Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Більшість українців під час війни хочуть сильного лідера – КМІС

Ні, просто гілку піднімаю
Тоді чому робите це настільки тупо, що виникають сумніви у ваших розумових здібностях?
   
Тоді чому робите це настільки тупо, що виникають сумніви у ваших розумових здібностях?

Жодного аргумента чому виборці Зеленського хочуть відмінити вибори я так і не почув.
   
не варто плутати терміни бардак і політична боротьба
цей т.з. бардак і є нормою для здорового суспільства, а т.з. сильна рука і потужний лідер насправді є кацапізмом  чи, в кращому випадку авторитаризмом
(tu)  і 52 % любителів міцної руки ( якщо вірити B-)  чесному  ;o опитуванню наших НЕЗАЛЕЖНИХ агенцій :weep: так далеко від европейського вибору як і були до війни. цвяхи з таких робити треба.
   
А Дэ море?
Я вже цьому малохольному  "слона пропонував купити" - не допоже, там клінічний випадок :lol:
   
Жодного аргумента чому виборці Зеленського хочуть відмінити вибори я так і не почув.
Хто з тих, кого ви іменуєте "виборцями Зеленського", зголосився про своє прагнення добиватися відміни виборів? Прошу перелік ніків
   
Я вже цьому малохольному  "слона пропонував купити" - не допоже, там клінічний випадок :lol:
Ну он думает шо троллит, а на самом деле над ним потешаются. ;)
   
Хто з тих, кого ви іменуєте "виборцями Зеленського", зголосився про своє прагнення добиватися відміни виборів? Прошу перелік ніків

А хто всі ці люди? Невже виборці Порошенко?
52% заявили, що доцільність виборів після завершення воєнного стану менш пріоритетна, на їх думку, після воєнного стану потрібно буде зосередитися на інших питаннях.
   
А хто всі ці люди? Невже виборці Порошенко?
52% заявили, що доцільність виборів після завершення воєнного стану менш пріоритетна, на їх думку, після воєнного стану потрібно буде зосередитися на інших питаннях.
Я терпляча. Тому ще раз. За Зеленського голосували 30%, за Петро - 15%. З яких міркувань ви вирішили, що 52% - це "виборці Зеленського"?
Теорію ймовірностей не пропонувати - вона тут ні до чого, коли йдеться про беззаперечне твердження.
   
Ну то, шо у нас было - трудно назвать иначе. Карманные "партии" олигархов, обсирание друг друга, фейки и постоянная зрада народу подостохренели.
А результат этой "политической борьбы" мы видели на улице - перед войной оказались с голой жопой. А "сильный лидер" никак не отменяет выборов или еще что-то.
Скорей это желание иметь во главе государства кого-то, кто интересы страны поставит выше личных.
що ж, все стартує саме так - спочатку кишенькові корупційні структури, профспілки, партії.. і так поступово еволюціонує разом із державою
кравчук, кучма, СДПУ(о), БЮТ, ПР... це все віхи того шляху, не могло бути інакше
щодо скасування виборів, то це лише кумедна маячня контужених у 2019 році
   
Я ще раз питаю - який пидарас питаЄ такі провокативні питання у пересічних??

Ну спитай сука ще наприклад "чи треба утримувати суддів за державний кошт"

хіба не очевидно що манюбпас вибаре найдибільнішу відповідь, тобто провокативну. "виборів не треба, всіх расстрілять, парламент розпустить, зе хай править, а краще арєстовичь, ми його любимо, треба шоб порядок"

Останнє редагування: 18 серпня 2022 22:26:20 від Serge_D
   
Я терпляча. Тому ще раз. За Зеленського голосували 30%, за Петро - 15%. З яких міркувань ви вирішили, що 52% - це "виборці Зеленського"?
Теорію ймовірностей не пропонувати - вона тут ні до чого, коли йдеться про беззаперечне твердження.

Це якраз ви тулите сюди апріорні вирогідності які не мають жодного відношення до опитування. 52% - це люди які не хочуть виборів тому що їх влаштовує Зеленський.
   
52% - це люди які не хочуть виборів тому що їх влаштовує Зеленський.
Так їх "влаштовує Зеленський" чи це "виборці Зеленського"? Може вам варто розібратися у смислі цих, до речі, різних понять ?
   
Так їх "влаштовує Зеленський" чи це "виборці Зеленського"? Може вам варто розібратися у смислі цих, до речі, різних понять ?

Якщо їх влаштовує Зеленський і вони не хочуть обирати іншого - невже це не виборці Зеленського?
   

щодо скасування виборів, то це лише кумедна маячня контужених у 2019 році
Полностью согласен.
   
Якщо їх влаштовує Зеленський і вони не хочуть обирати іншого - невже це не виборці Зеленського?
Звісно, ні.
Причому міркування можуть бути абсолютно різними : від певної байдужості до результатів виборів (Дрищ Хорунжівський свого часу дуже постарався аби в головах українців вкорінилося те саме сакральне "всівониоднакові") і аж до побоювання  загрози повторного приходу до влади петрокліки.
   
Я ще раз питаю - який пидарас питаЄ такі провокативні питання у пересічних??

Ну спитай сука ще наприклад "чи треба утримувати суддів за державний кошт"

хіба не очевидно що манюбпас вибаре найдибільнішу відповідь, тобто провокативну. "виборів не треба, всіх расстрілять, парламент розпустить, зе хай править, а краще арєстовичь, ми його любимо, треба шоб порядок"

Звикайте, після перемоги буде розквіт популізму. Якщо хтось думав що у 2019 був максимум - він помиляється.
   
Звісно, ні.
Причому міркування можуть бути абсолютно різними : від певної байдужості до результатів виборів (Дрищ Хорунжівський свого часу дуже постарався аби в головах українців вкорінилося те саме сакральне "всівониоднакові") і аж до побоювання  загрози повторного приходу до влади петрокліки.

Не просто байдужість, а "нехай залишається Зеленський". Не просто порохофобія, а Зеленський краще ніж Порошенко (як у другому турі).
   
Не просто байдужість, а "нехай залишається Зеленський". Не просто порохофобія, а Зеленський краще ніж Порошенко (як у другому турі).
Поза найменшими сумнівами - краще.
Але мені дивна ваша надмірна збудженість з цього приводу. Це часом не ви у 2008-2009 тут посилено противсіхствували?
   
Ну всі знають що воно дурненьке.
   
Поза найменшими сумнівами - краще.
Але мені дивна ваша надмірна збудженість з цього приводу. Це часом не ви у 2008-2009 тут посилено противсіхствували?

Якщо краще, то це виборці Зеленського хочуть відмінити вибори. І це просто констатація факта.
   
Ну всі знають що воно дурненьке.

А що юлькі ще живі?  :lol:
   
Якщо краще, то це виборці Зеленського хочуть відмінити вибори. І це просто констатація факта.
Дуркуєте? Ви запитали у МЕНЕ! І Я вам відповіла! До чого тут якісь "виборці Зеленського"?
І загалом - якщо від когось вимагається оцінити в плані порівняння гірше/краще діяльність двох конкретних кандидатів (всього ДВОХ!!! а у списку на першому турі їх зазвичай набагато більше), він називає кращого (з ДВОХ!!!) на його думку - хіба це означає що він є виборцем того кого він визначив кращим (з ДВОХ!!!) ?
   
Ну всі знають що воно дурненьке.

   
А що юлькі ще живі?  :lol:
Ви чомусь уникнули відповіді...Противс іхствували у 2008-2009?
   
Дуркуєте? Ви запитали у МЕНЕ! І Я вам відповіла! До чого тут якісь "виборці Зеленського"?
І загалом - якщо від когось вимагається оцінити в плані порівняння гірше/краще діяльність двох конкретних кандидатів (всього ДВОХ!!! а у списку на першому турі їх зазвичай набагато більше), він називає кращого (з ДВОХ!!!) на його думку - хіба це означає що він є виборцем того кого він визначив кращим (з ДВОХ!!!) ?

У другому турі виборці Зеленського з двох кандидатів вибрали Зеленського. Що не так у цій фразі?
   
Ви чомусь уникнули відповіді...Противс іхствували у 2008-2009?

Не тільки у 2008-2009, а і раніше. Просто попередній нік Притула знесла.
   
У другому турі виборці Зеленського з двох кандидатів вибрали Зеленського. Що не так у цій фразі?
Все не так. Надто спрощено і вкрай примітивно. Повторюю : виборці Зеленського голосували за нього у ПЕРШОМУ ТУРІ. У другому кожен з решти визначався з позиції "менше/більше Зло", звісно на особисту думку і бачення кожного з цієї решти. Але це категорично не означає що вони - СИТУАТИВНО, а часто ВИМУШЕНО проголосувавши за Зеленського - стали його "виборцями". Будуть чергові вибори і переважна більшість з них знову голосуватиме або за "свого" кандидата, або знову ситуативно обиратиме з запропонованого списку кращого на особисту думку кожного з них.
   
Все не так. Надто спрощено і вкрай примітивно. Повторюю : виборці Зеленського голосували за нього у ПЕРШОМУ ТУРІ. У другому кожен з решти визначався з позиції "менше/більше Зло", звісно на особисту думку і бачення кожного з цієї решти. Але це категорично не означає що вони - СИТУАТИВНО, а часто ВИМУШЕНО проголосувавши за Зеленського - стали його "виборцями". Будуть чергові вибори і переважна більшість з них знову голосуватиме або за "свого" кандидата, або знову ситуативно обиратиме з запропонованого списку кращого на особисту думку кожного з них.

Тобто ті хто голосував за Зеленського не є його виборцями? Дуже дивна логіка.
   
Не тільки у 2008-2009, а і раніше. Просто попередній нік Притула знесла.
Тоді незрозумілий ваш сьогоднішній надмірний "ентузіазм".  Ви ж противсіх, то яка вам різниця, кого оберуть, і чи обиратимуть когось взагалі? Щонайменше ви непослідовний.
   
Тобто ті хто голосував за Зеленського не є його виборцями? Дуже дивна логіка.
:facepalm1:  :facepalm:
Тяжело в дєрєвнє бєз нагана...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія