Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закохалася в кацапку :X

Re: Закохалася в кацапку  :X

:lol:  :lol:  :gigi: Мені з доцею більше подобається його нєтлєнка "Варенички мої" ... їй дуже смішно від людиновареничків, що кумедно танцюють. А дівчат юний орел там підібрав не гірше Зіверт  :flirt:

До речі, я дивилася на ютубі його ювілейний концерт і маю сказати, що мені сподобалось. Співак із нього ніякий, але шоу вийшло забійне - костюми шикарнючі, ноги в дівчат ідеальнючі і взагалі феєрія фарб та різнокольорового пір"я - просто Бродвей на Хрещатику (чи де там був той концертний зал).
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

 :bueee:  :fool:
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

:D
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

У нее все песни на один мотив
или есть какое то разнообразие?

Зараз знову мода на 80-і, і Зіверт осідлала цю хвилю цілком успішно. Тому дуже багатьом (причому молоді) дуже подобається мелодійна музика із такою стилістикою. Якщо почитати коментарі під її кліпами в ютубі, то основний мотив - що вона не виставляє сіськи-піськи, як дехто.

Дівчина зробила себе сама, знявши перший кліп "Чак" з допомогою друзів. Ну а там пісня "Зелені хвилі" і пішло-поїхало. Голосу там реально немає. Але як продукт-проект вона мені дуже запала.
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

суцільний жах
тьху на обох тьоток!
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

І що, ні один пенісоносець не зацінив красу дівчини? а вона, до речі, не якась ТП і досить розумна.

Oh well. Трольнула трохи, пора і баїньки.
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

 :weep:

Когнітивний дисонанс... Або просто пи3дуватість головного мозку

ТС преться від кацапського навколомузичного сміття і при цьому оголошувала евакуацію притомних українців

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=22587904;topic=1040150.0;num_replies=911;sesc=b8f8be491b76fa75f68b3ccf13184a38

У зв"язку з очікуваною перемогою прокацапського кандидата в президенти Зеленського багато його противників замисляться, що робити. Деякі залишаться і будуть боротися, деякі залишаться і не будуть, а деякі не захочуть ні словом, ні ділом брати участь у тому, що буде відбуватися в Україні.
....Це все, що я особисто можу зробити для тих українців, які поділяють ці ж цінності, що і я, у плані того, що відбулося. Я бажаю вам всього найкращого.

   
Re: Закохалася в кацапку  :X

музыка не имеет национальности. она - либо хорошая для отдельного индивидуума либо нет. и понятия попса нет в мире. роллинг стоунз - это тоже поп-музыка.
Не играйте словами, вы прекрасно понимаете о чём речь.
Хорошая музыка почти всегда имеет национальность.
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

:weep:

Когнітивний дисонанс... Або просто пи3дуватість головного мозку

ТС преться від кацапського навколомузичного сміття і при цьому оголошувала евакуацію притомних українців

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=22587904;topic=1040150.0;num_replies=911;sesc=b8f8be491b76fa75f68b3ccf13184a38


Так тому я і написала, що я в шоці від самої себе. О, а ще мені дуже подобається оцей трек:



Просто натрапила на нього і припухла. Думала, якийсь француз. Зробила дослідження і виявилось, чувачок проживає ... в Донецьку  ;o Ще і сепарюга, напевно  :X
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

ооо, русскіє в Лондонє

смотрю, в пєрвом ряду стоїт Інанна і жосско мєсітся  :lol:
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Re: Закохалася в кацапку  :X

Розгорнути попередні цитати...


 :X  :X  :X  :(  :(  :( Майо сєрце тєпєрь разбіта  :-G



Останнє редагування: 2 червня 2020 10:00:52 від Inanna
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Ти зрадниця українського народу, як і Петро - він теж закохався і одружився на кацапурі
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Зараз знову мода на 80-і, і Зіверт осідлала цю хвилю цілком успішно. Тому дуже багатьом (причому молоді) дуже подобається мелодійна музика із такою стилістикою. Якщо почитати коментарі під її кліпами в ютубі, то основний мотив - що вона не виставляє сіськи-піськи, як дехто.

Дівчина зробила себе сама, знявши перший кліп "Чак" з допомогою друзів. Ну а там пісня "Зелені хвилі" і пішло-поїхало. Голосу там реально немає. Але як продукт-проект вона мені дуже запала.
Эта певичка ртом никакого отношения к музыке 80-х не имеет ( от слова вообще)
если бы вдруг произошло чудо и она оказалась в то время на эстраде то ее даже не заметили бы
потому как в 80-е это был пик развития музыки
у одной только группы АВВА хватило бы мелодий для всех современных певцов ( чуть не написал перцов) на десятилетие вперед
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Не играйте словами, вы прекрасно понимаете о чём речь.
Хорошая музыка почти всегда имеет национальность.

+++
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

послушала 5 секунд первый клип. вам это нравится?  ;o
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Как говорит Борис Борисович Гре­бенщиков, «трудно быть послом рок-н-ролла в неритмичной стране»
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Эта певичка ртом никакого отношения к музыке 80-х не имеет ( от слова вообще)
если бы вдруг произошло чудо и она оказалась в то время на эстраде то ее даже не заметили бы
потому как в 80-е это был пик развития музыки
у одной только группы АВВА хватило бы мелодий для всех современных певцов ( чуть не написал перцов) на десятилетие вперед

+100
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

вот вам объект для любви, так хоть есть за что

   
Re: Закохалася в кацапку  :X

якщо вже тут про пісні від кацапів, то ось де практично шедевр (хоч вже й старенький)

   
Re: Закохалася в кацапку  :X



они тоже влюбились?  :S

   
Re: Закохалася в кацапку  :X

и вообще шо такое любовь в вашем представлении

чтоб ойкало внутри
письку подрочить
или прожить с человеком всю жизнь?
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

каждый раз когда слышу про любовь

вы хоть задавали себе вопрос что это такое?
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

у них ойкало и кипело унутри
он ей клялся у любви
писюн подходил к писюну идеально
а потом он послал ее на х. с двумя детьми
на улицу жить

любовь :lol:

Останнє редагування: 2 червня 2020 11:57:32 від Изя Шниперсон
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Секунд 30 витримала з першого кліпу.  :facepalm:

Якось донька питає мене у скайпі : порадь яку-небудь гарну ніжну музику - настрій якийсь сумний, хочу поліпшити. Я їй дала лінк на збірку Квітки Цісик -  а ви ж знаєте сучасну молодь, більшість з них навіть не чули...Потім казала, що й не знала що ТАКЕ є )))
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

410 млн.
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

410 млн.
https://www.youtube.com/watch?v=nidQCt_HEsY


 :S

якоюсь програмою накрутили...  не вірю
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

322 млн.
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

З А Є П І С Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь !!!!!!!!

Вже ДРУГА сторінка - БЕСПЛАТНА РЕКЛАМА МУСОРНОЇ МУЗІКІ від старшОго брателли  :malyas:
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

то криза "середнього віку"
переживеш
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

З А Є П І С Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь Ь !!!!!!!!

Вже ДРУГА сторінка - БЕСПЛАТНА РЕКЛАМА МУСОРНОЇ МУЗІКІ від старшОго брателли  :malyas:
100%  :lol:
Open Kids (Опен Кідс) — українська поп-група
319 млн.

49 млн.




Останнє редагування: 2 червня 2020 12:37:08 від Backfire
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

   
Re: Закохалася в кацапку  :X

то криза "середнього віку"
переживеш

Та я ж не проти НОРМАЛЬНОЇ







   
Re: Закохалася в кацапку  :X

І що, ні один пенісоносець не зацінив красу дівчини? а вона, до речі, не якась ТП і досить розумна.

Oh well. Трольнула трохи, пора і баїньки.
Якщо хочете позбавитися від "залежності", то можу підкинути ідею. Я з 2014-го року не сприймаю ні російськомовної музики, ні фільмів. Навіть Шевчука та Наутілус якось через силу і не сприймаються вже. Бо як чую якусь творчість російською, одразу пригадую про хуйло і це одразу робить вульгарною будь-яку лірику і з'являється почуття фальшивості та картонності від такої музики, чи фільмів. Тобто виробився асоціативний ряд: російське - отже хуйло - отже брехня та фальш.
От Little Big можу слухати, бо воно й не російською

Спробуйте, якщо захочете "злізти" з залежності до цієї співачки російської. Наступного разу пригадайте хуйло, там, чи щось таке руськомірне, типу "даві хахлоф", чи "залп па хахляцкай дєрєвнє", ну там Скабєєву, чи Диркіна і т.п. - воно попустить.
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

100%  :lol:
Open Kids (Опен Кідс) — українська поп-група
319 млн.

49 млн.

[/quote]

мелодія KAZKA в мене коли син дзвонить
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Как говорит Борис Борисович Гре­бенщиков, «трудно быть послом рок-н-ролла в неритмичной стране»
Хто б казав про неритмічність - БГ, гггг  :gigi:
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Re: Закохалася в кацапку  :X
mar

https://www.youtube.com/watch?v=NWufi86ggts


В оригіналі там ...Конопля ти моя, конопля..
   
Re: Закохалася в кацапку  :X

Кохайтеся, чорнобрыви,та не з москалями
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія