Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Відштовхнув убік.
А чого той руку виставив в обличчя?

Бо хазяїн жизні бикуватий.
Чекаємо на захисників вбивці.
   
Ох ти і брихун Де він там "різко" відбиває ? ніякого різко там нема.

...на самой мєдлєной скорасті дивись від 0:00 до 0:05
   
...на самой мєдлєной скорасті дивись від 0:00 до 0:05

І? Бик, тиче в обличчя рукою, хлопець її відштовхує, Минає секунда і бидло бьє його в оличчя. Ніякої агресії з боку потерпілого невидно навіть з натяжкою.
   
...на відєо видно шо 1. сабачнік тримає витянуту перед собою руку і нікого не бьёт.. 2. удошнік ту руку рєско відбиває...
 
 3. сабачнік дєлаєт шаг впєрёд і бьёт

і що? нападу на собачника немає. пауза між "рєскім" відбиттям руки і ударом собачника величезна.
а руку я б теж так відбив, якби якийсь хєр її мені в обличчя тикав.
   
Я ж казав, що підтримка захисниками вбивці нагадує справу з Бурейко.
"Мусара, бикували, самозахист боксера, а шо ще робити з мусарами, у капітана удо була зброя 100% і він погрожував" тощо.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Я ж казав, що підтримка захисниками вбивці нагадує справу з Бурейко.
"Мусара, бикували, самозахист боксера, а шо ще робити з мусарами, у капітана удо була зброя 100% і він погрожував" тощо.
Защитники боксера, исходившие праведным гневом. Ау! Поимённо вызывать, что ли?
   
І? Бик, тиче в обличчя рукою, хлопець її відштовхує, Минає секунда і бидло бьє його в оличчя. Ніякої агресії з боку потерпілого невидно навіть з натяжкою.

...не тиче ,а пропонує тримати дистанцію ...,пропозиція зневажливо відкидаєця
   
https://www.youtube.com/watch?v=B81-wuZ7feI
Убийца
Жаль, сбежит
На 8 лет тварь посадить нужно
   
...не тиче ,а пропонує тримати дистанцію ...,пропозиція зневажливо відкидаєця

Наприклад так. По вашому. Що потрыбно вбивати людину?
   
І? Бик, тиче в обличчя рукою, хлопець її відштовхує, Минає секунда і бидло бьє його в оличчя. Ніякої агресії з боку потерпілого невидно навіть з натяжкою.

 :facepalm1:

І що йому заважало відійти, а ще краще їхати далі, не вилазячи з машини?  :S  Якого хера він взагалі поліз з друзями до собачника, який міг взагалі бути психічно хворим?
   
:facepalm1:

І що йому заважало відійти, а ще краще їхати далі, не вилазячи з машини?  :S  Якого хера він взагалі поліз з друзями до собачника, який міг взагалі бути психічно хворим?
Нє ну зрозуміло. корткі спідниці- маньяки.

То є так. 
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

:facepalm1:

І що йому заважало відійти, а ще краще їхати далі, не вилазячи з машини?  :S  Якого хера він взагалі поліз з друзями до собачника, який міг взагалі бути психічно хворим?

По вашей логике из дома лучше вообще не выходить бо мало ли кого встретишь, не?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

;o

Монтяниха?  :X

 :gigi: Піздяниха, бл@дь
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

це прийом такий
імітація нападу на себе
Не імітація, а провокування.

Мент провокував напад на себе, щоб боксер першим ударив, а потім підтягнулися інші двоє "наших бьют". Відомицй прийом. І боксер на цю провокацію повівся. Замарав все собі і своїм дітям.

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Бо хазяїн жизні бикуватий.
Чекаємо на захисників вбивці.

Ну, прийшла я. І шо?

Він жертва ментовської провокації.

Що далі?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Только что быдлан, лет на 30 меня моложе и кил на 40 легче, стукнул мне по крылу машины, когда я аккуратно проезжал мимо по снежной каше...

Я мог бы его удавить одной рукой. Или сломать ему что-то.

Но я проехал мимо.

Он жив, я на свободе...
Херр Фатер - спокій королів :super:
Може навчиш як у тебе це виходить? :shuffle:
   
По вашей логике из дома лучше вообще не выходить бо мало ли кого встретишь, не?

По моей логике не надо быковать, а то ненароком можно отгребсти люлей по самое не могу... что, собственно говоря, и произошло  :(
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Не імітація, а провокування.

Мент провокував напад на себе, щоб боксер першим ударив, а потім підтягнулися інші двоє "наших бьют". Відомицй прийом. І боксер на цю провокацію повівся. Замарав все собі і своїм дітям.

з твоїми бикуватими нахилами ти теж легко поведешся
бережи себе
ідіотка   :facepalm:
   
:gigi: Піздяниха, бл@дь

В даному випадку всі три ці слова означають одне і те ж  :gigi:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

з твоїми бикуватими нахилами ти теж легко поведешся
бережи себе
ідіотка   :facepalm:
:gigi: сам ти ідіот, бл@дь. Почитай, якої позиції я дотримувалася із самого початку, і як сама проти всіх тут воювала. А наразі лише із появою додаткових доказів уточнила свою точку зору: Боксьор повівся на ментовську провокацію і вчинив злочин - вбивство "людини".

Зразу видно, шо ти у цій гілці ніхуя не читало, а прибігло тут порозпальцьовуватис я.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

В даному випадку всі три ці слова означають одне і те ж  :gigi:

 :gigi: ніжвіжді
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

За тиждень 1471 коментар під відео накрапали. А вже 2 місяці пройшло. Резонанс як у справі Зайки і Дронова...
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

За тиждень 1471 коментар під відео накрапали. А вже 2 місяці пройшло. Резонанс як у справі Зайки і Дронова...
Четко видно что боксер провтыкал собаку на переходе.
ПДД не даёт преимущества собаке на переходе, к тому же ее не было видно.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

50стр- а тема жива. Рекорд. А кто в теме-на каком этапе суд? Чья сторона побеждает? Из видео Грошей узнал новую информацию- что УДОшник накануне получил сотрясение мозга на соревнованиях. Это все объясняет-просто этот удар послужил спусковым крючком отложенной смерти на соревнованиях. Не было бы этого удара-он всё равно бы умер чуть позже: во время секса, тренировки, застолья, в бане..  По справедливости- у боксера неумышленное, спровоцированное быкованием пострадавшего. Тогда уж нужно привлекать врачей на предыдущем соревновании, которые провтыкали серьёзную(смертельную) травму у капитана
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія