Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?

Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

Я хочу спробувати на такій штукє поплавати
На воді цього літа багато часу планую провести.
Може, навіть хату десь на березі скелястого озера купити.




D мене аж сверблячка )

   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця







Це не каное, в якому лише можна сидіти, як прикований і якщо перевернувся, то ще треба вміти вилізти  (td)

Останнє редагування: 5 лютого 2021 20:27:32 від Пшениця
   
купив 3 пaри

   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

У мене колись були "Акванавт".
Гребли класно, але важкі як холера

   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

Вчора ходили в басейн як початок програми підготовки до літа
$8.60 чи щось таке за двох за 2 години. 2 долари годино-особа. Майже даром.
55х20 метрів, людей було десятка два, а то і півтора. Практично пусто.
Пропірнув метрів 40, в кінці минулого літа доходив майже до кінця.
   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

З минулого липня гризла думка якось аби мати місце ночувати/жити понад озером
Аби ото не повертатися додому щодня

Хата/дача - гарне рішення. Але ж будеш прив"язаним до одного місця. І якось за це прив"язане місце заплатити пару сотень тисяч - не дуже по-розумному буде.
Хати в ціні не падають, але ж їх і не використаєш, поки вони в тій хаті.
Правда, це +податки, страхівка, косити траву, ремонти, зимою хош-не-хош хоча б 2 рази в місяць навідуватися, опалення...
Розтратно та головний біль. І на одному місці.

З хатою на колесах - автобусом - в плані подорожей - краще, але ціна також, так би мовити, кусається. І якщо надумаєш продавати колись - багато втратиш. Купувати Б/У не розлядається.
Дивилися автобус за 130 тис. Я так прикинув, основна оплата йде за машину. І тільки десь 20-25% - власно житло.
Бо трейлер такого самого розміру та якості матеріалів/збірки коштує десь 30К всього.

Парко-місце в кемпігу на сезон - 600 в місяць (із всіма службами та підтримкою  - електрика, каналізація, що там ще...)

Щосезону можна підшукувати нове місце на іншому озері. За пару сотень тобі перевезуть трейлер куди скажеш.

Короче, пішов сьогодні та купив трейлер

Це модель 2017 року, на цьогорічну ще нема такого коротенького і гарного відео. Але все те саме.

   
А мене дуже зацікавила ось ця цяцька. Може розганятись під водою до десятків кілометрів на годину, пірнути на пару десятків метрів в глибину і запас ходу іноді майже до години.

У відгуках суцільні окличні знаки. Відчуття справжнього польоту і свободи під водою. І за одне занурення можна пролетіти кілометри, побачити всього на порядки більше, ніж просто ментеляти ластами.

Scubajet.



Треба буде спробувати. Якщо сподобається - обов‘язково куплю.

Але ж для цього потрібно потрапити на море.

Коли вже ця дурка закінчиться.

ХОЧУ НА КАРІБИ !!!!!!



“ The brand new SCUBAJET Pro Dive Edition is all you need to boost your next dive, snorkeling or swimming trip. The SCUBAJET Pro channels your inner James Bond and it generates 20kg of thrust while you’ll get a velocity boost of up to 11 km/h. We provide two different 200 and 400 wh battery types. The airplane legal batteries are perfect for travelling the world and can be taken in the hand luggage on airplanes too.

appearance and only 4 kg including the brand new Dive Controller PRO Dual Hand. The integrated display system shows all important information like power consumption, dive depth, temperature and battery runtime viewable directly on the controller.

The SCUBAJET Pro provides a fully new experience while diving, snorkeling and swimming. The SCUBAJET is constructed for dives up to 60m / 196 ft. It’s the lightweight and handy alternative to existing diver propulsion vehicles without compromising in performance.“


Останнє редагування: 7 травня 2021 19:08:53 від Маковій
   
З минулого липня гризла думка якось аби мати місце ночувати/жити понад озером
Аби ото не повертатися додому щодня

Хата/дача - гарне рішення. Але ж будеш прив"язаним до одного місця. І якось за це прив"язане місце заплатити пару сотень тисяч - не дуже по-розумному буде.
Хати в ціні не падають, але ж їх і не використаєш, поки вони в тій хаті.
Правда, це +податки, страхівка, косити траву, ремонти, зимою хош-не-хош хоча б 2 рази в місяць навідуватися, опалення...
Розтратно та головний біль. І на одному місці.

З хатою на колесах - автобусом - в плані подорожей - краще, але ціна також, так би мовити, кусається. І якщо надумаєш продавати колись - багато втратиш. Купувати Б/У не розлядається.
Дивилися автобус за 130 тис. Я так прикинув, основна оплата йде за машину. І тільки десь 20-25% - власно житло.
Бо трейлер такого самого розміру та якості матеріалів/збірки коштує десь 30К всього.

Парко-місце в кемпігу на сезон - 600 в місяць (із всіма службами та підтримкою  - електрика, каналізація, що там ще...)

Щосезону можна підшукувати нове місце на іншому озері. За пару сотень тобі перевезуть трейлер куди скажеш.

Короче, пішов сьогодні та купив трейлер

Це модель 2017 року, на цьогорічну ще нема такого коротенького і гарного відео. Але все те саме.

https://youtu.be/AboITyruz-o

Якщо більше рухатись, то однозначно потрібен моторхом.

Якщо ж більше сидіти в якихось мальовничих місцях, то запросто підійде трейлер-кемпер. Все те саме що і у моторхомі, а ціна в рази менша.

Але для трейлера потрібен ще йнормальний трак-пікап. Позашляховиким чи мінівеном не натягаєш. Хоч дехто тягає.
   
тут же є досвідчений експерт з моторхоумів , з ваших...
   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

Якщо більше рухатись, то однозначно потрібен моторхом.

Якщо ж більше сидіти в якихось мальовничих місцях, то запросто підійде трейлер-кемпер. Все те саме що і у моторхомі, а ціна в рази менша.

Але для трейлера потрібен ще йнормальний трак-пікап. Позашляховиким чи мінівеном не натягаєш. Хоч дехто тягає.

Та ні, поставиться на прикол в парку над озером замість хати. Вже місце є. $2230+tax на сезон 15 травня-15вересня. Елетрика/каналізація є. Рік чи 2 - поки місце не обридне.

Потім перевезти до іншого озера за скільки там (сотню-дві) чи зарентувати на день-два F-150 чи що треба - і там на пару років поставити на прикол. Купувати пікап нема сенсу.

Я коли в Канаду приїхав, жив перший рік в конурі меншій і 100 разів гіршій ніж цей трейлер  :pooh_lol:

Останнє редагування: 7 травня 2021 19:54:36 від Пшениця
   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

тут же є досвідчений експерт з моторхоумів , з ваших...

Та який він експерт? Старьйовщик.
Третій моторхоум міняє за 2 роки. Останній купив, десь поїхали - він бац і зламався.  :pooh_lol:

Манав я таких експертів, скуповує треш віком 15-20 років.
   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

Scubajet.

Так, це для кришталево чистої води

$2K CAN?

Це ж не кожного дня купувати, нормально.

Останнє редагування: 7 травня 2021 20:07:04 від Пшениця
   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

Вчора з"їздили в тайгу до великого лісовго озера - щось чи 10 км в довжину чи щось таке
Надувні стрибалки для дітей, 15 дол за годину. Забукано все на 7 днів наперед

Мала 2 рази пішла. Настрибалася вволю

https://www.hooplaisland.com



Останнє редагування: 18 липня 2021 00:11:06 від Пшениця
   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

*********** в тему влізла **********  з рекламою
Доповідь
   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

   
Re: Готуєтеся активно до літа? Новеньке пробувати збираєтеся?
Пшениця

Ось тут краще видно навколо


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія