Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як українізувати Україну?

Re: Як українізувати Україну?

Анатоль, ви розумієте, що це не відповідь?

Я розумію те, що українізація Вам до одного місця, якщо Ви голосуєте за тих, хто займається русифікацією України.
   
Re: Як українізувати Україну?

Почнемо з кінця - так, помилився... Навіть виправдовуватися не збираюся.

Тепер по суті - то не я українську на діалекти розділяю, а реальне життя:
Показати зображення...
Якщо ти з цією реальністю не згоден, то це виключно твої проблеми, з якими до психіатра, а не на ФУП. До речі, як й з вигаданим тобою "коцапоязиком".

он в німеччинні Україні  є різні діалекти які сильно  відмінні між собою, і нічого, люди живуть

а  до чого ця карта  - я ж ніколи не заперечував існування українських діалектів?
хоча, карта хороша - там немає ніяких коцапоязиких діалектів про які ти тут співаєш
   
Re: Як українізувати Україну?

Я розумію те, що українізація Вам до одного місця, якщо Ви голосуєте за тих, хто займається русифікацією України.
я не голосую за брехливих крадіїв-негідників з естетичних принципів. Так у вас є пропозиції щодо українізації?
   
Re: Як українізувати Україну?

інша справа американською, мовою суто слов'янською

Англійська суто індоевропейська мова - а не всякий штучний та синкретичний та антислов'янський, "касна-мусар":

1) МУСОР: По одной гипотезе (Фасмер), связано с индо-евр. *mouds-; родственно др.-греч. μύσος «загрязнение, осквернение», др.-греч. μυσαρός «гнусный, покрытый позором», др.-ирл. mоsасh «нечистый» (*mudsāko-), нж.-нем. mussig «грязный».
По другой гипотезе (Преображенский, Трубачёв), этимология связана с тюркск. бу́сор, бу́сырь, бу́сорь «хлам, старьё».
Предполагают также соединение экспрессивн. му- + сор.

2) СОР: Происходит от формы, сязанной чередованием гласных с серу́, срать. Сравнивают с лит. šаrvаi мн. «менструальные выделения», латышск. sãrn̨i мн. «грязь, отходы; менструальные выделения», авест. sаirуа- «грязь, навоз», др.-инд. c̨ardh- «реdеrе». Дальнейшая связь с греч. σκῶρ (род. п. σκατός) «кал, нечистоты», σκωρία «отходы, шлак», др.-исл. skarn ср. р. «навоз, удобрение», нж.-нем. scharn «навоз, помет», хеттск. šаkаr (род. п. šаknаš) «грязь» неясна, но ср. др.-инд. араskаrаs «нечистоты» и скаред.
   
Re: Як українізувати Україну?

Англійська суто індоевропейська мова - а не всякий штучний та синкретичний та антислов'янський, "касна-мусар":

1) МУСОР: По одной гипотезе (Фасмер), связано с индо-евр. *mouds-; родственно др.-греч. μύσος «загрязнение, осквернение», др.-греч. μυσαρός «гнусный, покрытый позором», др.-ирл. mоsасh «нечистый» (*mudsāko-), нж.-нем. mussig «грязный».
По другой гипотезе (Преображенский, Трубачёв), этимология связана с тюркск. бу́сор, бу́сырь, бу́сорь «хлам, старьё».
Предполагают также соединение экспрессивн. му- + сор.

2) СОР: Происходит от формы, сязанной чередованием гласных с серу́, срать. Сравнивают с лит. šаrvаi мн. «менструальные выделения», латышск. sãrn̨i мн. «грязь, отходы; менструальные выделения», авест. sаirуа- «грязь, навоз», др.-инд. c̨ardh- «реdеrе». Дальнейшая связь с греч. σκῶρ (род. п. σκατός) «кал, нечистоты», σκωρία «отходы, шлак», др.-исл. skarn ср. р. «навоз, удобрение», нж.-нем. scharn «навоз, помет», хеттск. šаkаr (род. п. šаknаš) «грязь» неясна, но ср. др.-инд. араskаrаs «нечистоты» и скаред.

Вот видите, и касна-фасма-мусор вам пригодился.
   
Re: Як українізувати Україну?

Англійська суто індоевропейська мова
https://en.wikipedia.org/wiki/Indo-European_languages
   
Re: Як українізувати Україну?

Вот видите, и касна-фасма-мусар вам пригодился.

Аякже: бо слів "мусар" і "сор" - українська мова не має. Бо мови радикально відмінні та не подібні! Треба заглядати в словники. Отеє деслов'янізовані каснаїзьічнїкі (як Скіфф) - не розуміють.
   
Re: Як українізувати Україну?

https://en.wikipedia.org/wiki/Indo-European_languages

Гаразд: скажіть отеє російським неслов'янським "ґлазам" - "врачам" - "варам"... ітд.: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=212084.0
   
Re: Як українізувати Україну?

Гаразд: скажіть отеє російським неслов'янським "ґлазам" - "врачам" - "варам"... ітд.: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=212084.0
   
Re: Як українізувати Україну?

відмінок[/b]

Нїнада аа-варавать і вава-врать, ґаспадїн врун -
Ілї наґла лґать, ґаспадїн лґун!
Вїдїтє? - Зватїльнва падїжа - ньєт!
Сїрєчь: ат антїславянскава русскава - прївєт!


Пане брехуне - Ви досконалий доказ, як російська знемовлює, делогізує, гірше - дегуманізує українців: підступно і саморуйнівно брешуть - як і росіяни! Сам москвоум - трансферується у суржикоум українців, не тільки каснаїзьік.
   
Re: Як українізувати Україну?

я не голосую за брехливих крадіїв-негідників з естетичних принципів. Так у вас є пропозиції щодо українізації?

Якщо людина голосує за русифікаторів України, за тих, хто збирається відмінити мовний закон, переглянути квоти і домовлятись з хуйло...
То її питання про українізацію я сприймаю не інакше, як троління.
   
Re: Як українізувати Україну?

   
Re: Як українізувати Україну?

:facepalm:

Зватїльнава падїжа - нї праізнїстї-(МФА: [prəɪzʲnʲɪˈsʲtʲi]):
Їво ношу - нїкак нїззя нїстї-(IPA(key): [nʲɪˈsʲtʲi])!
Іба їво бїзабразнава - ньєт і нї будїт:
Рассєянє, вєдь - антїславянскіє людї.


Мова мовить та вимовляє - рассєйська "нїсьйот праізнашенїє"! Ото подібні та братські мови!
   
Re: Як українізувати Україну?

Re: Як українізувати Україну?

(tu)

Ненавіршуюся: мовомікроскоп та мовооко - усе бачуть, все уздрівають:

Іба "іба"-(IPA(key): [ˈibə]) -
Бєз ізґїба:
Ета касна-спасїба -
Ат кацапа-ґїда!
   
Re: Як українізувати Україну?

[
А давайти гаспажа Красавитца я то  падкину кизяков у вашенский  кастёр ненависти ка русскаму езыку!
 Русский еззык есить сапсем маладой езык,каторый увпитал у себя многава изза  разнавых езыков,славянскавых и ни славянскавых!
 И отчень многа из украинскавых говаров. Придлагаю убядитца,пасматрева на антиресную частю дерива езыков Мира.
Чиво ни делаить иво ни в чёма нипалнаценавым иля вторасортнавым.
Многава друговых езыков ув Мире естя смеся многовых езыков.И эта естя нармальна! И каращо!
 Каждавый нарот гардитца сваим езыком! И эта естя правильна!
Када вы плюваитеся какашками у русскавый  езык,вы делаите эта точна такжее,как делаит расийскавая враждебнавая  Украине  и украинцам прапаганда много летов и дажи дисятилётиёв,  плювая дирьмом у украинский езык и украинцов!
Убиждая,чо нетути ни укрскова езыка,эта рускавой езык,испаганеновый паляками,ни самовых украницов,,каторые естя смеся разновывых ниславянов,аблагароженых и васпитановых русками! При помащы ВИМРЯ, Великава и Магучява Руского Езыка

Останнє редагування: 31 травня 2019 21:06:39 від Георгиу
   
Re: Як українізувати Україну?

Re: Як українізувати Україну?

А давайти гаспажа Красавитца я то  падкину кизяков у вашенский  кастёр ненависти ка русскаму езыку!
 Русский еззык есить сапсем маладой езык,каторый увпитал у себя многава изза  разнавых езыков,славянсковых и ни славянскавых!
згідно з https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1043218.msg22761253#msg22761253 це здебільшого слов'янські сербський та болгарський
   
Re: Як українізувати Україну?

а  до чого ця карта  - я ж ніколи не заперечував існування українських діалектів?
хоча, карта хороша - там немає ніяких коцапоязиких діалектів про які ти тут співаєш

Ти не заперечував??? А хто тоді ось це написав:
Це в нього така нова  тупа фішка - розділити українську мову на діалекти...
Що, негаразди не лише з логікою та сприйняттям реальності, а ще й з пам'яттю?
А коцапоязиких діалектів там бути не може по одній дуже простій причині - їх у природі не існує, виключно у твоїй хворій уяві...
   
Re: Як українізувати Україну?

чому МОВА важлива (мастер-клас від жиріка)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія