Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в Індії священник зґвалтував, вбив і силоміць кремував 9-річну дівчинку


Моторошний інцидент став причиною місцевої люті та національного обурення в Індії, де за останніми даними, кожна четверта жертва зґвалтування - дитина.

В Індії спалахнули масові протести через моторошне вбивство 9-річної дівчинки: дитина була зґвалтована індуїстським священником та трьома іншими чоловіками, після чого її вбили та насильно кремували.

Дівчинка жила в селі Нангал, поблизу Делі, походила з далітів (раніше їх називали недоторкані) - історично представників однієї з найбільш пригноблених каст в Індії, і була дочкою бідного подружжя-жебраків.
   
Таке враження, що світ живе як в епоху середньовіччя.  Потрібне Відродження.
   
Нахуя це тут ?
Забаньте уйебана (с)
   
Там подобные вещи происходят все время, к сожалению.
   
ну тут не така шокуюча історія як та, коли в автобусі гвалтували дівчину і він продовжував рейс, заходили і виходили пасажири, років 10 тому було
   
після чого її вбили та насильно кремували.

 :facepalm1:
От як це розуміти?
Яке ж насилля, коли людина мертва і не чинить опору?
   
ну тут не така шокуюча історія як та, коли в автобусі гвалтували дівчину і він продовжував рейс, заходили і виходили пасажири, років 10 тому було
В Украине?
   
В Украине?

та нє в Індії
   
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%BE_%D0%BE_%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BC_%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8_%D0%B2_%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%B8_(2012)#:~:text=%D0%9E%D0%BD%D0%B8%20%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%B8%20%D0%B8%D0%B7%20%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%B0%20%D0%9C%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0,%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%20%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%20%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BB%20%D0%BA%D0%B8%D1%88%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA%20%D0%B6%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B2%D1%8B.

23-летняя девушка со своим спутником вечером, в 21:30[1], возвращалась домой на автобусе после просмотра фильма. Они ехали из района Мунирка в район Дварка на юге Дели. В автобусе группа из шести человек избила железным прутом обоих, после чего девушку насиловали в течение часа, причём сделали это с особой жестокостью, а затем обеих жертв выбросили из автобуса. В результате изнасилования сильно пострадал кишечник жертвы. Девушка в критическом состоянии была доставлена в одну из больниц Нью-Дели, где ей удалили часть кишечника, там же, несмотря на тяжёлое состояние, она дала показание полиции. 26 декабря она была перевезена в Сингапур, для прохождения интенсивной терапии. 29 декабря девушка умерла. Имя погибшей — Джиоти Сингх Панди (Jyoti Singh Pandey)[2], до раскрытия имени она была известна под псевдонимом Nirbhaya (хинди निर्भया — бесстрашная).
   
і силоміць кремував

=======================

 8-:
   
і силоміць кремував

=======================

 8-:

намазав кремом
силоміць
   
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%BE_%D0%BE_%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BC_%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8_%D0%B2_%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%B8_(2012)#:~:text=%D0%9E%D0%BD%D0%B8%20%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%B8%20%D0%B8%D0%B7%20%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%B0%20%D0%9C%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0,%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%20%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%20%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BB%20%D0%BA%D0%B8%D1%88%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA%20%D0%B6%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B2%D1%8B.

23-летняя девушка со своим спутником вечером, в 21:30[1], возвращалась домой на автобусе после просмотра фильма. Они ехали из района Мунирка в район Дварка на юге Дели. В автобусе группа из шести человек избила железным прутом обоих, после чего девушку насиловали в течение часа, причём сделали это с особой жестокостью, а затем обеих жертв выбросили из автобуса. В результате изнасилования сильно пострадал кишечник жертвы. Девушка в критическом состоянии была доставлена в одну из больниц Нью-Дели, где ей удалили часть кишечника, там же, несмотря на тяжёлое состояние, она дала показание полиции. 26 декабря она была перевезена в Сингапур, для прохождения интенсивной терапии. 29 декабря девушка умерла. Имя погибшей — Джиоти Сингх Панди (Jyoti Singh Pandey)[2], до раскрытия имени она была известна под псевдонимом Nirbhaya (хинди निर्भया — бесстрашная).
Вы Лимонова не читали Харьковскую трилогию?
   
кремували всупереч волі батьків, очевидно
   
ну тут не така шокуюча історія як та, коли в автобусі гвалтували дівчину і він продовжував рейс, заходили і виходили пасажири, років 10 тому було

On 7 January 2020, Delhi’s Patiala House Court, issued a death warrant to hang the four accused (Pawan Gupta, Mukesh Singh, Vinay Sharma, and Akshay Singh) at 7 am on 22 January 2020.

   
Забаньте уйебана тс. :bueee:
   
Дикий народ.
а фули ты хочешь, кастовое общество
боятся высшую касту как огня
у меня индус прислугой работает,
как-то мне стало скучно и я пошел к мангалу
жарить шашлык сам
выбежал и на коленях начал умолять, чтобы
я, хозяин, не делал его работу
неудбоно было очень, я как-то не привык так к людям
отнситься, а у них в Индии это норма
   
Древняя культура - понимать надо
   
В Індію краще не їхати. І взагалі в корумповані країни.
   
Гаіно а не нація
зролдилиись ми нелегкої години
Слава Україні
мачури військові ршенння [ua]
   
а Николаев забыли, там еще живую девушку после изнасилования подожгли
   
Назва теми краща за її зміст. 
   
добровільно згвалтував і силоміць кремував
   
Україножер Олді, мріє саме щоб так було в Україні, тому тягне сюди уській мір. Його злить що Україна тут краще себе почуває і менше таких випдків. Хоча він старається їх находити на Раша інформ помийках.
   
священики божаться що дівчинку убило струмом.
   
:facepalm1:
От як це розуміти?
Яке ж насилля, коли людина мертва і не чинить опору?


Розуміти просто - це писав/перекладав, коректував і редагував дебіл.
   
В Украине?


Тобі вже Зєля навіть сказав, не подобається Україна - звиздуй в Кацапстан,

що ти тут ще робиш, кацапе?
   
В Індію краще не їхати. І взагалі в корумповані країни.


Тим не менше. Був розголос і виродків засудили до смертної кари.

Вбивці Оксани Макар теж отримали великі терміни ув’язнення і теж завдяки розголосу:

Цитувати
Центральний районний суд Миколаєва присудив покарання вбивцям: Євгену Краснощоку — довічне ув'язнення, Максиму Присяжнюку — до 15 років позбавлення волі, Артему Погосяну — до 14 років позбавлення волі.

У травні 2013 Миколаївський апеляційний суд погодився з рішенням першої інстанції у справі про зґвалтування і вбивство Оксани Макар.[60]

У червні 2014 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і крімінальних справ виніс рішення у справі про вбивство Оксани Макар, залишивши в силі вирок попередньої інстанції.[61]
   
Індія країна ідіотичного народу і бруду
Обизяни
   
Індія країна ідіотичного народу і бруду
Обизяни

ну не знаю....
та цивілізація має спадкоємність близько 5 тис років....
не тобі на окремих її представників ярликі вішати
   
якщо індуістський, то не священник, а брахман чи брамін
   
може то був хтось з касти брахманів а журналюги то перекрутили
   
Дівчинка жила в селі Нангал, поблизу Делі, походила з далітів (раніше їх називали недоторкані) - історично представників однієї з найбільш пригноблених каст в Індії, і була дочкою бідного подружжя-жебраків.

Циганка?
   
Тобі вже Зєля навіть сказав, не подобається Україна - звиздуй в Кацапстан,
що ти тут ще робиш, кацапе?



попри російську мову, ця людина не кацап.
   

Моторошний інцидент став причиною місцевої люті та національного обурення в Індії, де за останніми даними, кожна четверта жертва зґвалтування - дитина.

В Індії спалахнули масові протести через моторошне вбивство 9-річної дівчинки: дитина була зґвалтована індуїстським священником та трьома іншими чоловіками, після чого її вбили та насильно кремували.

Дівчинка жила в селі Нангал, поблизу Делі, походила з далітів (раніше їх називали недоторкані) - історично представників однієї з найбільш пригноблених каст в Індії, і була дочкою бідного подружжя-жебраків.
Можна деталніше про процеДУРУ "...насильно кремували..." труп? :S  X(


 :fool:
   
Можна деталніше про процеДУРУ "...насильно кремували..." труп? :S  X(


 вогнища змогли витягти лише кінцівки: в Індії священник зґвалтував, вбив і силоміць кремував 9-річну дівчинку на очах у батьків


Місцевий священник, який за даними ЗМІ є брахманом вищої касти, разом з трьома іншими чоловіками підійшов до жінки і заявив їй, що дитина була уражена електричним струмом, коли набирала воду. Він одразу наполіг на швидкій кремації для дівчинки.

"Він тиснув на мене, щоб негайно кремувати тіло, і відмовляв мене викликати поліцію. Він сказав, що якщо ви зателефонуєте поліції, буде тривала судова справа, моя дочка буде доставлена ​​в лікарню, де поліція та лікарі виймуть її органи і продадуть їх", - розповіла мама загиблої. За словами жінки, їй не лише погрожували, але й пропонували хабар.

Потім священник розпочав кремацію, яка передбачає спалювання тіла, а сім’ю змусили сидіти на відстані. Сім'я протестувала проти кремації, змусивши залучити ще кількох жителів села, які загасили вогонь. Як пише видання Newslaundry, в результаті від дівчинки залишилися лише ноги, частина шкіри голови та частина стегна. Це усе, що жителі змогли витягти, коли погасили вогонь.

Останнє редагування: 6 серпня 2021 19:49:24 від sergyj
   
Жорстокосердих людей в цый історії хвилює лише не коректний переклад :(
   
вогнища змогли витягти лише кінцівки: в Індії священник зґвалтував, вбив і силоміць кремував 9-річну дівчинку на очах у батьків

Місцевий священник, який за даними ЗМІ є брахманом вищої касти, разом з трьома іншими чоловіками підійшов до жінки і заявив їй, що дитина була уражена електричним струмом, коли набирала воду. Він одразу наполіг на швидкій кремації для дівчинки.

"Він тиснув на мене, щоб негайно кремувати тіло, і відмовляв мене викликати поліцію. Він сказав, що якщо ви зателефонуєте поліції, буде тривала судова справа, моя дочка буде доставлена ​​в лікарню, де поліція та лікарі виймуть її органи і продадуть їх", - розповіла мама загиблої. За словами жінки, їй не лише погрожували, але й пропонували хабар.

Потім священник розпочав кремацію, яка передбачає спалювання тіла, а сім’ю змусили сидіти на відстані. Сім'я протестувала проти кремації, змусивши залучити ще кількох жителів села, які загасили вогонь. Як пише видання Newslaundry, в результаті від дівчинки залишилися лише ноги, частина шкіри голови та частина стегна. Це усе, що жителі змогли витягти, коли погасили вогонь.


В назві слово „силуміць“ зайве.



Цитувати
Місцевий священник, який за даними ЗМІ є брахманом вищої касти, разом з трьома іншими чоловіками підійшов до жінки і заявив їй, що дитина була уражена електричним струмом, коли набирала воду. Він одразу наполіг на швидкій кремації для дівчинки.

"Він тиснув на мене, щоб негайно кремувати тіло, і відмовляв мене викликати поліцію. Він сказав, що якщо ви зателефонуєте поліції, буде тривала судова справа, моя дочка буде доставлена ​​в лікарню, де поліція та лікарі виймуть її органи і продадуть їх", - розповіла мама загиблої. За словами жінки, їй не лише погрожували, але й пропонували хабар.

Потім священник розпочав кремацію, яка передбачає спалювання тіла, а сім’ю змусили сидіти на відстані. Сім'я протестувала проти кремації, змусивши залучити ще кількох жителів села, які загасили вогонь. Як пише видання Newslaundry, в результаті від дівчинки залишилися лише ноги, частина шкіри голови та частина стегна. Це усе, що жителі змогли витягти, коли погасили вогонь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія