Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв. електронна книжка

фзв. електронна книжка

тема електронних підручників для старшого школяра і студента актуальна як ніколи сьогодні, думаю обговорення зацікавить і інших

схиляюсь ось до такого варіанту, головні критеріє: це 8'', всі формати, якість екрану  (6'' кіндл є, замалий екран, та і немає djview формату)

pocketbook InkPad 2 8''
http://www.pocketbook-int.com/ua/products/pocketbook-inkpad-2

сумнівають перед вибором кольорового екрану чи чорнобілого, переважає таки чорнобілий

що думає шановне панство ?
   
Re: фзв. електронна книжка

ПОкет весчь. Маю.
Але мені 42 роки 18 вересня.
   
Re: фзв. електронна книжка

електронные книжки еще живы?
хм
а чем они лучше простого андроид-планшета?
   
Re: фзв. електронна книжка

електронные книжки еще живы?
хм
а чем они лучше простого андроид-планшета?

електронними чорнилами
   
Re: фзв. електронна книжка

електронные книжки еще живы?
хм
а чем они лучше простого андроид-планшета?

екраном
   
Re: фзв. електронна книжка

електронные книжки еще живы?
хм
а чем они лучше простого андроид-планшета?

- в 20 раз большим временем работы
- возможностью читать на солнце
   
Re: фзв. електронна книжка

из-за экрана дольше батарея держит?
   
Re: фзв. електронна книжка

- в 20 раз большим временем работы
- возможностью читать на солнце

ок
я понял
   
Re: фзв. електронна книжка

у меня купа книг в djvu, fb2, pdf
он их читает?
   
Re: фзв. електронна книжка

З технологією e-ink очі майже не втомлюються в порівнянні з планшетом. Хіба, що для молодої людини, це не так принципово. Але не знаю чи працює вона з кольоровими зображеннями. Користуюсь ПокетБуком уже декілька років  :good:
   
Re: фзв. електронна книжка

у меня купа книг в djvu, fb2, pdf
он их читает?
Аж бігом))))))))
   
Re: фзв. електронна книжка

ок
я понял

Не это главное. Главное то, что изображение на экране правильной эл. книжки сформировано отражённым. светом. Всё.
   
Re: фзв. електронна книжка

у меня купа книг в djvu, fb2, pdf
он их читает?

Он всё читает. Только пдф и прочие джвю всё-таки удобнее с бумажного носителя. Если произведение изначально не было "заточено" под эл. книжку.
   
Re: фзв. електронна книжка

тема електронних підручників для старшого школяра і студента актуальна як ніколи сьогодні, думаю обговорення зацікавить і інших

схиляюсь ось до такого варіанту, головні критеріє: це 8'', всі формати, якість екрану  (6'' кіндл є, замалий екран, та і немає djview формату)

pocketbook InkPad 2 8''
http://www.pocketbook-int.com/ua/products/pocketbook-inkpad-2

сумнівають перед вибором кольорового екрану чи чорнобілого, переважає таки чорнобілий

що думає шановне панство ?

Правильный выбор.
   
Re: фзв. електронна книжка

8" - мало
Лучше планшет 10.1
Самый легкий
   
Re: фзв. електронна книжка

8" достатньо
І якщо є можливість - то для книжок електронна читалка є кращою. Аргументи вище наведені.
   
Re: фзв. електронна книжка

шо то он inkpad дороговастенький
kindle хужее будет?
   
Re: фзв. електронна книжка

шо то он inkpad дороговастенький
kindle хужее будет?

А сколько 8" киндел стоит?
   
Re: фзв. електронна книжка

у меня купа книг в djvu, fb2, pdf
он их читает?

так
всі
   
Re: фзв. електронна книжка

А сколько 8" киндел стоит?

не впевнений, але немає білье 6'' кінделів, він заточений на художню літературу і мобільність
   
Re: фзв. електронна книжка

Как старый читатель электронных книг и постоянно читающий человек, скажу следующее.
Для меня была принципиальна возможность синхронизации текстов/позиций текстов между различными девайсами. Поэтому взял себе Дарвин на Андроиде.
Но там экран небольшой, хотя отличная подсветка Мунлайт. Тоже важный для меня момент.
Теперь, если это не принципиально, то как для студента, для чтения различных научных статей, журналов и прочего с рассматриванием формул, чертежей, и.т.д., - ОДНОЗНАЧНО надо брать 10", тут - вообще без вариантов!
   
Re: фзв. електронна книжка

8" - мало
Лучше планшет 10.1
Самый легкий

важкий, як для підручника для школяра не підійде, вже прикидував
а от для планшета 10'' саме те, геймерський девайз  ;)
   
Re: фзв. електронна книжка

Сейчас Ониксы есть и 13", но дорого зараза. От 900 у.е. Так что лучше всего целится на 9.7"
   
Re: фзв. електронна книжка

не впевнений, але немає білье 6'' кінделів, він заточений на художню літературу і мобільність

ВоооотЪ!

п.с. Нет покетбуку альтернативы.


п.п.с. У меня в семье  перебывало 6 эл. книжек. Из них только 2 киндела.
   
Re: фзв. електронна книжка

А сколько 8" киндел стоит?

80 - 6"
на 8" нема
   
Re: фзв. електронна книжка

80 - 6"
на 8" нема

ВотЪ!

 А у покета ещё и софтина более "дружественная".
   
Re: фзв. електронна книжка

Как старый читатель электронных книг и постоянно читающий человек, скажу следующее.
Для меня была принципиальна возможность синхронизации текстов/позиций текстов между различными девайсами. Поэтому взял себе Дарвин на Андроиде.
Но там экран небольшой, хотя отличная подсветка Мунлайт. Тоже важный для меня момент.
Теперь, если это не принципиально, то как для студента, для чтения различных научных статей, журналов и прочего с рассматриванием формул, чертежей, и.т.д., - ОДНОЗНАЧНО надо брать 10", тут - вообще без вариантов!

хммм.... на андроїд погані відгуки, для електронних книжок лінукс найкращий

а от щодо 8'' чи 10'', сумніви також, всетаки скиляюсь до 8'' для старшого школяра і студента
ще і сумніви щодо кольорового екрану для ел.книжки ? мінусів більше з кольором
   
Re: фзв. електронна книжка

Більшість підручників в pdf, на електронних книжках незручно читати, треба зумом постійно  користуватись. Або конвертувати підручники в інший формат.
   
Re: фзв. електронна книжка

хммм.... на андроїд погані відгуки, для електронних книжок лінукс найкращий

а от щодо 8'' чи 10'', сумніви також, всетаки скиляюсь до 8'' для старшого школяра і студента
ще і сумніви щодо кольорового екрану для ел.книжки ? мінусів більше з кольором
1. Не знаю. Год эксплуатации = нуль проблем. Единственно что, батарея садится несколько быстрее обычной электронной книги, не на месяц хватает, а на 2 недели. Ведроид все таки. Ну и в плюсе - сенсорный экран, можно "листать" страницы, а можно и легко отмасштабировать рисунок/чертеж. В обычном планшете такого нет (хотя бывают с сенсорным экраном и на линуксе).
2. 8" - разве что из экономии. 10-ка - это полноценная одна страница нормальной книги
3. Ни в коем случае НЕ ЦВЕТНОЙ!!! Цветной - это НЕ электронные чернила, а ТФТ экран. К тому же вообще никакой (если позиционируется как "цветная электронная книга") - там 800х600, полное дерьмо. Тогда уж лучше не выеживаться и взять обыкновенный ведроидный планшет. Десятидюймовый. С разрешением от 1280х1024 и выше (можно Фулл ХД) Их как грязи относительно недорогих (особенно если брать китайца).

Більшість підручників в pdf, на електронних книжках незручно читати, треба зумом постійно  користуватись. Або конвертувати підручники в інший формат.
Или брать 9.7". О чем я собственно и пишу.

Останнє редагування: 12 вересня 2017 23:50:26 від Aleksandr_1
   
Re: фзв. електронна книжка

ну хзн
на солнце я не читаю

Visual Land 10.1" IPS Octa Core Tablet 32GB Dual Speakers includes Keyboard Case 130USD
68800mAh 4 USB Portable Starter Car Charger Power Bank Rechargable Battery 60USD

тоже вариант, не?
   
Re: фзв. електронна книжка

не впевнений, але немає білье 6'' кінделів, він заточений на художню літературу і мобільність
У меня киндл 9.7 экран. И читает дежавю.
   
Re: фзв. електронна книжка

тоже вариант, не?
Вариант. Я собственно про это и написал, что если "на солнце" некритично, то возможно обычный 10" планшет на Андроиде еще и лучше будет.
   
Re: фзв. електронна книжка

ну хзн
на солнце я не читаю

Visual Land 10.1" IPS Octa Core Tablet 32GB Dual Speakers includes Keyboard Case 130USD
68800mAh 4 USB Portable Starter Car Charger Power Bank Rechargable Battery 60USD

тоже вариант, не?

цікава штучка, на амазоні від $70 до $100, хмм....  ціна тут має значення, погуууглю детальніше
дякую
   
Re: фзв. електронна книжка

Брати однозначно.
   
Re: фзв. електронна книжка

для студента звісно, що планшет під будь якою ОС
окрім можливості завантажувати доступну літературу він дасть доступ до потрібного софта, якщо він є під ведроїд чи що там стоятиме
це і текстовий редактор (можна клавіатуру брати), різноманітні калькулятори, аж до розрахунків гідродинаміки чи теплообміну та всяке таке

якщо батарея слаба. то повер-банк дасть дозарядку за помірну кошти
   
Re: фзв. електронна книжка

тема електронних підручників для старшого школяра і студента актуальна як ніколи сьогодні, думаю обговорення зацікавить і інших

схиляюсь ось до такого варіанту, головні критеріє: це 8'', всі формати, якість екрану  (6'' кіндл є, замалий екран, та і немає djview формату)

pocketbook InkPad 2 8''
http://www.pocketbook-int.com/ua/products/pocketbook-inkpad-2

сумнівають перед вибором кольорового екрану чи чорнобілого, переважає таки чорнобілий

що думає шановне панство ?


я доці взяв 7 дюймів, тоді ще кольорових не було
десь з 7го класу вона його активно юзала

всі підручники туди і додаткову літературу, всі книжки і т.д.
зверніть увагу на функцію читання вголос
в цьому підручнику дуже класно реалізовано читання вголос
рівномірно і чітко, трошки нудно, але для початківця саме те слухати англійською чи німецькою

про 8м дюймів, як по мені завеликий
а розмір шрифту налаштовується

тому моя порада
беріть чорно-білий 7дюймів і з функцією читання вголос

і ще, зверніть увагу на підтримувані формати, дуже важливо
я саме за цим критерієм брав Покет бучку
   
Re: фзв. електронна книжка

для студента звісно, що планшет під будь якою ОС
окрім можливості завантажувати доступну літературу він дасть доступ до потрібного софта, якщо він є під ведроїд чи що там стоятиме
це і текстовий редактор (можна клавіатуру брати), різноманітні калькулятори, аж до розрахунків гідродинаміки чи теплообміну та всяке таке

якщо батарея слаба. то повер-банк дасть дозарядку за помірну кошти

студенту треба і планшет і електронну книгу
до слова електронні книги через ноут спокійно підключаються до нету
і у Покет Бук на сайті потужна бібліотека, як безкоштовних так і досить недорогих книг

http://www.pocketbook-int.com/ua/uk/support
   
Re: фзв. електронна книжка

тема електронних підручників для старшого школяра і студента актуальна як ніколи сьогодні, думаю обговорення зацікавить і інших

схиляюсь ось до такого варіанту, головні критеріє: це 8'', всі формати, якість екрану  (6'' кіндл є, замалий екран, та і немає djview формату)

pocketbook InkPad 2 8''
http://www.pocketbook-int.com/ua/products/pocketbook-inkpad-2

сумнівають перед вибором кольорового екрану чи чорнобілого, переважає таки чорнобілий

що думає шановне панство ?

их неоткуда качать в нормальном формате, в том году купили, валяется .....
   
Re: фзв. електронна книжка

студенту треба і планшет і електронну книгу
до слова електронні книги через ноут спокійно підключаються до нету
і у Покет Бук на сайті потужна бібліотека, як безкоштовних так і досить недорогих книг

http://www.pocketbook-int.com/ua/uk/support


Они сейчас и без ноута подключаются.
   
Re: фзв. електронна книжка

Они сейчас и без ноута подключаются.

ну в нас таки стара модель
але функціонує

читати зручніше з електронки точно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія