Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікаво які ще приводи знайдуть модератори щоб зносити моі теми?)


А виявилося що при підписанні іпотечного договору кляйне хомо виявився тупішим за Сергія ——який " все зробив правильно"(с)( цитата з листа від банка))


 :facepalm1:

цирк на дроті....

лист з банку........ :facepalm1:

я би меньше здивувався, якби банк написав, що вони в захваті, від твої відео........

поки що твоя квартирка -

   
обидва зробили правильно, маєте власне житло в гарних містах Європи. Кому більше поталанило фінансово буде ясно після повної виплати, бо ставка буде ще не раз змінюватись.
кьольн нічим не кращий чернівців, краще жити в номальному чернівецькому домі, ніж халупі в кьольні
   
кьольн нічим не кращий чернівців, краще жити в номальному чернівецькому домі, ніж халупі в кьольні

За "халупу" в Кьольні можна купити 2—3 нормальних будинки в Чернівцях)
   
кьольн нічим не кращий чернівців, краще жити в номальному чернівецькому домі, ніж халупі в кьольні
кьольн це перше місто в Німеччині. А як на мене оптимальний варіант - місто 100 тисяч населення.
   
За "халупу" в Кьольні можна купити 2—3 нормальних будинки в Чернівцях)
про шо й мова
   
кьольн це перше місто в Німеччині. А як на мене оптимальний варіант - місто 100 тисяч населення.

Мені в такому містечку було б тісно)
Кароче прикол)——
Побували ми на вихідних в такому собі туристичному містечку неподалік від Кьольну.( відео скоро на Каналі). 53 тищі населення.
Посиділи на Площі—поіли морозиво, пофоткались біля фонтанчика—— спустилися прогулятися понад Рейном——підхожу до бабульки запитатися як пройти ще в одне місце—— а вона мені й каже——"так ви ж на Площі щойно сиділи——це місце там поруч")——
Тобто я розумію коли молоді дівчата запам"ятали Сергія в натовпі людей)——але коли вже бабульки задивляються——то це вже тісно)
   
Мені в такому містечку було б тісно)
Кароче прикол)——
Побували ми на вихідних в такому собі туристичному містечку неподалік від Кьольну.( відео скоро на Каналі). 53 тищі населення.
Посиділи на Площі—поіли морозиво, пофоткались біля фонтанчика—— спустилися прогулятися понад Рейном——підхожу до бабульки запитатися як пройти ще в одне місце—— а вона мені й каже——"так ви ж на Площі щойно сиділи——це місце там поруч")——
Тобто я розумію коли молоді дівчата запам"ятали Сергія в натовпі людей)——але коли вже бабульки задивляються——то це вже тісно)

Кончене...
   
підхожу до бабульки запитатися як пройти ще в одне місце
Сміявсі. По-перше зараз питати не треба бо гугл мапс усе знає. По-друге, шо ти можеш спитати у бабульки зі своєю німецькою  :lol: Вона ж тебе не зрозуміє.  Так шо не пес ди.
   
Сміявсі. По-перше зараз питати не треба бо гугл мапс усе знає. По-друге, шо ти можеш спитати у бабульки зі своєю німецькою  :lol: Вона ж тебе не зрозуміє.  Так шо не пес ди.

Kleine homo,я навіть англійською ще можу запитати)
Не говорячи про німецьку))
   
кьольн це перше місто в Німеччині. А як на мене оптимальний варіант - місто 100 тисяч населення.
Чернівці! X(
   
Чернівці! X(
264,3 тис. осіб  Теж добре.
   
264,3 тис. осіб  Теж добре.
однозначно краще, ніж лям
   
Змішались в купу квартири, турки , футболочки(
Щось ти, кляйне хомо, затупив останнім часом(
Не подобається коли бумеранг прилетів?(——
Це ж так хотілося дошкулити Сергію з квартиркою та іпотекою——
А виявилося що при підписанні іпотечного договору кляйне хомо виявився тупішим за Сергія ——який " все зробив правильно"(с)( цитата з листа від банка))
Не переживай, кляйне хомо,—— може розрахуєшся зі своєю кабалою за #33)))

Кароче——
Сміявсі(с)
Навіть реготав))

я бачив "хрущовку" Хоми в Льондоні і його "ланос". повір - такого немає в жодного фупівського олігарха. про те що "хрущовка" в кредит знаходиться Льондоні навіть не кажемо. :D  це найдорожче місто світу.

ой ви обоє забанені. продовжимо після розбану обох.
   
кьольн це перше місто в Німеччині. А як на мене оптимальний варіант - місто 100 тисяч населення.

Мюнхен найкращий. Баварія найбагатша і найколоритніша.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія