Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Війназ бассейном продовжуеться 12 суткі

Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

Нахєр мені той басейн,
То ти просто ніщєброд, не можеш собі його дозволити  :laugh:
   
То ти просто ніщєброд, не можеш собі його дозволити  :laugh:
Це ніщеброди в басейнах купаються, нам до річки рукою подати.
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

Це ніщеброди в басейнах купаються, нам до річки рукою подати.
Скільки місяців на рік ти можеш купатись? Як щодо дітей відпустити плавати на цілий день? А замутити паті у басейну? Отож.
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

Тю... додав у воду четвертично амонієві сполуки з глутаровим альдегідом ( такі суміші продаються). Уся живність здохла міттєво. Потім злив воду,прибрав трупи рослин, та протравив стінки хлоридом,змив шлангом. Потім залив воду,додав ще трохи хлориду,дав вивітриться та купайся у чистій воді. Один раз злити доведеться.  Бо просто у таку воду додати хлоридів-плісняву придавиш,але вона не счезне.
   
Скільки місяців на рік ти можеш купатись? Як щодо дітей відпустити плавати на цілий день? А замутити паті у басейну? Отож.
Та ціле літо купаємося і навіть в травні і вересні. Біля річки паті цікавіше, заодно можна і рибки половити і ухи зварити.
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

відкритий басік це геморой
у мене закритий, плюс накривається ламелями, то я хімію додавав тільки перші декілька місяців. Після того уже два роки вистачає тільки озонування.
Раз на місяць пилосос і трохи додаю води замість тої що випарувалась.
   
відкритий басік це геморой
у мене закритий, плюс накривається ламелями, то я хімію додавав тільки перші декілька місяців. Після того уже два роки вистачає тільки озонування.
Раз на місяць пилосос і трохи додаю води замість тої що випарувалась.
та мрачний гемор, його треба кожен день чистити від сміття, що за день налетіло, з критим краще, але коло нього паті не влаштуєш.
вопщем проще всього купатися на річці.
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

у нас тут навесні такі пилові бурі були, що у відкритий басейн би піску за день насипало кілограмами
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

у закритого інша проблема: вентиляція

я поставив вентиляційну систему за 16 тисяч баксів (це тільки сама машина) і промучився із нею десь півроку. Наладчики їздили майже щотижня і безтолку.
Врешті вони її забрали і повернули гроші. А я поставив ламелі, які скручуються на барабан. І проблема вологості відпала, лише зрідка провітрюю просто відкриваючи вікно.
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

Тю... додав у воду четвертично амонієві сполуки з глутаровим альдегідом ( такі суміші продаються). Уся живність здохла міттєво. Потім злив воду,прибрав трупи рослин, та протравив стінки хлоридом,змив шлангом. Потім залив воду,додав ще трохи хлориду,дав вивітриться та купайся у чистій воді. Один раз злити доведеться.  Бо просто у таку воду додати хлоридів-плісняву придавиш,але вона не счезне.

все обнуляється - бо злити воду воно немає грошей
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

Та ціле літо купаємося і навіть в травні і вересні. Біля річки паті цікавіше, заодно можна і рибки половити і ухи зварити.
Це ніщєбродство. От зроби басейн, а сам ходи на річку, тоді повірю.
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

Басейн і річка - це яблука та апельсини. В басейн можна дітей на цілий день запустити і дивитись одним оком. А річка - вода темна, теча, що там під водою ніхто не знає. На секунду відволікся і можуть бути проблеми навіть з дорослими дітьми, з Junior Olympic результатами по плаванню. Басейн в цьому плані безперечно безпечніше.

Щодо корисності, то що там в прісній воді розвелось, та яйці яких паразитів плавають, які бактерії, які токсини злив у річку якийсь довбень, то ніхто не тестує. Солена вода хоч самодезинфікується в певній мірі.

Звичайно річка/океан мть свої переваги. Але швидше вони одне інше доповнюють. Недолік басейну, за ним потрібно кожного тижня слідкувати, та виділити хоча би годину, окрім щоденного рицеркуляціі/фільтрування та робота, що по дну повзає.
   
 :gigi: вудик, ты хвастаешься или жалуешься? никак не пойму  :-G
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

:gigi: вудик, ты хвастаешься или жалуешься? никак не пойму  :-G
Живу я тут простой органічною жізнью
   
Технологія підтримки води у басені в природному стані відпрацьована в США роками зі всіх точок зору, у тому числі екологічної. Достатньо слідувати інструкції та використовувати десятиліттями перевірені та покращені хімічні суміші. Можна використовувати хімію на нижній межі, якщо басейн використовується не як прохідний двір. На все є таблиці та тести.

Злити воду та залити нову, крім того що це дорого, то це не дає явних переваг, бо якщо вода пригодна для купання, то вона матиме такий самий хімічний склад, що нова, що стара.
40$ перекись + ручной пылесос для бассейна. За ночь вся перекись разлагаетсяв 0, утром уборка пылесосом 20мин.+ поддержка фильтром. Процедура раз в 2 недели. Я читал инструкцию применения хим реактивов, там нужно соблюсти кислотность, жёсткость, температуру воды. Мне лень.
   
Саме кайфово, взяти сальця, помідорчика, огірочка, цибульки прямо з грядки, хліба житнього, горілки пузирь, підти під вечір на левади, покупатися, половити рибки.
Хряпнуть сто грам, закусить сальцем і помідорчиком, засмажити щойно впійманого карася, або зварти ухи. Оце відпочинок по багатому і ходити далеко не треба.  B-)
А ті вонючі басейни, та ну їх нахєр.  (td)
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

Саме кайфово, взяти сальця, помідорчика, огірочка, цибульки прямо з грядки, хліба житнього, горілки пузирь, підти під вечір на левади, покупатися, половити рибки.
Хряпнуть сто грам, закусить сальцем і помідорчиком, засмажити щойно впійманого карася, або зварти ухи. Оце відпочинок по багатому і ходити далеко не треба.  B-)
А ті вонючі басейни, та ну їх нахєр.  (td)

Неповіришь , я з тобою згоден !
Цеж гарно піти випити  зловити  засмажити  а як чудово на леваді
але я маю питання що такє левада бо у нас левада для поливу це проритий канальчік до трактора з ставка чкій і поливає водою з левади
   
Неповіришь , я з тобою згоден !
Цеж гарно піти випити  зловити  засмажити  а як чудово на леваді
але я маю питання що такє левада бо у нас левада для поливу це проритий канальчік до трактора з ставка чкій і поливає водою з левади
У нас левада, це там де річка розливається на весні, а влітку там пасовище, або луки.
Тобто річка, маленький пляжик, травичка, карасі, раки.  (tu)
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

У нас левада, це там де річка розливається на весні, а влітку там пасовище, або луки.
Тобто річка, маленький пляжик, травичка, карасі, раки.  (tu)

Бачіш як дивно одне слово а як все різне
річка добрива хімікати вода чернобиля  дохлякі трупи для раків
гарно в тебе  мабудь мавкі там є але як би не було якє мені діло до твоєї левади
насолоджуйся  тіліпайся з казанами та всякім іншим причаладдям до річкі
вари уху смаж карася але це так моторошно перти продукти воду свіжу до куховарення
потім перти все назад
єх хіба це відпочінок  :lol:
   
Бачіш як дивно одне слово а як все різне
річка добрива хімікати вода чернобиля  дохлякі трупи для раків
гарно в тебе  мабудь мавкі там є але як би не було якє мені діло до твоєї левади
насолоджуйся  тіліпайся з казанами та всякім іншим причаладдям до річкі
вари уху смаж карася але це так моторошно перти продукти воду свіжу до куховарення
потім перти все назад
єх хіба це відпочінок  :lol:
кожному своє, нам піщки трохи пройтися, а тобі пертися пару днів моторхомом до такої краси.  B-)
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

кожному своє, нам піщки трохи пройтися, а тобі пертися пару днів моторхомом до такої краси.  B-)
був я на тому делеварі. гарна річка  але але але
мені до окіяну як тобі до річки  але ж скажи
ти кожен божий день ходишь на річку?
   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі

   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі





   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі











   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі















   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі







   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі







   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі











   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі









   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі











   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі












   
Re: Війназ бассейном  продовжуеться 12 суткі










[
URL=https://imageshack.com/i/pnU6yeVHj][/URL]


















   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія