Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки

как он попал в парламент?

Давний друг Гончаренко
   
Давний друг Гончаренко
Педики?)))
   
+1000


И шо характерно - МУЖЧИНА подаёт законопроект про запрет абортов у ЖЕНЩИН.

Ему, конечно, лучше знать, как и что
...

воно звичайно цікаве питання особливо в розрізі мужчина немає права подавати подібні законопроекти, бо це не йому народжувати і т.д.
цікаве, бо мужчина не народжує
участь приймає в процесі... а далі пшов, шо захтіла те й зробила

звичайно, заборона це дурість і кількість чоловіків готових взяти немовля і виховувати ростити його одному чи з іншою жінкою певно невелика
але, ця категоричність... пшов нах
в умовах, коли жінки виграють суд, мовляв секс без презика це згвалтування, бо вона згоди не давала
а вбивство ненародженої дитини без згоди чоловіка? та легко - не твоя справа
   
Я зараз не про те, чи треба забороняти закон про заборону абортів.
А чому чоловік не має право подавати той закон на розгляд? Хіба чоловіки не мають такі самі права як жінки стосовно дитини?
   
от уєбан цей голубов
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

Хіба чоловіки не мають такі самі права як жінки стосовно дитини?

звісно ж мають
то я ж кажу - які питання? виковирюєш плід, урочисто вручаєш обуреному чоловіку-протестувальнику - най він сам його виношує далі як хоче: хоч у себе в животі, хоч в інкубаторі - ПОХ
а вже як дитинка народиться - на жінку накладаються такі ж самі зобов"язання по утриманню і вихованню дитини, як і на батька.

я вважаю, це справедливо. :dirol:
   
звісно ж мають
то я ж кажу - які питання? виковирюєш плід, урочисто вручаєш обуреному чоловіку-протестувальнику - най він сам його виношує далі як хоче: хоч у себе в животі, хоч в інкубаторі - ПОХ
а вже як дитинка народиться - на жінку накладаються такі ж самі зобов"язання по утриманню і вихованню дитини, як і на батька.

я вважаю, це справедливо. :dirol:
ні, не справедливо.
народжуємо і віддаємо, як не треба
   
Улицкая "Казус Кукоцкого" - Голубову читати терміново
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

ні, не справедливо.
народжуємо і віддаємо, як не треба
а я НЕ ХОЧУ наприклад
не хочу токсикозити, псувати своє тіло, страждати від набряків та защемлення нервів у попереку, міняти гардероб і стиль життя - навіть на ці 9 місяців.
не хочу і все

це моє тіло. І лише мені вирішувати, як ним розпоряджатися. КРАПКА :)
чи у нас відродили кріпацтво?...
   
а я НЕ ХОЧУ наприклад
не хочу токсикозити, псувати своє тіло, страждати від набряків та защемлення нервів у попереку, міняти гардероб і стиль життя - навіть на ці 9 місяців.
не хочу і все

це моє тіло. І лише мені вирішувати, як ним розпоряджатися. КРАПКА :)
чи у нас відродили кріпацтво?...
Отакої! Ти належиш Україні. Сподіваюсь, нема заперечень? А отже – і твоє тіло.
   
вы лучше погуглите кто это вообще такой. Известный кардер.
   
отвлекать надо громадскисть
   
http://kiev1.org/partiya-poroshenko.html

http://lawoftime.net/novosti/moshenichestvo/dmitrii-golubov-moshenik-iz-odesy.html

ну итд

Фигасе биография. И оно в Раде законотвОрит!
   
а я НЕ ХОЧУ наприклад
не хочу токсикозити, псувати своє тіло, страждати від набряків та защемлення нервів у попереку, міняти гардероб і стиль життя - навіть на ці 9 місяців.
не хочу і все

це моє тіло. І лише мені вирішувати, як ним розпоряджатися. КРАПКА :)
чи у нас відродили кріпацтво?...
==================================

Ну твоє, і що?
А нафіга  вбивати ІНШЕ?

Бо воно тобі   талію псує??? :weep:

Так, пля, таблетки приймай перед секасом,
або презики купляй!
Чи в тебе секас  такий спонтанний що про це  думати нема коли??? :X

ПиСи До чого тут кріпацтво??? :facepalm1:
   
У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який регламентує, що аборти можуть здійснюватися лише за медичними показаннями або в разі, якщо зачаття відбулося в результаті зґвалтування.

З такою ініціативою виступив народний депутат від "Блоку Петра Порошенко" Дмитро Голубов.

Законопроект №6239 пропонує внести відповідні зміни до деяких законодавчих актів.

Зокрема, із Цивільного кодексу пропонують виключити норму про те, що штучне переривання вагітності до 12 тижнів може здійснюватися за бажанням жінки.

http://life.pravda.com.ua/health/2017/03/30/223447/



лучше бы мама димы голубя, сделала бы аборт  :facepalm1:
   
а я НЕ ХОЧУ наприклад
не хочу токсикозити, псувати своє тіло, страждати від набряків та защемлення нервів у попереку, міняти гардероб і стиль життя - навіть на ці 9 місяців.
не хочу і все

це моє тіло. І лише мені вирішувати, як ним розпоряджатися. КРАПКА :)
чи у нас відродили кріпацтво?...
на такі аргументи мені складно щось суперечити, бо ці аргументи для мене не прийнятні при прийнятті рішення народжувати чи ні.
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

==================================

Ну твоє, і що?
А нафіга  вбивати ІНШЕ?

Бо воно тобі   талію псує??? :weep:

Так, пля, таблетки приймай перед секасом,
або презики купляй!
Чи в тебе секас  такий спонтанний що про це  думати нема коли??? :X

ПиСи До чого тут кріпацтво??? :facepalm1:

аборт це вбивство. В пана дислексія, чи вже альцгеймер?
але ніхто крім жінки не має права вказувати, що їй робити зі своїм тілом.

бо жінка - це людина, а не інкубатор. Створюйте штучні інкубатори, або вчиться самі виношувати дітей - і тоді вже запроваджуйте заборони на вбивство ненародженої дитини.
а поки - гуляйте лісом, забороняльці :D  можете ще собі яйця на бантик зав"язати - на знак протесту
   
кинули кость, чтобы люди грызлись и не трогали нимбо-бабконосных. Все, как по учебнику.
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

на такі аргументи мені складно щось суперечити, бо ці аргументи для мене не прийнятні при прийнятті рішення народжувати чи ні.

асті. Блін. У тебе також дислексія??? На фупі ще треба пошукати більших противниць абортів ніж я  :gigi: Бо я б особисто роздирала кожну дуру, яка бігає на аборти, бо нема мізків на пігулки чи презерватив. Це гріх, смертний і страшний. Бо це вбивство безпомічного.

АЛЕ
я ще більша противниця штучних "заборон". Чому - читай вище.
   
асті. Блін. У тебе також дислексія??? На фупі ще треба пошукати більших противниць абортів ніж я  :gigi: Бо я б особисто роздирала кожну дуру, яка бігає на аборти, бо нема мізків на пігулки чи презерватив. Це гріх, смертний і страшний. Бо це вбивство безпомічного.

АЛЕ
я ще більша противниця штучних "заборон". Чому - читай вище.
я зараз не про заборону
я питаю, чому у чоловіка немає тих самих правя на дитину в утробі жінки як і жінка?
   
я зараз не про заборону
я питаю, чому у чоловіка немає тих самих правя на дитину в утробі жінки як і жінка?
Може, тому що "батько завжди невідомий" ?  Класичний принцип генетики :)
   
О? Это уже что-то новенькое! А то раньше полное счастье должно было наступить после запрета курения... :facepalm:

Отнимите у меня сигару — и я объявлю вам войну! /Уінстон Черчилль/ :D
Если газеты начнут писать о том, что надо бросить курить, я лучше  брошу читать /Уінстон Черчилль/
   
Я зараз не про те, чи треба забороняти закон про заборону абортів.
А чому чоловік не має право подавати той закон на розгляд? Хіба чоловіки не мають такі самі права як жінки стосовно дитини?
речь про моральное право наверное

законы появлялись эмпирическим путем, законодательство писалось так: написали, начали судить, поняли что что-то идет не так - меняли законы

много много веков подряд

например, в каком возрасте можно женицца
многие готовы в 12, а многие не готовы, не готовы родители девочек отдавать замуж. не готовы мальчики идти работать. эмпирическим путем пришли к примерно 17-21

кого можно убивать
корову можно -она не возмущается, человека нельзя - его родня будет мстить

принцип такой - примем такой то закон и посмотрим что будет дальше

и вот эмпирическим путем выяснилось что женщине наплевать что думает мужчина о ее теле, что думает целая вселенная о ее теле, она будет распоряжаться им как захочет. и многие многие века только подтверждали что если женщина захочет убить своего ребенка- она убьет. и не останавливает ее никакое наказание. ни божья кара. так может она имеет право?

   
http://kiev1.org/partiya-poroshenko.html

http://lawoftime.net/novosti/moshenichestvo/dmitrii-golubov-moshenik-iz-odesy.html

ну итд
от я не розумію.. з такою біографією.. ну попало ти в Раду, ну сиди собі тихенько, не відсвічуй, і радій кожному дню, що твої художества ще не наслуху в всієї країни.
нє, вони там на верхніх щаблях, таки точно зв'язки з реальністю втрачають.

п.с. на фото на гея схожий.
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

я зараз не про заборону
я питаю, чому у чоловіка немає тих самих правя на дитину в утробі жінки як і жінка?

томущо то НЕ ЙОГО утроба. Ось і все
жінка може лише добровільно погодитись надати власну утробу для виношування спільної дитини.

це те ж саме, що право на руку чи ногу партнерки - в партнера її немає, а отже, він має право відрізати твою, або зробити так, щоб жінка не користувалася своєю наявною рукою

придумуйте інкубатори. І проблема абортів відпаде сама по собі.
   
аборт це вбивство. В пана дислексія, чи вже альцгеймер?
але ніхто крім жінки не має права вказувати, що їй робити зі своїм тілом.

бо жінка - це людина, а не інкубатор. Створюйте штучні інкубатори, або вчиться самі виношувати дітей - і тоді вже запроваджуйте заборони на вбивство ненародженої дитини.
а поки - гуляйте лісом, забороняльці :D  можете ще собі яйця на бантик зав"язати - на знак протесту
==========================

Жінка перш за все людина, це так!

Людина, в якої є  ГОЛОВА!

І діслексія чи альцгеймер у тих, хто на словах  проти абортів, а на ділі  проти їх заборони!

Це типу як колись Вольтер писав епічне:" Я не юльок, але... " (ц)  :facepalm1:

Свої феміністичні  ідіотизми можеш залишити при собі разом з  порадами що МЕНІ  робити! ;)


Останнє редагування: 30 березня 2017 14:49:43 від Blokh
   
речь про моральное право наверное

законы появлялись эмпирическим путем, законодательство писалось так: написали, начали судить, поняли что что-то идет не так - меняли законы

много много веков подряд

например, в каком возрасте можно женицца
многие готовы в 12, а многие не готовы, не готовы родители девочек отдавать замуж. не готовы мальчики идти работать. эмпирическим путем пришли к примерно 17-21

кого можно убивать
корову можно -она не возмущается, человека нельзя - его родня будет мстить

принцип такой - примем такой то закон и посмотрим что будет дальше

и вот эмпирическим путем выяснилось что женщине наплевать что думает мужчина о ее теле, что думает целая вселенная о ее теле, она будет распоряжаться им как захочет. и многие многие века только подтверждали что если женщина захочет убить своего ребенка- она убьет. и не останавливает ее никакое наказание. ни божья кара. так может она имеет право?
має право вбити і може вбити -різні речі.
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

ну, або ж як примусове донорство шкіри. Нічого страшного - людина лишиться жива, нова шкіра навіть наросте, ну вже не така як раніше, може не шкіра а рубці - але ж функціонуватиме. Боляче? ну потерпіть, від цього не помирають
погодьтеся :)
бо ваша шкіра потрібна іншим.
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

Свої феміністичні  ідіотизми можеш залишити при собі разом з  порадами що МЕНІ  робити! ;)

сказав маразматик, що бігає з вимогою (навіть не порадами!) заборони того, що йому НЕ належить, і до чого він не має відношення  :laugh:
ви з вольтером брати мабуть
   
томущо то НЕ ЙОГО утроба. Ось і все
жінка може лише добровільно погодитись надати власну утробу для виношування спільної дитини.

це те ж саме, що право на руку чи ногу партнерки - в партнера її немає, а отже, він має право відрізати твою, або зробити так, щоб жінка не користувалася своєю наявною рукою

придумуйте інкубатори. І проблема абортів відпаде сама по собі.

а в який момент вона добровільно надає: в момент сексу без гумки чи в момент коли вже дитина живе?
   
сказав маразматик, що бігає з вимогою (навіть не порадами!) заборони того, що йому НЕ належить, і до чого він не має відношення  :laugh:
ви з вольтером брати мабуть
==============================

Ти  краще  закон  проти старіння  прийми, або виступи  ініціаторкою! ;)

Старіння набагато гірше  впливає на ваше дорогоцінне тіло!

Відносно вимоги заборони.. :shuffle:

Де ти її у мене побачила, протри очі!
Я просто про твою  нелогічність написав.
У тобі  феміністка  сперечаєцця з  релігіозною фанатичкою, а ти тут поради іншим роздаєш! :gigi:
   
Вони б вже краще "закон Савченко" відмінили б. Бо як не вийде по цьому закону, так вбиває не пару клітин, а жінку, дитину, поліцейського, старика. (td)  Що, у депутатів руки на це не доходять? Треба щось погарячіше виносити на сесіях?  :-G
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

хто не хоче, щоб чергова дура йшла на вбивство - придумайте, ЯК захистити майбутню дитину без участі в цьому жінки
о виходить так, що захищаючи інтереси одних - ви повністю ігноруєте інтереси інших.
І хто б які аргументи не наводив - кожен лишиться при своєму праві та переконаннях.

є несформований плід (дитина)
є жінка (мати)
є чоловік (запліднювач, батько)

поки що ніхто не здатен урахувати інтереси ВСІХ ТРЬОХ. Завжди обирають когось одного, максимум - двох.
Навіть церква не в змозі зробити вибір без жертви. Або-або.
   
томущо то НЕ ЙОГО утроба. Ось і все
жінка може лише добровільно погодитись надати власну утробу для виношування спільної дитини.

це те ж саме, що право на руку чи ногу партнерки - в партнера її немає, а отже, він має право відрізати твою, або зробити так, щоб жінка не користувалася своєю наявною рукою

придумуйте інкубатори. І проблема абортів відпаде сама по собі.
я бы еще сказала что это такой договор - мужчины получают много много секса, женщины получают право убивать эмбрион
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

Ти  краще  закон  проти старіння  прийми, або виступи  ініціаторкою!
одразу після заборони абортів :laugh:
   
має право вбити і може вбити -різні речі.
ну я же выше написала что право это добыто эмпирическим путем
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

а в який момент вона добровільно надає: в момент сексу без гумки чи в момент коли вже дитина живе?
вибач, я не обговорюю складні морально-етичні питання з тими чоловіками хомо сперматікус, хто щиро вважає, що про безпечний секс має піклуватись виключно жінка
Ці істоти чоловічого роду - поза зоною моєї уваги. Знайди своїх однодумців і продовжуй вже з ними :)
   
Цікава позиція. Женемо на чоловіків, але не допускаємо, що чоловік теж має право вирішувати долю дитини. Вагітній місце в транспорті не звільниш - то заклюють, а дитину вбити - сама вирішую...
   
Я зараз не про те, чи треба забороняти закон про заборону абортів.
А чому чоловік не має право подавати той закон на розгляд? Хіба чоловіки не мають такі самі права як жінки стосовно дитини?

стосовно народженої дитини - мають
а от поки дитина у животику мами, то звичайно не мають
таких самих прав і обов*язків

тошнить маму, спина болить у мами і т.д.

   
томущо то НЕ ЙОГО утроба. Ось і все
жінка може лише добровільно погодитись надати власну утробу для виношування спільної дитини.

це те ж саме, що право на руку чи ногу партнерки - в партнера її немає, а отже, він має право відрізати твою, або зробити так, щоб жінка не користувалася своєю наявною рукою

придумуйте інкубатори. І проблема абортів відпаде сама по собі.

позиція безперечно вигідна

чоловік хоче народження дитини, жінка - НЕ ХОЧЕ, аборт... які там права чоловіка? жінка не інкубатор
чоловік НЕ ХОЧЕ, най робить аборт, пофіг, жінка ХОЧЕ, народження дитинки... далі рішення суду... чувак ти попав - плати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія