Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бойкот матчу Україна - Хорватія

Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Отборочный матч к чемпионату мира, который пройдет в стране‑агрессоре


Матч Украина – Хорватия состоится 9 октября 2017 в Киеве на стадионе НСК "Олимпийский", сообщает официальный сайт ФИФА.


что-то ни фига не понял
кто там и почему написал про агрессора
могет я что-то пропустил и Украина на кого-то уже напала ?)
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Смотрю, в ветке суркисовские соски против ахметовских шестерок...

 :facepalm:

Жабы и гадюки прямо
болельшики Динамо вертели на кую и Ахметова и Суркиса, в отличии от любителей жопы Рината. Те до конца жизни лобызают жопные волосы татарина до блеска.
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

а в чому, власне, проблема?
в паспортах і Марлосі?
пішли вони нахуй.
+100500
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

болельшики Динамо вертели на кую и Ахметова и Суркиса, в отличии от любителей жопы Рината. Те до конца жизни лобызают жопные волосы татарина до блеска.

Вот это в точку. Болелы ДК не боятся вслух сказать что Суркисы мелкие поцы дорвавшиеся до халявной энергетики на волне 90-х.

Жаль что ультра не всегда это повторяет.
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Отборочный матч к чемпионату мира, который пройдет в стране‑агрессоре

Матч Украина – Хорватия состоится 9 октября 2017 в Киеве на стадионе НСК "Олимпийский", сообщает официальный сайт ФИФА.

что-то ни фига не понял
кто там и почему написал про агрессора
могет я что-то пропустил и Украина на кого-то уже напала ?)
спросить чей Крым-?
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Є проблема. Серйозна. Поведінка вболівальників на стадіонах України. Через неї страждає серйозно український футбол, імідж країни в цілому.
Хто винен - не знаю. Може це все кацапи засланих провокаторів засилають які безлад влаштовують.
Але. Проблему треба вирішувати.
Я так розумію, паспорти - спроба вирішити проблему.
Фанати кричать, бо на хвоста наступили. Я їх розумію. Продаж квитків по паспортам - це неправильно. Але треба вибирати одне із двох зол - або паспорти або вилучення наших стадіонів з єврофутбольного життя.
Хай запропонують краще вирішення проблеми. А допоки хай будуть паспорти. Вважаю це розумним рішенням. На Євро 2012, куди я особисто білети купував, продаж квитків теж був по паспортам. В першу чергу, з питань безпеки.
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

думаю наступним закликом має бути бойкот потягів Укрзалізниці і всіх авіакомпаній 
Не, не так.
Следующий шаг - покупка билетов на маршрутку, трамвай и метро по ID (паспорту. правам, отпечаткам пальцев, штрихкоду на затылке) 
Все как у кацапов, холопы должны чувствовать на себе постоянно внимание "большого брата".
:-)o
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Хробак - вот обьясни мне глупому кузьме. С какого рожна я дочку боюсь на футбол сводить, потому что каждую минуту должен опасаться что ей в голову прилетит либо файер, либо кресло.

Вот эти фанатские игрища как-то могут проходить с элементарной безопасностью?

И каким образом файера поддерживают команду? Или вы так - в качестве элемента субкультуры? Так на кой вам футбол, сходите к Раде вон.

Хочешь ты этого или нет именно кузи - дают во всем мире деньги клубам за абонементы, футболки, символику и автографы, и Кузьму лелеят и холят все клубы.

А ультрас - отдельная история, но если вы действительно преданы клубу, то бросать файеры на голову кузьме - как-то не комильфо!
обьяснить почему ты боишься?  не знаю,честно,это твои и твоего врача фантомные страхи. фаеры на голову кузьмы- это распятые мальчики.

о кузе и ультре-кто ж против, фраза касалось исключительно  мнения(высере) алезки о билетах и  "интересах" ультры.
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Є проблема. Серйозна. Поведінка вболівальників на стадіонах України. Через неї страждає серйозно український футбол, імідж країни в цілому.
Хто винен - не знаю. Може це все кацапи засланих провокаторів засилають які безлад влаштовують.
Але. Проблему треба вирішувати.
Я так розумію, паспорти - спроба вирішити проблему.
Фанати кричать, бо на хвоста наступили. Я їх розумію. Продаж квитків по паспортам - це неправильно. Але треба вибирати одне із двох зол - або паспорти або вилучення наших стадіонів з єврофутбольного життя.
Хай запропонують краще вирішення проблеми. А допоки хай будуть паспорти. Вважаю це розумним рішенням. На Євро 2012, куди я особисто білети купував, продаж квитків теж був по паспортам. В першу чергу, з питань безпеки.
поведінка вболівальників -це остання "проблема" Українського футболу.
ффу хоче паспорти?? це регулюється законодавчо
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

обьяснить почему ты боишься?  не знаю,честно,это твои и твоего врача фантомные страхи. фаеры на голову кузьмы- это распятые мальчики.

о кузе и ультре-кто ж против, фраза касалось исключительно  мнения(высере) алезки о билетах и  "интересах" ультры.

Ну так ультра и начала призывать к БОЙКОТУ  матчей СбУ.  С ходу.  Чего они так испугались?
   


маємо ще новину. Новий банер на Олімпійському

https://sport.недостовірне джерело/ukraine/na-stadioni-dynamo-vstanovyly-velycheznyj-poster-zahysnyka-shahtarya



   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія



маємо ще новину. Новий банер на Олімпійському

https://sport.недостовірне джерело/ukraine/na-stadioni-dynamo-vstanovyly-velycheznyj-poster-zahysnyka-shahtarya

Показати зображення...

 (tu)
   
(tu)

а ще хтось каже, що ФФУ не лягло під ахметова.

тільки бездіпломнику костюченку це не допоможе.
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

а ще хтось каже, що ФФУ не лягло під ахметова.

тільки бездіпломнику костюченку це не допоможе.

Ты хоть раз на стадионе был? Или считаешь, что там висит только этот 1 банер?

Попроси генерала Кочетову прислать тебе фотографии НСК
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Ноно, ультрасня, яка б не була, в критичний момент революції багато порішала, і на війну теж від початку багато поїхало. Є негативні моменти, але наприклад, мені фаєри подобаються, це красиво.
   
Ты хоть раз на стадионе был? Или считаешь, что там висит только этот 1 банер?

Попроси генерала Кочетову прислать тебе фотографии НСК

якщо що, зараз сиджу в кабінеті і дивлюся в вікно прямо на стадіон
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Всегда настороженно относился к молодым людям, которые любят у себя в заднице файеры на стадион проносить.

 (tu)
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Ноно, ультрасня, яка б не була, в критичний момент революції багато порішала, і на війну теж від початку багато поїхало. Є негативні моменти, але наприклад, мені фаєри подобаються, це красиво.

але мене дратують відморожені малолєтки, які дозволяють собі дуже дохуя зайвого, бо вони бачте ультрас
хуюльтрас, б***ь
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

якщо що, зараз сиджу в кабінеті і дивлюся в вікно прямо на стадіон

И что? Это единственный банер на НСК?
   
И что? Это единственный банер на НСК?

і?
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

і?

Что И? Висят там банеры с другими сборниками Украины? И если висят, то почему там не должен висеть банер с Ракитцким?
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

якщо що, зараз сиджу в кабінеті і дивлюся в вікно прямо на стадіон
Кеп, ти читати можеш. Що там написано. Ми збірна. І цей банер вісить не по центру, а напротив Палацу спорту. Ближче до центру Ротань, Конопля, Ярмола та Сидорчук. Інші ще не вивісили. Хлопці з понеділка знімають старі, та вивішують нові. Я там кожний обід три кружка нарізаю, так що ніякої зради і ахметки.
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Кеп, ти читати можеш. Що там написано. Ми збірна. І цей банер вісить не по центру, а напротив Палацу спорту. Ближче до центру Ротань, Конопля, Ярмола та Сидорчук. Інші ще не вивісили. Хлопці з понеділка знімають старі, та вивішують нові. Я там кожний обід три кружка нарізаю, так що ніякої зради і ахметки.

Раз висит Ракитцкий, значит РЛА всех купил
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

в мого товариша малий -ультрас, шо пипець(постійно в шмотках клубних, тату скрізь відповідні, їздить на матчі динамо... але ніколи на збірну не ходив й навіть розмов про неї не підтримує...  лише динамо
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Раз висит Ракитцкий, значит РЛА всех купил

придивився. таки вивісили багато кого.
та сепаратюгу (цікаво, хтось по-іншому його називає?) дарма вивісили. є достойніші - з огляду на співання гімну України і взагалі про/антиукраїнську поведінку

п.с. бездипломнику і це не допоможе

Останнє редагування: 6 жовтня 2017 00:00:35 від капітан Басаргін
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

придивився. таки вивісили багато кого.
та сепаратюгу (цікаво, хтось по-іншому його називає?) дарма вивісили. є достойніші - з огляду на співання гімну України і взагалі про/антиукраїнську поведінку поведінку

п.с. бездипломнику і це не допоможе

С каких пор Ракитцкий стал сепаратюгой? Он игрок Сборной Украины.
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

С каких пор Ракитцкий стал сепаратюгой? Он игрок Сборной Украины.

а ви знаєте інші визначення-погоняла, яким його називають українські вболівальники ?
можливо, у емігів з Донбасу є якесь любовно-ласкальне для нього визначення. ну то таке...
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

а откуда у вас такие данные?

Кацап - иди нахрєн.. --->>
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Уже років 20 ходжу на футбол і частіше з дітьми, ні разу нічого такого не було, ні крісла, ні фаєра.
Не пощастило, мабуть.

Ну, так.. Завше купуйте 72 сектор, нічого не буде, безпека гарантована 
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

а ви знаєте інші визначення-погоняла, яким його називають українські вболівальники ?
можливо, у емігів з Донбасу є якесь любовно-ласкальне для нього визначення. ну то таке...

Не украинские болельщики, а болельщики ДК.  И это их проблемы, что они кацапцким фейкам верят.

Вообще, некоторые болелы ДК превратились еще в тех нытиков. Везде им зрада мерещется. 
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Ну, так.. Завше купуйте 72 сектор, нічого не буде, безпека гарантована 


мені в центральних секторах зручніше дивитись
можна я буду купувати там де зручніше, а не там де лякалки мають можливість збутися,
наперед дякую
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Ну что т.н. «ультрас» решили на завтра? Останутся дома сидеть?
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Всегда настороженно относился к молодым людям, которые любят у себя в заднице файеры на стадион проносить.
ну если у вас в кацапстане это принято.(особенно в колыбели революций питере,там и в пёздах находили и в дупах)..то у нас это не принято..
проносится гораздо раньше..
делается закладка на стадио..а потом просто забирается.. :D
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

С каких пор Ракитцкий стал сепаратюгой? Он игрок Сборной Украины.

ха..ха..
новый анекдот.
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

Хробак - вот обьясни мне глупому кузьме. С какого рожна я дочку боюсь на футбол сводить, потому что каждую минуту должен опасаться что ей в голову прилетит либо файер, либо кресло.

Вот эти фанатские игрища как-то могут проходить с элементарной безопасностью?

И каким образом файера поддерживают команду? Или вы так - в качестве элемента субкультуры? Так на кой вам футбол, сходите к Раде вон.

Хочешь ты этого или нет именно кузи - дают во всем мире деньги клубам за абонементы, футболки, символику и автографы, и Кузьму лелеят и холят все клубы.

А ультрас - отдельная история, но если вы действительно преданы клубу, то бросать файеры на голову кузьме - как-то не комильфо!
когда это тебе фаера на голову летели?
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

ха..ха..
новый анекдот.

Давай пруф чем поведение Ракицкого отличается от поведения того же Гармаша
   
Re: бойкот матчу Україна - Хорватія

давно пора було вводити іменні білети

виявляти і штрафувати ідіотів, чи забороняти відвідування матчів

я хочу з синухою прийти на стадіон і подивитись футбол
а не на шоу ідіотів, яким не вистачає мозку зробити якісну і яскраву акцію у підтримку рідної команди
а не палити фаєри і вибігати на поле

а ще треба вираховувати і штрафувати тих
хто палить на трибунах
по повній
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія