Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Боженька пашутіл (городнє)

Re: Боженька пашутіл (городнє)

Дружина натіктокила рецепт помідор по-корейські, а там і кабачки є, сирі.
Так родзинкою салату виявились саме кабачки, я такого від них не очікував :)
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Дружина натіктокила рецепт помідор по-корейські, а там і кабачки є, сирі.
Так родзинкою салату виявились саме кабачки, я такого від них не очікував :)
ну, то ділися. :gigi:

Пішла по помідори...
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ну, то ділися. :gigi:

Пішла по помідори...

О, з'ясувалось що кабачки в цьому салаті креатив дружини :D
Каже кабачки почистила, нарізала товстою соломкою.
Все інше по рецепту нижче.
Через 2-3 доби попробували, то як я вище писав, мене кабачки здивували
https://vm.tiktok.com/ZMNnrV7Ye/
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

murik, 15 серпня 2022 17:05:06

    ...вирощую пальму уже 120 см висотою, не знаю, як назвати, Марічкою, чи Боженою... схиляюсь до Божени, бо на "М" у мене вже багато злаків... :dirol:

а ти з нею увечері чи вночі розмовляєш? А вона шо? А ти їй шо? А вона тобі шо...
...десь пару років назад, на пальму напала якась гидота, що гризла їй листя, то я знайшов якийсь генетичний препарат "Моспілан", що вбиває цю тлю, то прийшлося промити кожний листочок і ця тля зникла. До речі, цей препарат і для колорадського жука, але він всмоктується рослиною, то , напевне, може попасти в картоплю, а картоплю їмо ми
...а заглянув я на ваш баштан тільки для того, щоб дізнатися, які асоціації у вас з іменем Божена, яке я вибрав, і звичайно не для пальми, яка, насправді, драцена...і які жіночі імена вам подобаються...:)))
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

...десь пару років назад, на пальму напала якась гидота, що гризла їй листя, то я знайшов якийсь генетичний препарат "Моспілан", що вбиває цю тлю, то прийшлося промити кожний листочок і ця тля зникла. До речі, цей препарат і для колорадського жука, але він всмоктується рослиною, то , напевне, може попасти в картоплю, а картоплю їмо ми
...а заглянув я на ваш баштан тільки для того, щоб дізнатися, які асоціації у вас з іменем Божена, яке я вибрав, і звичайно не для пальми, яка, насправді, драцена...і які жіночі імена вам подобаються...:)))
здалеку починаєш.  :gigi:  то може і свій дедешний нік світонеш для початку??


То нічого, що я на ти, якщо ти божену знаєш?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

здалеку починаєш.  :gigi:  то може і свій дедешний нік світонеш для початку??
То нічого, що я на ти, якщо ти божену знаєш?
...чого це ти якісь підтексти шукаєш...це аж ніяк не зв’язано з ФУПом, чи ДД, ГД, і ТД... мені потрібно було ім’я, взяв Божена, спитав , як звучить... може хочу дитину так свою назвати, от і перебираю...:))) Корівко, ніяких підтекстів не шукай...я чистий , як скло...:)))
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

...чого це ти якісь підтексти шукаєш...це аж ніяк не зв’язано з ФУПом, чи ДД, ГД, і ТД... мені потрібно було ім’я, взяв Божена, спитав , як звучить... може хочу дитину так свою назвати, от і перебираю...:))) Корівко, ніяких підтекстів не шукай...я чистий , як скло...:)))
дадада, як стіклотара в пункті прийому. Помню-помню ці твої приказки.

А запитав чомусь саме мене. Соупадєніє? Нє думайу!
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

О, з'ясувалось що кабачки в цьому салаті креатив дружини :D
Каже кабачки почистила, нарізала товстою соломкою.
Все інше по рецепту нижче.
Через 2-3 доби попробували, то як я вище писав, мене кабачки здивували
https://vm.tiktok.com/ZMNnrV7Ye/
ужасно снятый видео рецепт, надо попробовать на паре помидор, правда думаю от корейцев там только название
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ужасно снятый видео рецепт, надо попробовать на паре помидор, правда думаю от корейцев там только название
а собака там не пробігала? Значить, таки тільки назва...
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ужасно снятый видео рецепт, надо попробовать на паре помидор, правда думаю от корейцев там только название

Можливо й так, але мені сподобалось і наголошую, що саме кабачки.
На днях було невеличке застілля з сусідками, то вони не тільки спробували, а й ще собі підкладали :)
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Можливо й так, але мені сподобалось і наголошую, що саме кабачки.
На днях було невеличке застілля з сусідками, то вони не тільки спробували, а й ще собі підкладали :)
да туда и огурцы можно положить тоже слайсами порезать, приправка ниче так там, оцету много правда, но это на любителя
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

а собака там не пробігала? Значить, таки тільки назва...
собака уже в будке
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

рецепт с фб, не мой, но я закрыла уже на пробу. Норм, раджу всим

горчицу заменила обычной горчицей в семенах из пакета

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Замовила рецепт помідорок з гірчицею в оригіналі, тобто, в тієї людинки, яка із самого початку його розшарила.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Перчинка зелененька заважила 325г. Це приблизно 3 штучьки на кілограм.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

А ето уже шутіла я.

Але тут ще немає 19,5 л борщової приправи, 18 л яблучного соку, 9 л квашеної капусти, 1 л гіркого перцю...

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

А ето уже шутіла я.

Але тут ще немає 19,5 л борщової приправи, 18 л яблучного соку, 9 л квашеної капусти, 1 л гіркого перцю...

Показати зображення...
ґрунтовно! Продегустувати б ці смакоти, смак украінських овочів і фруктів неперевершений
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

А ето уже шутіла я.

Але тут ще немає 19,5 л борщової приправи, 18 л яблучного соку, 9 л квашеної капусти, 1 л гіркого перцю...

Показати зображення...
(tu) це для відправки в ЗСУ? чи сама за зиму з"їси? 8-)
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ґрунтовно! Продегустувати б ці смакоти, смак украінських овочів і фруктів неперевершений
при умові якщо використовувались вдалі рецепти консервації
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

(tu) це для відправки в ЗСУ? чи сама за зиму з"їси? 8-)
вчотирьох. Я чомусь думала, шо для відправки на ЗСУ там повинні бути якісь стандарти, тобто, не від кожного закатки ще туди й приймуть..
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

За цей сезон назбирала перцю солодкого 12 відер і ше з них залишилося переробити 2 відра, і відра 3-4 помимо того роздала - люди самі заходили і рвали який хотіли. Хто на салат, хто на начинку, хто на закатку...
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

вчотирьох.
навіть на десятьох там вистачить на років 5,
ви ж не будете їсти лише консервацію..

Я чомусь думала, шо для відправки на ЗСУ там повинні бути якісь стандарти, тобто, не від кожного закатки ще туди й приймуть..
приймають усе що люди приносять,
принаймні у нас саме так.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

А ето уже шутіла я.

Але тут ще немає 19,5 л борщової приправи, 18 л яблучного соку, 9 л квашеної капусти, 1 л гіркого перцю...

Показати зображення...
для ЗСУ заготовила.   (tu)   Так би й іншим робити.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

За цей сезон назбирала перцю солодкого 12 відер і ше з них залишилося переробити 2 відра
навіяло згадку про мою знайому
яка восени хвалиться що назакривала консервації триста банок,
а коли її запитали чи за зиму все розходиться,
відповіла що дуже багато залишається,
і навесні вона те все з банок витрушує на смітник
бо потрібні банки щоб знову туди консервацію пакувати :D

і відра 3-4 помимо того роздала - люди самі заходили і рвали який хотіли. Хто на салат, хто на начинку, хто на закатку...
це щороку у тебе так,
чи тільки в цьому році ти насаджала овочів на пів-Черкас?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

За цей сезон назбирала перцю солодкого 12 відер і ше з них залишилося переробити 2 відра, і відра 3-4 помимо того роздала - люди самі заходили і рвали який хотіли. Хто на салат, хто на начинку, хто на закатку...
а ось у мене на грядці до цього часу зо два десятки гігантських зовсім  зелених перця. У нас з середи передбачається підвищення температури до 18-20 грд.  до неділі включно.  І ось гадаю чи зривати їх з надією,  що  у хаті дозріють чи ні.  Як  вважаєш. 
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

а ось у мене на грядці до цього часу зо два десятки гігантських зовсім  зелених перця. У нас з середи передбачається підвищення температури до 18-20 грд.  до неділі включно.  І ось гадаю чи зривати їх з надією,  що  у хаті дозріють чи ні.  Як  вважаєш. 
якщо вони гігантські, то може вони вже давно дозріли?
чи то не болгарський солодкий перець а пекуча перчиця?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

для ЗСУ заготовила.   (tu)   Так би й іншим робити.
та ні.. я в таких обємах щороку катаю - дуже люблю закатувать.
Я навіть не знаю, куди й звертатися з надлишками тут. :umnik2: .
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

якщо вони гігантські, то може вони вже давно дозріли?
чи то не болгарський солодкий перець а пекуча перчиця?
ні, не болгарський і не пекучий, а сорт Гігант,  ось

тобто дозрілий червоного кольору, а мого частина ще зелені хоча все було посаджено одночасно а от  мабуть запилення ні
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

навіяло згадку про мою знайому
яка восени хвалиться що назакривала консервації триста банок,
а коли її запитали чи за зиму все розходиться,
відповіла що дуже багато залишається,
і навесні вона те все з банок витрушує на смітник
бо потрібні банки щоб знову туди консервацію пакувати :D

це щороку у тебе так,
чи тільки в цьому році ти насаджала овочів на пів-Черкас?
я сама хазяйнувала на городі тільки цього року, тому саджала побільше саме того, шо йде на закатки
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

а ось у мене на грядці до цього часу зо два десятки гігантських зовсім  зелених перця. У нас з середи передбачається підвищення температури до 18-20 грд.  до неділі включно.  І ось гадаю чи зривати їх з надією,  що  у хаті дозріють чи ні.  Як  вважаєш. 
ні, не зривай. Дочекайся їхнього власного кольору (жовтий, оранжевий, червоний). Будеш приємно здивований. Бо із зеленого ти не назбираєш насіння на посів
. Я свій вже весь зірвала і бадилля зрізала.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ні, не болгарський і не пекучий, а сорт Гігант,  ось Показати зображення...
тобто дозрілий червоного кольору, а мого частина ще зелені хоча все було посаджено одночасно а от  мабуть запилення ні
то у тебе Геркулес. Класна весчь, скажу я тобі.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ні, не зривай. Дочекайся їхнього власного кольору (жовтий, оранжевий, червоний). Будеш приємно здивований. Бо із зеленого ти не назбираєш насіння на посів
. Я свій вже весь зірвала і бадилля зрізала.
о ні, ні. Насіння з цього перцю врожаю не дасть.  років 6 тому я вибрав насіння з такого і віддав своєму знайомому бо самому не хотілося бавитися з розсадою. Так він мені потім ставив претензію.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

о ні, ні. Насіння з цього перцю врожаю не дасть.  років 6 тому я вибрав насіння з такого і віддав своєму знайомому бо самому не хотілося бавитися з розсадою. Так він мені потім ставив претензію.
ріллі??? А продавциця казала, що з Геркулеса 8 насінин коштує 40 грн. А його навесні на базарі продавали по 30-35 грн за 12 розсадин. Майже задарма.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ріллі??? А продавциця казала, що з Геркулеса 8 насінин коштує 40 грн. А його навесні на базарі продавали по 30-35 грн за 12 розсадин. Майже задарма.
чоловік, у якого навесні я брав розсаду по 4грн/шт ,  пізніше мене попередив, що це сорт гібрид і він уже врожаю не дасть
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ні, не болгарський і не пекучий, а сорт Гігант,  ось Показати зображення...
тобто дозрілий червоного кольору, а мого частина ще зелені хоча все було посаджено одночасно а от  мабуть запилення ні
так це ж і є болгарський, він буває і жовтий,
і зелений, і червоний, і зеленувато-червоний.
в цю пору він вже достиг давно.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

я сама хазяйнувала на городі тільки цього року, тому саджала побільше саме того, шо йде на закатки
ми дуже мало консервуємо, більше морозимо,
і фрукти, і ягоди, і деякі овочі (перець, помідори..)
огірки квасимо, і трохи корнішонів консервували.
на двох багато не треба, зайве не фігачимо.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

чоловік, у якого навесні я брав розсаду по 4грн/шт ,  пізніше мене попередив, що це сорт гібрид і він уже врожаю не дасть
дякую. Дуже дякую. Не знала. Але мимо вухів пропустила, що таки гібрид.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

так це ж і є болгарський, він буває і жовтий,
і зелений, і червоний, і зеленувато-червоний.
в цю пору він вже достиг давно.
зеленого немає. То нестиглий.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

зеленого немає. То нестиглий.
раніше він був лише зеленого кольору,
потім почали виводити нові сорти, кольорові.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

раніше він був лише зеленого кольору,
потім почали виводити нові сорти, кольорові.
ні. Це той самий перець, що ми купуємо в магазі по 235 грн під виглядом італійського. А там і червоний, і жовтий, і помаранчевий. А зелений то просто нестиглий ще. Він і не мясистий.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія