Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жор (жрать хачью!) :weep:

Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Олд-вуд пішов від нас, а справа його живе  :gigi:
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

шо

згадуй
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Тобто, якщо гарно підсмажити, та змастити чимось ароматним ... ;o
то я вдавлюся слинею)
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Тобто, якщо гарно підсмажити, та змастити чимось ароматним ... ;o

Підсмажити з часничком (tu)
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:
Svitlana Bykova

Як це не чіпай. Треба брати сало, підкопчене на соломі, трохи підморожене, але не зовсім тверде, нарізати скибочками та на хліб. І таких два-три бутерброди невеликі :) . Можна з солоним огірком, можна з борщем, можна з сирою цибулею, можна усе одразу :) .

ВСЕ!
усе інше зайве
якісне добре сало чи підчеревину, трохи підморожену + цибулька за бажанням + сіль (необов"язковий елемент) = СМАКОТА!
нахєр хліб, огірки тощо?
можна ще борщу з часником. Без хліба і горілки :)

МНЯМ! X(

Останнє редагування: 30 січня 2017 19:04:57 від Svitlana Bykova
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

ВСЕ!
усе інше зайве
якісне добре сало чи підчеревину, трохи підморожену + цибулька за бажанням + сіль (необов"язковий елемент) = СМАКОТА!
нахєр хліб, огірки тощо?
можна ще борщу з часником. Без хліба і горілки :)

МНЯМ! X(
і шампанським запити, хі хі ))))
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:
Svitlana Bykova

і шампанським запити, хі хі ))))
тобі смішно, а я колись на такий "дієті" схудла на 13 кг за 4 міс - а це було на хвилиночку, десь більше 20% загальної ваги - з 60 до 47.
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

тобі смішно, а я колись на такий "дієті" схудла на 13 кг за 4 міс - а це було на хвилиночку, десь більше 20% загальної ваги - з 60 до 47.
ого, а печінка вітання не передавала?
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

мені б сало без хліба не влізло :(
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

було.
зара ше менше сала.
як школяр  :D
можна фотку плиз? :blush2:
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

мені б сало без хліба не влізло :(

в тому і фішка. З вуглеводнями з'їдаєш і жирів з протеінами більше чим треба
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

у меня пекинская капуста и фета на обед и ужин
жрать хочется
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

можна фотку плиз? :blush2:
і так що б ми роздивилися усі кубікі)))
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

кх))) я смажену картоплю не їла хто зна скільки років)
Ось на це тебе і будуть ловити.
Як відчуєш запах духмяної смаженої картопелькі, так примружиш оченята і підеш ..за тим запахом.. B-)
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

я люблю бульбу смажену на смальці і з часником,а зверху полити сметаною
хоч рідко їм
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

у меня пекинская капуста и фета на обед и ужин
жрать хочется

Дівчата, шо ви всі такі обжори  :facepalm:
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Спочатку смажу шматки сала..Потім сало виймаю та кидаю на таку собі старезну чугунієву пательню картоплю, порізану смужками.
Смажу час від часу перевертаючи та солячі..щоб добряче до хрумкої скоринки ..просмажилась картопелька.Потім за 5 мін. до готовності, додаю дрібно накрошену головку часника...Закриваю кришкою на 4 хвиолини-і все. :laugh: До цього поряд  викладаю на блюдо-солені домашні діжкові огірки та помідори (ням-ням  :) ) З холодильника дістаю спітнілий шкалик домашнього самогону подвійного перегону. Трішечки напівгосторого маринованого перцю. Ну і оселедець в олії зі скібочками цибулі.

Запаї моєї картоплі...долає всі двері та інші бар*єри і вже гуляє під*їздом, в який заходить стомлений манюпас з сумнив виразом обличчя..але вдихнув мій аромат-манюпас стає відрзу жвавим та свіжим і вже готовий зжерти хоч чорта лисого

Останнє редагування: 30 січня 2017 20:26:06 від Лисогорець
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Жарю картошку на толстой тяжелой алюминиевой сковороде исключительно на растительном масле. Никогда не накрываю крышкой. Получается хрустящая.
На сале - это мгновенная одновременная смерть желчного и поджелудочной
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Жарю картошку на толстой тяжелой алюминиевой сковороде исключительно на растительном масле. Никогда не накрываю крышкой. Получается хрустящая.
На сале - это мгновенная одновременная смерть желчного и поджелудочной
Та годі тобі-у мене ж ще доволі жваві і живі-що жовчний що підшлункова..
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:



Останнє редагування: 30 січня 2017 21:10:27 від InfectedMushroom
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Та годі тобі-у мене ж ще доволі жваві і живі-що жовчний що підшлункова..
ну я же про себя говорю. У меня так. Также и яишница на сале и еще какой то продукт. Не могу вспомнить какой. У меня просто сала в доме нет)
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

ну я же про себя говорю. У меня так. Также и яишница на сале и еще какой то продукт. Не могу вспомнить какой. У меня просто сала в доме нет)
:weep: Сала в домє нєт.. :weep: Ето всьоравно шо нєправільно отвєтіть на вопріс Чєй Крим. :weep:
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Смажена свіжа підчеревина-це просто ням ням в кубі..Тре смажити обережно час від часу перевертаючи шматочки..щоб не підгорали..потім посипати перцем та сіллю і з чорним хлібом та домашнім хріном..та під чарчинку  :laugh: СМАКОТАААА
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

згадуй

шо
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Тобто, якщо гарно підсмажити, та змастити чимось ароматним ... ;o

ЗМАСТЫТЫ... :blush2:
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Смажена свіжа підчеревина-це просто ням ням в кубі..Тре смажити обережно час від часу перевертаючи шматочки..щоб не підгорали..потім посипати перцем та сіллю і з чорним хлібом та домашнім хріном..та під чарчинку  :laugh: СМАКОТАААА
А я все чекала, хто згадає хрін до цього свята черевного (P)
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Смажена свіжа підчеревина-це просто ням ням в кубі..Тре смажити обережно час від часу перевертаючи шматочки..щоб не підгорали..потім посипати перцем та сіллю і з чорним хлібом та домашнім хріном..та під чарчинку  :laugh: СМАКОТАААА

 (tu)
наша людина! відразу видно, що не москаль!  :gigi:
   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

і так що б ми роздивилися усі кубікі)))

таке фото підійде ?
їх повно в гуглі.

   
Re: Жор (жрать хачью!)  :weep:

Я ошибочно не там разместил
Надо именно тут
ДЛЯ ТЕХ КТО ЛЮБИТ ПОЕСТЬ
ЭТОТ КЛИЕНТ НАВЕРНОЕ ЧЕМПИОН    :clapping:
САМЫЙ БОЛЬШОЙ КОТ В МИРЕ
ВЕС 40 КГ

Роджер Дежажне, бывший сотрудник Atomic Energy of Canada Limited (далее – AECL ) в Чок-Ривере, Канада, может теперь построить успешную карьеру в сфере разведения кошек, так как он, можно сказать, вывел новую породу домашних кошек гигантского размера.
Источники
http://orion-15.zzz.com.ua/forum/viewtopic.php?f=11&p=181&sid=f2ec17c13fdb730ab174968864f725f1#p181
http://rusjev.net/2017/02/07/inzhener-atomshhik-vyirastil-samuyu-bolshuyu-koshku-v-mire/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія