Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Re: 40 крылатих ракет!

муре, а ти вже донбасс віддав. ото хуйло потішиться, прочитавши тебе. ага?
де це я його "віддав" ? Що за піздьож ?
Я сказав що хуйло об Донбасс свою армію знищує. Так воно так і є.

   
Re: 40 крылатих ракет!

Літаки різні.
З Каспію то ТУшки.
В цей раз з СУ та МіГ
У ніч на 25 червня по території України завдано масованого ракетно-бомбового удару. Зокрема, російські бомбардувальники «працювали» безпосередньо з території Білорусі. Для цього було задіяно шість літаків Ту-22М3, які виконали пуски 12 крилатих ракет Х-22. Рубіж пуску – район міста Петриков, що неподалік Мозиря, орієнтовно за 50-60 кілометрів від державного кордону України. Бомбардувальники злітали з аеропорту «Шайковка» калузької області РФ. Далі через територію калузької та смоленської областей входили в повітряний простір Білорусі. Після пуску ракет повертались в аеропорт «Шайковка» на території РФ. Удар наносився по Київській, Чернігівській, Сумській областях
https://gur.gov.ua/content/raketni-udary-z-terytorii-bilorusi-masshtabna-provokatsiia-rf-z-metoiu-podalshoho-vtiahnennia-bilorusi-u-viinu-proty-ukrainy.html
   
Re: 40 крылатих ракет!

Кто говорил, кто предупреждал? Можно источник?

Арєстовіч мабуть розказував ввечері :)
   
Re: 40 крылатих ракет!

Рубіж пуску – район міста Петриков, що неподалік Мозиря, орієнтовно за 50-60 кілометрів від державного кордону України.

а може на мозирському НПЗ хтось невдало покурить папіросу ближчим часом ? Це обвалить ВВП бульбаленду відразу відсотків на 25.
Бо тарган щось реально заїбав надавати кацапам свій простір для ударів.
І НПЗ це ж не єдине що там є.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Так треба той мозирь йобнути.
Скільки таракан наніс вже збитків нам?
   
Re: 40 крылатих ракет!

ок, 12 ракет с бомбардировщиков
про остальные узнаем когда найдут сбитые или осколки
   
Re: 40 крылатих ракет!

таракана вже по всій сумі збитків конкретно треба ставити на счьотчик,

за непряме сприяння війні.
в фіналі, Лука має бути покараний.

я розумію, що наші стримуються,
поки що,
щоб не відкривати ще один фронт.
але бульбофюрер аж напрошується на жосткий страпон.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Вот интересно, наш МИД, или кто там, кому положено, доводят до Минска, что вот эта хня, рано или поздно вылезет боком?
   
Re: 40 крылатих ракет!

Похуй.
   
Re: 40 крылатих ракет!

таракана вже по всій сумі збитків конкретно треба ставити на счьотчик,

за непряме сприяння війні.
в фіналі, Лука має бути покараний.

я розумію, що наші стримуються,
поки що,
щоб не відкривати ще один фронт.
але бульбофюрер аж напрошується на жосткий страпон.

якщо йобнути по Мозирю це не відкриє другий фронт, бо для таргана війна буде ще більшою
 катастрофою.
Разом з тим в білорусі є всього два НПЗ  в мозирі і новополоцьку. Тому втратити половину НПЗ це буде суттєво
   
Re: 40 крылатих ракет!


Это типа они ответили на 40 ракет хаймарса



   
Re: 40 крылатих ракет!

Теперь понятны истерики таракана, мол только посмейте ударить по нам, будем защищаться. Что в переводе означает - если Украина нанесет удары по самолетам или ракетным установкам армии орков в Беларуси, то лука начнет войну.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Трохи не розумію чого вам саме зараз таракан так поперек встав.
Ну випустили б кацапи ті ж самі ракети з під-Брянська.
Було б легше ?
   
Re: 40 крылатих ракет!

❗️Утренние ракетные удары с территории Беларуси – масштабная провокация РФ с целью дальнейшего втягивания Беларуси в войну против Украины — Разведка
   
Re: 40 крылатих ракет!
PAL

Трохи не розумію чого вам саме зараз таракан так поперек встав.
Ну випустили б кацапи ті ж самі ракети з під-Брянська.
Було б легше ?

❗️Утренние ракетные удары с территории Беларуси – масштабная провокация РФ с целью дальнейшего втягивания Беларуси в войну против Украины — Разведка

от-от, я тіки хтів написати
тут схоже, що кацапи ніяк таракана не можуть розкрутить на напад, тому й намагаються нас спровокувати завдати удару, щоб білоруси почали вторгнення

   
Re: 40 крылатих ракет!

Арєстовіч мабуть розказував ввечері :)
скажімо той самий «арєстовіч», що попередив мене 23 лютого про наступ кацапів протягом 48 годин.
Я писала на фупі.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Я не Ванга, конечно, но чую, как в москву будут заходить второй Украинский и первый Белоруский фронты, грыгорыч из рук Зеленского получит орден Победы...
Ну, по аналогии с 1944-1945, как король Румынии, вывел страну из войны вошел в коалицию победителей, и получил от сисисипи орден с брюликами..
   
Re: 40 крылатих ракет!

грыгорыч из рук Зеленского получит орден Победы...
а білоруси із ЗСУ з тим погодяться?  :-)o
   
Re: 40 крылатих ракет!

а білоруси із ЗСУ з тим погодяться?  :-)o

Дык и румыны тож не согласились...Корол ь Михай1 успел удрать в эмиграцию... Помер не так давно..
   
Re: 40 крылатих ракет!

б'є по тилах щоб кошмарити і досягає своєї цілі, кошмарить, про що йому і свідчить ця дебільна тема.
Якій в ній сенс ? Це якось допоможе армії ? Залужний почитає і відкриє для себе щось нове ?
Окрім істеричних ідіотських ізмишлєній як треба розбити армію хуйла тут нема нічого. Проте кацапи реакцію побачили, значить завдання виконано.

А не було б цієї гілки, кацапи не знали би, що мирне населення страждає від ракетних обстрілів і дехто  боїться?
Так і бачу, як вони вчитуються ф гілки ФУПу, ганяють їх на переклад, а потім зловтішаються - ось, троє дописувачів таки нервують...
Не смішіть, добродію.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Я не Ванга, конечно, но чую, как в москву будут заходить второй Украинский и первый Белоруский фронты, грыгорыч из рук Зеленского получит орден Победы...
Ну, по аналогии с 1944-1945, как король Румынии, вывел страну из войны вошел в коалицию победителей, и получил от сисисипи орден с брюликами..
это так дискогнитивно, что я два раза перечитала
   
Re: 40 крылатих ракет!

Дык и румыны тож не согласились...Корол ь Михай1 успел удрать в эмиграцию... Помер не так давно..
звісно "несогласились" коли союз війська на територію ввів і "свій"  уряд поставив. А скільки румунських полків було у складі червоної армії ? Ну так щоб аналогію  із білорусами прослідкувати, а то поки незрозуміла вона якась.  :-)o
   
Re: 40 крылатих ракет!

это так дискогнитивно, что я два раза перечитала

Рыгорыч - дядько без комплексов и принципов, та шо...
   
Re: 40 крылатих ракет!

звісно "несогласились" коли союз війська на територію ввів і "свій"  уряд поставив. А скільки румунських полків було у складі червоної армії ? Ну так щоб аналогію  із білорусами прослідкувати, а то поки незрозуміла вона якась.  :-)o

От так, шобы с названием - румынский, так жодного...
Но румынских пленных йоська всех!!! освободил в 1944.
Но, по злой иронии, румынская армия была привлечена к операции, вместе с КА, в Югославии. Где и бодалась с...   Русским охранным корпусом Вермахта.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Трохи не розумію чого вам саме зараз таракан так поперек встав.
Ну випустили б кацапи ті ж самі ракети з під-Брянська.
Було б легше ?

звичайно легше, вполовину довший шлях був би в ракет, набагато більше було би перехоплено

чи ти думаєш що хуйло наносить удари з Білорусі просто так ?
   
Re: 40 крылатих ракет!

скажімо той самий «арєстовіч», що попередив мене 23 лютого про наступ кацапів протягом 48 годин.
Я писала на фупі.

Все буде Україна, пані Асті  [ua]
   
Re: 40 крылатих ракет!

А не було б цієї гілки, кацапи не знали би, що мирне населення страждає від ракетних обстрілів і дехто  боїться?
Так і бачу, як вони вчитуються ф гілки ФУПу, ганяють їх на переклад, а потім зловтішаються - ось, троє дописувачів таки нервують...
Не смішіть, добродію.

Нічого смішного, звичайно вони це роблять. Зараз вони моніторять все. І громадську думку і фото переміщення техніки і просто розмови хто де що бачив. І україномовних на них працює достатня кількість. Хочу нагадати як було комфорттаун підірвано - через фотку одного придурка/зрадника в його телеграмі.

Цю тему переглядають:
Moore, Платник податків, Pater, Agh, White Bunny, AndriyT, Билли Бонс, ullyana, Freelander, JustIce, vvroman, Амулет, k03, Willie, Vikusya, зацікавлений, IVcn, Laur Balaur (+ 3 прихованих) і 91 гостей
   
Re: 40 крылатих ракет!

От так, шобы с названием - румынский, так жодного...
Но румынских пленных йоська всех!!! освободил в 1944.
Но, по злой иронии, румынская армия была привлечена к операции, вместе с КА, в Югославии. Где и бодалась с...   Русским охранным корпусом Вермахта.
значить таки ситуація не аналогічна ... До то ж тарган звичайний узурпатор що незаконно утримує владу. Орден "Перемоги" йому не світить, скорше чекає доля Каддафі  :-)o
   
Re: 40 крылатих ракет!

я розумію, що наші стримуються,
поки що,
щоб не відкривати ще один фронт.
Ой-вей.
Можна подумати, що відкриття "другого фронту" залежить від стриманості наших військ, чи взагалі від говнобацьки.. :facepalm1:
   
Re: 40 крылатих ракет!

Та ладно... "По аналогии" - не значит "аналогично".
Наградить, а потом повесить или расстрелять, а потом наградить посмертно - дилемма следующего этапа.
А сейчас - первый Белоруский да через Смоленск... Эх...
   
Re: 40 крылатих ракет!

Нічого смішного, звичайно вони це роблять. Зараз вони моніторять все. І громадську думку і фото переміщення техніки і просто розмови хто де що бачив. І україномовних на них працює достатня кількість. Хочу нагадати як було комфорттаун підірвано - через фотку одного придурка/зрадника в його телеграмі.

Цю тему переглядають:
Moore, Платник податків, Pater, Agh, White Bunny, AndriyT, Билли Бонс, ullyana, Freelander, JustIce, vvroman, Амулет, k03, Willie, Vikusya, зацікавлений, IVcn, Laur Balaur (+ 3 прихованих) і 91 гостей

Як на мене, фотка та емоції на форумі - різні речі.
Коли з емоціямі кидають фотки, чи розповідають про якісь факти в реальних локаціях - так, не можна.
А емоційні сплески типу "кацапи суки" ніякої нової інформації не несуть.
   
Re: 40 крылатих ракет!

что за истерика? пока существует рф и у нас война они будут нас закидывать ракетами
Они нас и со дна Каспия обстреливают
Моча стукнет - из-за Урала обстреляют
Короче, все дырки не закроешь
   
Re: 40 крылатих ракет!

Все буде Україна, пані Асті  [ua]
все буде Україна, пане Алекс  [ua]
   
Re: 40 крылатих ракет!

Як на мене, фотка та емоції на форумі - різні речі.
Коли з емоціямі кидають фотки, чи розповідають про якісь факти в реальних локаціях - так, не можна.
А емоційні сплески типу "кацапи суки" ніякої нової інформації не несуть.

значить треба стримувати емоції, потому что "тєпєрь бандіти будут думать что оні могут муровца іспугать" (с)
   
Re: 40 крылатих ракет!

якщо йобнути по Мозирю це не відкриє другий фронт, бо для таргана війна буде ще більшою
 катастрофою.
Разом з тим в білорусі є всього два НПЗ  в мозирі і новополоцьку. Тому втратити половину НПЗ це буде суттєво

А військовий сенс в цьому який?
Це полегшить ситуацію на півдні? Ні.
На сході? Ні.
На півночі? Ні.
Це допоможе запобігти можливій участі армії РБ у війні? Ні, скоріше навпаки.
То що за лайно ви радите зробити?
Загроза удару по мозирському НПЗ має стримуючий ефект.
Якщо його роздовбати - ефекту вже не буде.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Пистець...А скільки в них ще ракет лишилося?...

калибров  - меньше сотни. Искандеров где-то так же. Не будут же они с дежурства снимать искандеры несущие ядерные бк?  А вот самолетного базирования - многие сотни с совка осталось.
   
Re: 40 крылатих ракет!

значить треба стримувати емоції, потому что "тєпєрь бандіти будут думать что оні могут муровца іспугать" (с)

Ну то  стримуйте.
Почніть з себе.
А щодо їхньої спроможності щось зрозуміти щодо реакцій українців - так це вже відомо. "Київ за три дні" зустріч з квітами в лютому і чого вони там ще чекали.
   
Re: 40 крылатих ракет!

ці 40 ракет очікували. Нас попередили в середу. Серед цілей називали: Житомирщину, Бориспіль, Бровари, ТЕЦ 6, Дарницька ТЕЦ, Десна, Львівщина.
це те, про що Давід казав, чі щось інше?
   
Re: 40 крылатих ракет!

А військовий сенс в цьому який?

змусити союзника агресора припинити надавати допомогу агресору, зменшити виробництва палива для армії агресора, покарання союзника агресора

мотивів маємо повно

знищення НПЗ покаже серьойознысть намірів, бо окрім НПЗ у союзника агресора э ще багато чого іншого


   
Re: 40 крылатих ракет!

Ну то  стримуйте.
Почніть з себе.

добре, домовились
   

Цю тему переглядають:

coolgun і 13 гостей
 
Повна версія