Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Визнаю, що я не настільки обізнана у політиці, щоб підтримувати чи засуджувати ту чи іншу країну. :facepalm1: ( Іра Федишин)

Останнє редагування: 15 травня 2022 19:34:08 від Captain Vimes
   
Визнаю, що я не настільки обізнана у політиці, щоб підтримувати чи засуджувати ту чи іншу країну. :facepalm1: ( Іра Федишин)

 :facepalm:

Это реальная цитата этой тетки?
   
Визнаю, що я не настільки обізнана у політиці, щоб підтримувати чи засуджувати ту чи іншу країну. :facepalm1: ( Іра Федишин)

яке кончене...
   
Цілком можливо, що ці уєбани і уєбанша всяли бабло від кацапів (хоча, ті могли видавати зебе за будь-кого) саме за те, що не дадуть полякам та литовцям жодного балу.
Кацапи не шкодують ресурсів на будь-яке паскудство, аби завдати українцям морально-психологічної шкоди.
А тій тупорилій біксі варто було б взагалі не розліпляти свій пи3дак. Такого тупого палєва годі й шукати.
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Друзі, погоджуюся з вами, що ситуація, яка склалася - вона зашкалює несправедливістю до Польщі. Нехай поляки це читають і бачуть, що насправді українці  останнє готові віддати для польського народу.
Щось писати про це, що це пісенний конкурс, а не політичне ток-шоу, і так це не справедливо підсуджувати - абсолютно не має сенсу.  Тому що про яку справедливість ми можемо говорити, коли стільки несправедливості по відношенню до України ??? Коли у 21 столітті український народ вмирає від катувань росії, невинних українських дітей ґвалтують російські солдати! І у цій кривавій війні Польща робить все можливе, щоб допомогти і підтримати Україну. У моєму рейтингу я обрала переможця - це Великобританія, Польща отримала 10(забула написати-10 місце,але далі краще,хехе). Як обробляються бали я не знаю. Після такого скандалу, і такого політичного напруження: виникає питання « чи взагалі доречне журі від України, і як у такий час можна зберегти хоча б якусь об’єктивність віддаючи свої голоси за ту чи іншу країну?» Нам допомагає не тільки Польща, але й увесь світ. Визнаю, що я не настільки обізнана у політиці, щоб підтримувати чи засуджувати ту чи іншу країну.
Моя совість чиста, і це допомагає мені тримати рівновагу у цей час, коли лиється стільки бруду.

це з її фейсбука.
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Чим быльше вона пише, тим більше себе закопує. Вона в принципі напевно непогана людина, щось там пишуть про волонтерство, але краще вже мовчи. :facepalm1:

   
кажуть що Лисиця працював в Warner Music Russia - це правда?
   
Чим быльше вона пише, тим більше себе закопує. Вона в принципі напевно непогана людина, щось там пишуть про волонтерство, але краще вже мовчи. :facepalm1:
вона тупа як пробка
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Наші глядачі голосували серцем, а члени жюрі керувались своїми музичними смаками.
Тому такий результат.
   
Цілком можливо, що ці уєбани і уєбанша всяли бабло від кацапів (хоча, ті могли видавати зебе за будь-кого) саме за те, що не дадуть полякам та литовцям жодного балу.
Кацапи не шкодують ресурсів на будь-яке паскудство, аби завдати українцям морально-психологічної шкоди.
А тій тупорилій біксі варто було б взагалі не розліпляти свій пи3дак. Такого тупого палєва годі й шукати.

Чому тоді англічанку поставили на перше місце? Вона ж завжди гадіт Росії

Може, журі просто виходили зі своїх смаків, а не політичної доцільності?

Останнє редагування: 15 травня 2022 20:23:39 від Келаврик
   
Чому тоді англічанку поставили на перше місце? Вона ж завжди гадіт Росії

Тому що не все має бути так прямолінійно.
Більш за те, дванадцятка англійцям, а полякам з литовцями - зіро - це цаме те, що ще більше ображає саме поляків з литовцями.
   
Після такого скандалу, і такого політичного напруження: виникає питання « чи взагалі доречне журі від України, і як у такий час можна зберегти хоча б якусь об’єктивність віддаючи свої голоси за ту чи іншу країну?» Нам допомагає не тільки Польща, але й увесь світ. Визнаю, що я не настільки обізнана у політиці, щоб підтримувати чи засуджувати ту чи іншу країну.


Это п***а...   :facepalm1:
   
Тому що не все має бути так прямолінійно.
Більш за те, дванадцятка англійцям, а полякам з литовцями - зіро - це цаме те, що ще більше ображає саме поляків з литовцями.

Занадто складно, як будь-яка теорія змови

Просто журі вирішили, що їх обов'язок - голосувати об'єктивно, спираючись на свій смак. Але зараз для цього невдалий момент...
   

Може, журі просто виходили зі своїх смаків, а не політичної доцільності?

Зі смаків можна виходити, коли в країні все ок, а не горять наші міста і не гинуть наші діти.
   
Зі смаків можна виходити, коли в країні все ок, а не горять наші міста і не гинуть наші діти.

Так, я згоден і вже написав, що момент виявився невдалий, але думаю, ніяких змов і підкупів там немає
   
Занадто складно, як будь-яка теорія змови

Просто журі вирішили, що їх обов'язок - голосувати об'єктивно, спираючись на свій смак. Але зараз для цього невдалий момент...

Ти тіпа вєсь в бєлам пальтє?
Вважаю марним  недоцільним вести якісь діалоги з подібними персонажами.
Не дивлячись на те, що ти перейшов на українську.
   
Ти тіпа вєсь в бєлам пальтє?
Вважаю марним  недоцільним вести якісь діалоги з подібними персонажами.
Не дивлячись на те, що ти перейшов на українську.

То нажми "Ігнорувати" і припини свої страждання)

1 місце Англії - достатній аргумент, щоб не говорити про якусь руку Москви
   
Та я якось і не страждаю. І до тебе, ватне опудало, не звертався.
Тож свої поради затусуй собі... сам вибереш.

   
   
Журі від України-тупі виблядки. Їм треба було видати листочки з докладними поясненнями чому треба підтримувати Польщу і Литву. Хоча Ткаченко їм можливо видав інструкцію голосувати за збоченців- він же раніше навіть фільм про них хотів знімати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія