Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Адекватных людей среди боксеров практически не встречал. Среди ментов встречал много. Так как боксер привязал мастифа, то реальной угрозы боксеру не было. Тот бред, что его угрожали закопать, даже комментировать не хочеться. Типа тебе два мужика угрожают тебя убить, а ты, да -да. Дайте только собачку привяжу , не то не дай бог она вас покусает.

Не два. Три.. Навіщо вони вискочили з машини ? Побалакати ?
   
я періодично бачу цих охвіцерів, що охороняють одного комерса, він йде,  і їх четверо навкруги. І погляд, наче це вони хозяї заводів газет параходів, і бачу як вони себе поводять коли баріна чекають. Отакої.

Не смішить. Які то офіцери. Спитайте військових мєнт то офіцер ? Тим більше холуй з  охорони пашинських . Вони вважають себе напівбогами
тому що жеруть крихти зі столу богів. Іноді вони ще гірші тих богів..
   
Здесь нужно понимать отличие общества от государства.
Общество базируется на своде негласных правил типа "что такое хорошо и что такое плохо".
ПДД, Криминальные кодексы и прочие законы являются атрибутами государства, которое служит интересам правящего класса.
вы заблуждаетесь в своих утверждениях. Нормы морали различны для разных групп одного и того же общества, даже в многоквартирном доме может быть несколько групп различных по вероисповеданию, национальности и прочим признакам, для которых  "что такое хорошо и что такое плохо" будет различными по сути понятиями. ПДД, и прочие Законы являются формализацией норм поведения для сосуществования в не зависимости от моральных норм отдельных групп, составляющих то что вы называете "общество".
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Если я не ошибаюсь то даже при самоубийстве дело открывают по статье умышленное убийство а потом по мере выяснения начинают переквалифицировать .
Я не читала всю тему но вижу что то с Карофкой странное происходит...


 :weep: Прі самоубійствє нічіво ніаткривают, шоп патом нє закрівать. Просто, при огляді місця події працює слідчий, а із трупом вподальшому експерт, який уважно оглядає стронгуляційну борозну, якщо мова про вішальника - борозна повинна бути не горизонтальною по всій шиї, а восходящою уверх до вузла - тобто повішений до самого моменту повішання був живий, що вказує на те, що живого важко примусити самому полізти в петлю. Якщо мова іде про порізані вени, то також треба дивитися напрям порізів - сам собі рівненько вздовж руки не поріже і також треба відслідковувати напрям леза - якщо поріз ВІД ліктя до зап*ястя, то це з більшою імовірністю вказуватиме на вбивцю. Якщо на самостріл, то також треба дивитися, наскільки доступним для самострілу був ВХІДНИЙ отвір. І саме ЦІ нюанси, описані у висновку експерта дадуть достатні підстави для порушення чи НЕ порушення кримінальної справи. Це ЯКЩО відсутня відеофіксація вбивства/суїциду.  В даному ж випадку є відео, що дає достатньо підстав для ПОРУШЕННЯ кримінальної справи в сукупності із висновком швидкої, яка в подальшому і викликала потім поліцію для огляду місця події та фіксування обставин.



Дєвачьки, шо вам не так? Я із самого початку вгадала не тільки сам факт порушення кримінальної справи, а й навіть статтю і її частину, попри те, що в основній частині ніхто зі мною не погоджувався. Ви тут розвели свої фиркання ніби я вам борщ без спідниці перебрела.

Якщо я забредаю у гілочки юридичного спрямування, то я в них пишу саме на ЮРИДИЧНУ тематику, а не на тематику бландінок зі своїми тупими емоціями. Тому в подальшому постарайтеся в таких гілочках просто не реагувати на мої пости, щоб потім не бути посланими подалі.
Не без того, що і я так само як і ви можу подуркувати у якихось інших гілочьках, але не в ТАКИХ.

ФЕРШТЕЙН? І надалі постарайтеся просто мене не чіпати. Ігнор - найкращі ліки для вас. Я вас сім раз першою не трону. Мені це не важко.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Дуже поведінка деяких юзерів нагадує недавні щоденні істерики "Авакав, гдє Бурєйка", "монобровоє жівотноє убіло дєвушку" тощо..
   
как показывает опыт Мустафы Наема то с пассажирами гелика лучше не связываться.
Ситуация же один в один, только более трагичная . Мустафу ведь тоже могли убить , был бы удар профессиональней. Мустафа же поплыл , поймал ноkдаун.


Так ситуація один в один . Купа хамів в тачці, порушуючи як ПДР так і норми співіснування людей,  наїхали на одну людину. Тільки в першому випадку їм попався Мустафа , а в  другому боксер.

Що ж  .  " кагда папєрдолішся , а кагда і па мардамс  (с) паручік Ржевскій.
   
А воно тебе гребе? Просто не мукай у мій бік і не будеш послана.

Таня , ти ???


 ;o

   
Не проспалася, скажена?
Водички попий, може попустить....

 :laugh:

Астоні, точно Монтянша перерегилась. . Я її па нєпадражаємому стилю  взнав.
   

Да есть вина боксера что пустил собачку без поводка, если это так. Только это не означает что стражи порядка должны заниматься самоуправством уличным методом. Им ничто не мешало предявить документы и попросить боксера не нарушать правила утрымання тварын в г. Киеве. Или если доки не с собой вызвать полицейских для задержания оборзевшего боксера и таксы.
т.е. боксер вывел пса без поводка, после чего занялся "самоуправством уличным методом" делая замечание водителю, но вот с той стороны должны были просто спокойно отреагировать на сто процентов вежливое обращение со стороны боксера. Может они уверовали, что слово в этой стране еще может что то да значить и убеждали что боксер не прав. Может и быковали в ответ на быковство, но вот что точно они его ни разу не ударили.   
   
:weep: Прі самоубійствє нічіво ніаткривают, шоп патом нє закрівать. Просто, при огляді місця події працює слідчий, а із трупом вподальшому експерт, який уважно оглядає стронгуляційну борозну, якщо мова про вішальника - борозна повинна бути не горизонтальною по всій шиї, а восходящою уверх до вузла - тобто повішений до самого моменту повішання був живий, що вказує на те, що живого важко примусити самому полізти в петлю. Якщо мова іде про порізані вени, то також треба дивитися напрям порізів - сам собі рівненько вздовж руки не поріже і також треба відслідковувати напрям леза - якщо поріз ВІД ліктя до зап*ястя, то це з більшою імовірністю вказуватиме на вбивцю. Якщо на самостріл, то також треба дивитися, наскільки доступним для самострілу був ВХІДНИЙ отвір. І саме ЦІ нюанси, описані у висновку експерта дадуть достатні підстави для порушення чи НЕ порушення кримінальної справи. Це ЯКЩО відсутня відеофіксація вбивства/суїциду.  В даному ж випадку є відео, що дає достатньо підстав для ПОРУШЕННЯ кримінальної справи в сукупності із висновком швидкої, яка в подальшому і викликала потім поліцію для огляду місця події та фіксування обставин.



Дєвачьки, шо вам не так? Я із самого початку вгадала не тільки сам факт порушення кримінальної справи, а й навіть статтю і її частину, попри те, що в основній частині ніхто зі мною не погоджувався. Ви тут розвели свої фиркання ніби я вам борщ без спідниці перебрела.

Якщо я забредаю у гілочки юридичного спрямування, то я в них пишу саме на ЮРИДИЧНУ тематику, а не на тематику бландінок зі своїми тупими емоціями. Тому в подальшому постарайтеся в таких гілочках просто не реагувати на мої пости, щоб потім не бути посланими подалі.
Не без того, що і я так само як і ви можу подуркувати у якихось інших гілочьках, але не в ТАКИХ.

ФЕРШТЕЙН? І надалі постарайтеся просто мене не чіпати. Ігнор - найкращі ліки для вас. Я вас сім раз першою не трону. Мені це не важко.

Пані, уристко, після того як ви сказали що в КК немає групового нападу про що з вами розмовляти ?

   
Я не зря привел в пример 90е.
Нет смысла разбираться что произошло, по-моему все очевидно.

для мене, наприклад, цілком очевидно, що наше суспільство вже дійшло до такого ступеня деградації, що готові виправдати хоч чорта лисого за будь-який злочин лише тому, що він належить або не належить до якогось соціального прошарку чи професії.
а слово Порошенко у заголовку деяким начисто відбиває мозок. такі діла.
   
т.е. боксер вывел пса без поводка, после чего занялся "самоуправством уличным методом" делая замечание водителю, но вот с той стороны должны были просто спокойно отреагировать на сто процентов вежливое обращение со стороны боксера. Может они уверовали, что слово в этой стране еще может что то да значить и убеждали что боксер не прав. Может и быковали в ответ на быковство, но вот что точно они его ни разу не ударили. 

Коли вам три бугая , які вискочили з машини погрожують застрелити і засунути в багажник , не треба перевіряти їх наміри і чекати поки вони це зроблять..
Можете не встигнути. А за свої слова треба відповідати. Що і трапилось.

До речі, вони на нього перли  на переході, а не він на них.

   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

:laugh:

Астоні, точно Монтянша перерегилась. . Я її па нєпадражаємому стилю  взнав.

Так отож.
До речі, я новий нік побачила взагалі вперше.
А реакція прямо знайома-знайома....
   
для мене, наприклад, цілком очевидно, що наше суспільство вже дійшло до такого ступеня деградації, що готові виправдати хоч чорта лисого за будь-який злочин лише тому, що він належить або не належить до якогось соціального прошарку чи професії.
а слово Порошенко у заголовку деяким начисто відбиває мозок. такі діла.

А що ти хотів за відсутності правосуддя  ? Ви його ліквідували ? Ну тепер насолоджуйтесь результатами прямих дій.

   
Коли вам три бугая , які вискочили з машини погрожують застрелити і засунути в багажник , не треба перевіряти їх наміри і чекати поки вони це зроблять..

нагадую, що саме боксер є зачинщиком конфлікту, бо, як справедливо сказав пан Slegervya, він нахабно (а можливо ще й грубо) звинуватив водія у своєму власному пройопі.
   
вы заблуждаетесь в своих утверждениях. Нормы морали различны для разных групп одного и того же общества, даже в многоквартирном доме может быть несколько групп различных по вероисповеданию, национальности и прочим признакам, для которых  "что такое хорошо и что такое плохо" будет различными по сути понятиями. ПДД, и прочие Законы являются формализацией норм поведения для сосуществования в не зависимости от моральных норм отдельных групп, составляющих то что вы называете "общество".

Коллега, нет смысла спорить ради спора, тем более в данной ветке это оффтоп.
Ни в одном законе Украины не написано что женщинам нужно уступать место а в магазине нельзя лезть вне очереди. Это посто для примера ;)
   
нагадую, що саме боксер є зачинщиком конфлікту, бо, як справедливо сказав пан Slegervya, він нахабно (а можливо ще й грубо) звинуватив водія у своєму власному пройопі.

Це він попер на людину і його собак на пішоходному переході ?

В тебе з пелфором і зайка вже майже свята.
   
для мене, наприклад, цілком очевидно, що наше суспільство вже дійшло до такого ступеня деградації, що готові виправдати хоч чорта лисого за будь-який злочин лише тому, що він належить або не належить до якогось соціального прошарку чи професії.
а слово Порошенко у заголовку деяким начисто відбиває мозок. такі діла.

Я бы не смешивал реальное общество и ФУП, который является площадкой для социальных и политических манипуляций с большой но достаточно ограниченной аудиторией.
   
Вот тут вся загвоздка в справедливости правосудия. И в доверии общества к этой системе.

Яка може бути довіра до того чого не існує ?
   
Якщо це дійсно Ментбастер (а вона цього не заперечує), то вона не може виглядати, як людина.

 (tu)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко
Tim

т.е. боксер вывел пса без поводка, после чего занялся "самоуправством уличным методом" делая замечание водителю, но вот с той стороны должны были просто спокойно отреагировать на сто процентов вежливое обращение со стороны боксера. Может они уверовали, что слово в этой стране еще может что то да значить и убеждали что боксер не прав. Может и быковали в ответ на быковство, но вот что точно они его ни разу не ударили. 

На каком основании кто то кого то может УБЕЖДАТЬ что он не прав? Я могу делать замечание это не убеждение, а ремарка, тем более если на тебя чуть не наехали например, ты можешь проигнорить замечание или если оно тебя оскорбило подать в суд. Но не убеждать кого то уличными методами будучи при этом ментом.
   
Я бы не смешивал реальное общество и ФУП, который является площадкой для социальных и политических манипуляций с большой но достаточно ограниченной аудиторией.

Згоден. В реалі все набагато гірше. Наприклад, мені важко уявити  наприклад, в маршрутці людину , яка почне рекламувати Порошенка і Ко. Наслідки можуть бути дуже сумними.
Не для маршрутки.
До речі, на вулицях міста бачив агітаторів за бабцю, Свободу, Гриценка..А за Пророшенка ні..Чому  цікаво. Тільки біг-борди..
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

34 сторінки художнього свисту. По факту боксер і адвокат будуть топити за перекваліфікацію статті  по необережності. І ніякі хто кому що сказав до уваги братись не будуть.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

тому що загиблий був українським офіцером,зразковим сім'янином а не вбивцею за рефлексами,членом бійцівського клубу

Загиблий був   бидлом, яке вирішило, що схватило Бога  за бороду,  що  воно може  у  свої 26 років казати тому  хто старший  що  йому робити, то куди йти. Уявляете - 10 річний  вказує 20 річному.
   
Згоден. В реалі все набагато гірше. Наприклад, мені важко уявити  наприклад, в маршрутці людину , яка почне рекламувати Порошенка і Ко. Наслідки можуть бути дуже сумними.
Не для маршрутки.
До речі, на вулицях міста бачив агітаторів за бабцю, Свободу, Гриценка..А за Пророшенка ні..Чому  цікаво. Тільки біг-борди..

Именно это я и имел в виду под манипуляциями :)
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

34 сторінки художнього свисту.

Ось і не  свисти!
   
все прекрасно знают страну где мы живем и ее правоохранительные органы.. поэтому 100% боксер не виновен.. был бы я на его месте, то не сдался бы, а стал партизаном
   
Це він попер на людину і його собак на пішоходному переході ?

так, він попер на людину з кулаками і вбив її.

В тебе з пелфором і зайка вже майже свята.

ти, в силу своєї тупості, знову плутаєш. це у тебе майже святий Дронов, а у нас з пелфором зайка винна і має сидіти.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко
Tim

А если б он не погиб а получил смешной фингал под глаз для многих боксер стал бы робин гудом поставив наконец быков на место в глазах манюпаса
   
34 сторінки художнього свисту. По факту боксер і адвокат будуть топити за перекваліфікацію статті  по необережності. І ніякі хто кому що сказав до уваги братись не будуть.

Циничное убийство отца на глазах у маленького сына и жены, по неосторжности?

Да у боксера столько денег нет
   
А що ти хотів за відсутності правосуддя  ? Ви його ліквідували ? Ну тепер насолоджуйтесь результатами прямих дій.

для таких як ти правосуддя полягає в тому, щоб дізнатися, ким є злочинець, і ким є потерпілий.
в данному випадку, якщо потерпілий мусор, то злочинець автоматично невинний.

ну його нах таке правосуддя - нехай вже краще ліквідоване рулить.
   
Я бы не смешивал реальное общество и ФУП, который является площадкой для социальных и политических манипуляций с большой но достаточно ограниченной аудиторией.

повір, реальне суспільство зовсім не далеко пішло від ФУПа.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Да у боксера столько денег нет

Это точно - боксер будет сидеть. //У боксера денег нет. Но также  нет и 26 летнего гопника с ксивой  и  чувством  , что он бог и  что он  может указывать  старшему  лет на  десять  при поддержке  своих согопников.
   
Вот как хотите, а я верю, что мент УДО живущий в ЖК "Французский квартал" такое запросто может сказать любому. Даже в абсолютно трезвом состоянии.

+

До речі, якраз цієї фрази і не вистачало щоб склався пазл. Я ще на початку гілки питав, що було точкою біфуркації після якої боксер пішов на застосування сили.
Причому він був один проти трьох також не маленьких персон. Це мало бути чимось критичним, що не давало йому виходу діяти інакше .Як ця фраза.
Можливо ще покійний при цьому поліз в кишеню і висмикнув потім руку з кишені .
Тут його захисники згадували  " он же дєржал рукі в карманах".  Навіщо ?
Три бійця виплигують з машини.  Фраза про застрелити і багажнік. Руки в кишені.. Боксер мав перевіряти зброя  дійсно в них є ?
Він їх  тягнув за язика ?

Що можу сказати боксер спрацював як професійний бодігард. На відміну від швидше всього бухих напівбогів, які їхали кудись доганятись.
До речі. що там каже експертиза крові покійного ? Водія ? Інших учасників конфлікту ? Вона робилася ?
Що каже  нам журнали обліку зброї ? Вона була на руках у ментів ? Хоча годі і питати. На Майдані " ахфіцери " застрелили більше сотні людей.
І де та зброя ?

Чому я питаю чи п*яний був покійний ? НМД, його не раз на тренуваннях били по їплу не менші ніж боксер бійці  і нічого не траплялось.
Чому ? А тому що навіть при  їх тупості напівбоги таки не бухають на тренуваннях швидше всього.
А тут струс мозку на фоні бухла, пережора та можливо підвищеного тиску викликав ригаки , якими цей охоронець перших пашинських і задушився.
І ясно що на фоні удушення буде крововилив в мозок про який зараз вже кажуть.
Удару об асфальт там не було і близько. Це видно навіть на цьому хєровому відео.
А ось чому його друзі не врятували це питання..

Ось що підказує нам принцип леза Оками,  доктор Фройд, знання реалій країни  та елементарна логіка
   
повір, реальне суспільство зовсім не далеко пішло від ФУПа.

Далеко. Я вже писав вище. В тій же маршрутці тебе в реалі тупо відпиздять за твої віртуальні висери тут. Просто повір.
   
повір, реальне суспільство зовсім не далеко пішло від ФУПа.

На ФУПе половина, если не больше, провокаторов и психически ненормальных личностей.
Поверь (с), в реальной жизни они тоже есть но процент меньше ;)
   
для таких як ти правосуддя полягає в тому, щоб дізнатися, ким є злочинець, і ким є потерпілий.
в данному випадку, якщо потерпілий мусор, то злочинець автоматично невинний.

ну його нах таке правосуддя - нехай вже краще ліквідоване рулить.

Ну то які питання до боксера ?
   
щось не складаютьс пазли
   
На ФУПе половина, если не больше, провокаторов и психически ненормальных личностей.
Поверь (с), в реальной жизни они тоже есть но процент меньше ;)

Сумнівна теза. На ФУПі хоча б писменні іпанати. В реаіл далеко не всі. Тому я і попереджую як добра людина таких як Бл.Оранж.
Тут можна розспускати язика з їх поглядами. В реалі ні.
   
щось не складаютьс пазли

Детальніше , будь-ласка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія