Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Борис Краснов помер

Re: Борис Краснов помер

Для свыноепов ник Олдбой - как бля баранов "ворота", сходу начинают стучать рогами безотносительно к теме ветки. :lol:

устойчивый условный рефлекс
   
Re: Борис Краснов помер

R.I.P.
Хороший человек был ,земля пухом ему.
   
Re: Борис Краснов помер

R.I.P.
Хороший человек был ,земля пухом ему.
Хто такий ?
   
Re: Борис Краснов помер

якось незрозуміло...

Ще не старий, бабла - мішками..
Невже не можна було лікарів найняти, дотримуватися режиму якогось...
   
Re: Борис Краснов помер

у хоспісі помер
схоже зовсім погано діло було у фіналі

А в нього не було ніяких шансів. Лікарі АБО лояри легко можуть пустити по світові з торбою навіть мільярдера. А тут і ті, і другі. Одночасно. Лояри доїли по криміналу, лікарі по хворобі.

Тому фініш абсолютно закономірний.
   
Re: Борис Краснов помер


А в нього не було ніяких шансів.

 не маючи діагнозу таке казати?
Ви шо - ванганайзер?
   
Re: Борис Краснов помер

не маючи діагнозу таке казати?
Ви шо - ванганайзер?


так діагноз відомий: інсульт

принаймні основний
і про кримінальні проблеми теж писали у пресі, хоча я про це вперше тут прочитав
   
Re: Борис Краснов помер

не маючи діагнозу таке казати?
Ви шо - ванганайзер?

Я діагнозів не ставлю.

Я про злидні, в яких він опинився після того, як потрапив в лапи лоярів і лікарів. Мова була про фініш в хоспісі.
   
Re: Борис Краснов помер

Я діагнозів не ставлю.

Я про злидні, в яких він опинився після того, як потрапив в лапи лоярів і лікарів. Мова була про фініш в хоспісі.

Звідки "дровішкі"?
   
Re: Борис Краснов помер

Ишаков, держи нас в курсе новостей из Кацапстана

 (tu)
   
Re: Борис Краснов помер

Звідки "дровішкі"?

З першої сторінки. А ти що, не читав?

«Впервые Краснов перенес инсульт в 2011 году. В августе того года его задержали по подозрению в вымогательстве и попытке рейдерского захвата фирмы, занимавшейся организацией выставок. Художника госпитализировали с подозрением на инсульт и провели операцию на головном мозге, после которой он несколько лет восстанавливался в различных клиниках Европы. В 2015 году уголовное преследование в отношении Краснова было прекращено.»


Кілька років «восстанавливался в различных клиниках Европы». Лише цього досить щоб видоїли все. Причому, як я розумію, так і «не відновили». Але гроші видоїли.

Ну а «припинити кримінальне переслідування» це суми не меншого порядку. Контрольний.

   
Re: Борис Краснов помер

З першої сторінки. А ти що, не читав?

«Впервые Краснов перенес инсульт в 2011 году. В августе того года его задержали по подозрению в вымогательстве и попытке рейдерского захвата фирмы, занимавшейся организацией выставок. Художника госпитализировали с подозрением на инсульт и провели операцию на головном мозге, после которой он несколько лет восстанавливался в различных клиниках Европы. В 2015 году уголовное преследование в отношении Краснова было прекращено.»


Кілька років «восстанавливался в различных клиниках Европы». Лише цього досить щоб видоїли все. Причому, як я розумію, так і «не відновили». Але гроші видоїли.

Ну а «припинити кримінальне переслідування» це суми не меншого порядку. Контрольний.


це має назву " журналюги нафантазували", а ви спираючись на їхні фантазії, плодите свої.

Впервые Краснов перенес инсульт в 2011 году. В августе того года его задержали по подозрению в вымогательстве и попытке рейдерского захвата фирмы, занимавшейся организацией выставок  -  чувак після інсульту (!!!!) займався рейдерством!!
Мльо..  Ви хоча б читаєте,  те що  постие??
   
Re: Борис Краснов помер

це має назву " журналюги нафантазували", а ви спираючись на їхні фантазії, плодите свої.

Помер в хоспісі - це журналісти нафантазували? Якщо так, то я тут ні при чому.

В свій час був МОНОПОЛІСТОМ в московії в своій галузі шоу бізнесу. Це гігантські гроші. Також нафантазували? От же ж паскудники…
   
Re: Борис Краснов помер

як на мене - хай би їх усіх там інсульт зі шляком трафив!
   
Re: Борис Краснов помер

це має назву " журналюги нафантазували", а ви спираючись на їхні фантазії, плодите свої.

Впервые Краснов перенес инсульт в 2011 году. В августе того года его задержали по подозрению в вымогательстве и попытке рейдерского захвата фирмы, занимавшейся организацией выставок  -  чувак після інсульту (!!!!) займався рейдерством!!
Мльо..  Ви хоча б читаєте,  те що  постие??

Читаю. В 2011 році переніс інсульт (не сказали КОЛИ). В тому ж році затримали за рекет і інше.

Але коли почитати уважніше, то: « В 2011 году Краснов перенес первый инсульт после того, как его задержали по подозрению в вымогательствеи попытке рейдерского захвата фирмы, специализирующейся на организации выставок.»

А рекет і різні похідні від рекету були ДО ЗАТРИМАННЯ, а тим більше до першого інсульту. От вам і «мльо…»

Якщо це ваш родич, то припиняю. Хоч це ніяк не міняє суті.
   
Re: Борис Краснов помер

Ишаков держит руку на пульсе московского шоу-биза
маланського шоу-бізнесу-так точніше. рідне про рідне.
   
Re: Борис Краснов помер

Впервые Краснов перенес инсульт в 2011 году. В августе того года его задержали по подозрению в вымогательстве и попытке рейдерского захвата фирмы, занимавшейся организацией выставок  -  чувак після інсульту (!!!!) займався рейдерством!!
Мльо..  Ви хоча б читаєте,  те що  постие??

Где сказано что "занимался рейдерством после инсульта"?
   
Re: Борис Краснов помер

Для свыноепов ник Олдбой - как бля баранов "ворота", сходу начинают стучать рогами безотносительно к теме ветки. :lol:
   
Re: Борис Краснов помер

Ага, поплачте за дохлим кацапом. Стокгольський синдром  :facepalm:
   
Re: Борис Краснов помер

Жил он на Русановке , там и познакомились на НГ в одной компании , потом видик смотрели на даче на Русановских садах зимой ,ну какая дача -сарайчик с печкой в одной комнате, и человек 10 на 2 кровати , Паперный  молодую жену привез, Сумскую малую ,но они уехали не ночевали.
Полет над гнездом кукушки ,опять же видик в театре Леси, на ТВ 60 см от силы , в зале Роговцева ,Степанков 
Потом он уехал в Ленком ,нет  сначала в Польшу торговать, жигули не помню модель ,шестерка вроде, на крыше стиралка Вятка,в салоне 4 человека и товаром все забито,как он не убился на гололеде не знаю.
Дальше Ленком, квартира с Абдуловым на двоих ,приехали они со спектаклем в Киев , звонок- выручай 2 ящика горилки с перцем нужно срочно, привез погуляли славно.
После 90 года видел его один раз мельком в Москве- занятой ,востребованный.
Пусть упокоится его душа, хотя и не знаю ,как там у евреев.
   
Re: Борис Краснов помер

Жил он на Русановке , там и познакомились на НГ в одной компании , потом видик смотрели на даче на Русановских садах зимой ,ну какая дача -сарайчик с печкой в одной комнате, и человек 10 на 2 кровати , Паперный  молодую жену привез, Сумскую малую ,но они уехали не ночевали.
Полет над гнездом кукушки ,опять же видик в театре Леси, на ТВ 60 см от силы , в зале Роговцева ,Степанков 
Потом он уехал в Ленком ,нет  сначала в Польшу торговать, жигули не помню модель ,шестерка вроде, на крыше стиралка Вятка,в салоне 4 человека и товаром все забито,как он не убился на гололеде не знаю.
Дальше Ленком, квартира с Абдуловым на двоих ,приехали они со спектаклем в Киев , звонок- выручай 2 ящика горилки с перцем нужно срочно, привез погуляли славно.
После 90 года видел его один раз мельком в Москве- занятой ,востребованный.
Пусть упокоится его душа, хотя и не знаю ,как там у евреев.
Горе страшне   :(
   
Re: Борис Краснов помер

Горе страшне   :(

Что сказать то хотел ,дурачок чешский?
У тебя знакомые не умирали, за которыми сумував?
   
Re: Борис Краснов помер


Полет над гнездом кукушки ,опять же видик в театре Леси, на ТВ 60 см от силы


ностальжи

і політ над гніздом зозулі, і одного разу в америці, хрещеного батька, таксист... все у відеосалонах подивився вперше на маленьких телевізорах
   
Re: Борис Краснов помер

Что сказать то хотел ,дурачок чешский?
Хотів  спитати хто цєй краснов ?
   
Re: Борис Краснов помер

ностальжи

і політ над гніздом зозулі, і одного разу в америці, хрещеного батька, таксист... все у відеосалонах подивився вперше на маленьких телевізорах
Так "Однажды в Америке" в кинотеатрах шел
   
Re: Борис Краснов помер

Хотів  спитати хто цєй краснов ?
Боря Ройтер  -художник ,сценограф талантливый.
   
Re: Борис Краснов помер

Так "Однажды в Америке" в кинотеатрах шел


мабуть так
про Лапшу де Ніро в кінотеатрі дивився, забулось уже.

пам'ятаю культурний шок після кіно

хрещеного батька точно в салоні
   
Re: Борис Краснов помер

Хотів  спитати хто цєй краснов ?
   
Re: Борис Краснов помер

Боря Ройтер  -художник ,сценограф талантливый.
Хороша  людина  була ?
   
Re: Борис Краснов помер

Хороша  людина  була ?
Для мене -так.
   
Re: Борис Краснов помер

Горе страшне   :(
Не то слово пане Плзєнь. Уявляю собі як хуйло іздохне що тут буде. Така ж людина хороша.
   
Re: Борис Краснов помер

alex_kyiv, cьогодні в 15:08
То він народився на Печерську, а шукав щастя на кацапії? 

А якщо б він народився на Лісовому чи у Святошино?
От, не кажіть.
Як відповів персонаж Ройтбурд в фільмі «Путеводитель» (до речі, чомусь дуже схожий на Ройтбурда ;)) на пропозицію переїхати на лівий берег - «я раділся на карла маркса в сімьє савмінавскава работніка, жил на лютеранскай, хаділ ва втарую матіматічєскую школу на углу панькавскай і нікольска-батанічєскай, мая мама работала в центральнам унівєрмагє заваддєлам, я нє смагу там».
   
Re: Борис Краснов помер

А якщо б він народився на Лісовому чи у Святошино?  :S

Ну якщо згадаєте, то були часи СРСР, коли потрапити на роботу в Москві було рівнозначно джек-поту.

Там ошивалися всі українські селебрітіз, починаюси з Софочки Ротару, Натахи Поривай, яка стала там Корольовой,  і закінчуючи нашим президентом Зеленським, який багато років вже після Незалежності спочатку пєтросянів там у Маслякова, а потім вже сам з 95 Кварталом.

Тож Ваш подив дуже дивний, звиняйте за каламбур.

Тю... та насрать на ту маскву мені завжди було.

Ну он пан Белфаст розказав - горілку з перцем пити полюбляв в Києві. І що?

Колись бухав з Лєонтьєвим на кухні, він тоді ще казав про новий руський прапор: - Свєрху бєлыє, снізу красные, а между ними голубыє!

Ну це ж не значить, що треба сумувати за кацапами, або поважати всіх хто продався кацапам?
   
Re: Борис Краснов помер

Для мене -так.

 на бАтьківщину йому насрать було, гроші любив і гулянки

то тепер нехай спокійно спочиває
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія