Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

якщо завтра війна (Екстрена сумка на випадок війни для цивільних)

буду в этой теме выкладывать полезные видео. прошу не устраивать флейм
итак, поехали

   
Re: якщо завтра війна

   
Re: якщо завтра війна

   
Re: якщо завтра війна

вообще, рекомендую канал ХЛОПЦІ З ЛІСУ
   
Re: якщо завтра війна

Щоб не було таких питань, потрібно підписати контракт резервіста або хоча б бути реальним ОР-1 в бойовій бригаді.
Все решта - флешбекі весни 2014.
   
Re: якщо завтра війна

Щоб не було таких питань, потрібно підписати контракт резервіста або хоча б бути реальним ОР-1 в бойовій бригаді.
Все решта - флешбекі весни 2014.

не все в курсе. слишком хорошо воевали, жители центра и запада Украины на себе почти не почувствовали войну (кроме тех, кто воевал/воюет или пал в бою)
   
Re: якщо завтра війна

Я до того, що тим, хто про це ще не знає, оці відео зовсім не стануть у нагоді. Коли гахне і сфінктер скукожується, лишається тільки рефлекс та страх. Чого більше, те і буде.
Навіть тим, хто воював до 16, зараз потрібно хоча б тиждень щорічно на згадування навичок. Решті - тільки практика з адекватними (ну як де) інструкторами і бажано саме в тому підрозділі/частині, де людина при нагоді буде воювати.
Злагодження підрозділу - від тижня часу. Без злагодження - юрба м'яса.
   
Re: якщо завтра війна

   
Re: якщо завтра війна

Я до того, що тим, хто про це ще не знає, оці відео зовсім не стануть у нагод
+100500.
Насправді, готуватись треба тим, кого не призовуть, принаймні в першу чергу.
Бо, ті кого призовуть, будуть мати мінімальне жорево, мету в житті й якийсь державний статус.
Ті, кого не призовуть, можуть лишитись без світла, тепла, води, без жорева в пустих супермаркетах й наодинці з голодними сусідами.
Й дідусь дарвін буде на них споглядати в очікуванні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія