Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США готові сприяти забезпеченню України зброєю, яку вона просить

Оперативний ЗСУ
США готові сприяти забезпеченню України зброєю, яку вона просить

Сполучені Штати разом із союзниками й партнерами з різних країн готові повною мірою сприяти реалізації запиту української сторони щодо оснащення ЗСУ оборонним озброєнням для захисту власної землі від російської агресії.

Про це заявив у понеділок під час візиту до Таїланду міністр оборони США Ллойд Остін.
   
Цікаво, скільки сторінок зради набере ця гілка?  :shuffle:
   
Цікаво, скільки сторінок зради набере ця гілка?  :shuffle:
багато, тому що там використано прикметник "оборонним"
   
Потужно сказано.Хотелось бы побыстрее и побольше получить,чтобы  сохранить жизни украинцев
   
actions speak louder than words
   
Дуже на шольца починають бути похожими
   
Готові, але коли саме готові - невідомо
   
Когда солдаты и офицеры освоят новую технику тогда и поставят.
   
Когда солдаты и офицеры освоят новую технику тогда и поставят.
М777 вже місяць як освоїли
   
Когда солдаты и офицеры освоят новую технику тогда и поставят.
Виправлений варіант:

"Когда поставят новую технику тогда солдаты и офицеры и освоят."
   
та не буде ніяких серйозних рішень і поставок до жовтня

- червень - місяць педерастії, паради і таке інше - це святе для аміністрації Байдена
- липень - день незалежності, десь там на підході слухання з "перевороту 6 січня"
- серпень - сезон відпусток у США
- вересень - день праці, розгойдування в офісі, підготовка к постачанням, бумажна робота
- жовтень - готуємося підтасовувати вибори до сенату, ось тут і попре ....
   
М777 вже місяць як освоїли





Василь Стус
@v_stus

З Херсонщини найближчими тижнями буде дуже багато гарних новин.

Там рашистів підсмажують так, що аж гай шумить!

Вони тікають вже навіть з підготованих рубежів.

Західна арта просто

Ой що це буде далі
6:39 PM · 13 июн. 2022 г.








   
М777 вже місяць як освоїли

Месяц мало.
Мало используют преимущества в дальнобойности.
Вот сейчас спутник в реальном времени получили, где-то через месяц будет полный эффект
   
https://news.liga.net/politics/news/ssha-gotovy-dat-ukraine-vse-neobhodimoe-ey-dlya-uspeha-v-voyne-ostin
Цитувати
США готові надати все необхідне, щоби допомогти Україні досягти успіху у війні, яку веде проти неї Росія.

Дивна ситуація, Україна вже більше трьох місяців "готова отримати все необхідне для успіху у війні", а США "готові надати все необхідне для успіху у війні".
   
Дивна ситуація, Україна вже більше трьох місяців "готова отримати все необхідне для успіху у війні", а США "готові надати все необхідне для успіху у війні".
Дивна ситуація,що ти завжди знаходиш зраду,в абсолютно любій новині чи події
   
Дивна ситуація,що ти завжди знаходиш зраду,в абсолютно любій новині чи події
Ну до чого тут я?

Хіба я написав щось від себе? Яка зрада?

Просто цікаво, якщо Україна готова отримати все, а США готові надати все, то чому постачання важкої техніки не пришвидшується, а уповільнюється. Хто, або що заважає штатам "перевернути небеса і землю" (як казав цей самий Остін) щоб допомогти Україні?
   
Ну до чого тут я?

Хіба я написав щось від себе? Яка зрада?

Просто цікаво, якщо Україна готова отримати все, а США готові надати все, то чому постачання важкої техніки не пришвидшується, а уповільнюється. Хто, або що заважає штатам "перевернути небеса і землю" (як казав цей самий Остін) щоб допомогти Україні?
А хто вам доповідає про швидкість поставок?звідки ви знаєте що поставки йдуть повільно?
   
А хто вам доповідає про швидкість поставок?звідки ви знаєте що поставки йдуть повільно?
Про це мені каже Зеленський, який благає про пришвидшення і посилення поставок.
Залужний, який благає про пришвидшення і посилення поставок.
Рєзніков, який благає про пришвидшення і посилення поставок.
(он сьогодні раніше в новинах) Подоляк, який благає про пришвидшення і посилення поставок.

А вам хто доповідає? Ви вважаєте що поставки йдуть швидко, або задовільно, для ЗСУ?
   
Про це мені каже Зеленський, який благає про пришвидшення і посилення поставок.
Залужний, який благає про пришвидшення і посилення поставок.
Рєзніков, який благає про пришвидшення і посилення поставок.
(он сьогодні раніше в новинах) Подоляк, який благає про пришвидшення і посилення поставок.

А вам хто доповідає? Ви вважаєте що поставки йдуть швидко, або задовільно, для ЗСУ?
Я вважаю,що під час війни вияснити що правда а що ні із заяв публічних осіб не можливо ,ніхто вам військову таємницю не озвучить,а вічно скиглити і зрадойопити в цей важкий час вважаю або дурістю або свідомими ворожими діями
   
вічно скиглити і зрадойопити в цей важкий час вважаю або дурістю або свідомими ворожими діями
Це ви про Зеленського, Залужного та інших офіційних осіб? Які вже практично щоденно кажуть одне й те саме - ми потребуємо більше зброї і швидше.

Ваше право. Більше з вами не сперечаюся.
   
Дивна ситуація,що ти завжди знаходиш зраду,в абсолютно любій новині чи події
така робота. важка і невдячна.
   
Це ви про Зеленського, Залужного та інших офіційних осіб? Які вже практично щоденно кажуть одне й те саме - ми потребуємо більше зброї і швидше.

Ваше право. Більше з вами не сперечаюся.
Міністр фінансів каже що йому потрібно більше грошей,міністр освіти що потрібно більше шкіл,міністр спорту більше стадіонів ,робота в них така.А яка ваша робота?Скиглити і зраду розносити?
   
Ну до чого тут я?

Хіба я написав щось від себе? Яка зрада?

Просто цікаво, якщо Україна готова отримати все, а США готові надати все, то чому постачання важкої техніки не пришвидшується, а уповільнюється. Хто, або що заважає штатам "перевернути небеса і землю" (як казав цей самий Остін) щоб допомогти Україні?
бути готовою отримати і воювати на полі бою це дві різні речі. чи тобі то не цікаво-головне обєднати різні фрази в одну і без змісту.коли по одинці вони мають зміст але не такий як тобі потрібно. це маніпуляції.
   
Ще навіть на другу сторінку не перейшли. Я чекав, що до цього часу буде сторінок п'ять зради.

Щось зрадолюби не допрацьовують.
   
А яка ваша робота?
Знову ви про мене. Моя робота це програмування і завершені вчасно проекти. Як це стосується теми??

Якшо ЗСУ влаштовує темп постачань, мені це більш ніж достатньо знати.  :-B
   
бути готовою отримати і воювати на полі бою це дві різні речі.

Абсолютно з вами згоден. Так само і бути готовою надати і власне надати це дві різні речі.

Шольци оно вже ледь не зірку смерті "готові надати", а власне поставок - ніхт.
   
Знову ви про мене. Моя робота це програмування і завершені вчасно проекти. Як це стосується теми??

Якшо ЗСУ влаштовує темп постачань, мені це більш ніж достатньо знати.  :-B
Коли вас ця тема так хвилює то краще перекажіть свої кошти на потреби ЗСУ і заспокойтесь,знову буде хвилювати-знову перекажіть і так поки не переможемо
   
Коли вас ця тема так хвилює то краще перекажіть свої кошти на потреби ЗСУ і заспокойтесь,знову буде хвилювати-знову перекажіть і так поки не переможемо
Звичайно хвилює. Кожна додаткова гаубиця, чи САУ, чи хаймарс - це збережені життя десятків і сотень українських воїнів і мирного населення, вцілілі міста і села.
   
Дивна ситуація,що ти завжди знаходиш зраду,в абсолютно любій новині чи події

І що цікаво, завжди знаходить зраду в кожній новині про допомогу від США, інші події його не хвилюють.
   
І що цікаво, завжди знаходить зраду в кожній новині про допомогу від США, інші події його не хвилюють.
Ви неуважні до моїх дописів.

Я взагалі не критикую "новини про допомогу від США", я критикую лише "новини про недопомогу від США"   :)

Чому саме США? Тому що вони єдині мають можливість одноосібно надати достатньо допомоги щоб випіздити орків з усієї України. І кажуть що зроблять все для України.

Але покишо чомусь трішки затягують з постачаннями.

Як тіки піде ленд-ліз човнами через місяць, або щотижневі пакети допомоги з 20 мільярдів вже виділених конгресом, весь мій критицизм зникне як роса на сонці.
   
Ви неуважні до моїх дописів.

Я взагалі не критикую "новини про допомогу від США", я критикую лише "новини про недопомогу від США"   :)

Чому саме США? Тому що вони єдині мають можливість одноосібно надати достатньо допомоги щоб випіздити орків з усієї України. І кажуть що зроблять все для України.

Але покишо чомусь трішки затягують з постачаннями.

Як тіки піде ленд-ліз човнами через місяць, або щотижневі пакети допомоги з 20 мільярдів вже виділених конгресом, весь мій критицизм зникне як роса на сонці.

А крім ФУПу, чи користуєтесь ви часом також іншими платформами для критики дій уряду США, чи у вас основне поле діяльності знаходиться на ФУПі? Погодьтесь, що критикувати дії уряду якоїсь країни на ФУПі є досить недолугим, а я б додав, провокативним. Спробуйте написати напряму в уряд США. Ось лінк https://www.usa.gov/agencies. Не соромтесь, якщо потребУєте перекладу Вашого месседжу  на англ мову, дайте знати.

Останнє редагування: 14 червня 2022 03:21:03 від Police
   
Ви неуважні до моїх дописів.

Я взагалі не критикую "новини про допомогу від США", я критикую лише "новини про недопомогу від США"   :)

Чому саме США?


Робота у тебе така, розганяти зраду і настроювати українців проти країни, що найбільше допомагає Україні.
   
А крім ФУПу, чи користуєтесь ви часом також іншими платформами для критики дій уряду США, чи у вас основне поле діяльності знаходиться на ФУПі? Погодьтесь, що критикувати дії уряду якоїсь країни на ФУПі є досить недолугим, а я б додав, провокативним. Спробуйте написати напряму в уряд США. Ось лінк https://www.usa.gov/agencies. Не соромтесь, якщо потребУєте перекладу Вашого месседжу  на англ мову, дайте знати.
Дякую за таку турботу про мене особисто. Мій англійський досить непоганий після 10 років проживання власне в Англії.

Я завжди вважав що на форумах люди (в межах правил форуму) висловлюють свої власні думки і критику в тому числі. Наприклад тут на ФУПі є два великі лагері які тіки і роблять що критикують одне одного (ЗЕприхильники і Порохолюби). Також є група людей зі штатів які тільки і роблять що одні критикують Байдена а інші критикують Трампа. Хтось поливає лайном Макрона шольца та йоббіків. І тд. І, що найцікавіше, ніхто з них не пише листи об"єктам своєї критики.

Тому, дякую звичайно за вашу сердечну турботу, але я, з вашого дозволу, сам оберу яким чином мені поводитися тут на форумі.

І будь ласка, давайте повернемося до теми топіку, замість того щоб обсуждати мою скромну персону.



Останнє редагування: 14 червня 2022 03:36:45 від NUNU
   
І будь ласка, давайте повернемося до теми топіку, замість того щоб обсуждати мою скромну персону.

Тю, а що тут обговорювати? Хіба не зрозуміло що це чергова зрада?  :punish:
Питання дише в тому скільки сторінок зради зможуть наваяти зрадолюби.
   
Тю, а що тут обговорювати? Хіба не зрозуміло що це чергова зрада?  :punish:
Питання дише в тому скільки сторінок зради зможуть наваяти зрадолюби.
Люба затримка допомоги Украіні це кров іі захиснків, це ще більше вбитих цивільних включно дітей

і звичайно не радують статті з пропозиціями Украіні обміняти територіі на мир які социки через день друкують в Нью-Йорк Таймс та Вашінгтон Пост.
   
Зрада - рушій прогресу.
   
Зрады не вижу, а вижу действия Западных стран всегда и без исключений только в собственную пользу. Или как они видят, что в собственную пользу.
   
Ну до чого тут я?

Хіба я написав щось від себе? Яка зрада?

Просто цікаво, якщо Україна готова отримати все, а США готові надати все, то чому постачання важкої техніки не пришвидшується, а уповільнюється. Хто, або що заважає штатам "перевернути небеса і землю" (як казав цей самий Остін) щоб допомогти Україні?

МУМУ, тебе знающие люди внятно поясняли, что по некоторым видам украинских военных американцы учат с марта.

Хули не ясно?
   
Про це мені каже Зеленський, який благає про пришвидшення і посилення поставок.
Залужний, який благає про пришвидшення і посилення поставок.
Рєзніков, який благає про пришвидшення і посилення поставок.
(он сьогодні раніше в новинах) Подоляк, який благає про пришвидшення і посилення поставок.

А вам хто доповідає? Ви вважаєте що поставки йдуть швидко, або задовільно, для ЗСУ?
Навчіть нас, ваша зарозумілосте, під час війни народу казати всю правду, а ворогу брехати!
 :tease:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія