Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Сумнівна теза. На ФУПі хоча б писменні іпанати. В реаіл далеко не всі. Тому я і попереджую як добра людина таких як Бл.Оранж.
Тут можна розспускати язика з їх поглядами. В реалі ні.

Не знаю как у вас в Полтаве, а в Киеве никто не разговаривает о политике в общественном транспорте.
Поэтому твои угрозы могут убедительно выглядеть для фуповских хомячков, но в среде моего обитания не встречаются ;)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко


а слово Порошенко у заголовку деяким начисто відбиває мозок. такі діла.

Це 100%, бо боксера захищають лише юльки.
У них і Порох винуватий, і система судова, і менти, і шлагбаум, і Аваков, і Аброськин, і камера погана, і стерли там половину, і лише Очеретний і його собаки святі!

Как говорил зека Хамраев, отправляясь на мокрое дело, - с Богом! (Довлатов)
   
Не знаю как у вас в Полтаве, а в Киеве никто не разговаривает о политике в общественном транспорте.
Поэтому твои угрозы могут убедительно выглядеть для фуповских хомячков, но в среде моего обитания не встречаются ;)

Тому і не розмовляють... (P)

Які погрози ? Це просто попередження фупівським хомячкам, які швидше всього тут на роботі, не топити серед народу про владу.

Забув додати. В полтавських маршрутках теж ніхто не сперечається. Там просто матюкають владу..Немає дискусії.
   
Це 100%, бо боксера захищають лише юльки.
У них і Порох винуватий, і система судова, і менти, і шлагбаум, і Аваков, і Аброськин, і камера погана, і стерли там половину, і лише Очеретний і його собаки святі!

Как говорил зека Хамраев, отправляясь на мокрое дело, - с Богом! (Довлатов)


Це всі аргументи ? неЮАР, не дрочи карму.
   
Далеко. Я вже писав вище. В тій же маршрутці тебе в реалі тупо відпиздять за твої віртуальні висери тут. Просто повір.

що, невже народ вже настільки обидлів?
не вірю.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Це всі аргументи ? неЮАР, не дрочи карму.

Аргумент лише один, той хто вдарив - вбивця, всі інші потерпілі і свідки.
   
Тому і не розмовляють... (P)

Які погрози ? Це просто попередження фупівським хомячкам, які швидше всього тут на роботі, не топити серед народу про владу.

Забув додати. В полтавських маршрутках теж ніхто не сперечається. Там просто матюкають владу..Немає дискусії.

Вот видишь, а при совке наоборот - хвалили.
Эх, были времена...
   
На ФУПе половина, если не больше, провокаторов и психически ненормальных личностей.
Поверь (с), в реальной жизни они тоже есть но процент меньше ;)

ну, в частині лютої ненависті до ментів, мажорів, багатих бізнесменів і т.д. таки і в суспільстві більша половина психічно ненормальні.
   
Аргумент лише один, той хто вдарив - вбивця, всі інші потерпілі і свідки.


Так вбивця.  І що ?  Коли до тебе в хату вломляться три бухих жлоба і тобі повезе і ти вб*єш одного з них, а не вони тебе, ти теж будеш вбивця.
Тебе треба саджати ?
   
Ну то які питання до боксера ?

боксер твій присяде, завдяки "ліквідованому" правосуддю.
а ти, як і у випадку з Дроновим, будеш волати про злачинний суд.
от і все. питань ніяких немає.
   
ну, в частині лютої ненависті до ментів, мажорів, багатих бізнесменів і т.д. таки і в суспільстві більша половина психічно ненормальні.

Як думаєш чому ? Що є причиною , а що наслідком ?  В ті ж набагато злиденіші  90-і такої напруги в суспільстві не було.
Чому ?
   
Так вбивця.  І що ?  Коли до тебе в хату вломляться три бухих жлоба і тобі повезе і ти вб*єш одного з них, а не вони тебе, ти теж будеш вбивця.
Тебе треба саджати ?

о, політ фантазії не спинити. боксер вже, виявляється, був у себе в хаті.  :weep:
   
боксер твій присяде, завдяки "ліквідованому" правосуддю.
а ти, як і у випадку з Дроновим, будеш волати про злачинний суд.
от і все. питань ніяких немає.

Ти діалектику вчив ? Як думаєш чим закінчиться череда таких випадків ?
   
о, політ фантазії не спинити. боксер вже, виявляється, був у себе в хаті.  :weep:

В якомусь сенсі так. Пішохід на пішохідному переході. В жилій зоні де він має всі переваги згідно до ПДР.

* Ти теж не дрочи карму. Просто повір.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Так вбивця.  І що ?  Коли до тебе в хату вломляться три бухих жлоба і тобі повезе і ти вб*єш одного з них, а не вони тебе, ти теж будеш вбивця.
Тебе треба саджати ?

Як би вони вломились у хату, Очеретний був би правий.
Але вони навіть руками не махали. І не в хаті а на вулиці. І навіть на своїй вулиці, де мешкають.
   
Як думаєш чому ? Що є причиною , а що наслідком ?  В ті ж набагато злиденіші  90-і такої напруги в суспільстві не було.
Чому ?

напруга в тебе в голові.
а у суспільстві просто високий відсоток неосвіченого бидла, що живе па панятіям, а не за законом.

Останнє редагування: 5 січня 2019 14:51:49 від Блакитний Апельсин
   
ну, в частині лютої ненависті до ментів, мажорів, багатих бізнесменів і т.д. таки і в суспільстві більша половина психічно ненормальні.

Я не знаю где ты бываешь, но лично я с ментами последний раз сталкивался на прошлом Майдане.
Такая же ситуация с мажорами. На помойки типа Арены я не хожу, где мне еще их встретить?
Богатых бизнесменов я знаю достаточно много, в основном они приятные образованные люди, преимущественно из IT.
Как-то так ;)
   
:weep: Прі самоубійствє нічіво ніаткривают, шоп патом нє закрівать. Просто, при огляді місця події працює слідчий, а із трупом вподальшому експерт, який уважно оглядає стронгуляційну борозну, якщо мова про вішальника - борозна повинна бути не горизонтальною по всій шиї, а восходящою уверх до вузла - тобто повішений до самого моменту повішання був живий, що вказує на те, що живого важко примусити самому полізти в петлю. Якщо мова іде про порізані вени, то також треба дивитися напрям порізів - сам собі рівненько вздовж руки не поріже і також треба відслідковувати напрям леза - якщо поріз ВІД ліктя до зап*ястя, то це з більшою імовірністю вказуватиме на вбивцю. Якщо на самостріл, то також треба дивитися, наскільки доступним для самострілу був ВХІДНИЙ отвір. І саме ЦІ нюанси, описані у висновку експерта дадуть достатні підстави для порушення чи НЕ порушення кримінальної справи. Це ЯКЩО відсутня відеофіксація вбивства/суїциду.  В даному ж випадку є відео, що дає достатньо підстав для ПОРУШЕННЯ кримінальної справи в сукупності із висновком швидкої, яка в подальшому і викликала потім поліцію для огляду місця події та фіксування обставин.



Дєвачьки, шо вам не так? Я із самого початку вгадала не тільки сам факт порушення кримінальної справи, а й навіть статтю і її частину, попри те, що в основній частині ніхто зі мною не погоджувався. Ви тут розвели свої фиркання ніби я вам борщ без спідниці перебрела.

Якщо я забредаю у гілочки юридичного спрямування, то я в них пишу саме на ЮРИДИЧНУ тематику, а не на тематику бландінок зі своїми тупими емоціями. Тому в подальшому постарайтеся в таких гілочках просто не реагувати на мої пости, щоб потім не бути посланими подалі.
Не без того, що і я так само як і ви можу подуркувати у якихось інших гілочьках, але не в ТАКИХ.

ФЕРШТЕЙН? І надалі постарайтеся просто мене не чіпати. Ігнор - найкращі ліки для вас. Я вас сім раз першою не трону. Мені це не важко.
конечно мусора заинтересованы в том чтоб вообще дело не открывать. Но если есть непонятки то сначала как умышленное убийство дело открывают.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Кароффка, дело ваше, но несколькими страницами выше вы выглядели как человек и юрист. А вот опять.

Нєсколькімі страніцамі ввєрх ніяка бландінка са сваїмі бландіністимі переходами на опонента не плуталася між ногами, єслі шо. Не Я першою почала перехід на опонента, і взагалі ніяким чином її не чіпала, тому що і говорити мені з бландінкою немає про що у гілочці навколоюридичного спрямування, а тим більше, що тому всємі глубокоуважаємому бландіністому опоненту заперечити фактично і немає чим по суті моєї точки зору на подію. От просто захотілося бландінкі пукнуть - вона ні до чого кращого і не додумалася, як дорватися до того, хто краще орієнтується в ситуації, бо відітє лі, вона там живе і тому, вирішила, що тільки вона і ніхто інший краще знає, що там сталося.
Типова поведінка бландінки, яка зайшла у гілочьку зазвєздіцца, а не взяти участь у дискусії.

   
Это точно - боксер будет сидеть. //У боксера денег нет. Но также  нет и 26 летнего гопника с ксивой  и  чувством  , что он бог и  что он  может указывать  старшему  лет на  десять  при поддержке  своих согопников.
может условный срок быть. Надо знать что там у боксера за связи.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Якщо це дійсно Ментбастер (а вона цього не заперечує), то вона не може виглядати, як людина.

Ти дура, ілі как?

ЧОМУ я повинна перед ТОБОЮ оправдовуватися і вступать у перепалки - то я ментбастер чи не ментбастер?

Просто мовчки пройди мимо і свої оціночні судження про опонента засунь собі в сраку - розумнішою будеш.

Поки ти не почала мене обхаркувати - мені і на думку не спало у цій гілочці когось поливати сирлинням, як ти це зробила по відношенню до мене.

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Таня, ніарі, палишся  :D
   
Не хотел писать в ветке но что-то не отпускает меня эта история.
Пока мысли такие:
- Общий тон дискуссии сконцентрирован вокруг вопроса кто прав (или не прав): "боксер" или "охранник". Приводятся разные доводы вплоть до ПДД, рассматриваются всевозможные версии пропущенные через призму собственного опыта и боевиков со Стэтхемом. При этом сознательно или нет но упускается одна, с моей точки зрения самая важная, деталь - погиб человек;
- Показное пренебрежение этим фактом демонстрирует низкую ценность человеческой жизни;
- Традиционно это является показателем бедного (как материально так и духовно) общества.

В данном случае у  меня вообще какое-то дежавю из 90х: боксер, разборки, собака бойцовской породы.
Я там был и больше не хочу.
А вы?
всё правильно. однако он его ударил кулаком, а не ножом.никакого умысла убить не было.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

адвокаты боксера уже выбрали линию, и это не непредумышленное убийство по неосторожности, а самооборона.
если они найдут свидетелей, подтверждающих, что были угрозы, у них есть все шансы оставить боксера на свободе.
решение суда о залоге о многом говорит, убийц не выпускают под залог.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Что тут ещё можно добавить. Покойный бы лучше собачек выгуливал, а убийца лучше бы служил в УДО.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

:laugh:

Астоні, точно Монтянша перерегилась. . Я її па нєпадражаємому стилю  взнав.

Та ти мене і Свєтою Биковою упізднавав. І шо далі?

Ти краще продовжуй носитися із своїми тупущими запитаннями - ще не до всіх з ними дорвався.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

напруга в тебе в голові.
а у суспільстві просто високий відсоток неосвіченого бидла, що живе па панятіям, а не за законом.
то не напруга, то разруха. Проблема в том что Людасы уверены что эта не голова а клозет.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Пані, уристко, після того як ви сказали що в КК немає групового нападу про що з вами розмовляти ?

Пан просто не розуміє, що із собачькою нападу не було?
А взагалі,Ю перечитай - там я тобі давала перелік НАПАДІВ згідно з КК, але ж ти читаєш тільки те, що хочеш, а не що тобі пишуть.

То як там із відповідями на твої дебільні запитання? Вже отримав? і як?
   
может условный срок быть. Надо знать что там у боксера за связи.
Если защита докажет, что все трое были пяны в стенку, тогда есть шанс.

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Если защита докажет, что все трое были пяны в стенку, тогда есть шанс.
пьяность есть только отягчающее обстоятельство при совершении преступления, пьяный имеет не меньшее право на жизнь, чем трезвый,
главное - наличие или отсутствие угроз со стороны потерпевшего

Останнє редагування: 5 січня 2019 15:18:18 від 78rus
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

адвокаты боксера уже выбрали линию, и это не непредумышленное убийство по неосторожности, а самооборона.
если они найдут свидетелей, подтверждающих, что были угрозы, у них есть все шансы оставить боксера на свободе.
решение суда о залоге о многом говорит, убийц не выпускают под залог.

там сумма залога 600 тысяч , немало
я так понял судейские проверяют платежеспособность клиента
   
адвокаты боксера уже выбрали линию, и это не непредумышленное убийство по неосторожности, а самооборона.
если они найдут свидетелей, подтверждающих, что были угрозы, у них есть все шансы оставить боксера на свободе.
решение суда о залоге о многом говорит, убийц не выпускают под залог.

ну, прапор в руки.
є відео, на якому видно, що ніякої самооборони не було.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

там сумма залога 600 тысяч , немало
я так понял судейские проверяют платежеспособность клиента
все может быть, но подозреваемых в умышленном убийстве не отпускают под залог.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

ну, прапор в руки.
є відео, на якому видно, що ніякої самооборони не було.
для нас пока есть только обрезанное видео, мы пока не знаем, что там было..
хотя, для тебя - да, зайка мозги чистит))
   
пьяность есть только отягчающее обстоятельство при совершении преступления, пьяный имеет не меньшее право на жизнь, чем трезвый,
главное - наличие или отсутствие угроз со стороны потерпевшего

да? і де це написано, що за погрози можна бити людину?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

да? і де це написано, що за погрози можна бити людину?
в ук
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

пьяность есть только отягчающее обстоятельство при совершении преступления, пьяный имеет не меньшее право на жизнь, чем трезвый,
главное - наличие или отсутствие угроз со стороны потерпевшего
если найдут что  погибший угрожал боксеру перекваливичируют в убийство по неосторожности. В принципе оно таким и есть. Вряд ли боксер отделается условным.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

конечно мусора заинтересованы в том чтоб вообще дело не открывать. Но если есть непонятки то сначала как умышленное убийство дело открывают.

Ну і? В якому саме місці ти заперечила цим мою точку зору? Але тут є ще одна "непонятка" - убитий мєнт, тому про "нє откривать" не може бути і мови.
   
для нас пока есть только обрезанное видео, мы пока не знаем, что там было..
хотя, для тебя - да, зайка мозги чистит))

я вже безліч разів казав, що зайка винна і має сидіти. чому до вас не доходить? ви не здатні прочитати три слова і зрозуміти їх? ви дегенерати чи імбецили?
єдине, за що я топлю в профільній гілці - це те, що Дронов також є одним з винуватців ДТП.
реально, пошесть якась на ФУПі  :facepalm:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

если найдут что  погибший угрожал боксеру перекваливичируют в убийство по неосторожности. В принципе оно таким и есть. Вряд ли боксер отделается условным.
убийство по неосторожности не имеет никакого отношения к наличию или отсутствию угроз.
а самооборона, на которую уже начали работать адвокаты, вообще освобождает от уголовного наказания.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія