Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Да всралась мне ваша ридна мова! В Киеве, бл#дь, все говорят на русском, и никого это не #бет"

....а ти мені будеш розказувати про більшовиків...якби це трапилося в америці, чи десь у Європі, то батько подав би у відставку...чи не...:)))

Ми - америка? (з маленької букви)
Про більшовиків я тобі таки можу розказати.
бо в мене майже чверть сторіччя хоббі - 2 Світова та історія СРСР до 53 року.
   
Так це просто заходи предостороги в країні яка зазнала нападу ворожої держави. Ії батько не клерк у відділі субсидій, а людина, що  мабуть має ступінь секретності в держорганах.
Памятаючи скільки чиновників та силовиків зрадили в Криму, та розуміючи скільки агентів Кремля за всі роки корупції інфільтровано в ключові органи держави, щось треба робити.
І якось так склалося, що у корумпованих чиновниках на диво талановиті дружини та діти в бізнесах, може і тут той випадок.

Ти не правий.

Ти за фактом дУрні малолєткі запропонував загнобити її батьків.

Це не є системним підходом до вирішення тих проблем, що ти означив в цьому допису.

Жодним чином.

Така фігня, підмосковний десантник (срочка)
   
Идеологическим пафосом и карьерной показухой. Как ни прискорбно.


якщо дитина росте у сім"ях обивателів, які, живучи в Україні, не знають України (її мови, культури, історії),
тобто, живуть на нашій землі як окупанти, то українська мова, справді, буде здавати їм мовою марсіан.
Але, очевидно, справа не в марсіанській українській мові...
   
Ти не правий.

Ти за фактом дУрні малолєткі запропонував загнобити її батьків.

Це не є системним підходом до вирішення тих проблем, що ти означив в цьому допису.

Жодним чином.

Така фігня, підмосковний десантник (срочка)

  в першому відео вона говорила не свої власні слова а те, що її батько та мати говорили в її сім'ї

   до речі чому її батьки досі мовчать і ніяк не реагують?
   
Львівська школа, 7 клас, із 30 учнів інстаграм українською ведуть двоє, всі решта - російською. Всі діти - україномовні. Хто як може то пояснити?

Досить лише вияснити, скільки і яких TV-каналів в них вдома кацапською.
   
Досить лише вияснити, скільки і яких TV-каналів в них вдома кацапською.

Спросил сегодня днем у дочки своего коллеги, какие последние фильмы она посмотрела. Говорит два китайских сериала про школьников-спортсменов. Один про бейсболистов, а второй - я уже забыл, вроде про пловцов или еще кого. Я даже не буду писать, где она их качает.

Вопрос, а сколько есть украинских сериалов про школьников-спортсменов?
   
Від себе додам історію:
Моя племінниця з народження не чула російської. Всі принципово з нею розмовляли українською. Навіть її батько, народжений на Сахаліні, перейшов на ламану, але українську.
І от дитина пішла до школи... Всьо, чеше виключно російською.  Поки не зробиш зауваження.
Як так?
хтось із нас двох спиздів.
угадай хто
   
Досить лише вияснити, скільки і яких TV-каналів в них вдома кацапською.

Та що там з'ясовувати.
Поцікався стартовими і стандартними пакетами
Viasat та ExtraTV в Україні.
   
Спросил сегодня днем у дочки своего коллеги, какие последние фильмы она посмотрела. Говорит два китайских сериала про школьников-спортсменов. Один про бейсболистов, а второй - я уже забыл, вроде про пловцов или еще кого. Я даже не буду писать, где она их качает.

Вопрос, а сколько есть украинских сериалов про школьников-спортсменов?

Стільки ж скільки китайської мови вона знає.
   
в першому відео вона говорила не свої власні слова а те, що її батько та мати говорили в її сім'ї
Вона говорить переважно те, шо чує від однолітків в тусовці.
Зараз вплив батьків на світогляд вкрай обмежений, бо вже з 4-х років дають дитині смартфона  щоб та сиділа в інеті і не заважала батькам або гроші заробляти або розважатись.

Нещодавно тусив з подружкою, ну не дитина звісно, 27 рочків їй.
Батьки з села, вдома все українською мовою,  а в інтернеті їх доця  вся неїпаццо як та кацапка в усяких інстаграмах та фейсбуках.
Пояснення від неї просте: "Якщо  па русскі - то є аудиторія, якщо українською - то ти, як та лошара".
Прикольно  спостерігати,  коли вона часто-густо у спілкуванні переходить на російську, то в неї аж інтонація та міміка змінюється, немов би трохи інша людина. :gigi:
   

Нещодавно тусив з подружкою, ну не дитина звісно, 27 рочків їй.

запхав?
   
Та що там з'ясовувати.
Поцікався стартовими і стандартними пакетами
Viasat та ExtraTV в Україні.

та які нахєр канали?
діти практично не дивляться телевізор
у них весь світ у смартфоні
там і друзі,і чатики,і бложики
кіно, серіали на флешці
тв - для старперів
   
запхав?
Звичайно, а нафуя тоді спілкуватися?

у них весь світ у смартфоні
там і друзі,і чатики,і бложики
кіно, серіали на флешці
І ще, з приводу "україномовного Києва".
Подивіться, якою  переважно мовою ведуть інстаграмчики та фейсбуки усякі  дівки-перукарі, майстри манікюрів, стилістки тощо -  кацапською.
Все заради клієнтури )))

Останнє редагування: 20 лютого 2021 20:55:32 від птах Сорока
   
Что заявила Лиза Леоненко
"Я ничего не должна Украине и украинскому языку."

Це вже не дурня, це вже якийсь світогляд та філософія.
А може це мимовільне зізнання, що всі статки в її родину, квартири, автівки, дача, прийшли не з України, а з рахунків для спецагентури Кремля?
   
Вона говорить переважно те, шо чує від однолітків в тусовці.
Зараз вплив батьків на світогляд вкрай обмежений, бо вже з 4-х років дають дитині смартфона  щоб та сиділа в інеті і не заважала батькам або гроші заробляти або розважатись.

Нещодавно тусив з подружкою, ну не дитина звісно, 27 рочків їй.
Батьки з села, вдома все українською мовою,  а в інтернеті їх доця  вся неїпаццо як та кацапка в усяких інстаграмах та фейсбуках.
Пояснення від неї просте: "Якщо  па русскі - то є аудиторія, якщо українською - то ти, як та лошара".
Прикольно  спостерігати,  коли вона часто-густо у спілкуванні переходить на російську, то в неї аж інтонація та міміка змінюється, немов би трохи інша людина. :gigi:

  ну якщо в батьків немає на неї впливу, то батьків треба позбавити батьківських прав..

 
   
Что заявила Лиза Леоненко
"Я ничего не должна Украине и украинскому языку."

Це вже не дурня, це вже якийсь світогляд та філософія.
А може це мимовільне зізнання, що всі статки в її родину, квартири, автівки, дача, прийшли не з України, а з рахунків для спецагентури Кремля?
так і є.
зараз саме час додати сім'ю агентів на миротворець.
   
  в першому відео вона говорила не свої власні слова а те, що її батько та мати говорили в її сім'ї

   до речі чому її батьки досі мовчать і ніяк не реагують?

Що вона тобі так і сказала - батьки намовили?)))))))

А чому батьки мають щась повідомляти?
   
Стільки ж скільки китайської мови вона знає.

Т.е. Украина ничего не делает для популяризации украинской культуры и языка. И это факт.

   
Что заявила Лиза Леоненко
"Я ничего не должна Украине и украинскому языку."

Це вже не дурня, це вже якийсь світогляд та філософія.
А може це мимовільне зізнання, що всі статки в її родину, квартири, автівки, дача, прийшли не з України, а з рахунків для спецагентури Кремля?

це 15 річна дитина

Що вона розуміє?

Згадай себе в її віці (я, наприклад згадав, розумного такого) - тіло вже майже доросле і тому гімно в голові - я вже доросла, така як батьки...
   
ну якщо в батьків немає на неї впливу, то батьків треба позбавити батьківських прав..

тато дійсно потребує перевірки. Занадто ризиковано якщо такий посадовець виявиться ватаном.

А сама дівчина намагалася спілкуватися українською, а її обісрали. У відповідь вона насрала також. Буває. Перевиховати легко.
   
Т.е. Украина ничего не делает для популяризации украинской культуры и языка. И это факт.

  он, в сусідній гілці, Стерненко спробував зняти кілька відео українською мовою,

  за це прихильники певної політсили суд хоче засудити його до 7 років в'язниці,

  це в той самий день коли цей прихильники певної політсили суд випускає з-під варти терориста з Донбабве, котрий воював проти ЗСУ,

   тобто, кілька відео українською мовою набагато небезпечніше для прихильники певної політсили суду аніж всі терористи Донбабве...
   
   
це 15 річна дитина

Що вона розуміє?

Згадай себе в її віці (я, наприклад згадав, розумного такого) - тіло вже майже доросле і тому гімно в голові - я вже доросла, така як батьки...


   я в її віці шастав з канадською символікою "Ми любимо Україну!",

    це ще в Совку...
   
  он, в сусідній гілці, Стерненко спробував зняти кілька відео українською мовою,

  за це прихильники певної політсили суд хоче засудити його до 7 років в'язниці,

  це в той самий день коли цей прихильники певної політсили суд випускає з-під варти терориста з Донбабве, котрий воював проти ЗСУ,

   тобто, кілька відео українською мовою набагато небезпечніше для прихильники певної політсили суду аніж всі терористи Донбабве...
 

Вот-вот, мы уже начинаем нащупывать правильный выход из ситуации. В моем списке триединого начала возрождения первым пунктом идет "Правосудие". Спасибо за наглядный пример.
   
   я в її віці шастав з канадською символікою "Ми любимо Україну!",

    це ще в Совку...
Це було 30+ років...
Світ кардинально змінився, це факт
Не треба екстраполювати себе на весь світ, МДХС
   
Чтобы детям был интересен украинский язык, то они должны находить интересующую их информацию на украинском языке, а не получать патриотическое воспитание. Будут мультики, блоги, видосики, актуальная литература на украинском - будут использовать. У большинства сидящих тут патриотов в инструкциях к технике нет украинского, молчу уже о бортовых компьютерах, навигаторах и т.д.
   
Т.е. Украина ничего не делает для популяризации украинской культуры и языка. И это факт.


сліпий - не бачить
глухонімий - не чує.
Такий ти, і в таких виростають дочкі-лєонєнкі
   
Це було 30+ років...
Світ кардинально змінився, це факт
На ті часи українська мова була як елемент протестного спротиву радянській системі.
А зараз ті сами  білоруси, хоч й пижжені в синцях, але в принципі не бачать сенсу щоб спілкуватися рідною мовою, хоча й чудово її знають.
Та фулі тут білоруси, мене нещодавно запросили на зоом-нараду по міськраді, де сиділо купа керівників департаментів та головних спеціалістів. За 40 хвилин наради більшість перейшла на кацапську.
Першими на  кацапську перейшли самі молоді, яким максимум 30, найдовше трималися української ті, кому вже 50+.

Останнє редагування: 20 лютого 2021 21:54:31 від птах Сорока
   
Хотите убрать русский - замените английским, только пусть это будет advanced годам к 14ти, а не low intermediate к пятому курсу и нафиг тот русский кому нужен будет.
   
Хотите убрать русский - замените английским,
Не катить. В школах в нас так не вивчають російську, як народ "вивчає" її в інтернеті.
А ті хто свідомо вчить англійську для роботи чи для еміграції, як правило, й кацапською вже шпарить так само, як українською.
   
Хотите убрать русский - замените английским, только пусть это будет advanced годам к 14ти, а не low intermediate к пятому курсу и нафиг тот русский кому нужен будет.

 :laugh:  так так українці які не користуються українською почнуть користуватись англійською
Правда?
   
Чтобы детям был интересен украинский язык, то они должны находить интересующую их информацию на украинском языке, а не получать патриотическое воспитание. Будут мультики, блоги, видосики, актуальная литература на украинском - будут использовать. У большинства сидящих тут патриотов в инструкциях к технике нет украинского, молчу уже о бортовых компьютерах, навигаторах и т.д.

Не просто информацию. А ИМЕННО культурный продукт - продукт, который будет им интересен, просмотр (чтение) которого будет престижен. Продукт, которым заинтересуются "корейские детишки", которые будут у себя в сетях рассказывать, какие интересные фильмы снимают украинцы, какие красивые украинские актрисы и актеры - айдолы. А инструкция - то фигня. Инструкция не определяет базовый культурный код. Детям не нужна информация. Детям нужны игры и развлечения.

Ан нет. Проще свое рукожопство свалить на северного соседа и пятую колонную. Ну и еще на то, что продавщица в супере слово "пакет" произнесла не с тем акцентом...
   
Це було 30+ років...
Світ кардинально змінився, це факт
Не треба екстраполювати себе на весь світ, МДХС

  зараз повно проектів для молоді українською,

  ось один з них:

Ukraine Global Scholars (UGS) — це благодійна організація, яка допомогла 100 українським талановитим учням старших класів із незаможних родин здобути $28+ мільйонів у стипендіях до найкращих шкіл-пансіонів та коледжів світу. Зі свого боку студенти зобов’язуються повернутися до України на 5 років і зробити значний внесок у її розбудову.

https://ugs.foundation/ua
   
Ukraine Global Scholars (UGS) — це благодійна організація, яка допомогла 100 українським талановитим учням старших класів із незаможних родин здобути $28+ мільйонів у стипендіях до найкращих шкіл-пансіонів та коледжів світу. Зі свого боку студенти зобов’язуються повернутися до України на 5 років і зробити значний внесок у її розбудову.
А якщо не повернуться, то шо тоді. До Інтерполу в розшук оголосять?
   
До речі, це переважаючий світогляд 72-процентного скота
   
А якщо не повернуться, то шо тоді. До Інтерполу в розшук оголосять?

повернуть гроші за освіту
   
На ті часи українська мова була як елемент протестного спротиву радянській системі.
А зараз ті сами  білоруси, хоч й пижжені в синцях, але в принципі не бачать сенсу щоб спілкуватися рідною мовою, хоча й чудово її знають.
Та фулі тут білоруси, мене нещодавно запросили на зоом-нараду по міськраді, де сиділо купа керівників департаментів та головних спеціалістів. За 40 хвилин наради більшість перейшла на кацапську.
Першими на  кацапську перейшли самі молоді, яким максимум 30, найдовше трималися української ті, кому вже 50+.

  ця міськрада?


"..українською голова міськради Валерій Коломєйцев практично не володіє. Не хоче вчити. Може говорити суржиком на початку сесії, але потім 90 відсотків її веде російською. Він очолює раду майже 20 років, відколи Ладижин отримав статус міста обласного значення. На роботу не приходить. Живе під Києвом, приїжджає лише на сесії виконкомів.

Як йдеться в біографічній довідці на сайті Ладижинської міськради, міський голова Валерій Коломєйцев очолює Ладижин вже 19 років. Вперше він став міським головою у березні 2001 року. Коломєйцев родом із селища Провідєніє Чукотського району, Хабаровського краю в Росії.
[/quote]
   
повернуть гроші за освіту
Не сміши мої капці. Тоді це не програма допомоги, а навчання як за совдепії в інститутах.

ця міськрада?
Не ця, а вінницька.
   
  зараз повно проектів для молоді українською,

  ось один з них:

Ukraine Global Scholars (UGS) — це благодійна організація, яка допомогла 100 українським талановитим учням старших класів із незаможних родин здобути $28+ мільйонів у стипендіях до найкращих шкіл-пансіонів та коледжів світу. Зі свого боку студенти зобов’язуються повернутися до України на 5 років і зробити значний внесок у її розбудову.

https://ugs.foundation/ua
Та все є для україномовної дитини, на крайній випадок є англомовний контент. Але, без націоналістичних поглядів, а бажати цього від дитини неможливо, дитина мимоволі знаходить саме кацапський контент, бо його більше і його цілеспрямовано просуває кацапія.
   
...
  зараз повно проектів для молоді українською,
...

Для начала это "полно" надо умножить, ну, хотя бы, тысяч на шесть. Это на первое время. А дальше корректировать.
   
Та все є для україномовної дитини, на крайній випадок є англомовний контент. Але, без націоналістичних поглядів, а бажати цього від дитини неможливо, дитина мимоволі знаходить саме кацапський контент, бо його більше і його цілеспрямовано просуває кацапія.

  з кацапами то дорога вниз, а з українцями то дорога вверх,

  доверху йти тяжче...

Prometheus — український громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою проєкту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям[

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія