічим не поступається боротьбі за виживання . Хоча і з виживанням проблеми, особливо якщо ти чоловік і випав з статусних перегонів, виживати буде важко, і на мамонта не дадуть полювати. Правда в рамках развітих цивілізацій боротьба за статус і виживання проходить в рамках правил встановленими елітами. Ці правила стоять на спині тяглових чоловіків але стереотипні чоловічі якості в статусних перегонах не дуже допомогають, а стереотипно жіночі якості - комунікативність, хитрість, маніпуляції, вибудовування зв'язків з товарками- ще й як. Ухожений, напудрений, модно вдягнутий, приємний, комунікативний, хитрий і підступний чоловік це переможець корпоративних перегонів. А тому в рамках цивілізацій статуса йде автоматична фемінізація чоловіків, яким треба фемінізуватися щоб отримати статус і самок.
   Дотепний і цинічний текст. Пошукав на стан на сьогодні логічні помилки і не знайшов. Але хто сказав що людству більше не доведеться боротися за виживання? Хто сказав що чоловікам нема буде чим у майбутньому зайнятися окрім як трахати друг друга в зад під зневагу від фемінізованих жінок?
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

   Дотепний і цинічний текст. Пошукав на стан на сьогодні логічні помилки і не знайшов. Але хто сказав що людству більше не доведеться боротися за виживання? Хто сказав що чоловікам нема буде чим у майбутньому зайнятися окрім як трахати друг друга в зад під зневагу від фемінізованих жінок?

висновок простий: не шукай статусу і ускладнення задач на шляху до нього. все одно щастя знаходиться в простих речах, і мудрі люди знали про це вже споконвіку. знайди собі просту дівчину, і не морочь собі голову, що тобі прийдеться в геї подаватися. якщо ти тільки сам того не захочеш, ясна річ. і плодіться, і розмножуйтеся, як ви хочете.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

  Дотепний і цинічний текст. Пошукав на стан на сьогодні логічні помилки і не знайшов. Але хто сказав що людству більше не доведеться боротися за виживання? Хто сказав що чоловікам нема буде чим у майбутньому зайнятися окрім як трахати друг друга в зад під зневагу від фемінізованих жінок?

Про це вже давно написав Олдінгтон у «Смерті героя».

http://loveread.ec/read_book.php?id=35800&p=65
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Про це вже давно написав Олдінгтон у «Смерті героя».

http://loveread.ec/read_book.php?id=35800&p=65

 Має прийти новий неогерой або з зірок або з віртуальщини
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Сенсу взагалі немає ні в чому.геть нема. Але це дозволяє знайти його будь в чому. Тобто кожен сам собі створює сенс. Є купа сенсів, на будь який смак, як на базарі.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Сенсу взагалі немає ні в чому.геть нема. Але це дозволяє знайти його будь в чому. Тобто кожен сам собі створює сенс.
  Сенсу нема загального. Сенс завжди свій у свій час у своєму місті у своїх обставинах. Але є природа людини, яка через нас сприймає зовнішні обставини. Кожен сам іде своїм шляхом, приймає рішення і отримує наслідки. Є минуле, сьогодення і прийде майбутнє, яке залежить від минулого і формується сьогодні. Від людини також залежить що буде потом, особливо на її шляху.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

Так, амінь :)
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

В США дитина в батьків які інвестовані в її розвиток, це і багато часу і багато грошей. Були гарні розрахунки в WSJ, скільки батькам коштує одна дитина до того часу поки вона вийде на свої хліба, і цифра була десь під пів міліона долларів. Це було років 5 назад. В сьогоднішніх цінах більше.

Візьмемо дитячі садки для немовлят, десь під 2 тисячі, приватні школи 20-40 тисяч на рік, університети можуть легко бути 500 тисяч, звичайно половина чи меньше від цього, спортивні секції, та інші додаткові програми для дітей по 1000 в місяць легко з готелями, авіаквитками. Це там де я живу.

Можна звичайно народити та викинути на вулицю, хай малюють графіті на парканах та грабують потяги на ходу.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...
abg

сучасна молодь в європі взагалі не хоче заводити дітей, від слову - зовсім.

Вони занадто егоїстичні і їм занадто добре живеться, тому „передавати естафету“ бажань і мрій дітям вони не змушені, бо самі ці мрії і бажання воліють реалізувати.
Для себе, виключно для себе живуть.
А ще - люблять себе, долюблюють, бо вважають себе недолюбленими батьками і суспільством, це - протест такий їхній проти темпу життя. Може вони й праві. „Зупиніться!“ кажуть вони, - грети тунберги.
   
Re: Чимось мені подобаються європейці...

в Канаді і США НОВИХ мігрантів чехів  або поялків майже немає
А у Великобританії, Німеччині, Ірландії, Швеції, Данії?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія