Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

старе завершувати чи нове починати
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року
Svitlana Bykova

я старе вже завершила
пакую речі, чекаю таксі до вокзалу, п"ю віскі
   
Піду завтра рибу ловити...
   
Я спробувала підготуватись до свята. Напоролась на чергу в магазині за ікрою по 480 грн за сто грам. Передумала готуватись і пішла відпочивати дома. Щось приготую з того, що під рукою. А що далі - з понеділка подумаю
   
Ні фіга не робити!! просто відтягнутись ліньками по самі вуха. Наприклад, вчора я чистила свої численні електронні запаси і паралельно тринділа на форумі до 2-х годин ночі. Встала в 11. Зараз вже 1:30 і  треба збиратися на сімейне піцца-збіговисько, а я ще й душ не прийняла  ;o . Ось доп"ю каву і піду.
   
в последние дни все обычно заняты подготовкой к НГ
а про новое начинать. тут уже как карты лягут
   
Я хотела выспаться но... уже проснулась.
   
Пох
   
Я спробувала підготуватись до свята. Напоролась на чергу в магазині за ікрою по 480 грн за сто грам. Передумала готуватись і пішла відпочивати дома. Щось приготую з того, що під рукою. А що далі - з понеділка подумаю

Напоролась?  :laugh:
   
Обычно я перед НГ бегаю на лыжах десяточку, потом банюсь, потом сплю, потом иду за НГ стол.

В этом году снега нет, туповато будет ...
   
Обычно я перед НГ бегаю на лыжах десяточку, потом банюсь, потом сплю, потом иду за НГ стол.

В этом году снега нет, туповато будет ...
на велосипеде можно покататься по лесу. тоже норм
   
Буду мотоблок ладнати. Щось вчора у паливній системі трапилось.
Трохи дров треба підрізати.
І взагалі , у селян вже новий рік почався. День вже тиждень росте.
   
на велосипеде можно покататься по лесу. тоже норм

велосипед не дает новогоднего настроения, как дает его зимний лес,  многоуважаемая Молли.
   
Обычно я перед НГ бегаю на лыжах десяточку, потом банюсь, потом сплю, потом иду за НГ стол.

В этом году снега нет, туповато будет ...

Я навпаки забуваю за здоров'я. Канікули дитячі вибивають з ритму.
   
Ялинку ставити, в хаті прибрати, з малою погуляти, ввечері прихильники певної політсили на форумі почмирити. В принципі все звично крім ялинки.
   
Я навпаки забуваю за здоров'я. Канікули дитячі вибивають з ритму.

Наоборот, при наличии снега и мороза - куча розваг, даже больше чем летом
   
Ялинку ставити, в хаті прибрати, з малою погуляти, ввечері прихильники певної політсили на форумі почмирити. В принципі все звично крім ялинки.

 :laugh:
   
Корочи мужики отдыхают. Их жены по магазинам и кухням бегают
   
велосипед не дает новогоднего настроения, как дает его зимний лес,  многоуважаемая Молли.
а я елку купила и нарядила, гирлянду купила тож китайскую  :D . я вас слушаюсь, граф)
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

Намерена с подружкой поехать к осврбожденным гражданским, из Зари (подружка луганчанка) Кстати, помочь помочь им (гражданским) попросил Финикс. Его друзья и близкие сейчас ими занимаются.
Потом возможно - ждет жд вокзал и дорога на Схід (тут как сложится, т.к.спонтанно)
   
Корочи мужики отдыхают. Их жены по магазинам и кухням бегают

Їх вибір. Ніхто не вимушує
   
Корочи мужики отдыхают. Их жены по магазинам и кухням бегают
мой муж наполеон не приготовит который я сейчас буду печь  :laugh:
   
Корочи мужики отдыхают. Их жены по магазинам и кухням бегают

Це як у кого. У мене ніхто на новий год не заморочується бухлом і жратвою. Ну звична вечеря + шампанське в 12 годині. от на різдвяну вечерю там вже треба побігати.
   
а я елку купила и нарядила, гирлянду купила тож китайскую  :D . я вас слушаюсь, граф)

Респект тебе и уважуха многоуважаемая Молли, вот посмотришь, все наладится у тебя в 2018
   
Їх вибір. Ніхто не вимушує
не трынди
   
не трынди

А ти сама з базару- маркету сумки тягнете?
   
не трынди

Та моя теж чось трохи напружена. Питаю чому, внятної відповіді не отримую.... Значить власний вибір...
   
Корочи мужики отдыхают. Их жены по магазинам и кухням бегают

так и должно быть.
   
Намерена с подружкой поехать к осврбожденным гражданским, из Зари (подружка луганчанка) Кстати, помочь помочь им (гражданским) попросил Финикс. Его друзья и близкие сейчас ими занимаются.
Потом возможно - ждет жд вокзал и дорога на Схід (тут как сложится, т.к.спонтанно)

сильно
   
А ти сама з базару- маркету сумки тягнете?
я не могу заставить себя встать и замариновать мясо которое меня со вчера ждет. 
Я совершенно вымотана работой прследние месяцы. И да мне еще придется покупать фрукты для фрукт салатов и пару тортов которые я беру толтко в одном месте на противоп конце города.
Потом тащить все в пригород где я буду новый год встречать.
А я хочу ещк поспать попробовать. Никаких базаров с утра.
А.. забыла... минимцм на 1 час на работу заскочу. Может на два. Завтра тоже
   
я не могу заставить себя встать и замариновать мясо которое меня со вчера ждет. 
Я совершенно вымотана работой прследние месяцы. И да мне еще придется покупать фрукты для фрукт салатов и пару тортов которые я беру толтко в одном месте на противоп конце города.
Потом тащить все в пригород где я буду новый год встречать.
А я хочу ещк поспать попробовать. Никаких базаров с утра.
А.. забыла... минимцм на 1 час на работу заскочу. Может на два. Завтра тоже

что там за оргии у вас намечаются в пригороде?
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

сильно
А ща я курке в зад яблоки пхаю и мажу горчично-медовым соусом. Заморожу, в рюкзак и с ней в паровоз.
   
А ща я курке в зад яблоки пхаю и мажу горчично-медовым соусом. Заморожу, в рюкзак и с ней в паровоз.

такая самоотдача! Я бы так не смог
   
что там за оргии у вас намечаются в пригороде?
салюты петарды фейерверки. Покупала такое которые детям не продают. Завтра часов с трех дня только ими буду заниматься бо ни разу не специалист. Чтоб все взлетело
   
В горах уже...
   
салюты петарды фейерверки. Покупала такое которые детям не продают. Завтра часов с трех дня только ими буду заниматься бо ни разу не специалист. Чтоб все взлетело

ужас! Нах оно тебе надо?
   
В горах уже...

фоты!
   
Корочи мужики отдыхают. Их жены по магазинам и кухням бегают

Моя спить
А я вже докупився, був в маркеті і на ринку
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

В горах уже...
(tu)
Вот это человечище!
   
В горах уже...
а дети твои где?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія