Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черновцы. Прикупил жене подарок, и пошли карантин нарушать

Щось там пробурчав, та відлетів. Тільки його товсту жопку і бачила.

   
Долгое время убеждал жену в том, что вспышка по ходу штука нужная. Она необходимости не видела. Как я понимаю, тут два фактора, первый - это то, что она помнила еще те, совковые вспышки, где нужно было по табличкам выставлять диафрагму да и на выдержке 1/30, при этом на современном фотоаппарате еще и ICO фиксировать. А второй - то что она людей не любит взагали, и фотографировать их - в частности.
Но тут как раз подоспел ее ДР, и я таки купил ей автоматическую TTL фотовспышку Mike 950 ii, после этого довольно быстро убедил, что она полезна не только "людей в темноте снимать", но и более чем, как моделирующий свет при съемках натюрмортов, цветов и частично макро. Шмель отлетающий кстати, снят со вспышкой. Сейчас ходит, пыхает, балдеет. Кое-что из последних съемок, где вспышка применялась - сакура и натюрморт.

Чернівці буяють цвітінням магнолій, хоча погода дощова та похмура, природа робить свою справу.
Ще трохи і почнеться цвітіння сакур!








У ресторан який знаходиться в лісі завітав весняний равлик.
 Пригощаю полуницею.
Чернівецька обл, Глибоцький р-он, ліс на Валя Кузмина.





Останнє редагування: 24 квітня 2021 22:44:40 від Aleksandr_1
   
Нарешті я його вистежила! Тиждень шукала де його улюблене місце. Одуд. 26.04.2021.
Дякую, Наталі за компанію. Одній бігати по лісі стрьомно))



   
А фото нічні, ранкові,  захід сонця є в колекції?  Сьогодні до речі повний місяць
   
Хвіст, лапа, ніс!

   
О теории пяти рукопожатий. Когда бывает сделаешь красивое уличное фото и оно таки получается красивым, очень хочется, чтобы ее увидел тот, кого ты сфотографировал.
У меня аудитория в Фейсбуке совсем маленькая, чисто очные друзья и знакомые, у жены аудитория побольше, но тоже не как у прессы. Но оказалось, что иногда чудеса таки происходят.

Я уже выкладывал это фото, очень экзотической и красивой пары из Черновцов, которое мы сфотографировали телевиком в парке Шевченко.




Дальше это фото кто-то перепостил в топик "Буковина", откуда его перепостил какой-то товарищ на свою страницу, и вот уже с на его странице "знакомые-знакомых" узнали модель и кинули ей ссылку.
Сегодня нам пришло от нее письмо - собственно ТО фото, которое они тогда снимали на свой айфон, т.е. теперь мы имеем фотографию снятую одновременно и сзади и спереди.



   
О теории пяти рукопожатий. Когда бывает сделаешь красивое уличное фото и оно таки получается красивым, очень хочется, чтобы ее увидел тот, кого ты сфотографировал.
У меня аудитория в Фейсбуке совсем маленькая, чисто очные друзья и знакомые, у жены аудитория побольше, но тоже не как у прессы. Но оказалось, что иногда чудеса таки происходят.

Я уже выкладывал это фото, очень экзотической и красивой пары из Черновцов, которое мы сфотографировали телевиком в парке Шевченко.

Показати зображення...
Дальше это фото кто-то перепостил в топик "Буковина", откуда его перепостил какой-то товарищ на свою страницу, и вот уже с на его странице "знакомые-знакомых" узнали модель и кинули ей ссылку.
Сегодня нам пришло от нее письмо - собственно ТО фото, которое они тогда снимали на свой айфон, т.е. теперь мы имеем фотографию снятую одновременно и сзади и спереди.

Показати зображення...

Чернівці——маленьке місто))
пс. Планую бути там в районі 05—10 травня))
Потрібна буде Фотомодель))—— маякуйте))—— пригощу Вас кавою з цукерками))
   
Чернівці——маленьке місто))
пс. Планую бути там в районі 05—10 травня))
Потрібна буде Фотомодель))—— маякуйте))—— пригощу Вас кавою з цукерками))
К сожалению, мы в это время будем уже в Болгарии. Но на самом деле с этими фотографиями - все еще интереснее. Жена только что получила от этого парня (оказывается первым нашел это фото он, а потом уже маякнул девушке и она нашла фото селфи).
Так вот, этот парень тоже любит фотографировать птиц. И увидел в Нешинел Географик Украина вот эту фотографию Удода:



И полез на страницу жены посмотреть еще фотографии птичек. И тут с удивлением обнаружил себя ;) Меня еще смутила разница в датах, с 16 марта их фото по ленте уползло далеко вниз.
   
К сожалению, мы в это время будем уже в Болгарии. Но на самом деле с этими фотографиями - все еще интереснее. Жена только что получила от этого парня (оказывается первым нашел это фото он, а потом уже маякнул девушке и она нашла фото селфи).
Так вот, этот парень тоже любит фотографировать птиц. И увидел в Нешинел Географик Украина вот эту фотографию Удода:

Показати зображення...
И полез на страницу жены посмотреть еще фотографии птичек. И тут с удивлением обнаружил себя ;) Меня еще смутила разница в датах, с 16 марта их фото по ленте уползло далеко вниз.

А накидайте фоточек сегодняшней Болгарии?
Я уже успел соскучиться((
   
А накидайте фоточек сегодняшней Болгарии?
Я уже успел соскучиться((
Обязательно и всенепременно
   
Вчера Мими исполнилось 6 месяцев. Супруга решила попортретить ново-старым (купили б/у) объективом Sigma 180mm APO IF











   
Мімі така мімішна :)
Давно хочу сказати - дякую за гілку!
Завжди заходжу сюди заспокоїтися і набратися ресурсу, як зараз модно казати :D
   
Мімі така мімішна :)
Давно хочу сказати - дякую за гілку!
Завжди заходжу сюди заспокоїтися і набратися ресурсу, як зараз модно казати :D
Дякую за оцінку, дуже пріемно.
   
Чернівецька обл., Новоселецький р-он. Бджола
До речі в деяких регіонах колонії бджіл вимирають через інбридинг (близькоспоріднене схрещування)
У бджіл складні очі і складаються з великої кількості дрібних очок (3000-4000 у матки, 4000-5000 у робочої бджоли, 7000-10 000 у трутня),  (мозаїчне зір). На тімені розташовані 3 простих очей. Бджоли бачать поляризоване світло, що дозволяє визначати напрямок на Сонце навіть коли воно приховано за хмарами.  Бджоли не бачать червоний колір, на відміну від жовтого, синього і ультрафіолетових промінів.

   
Хрюшки.











Останнє редагування: 6 травня 2021 22:25:55 від Aleksandr_1
   
на відео дуже кумедні, прикольні, жирненькі і  смачні  кабанчики  :gigi:
   
Ранок 6:30
"Мамка ти де? Хочу їсти! піі-ііі, піууо,пі-пі-піппппппіііііі..."
Спати з відкритим балконом важко коли такі сусіди в 20 метрах

   
Ранок 6:30
"Мамка ти де? Хочу їсти! піі-ііі, піууо,пі-пі-піппппппіііііі..."
Спати з відкритим балконом важко коли такі сусіди в 20 метрах

Показати зображення...
дякуй, шо не такі!  :laugh:
   
дякуй, шо не такі!  :laugh:
Показати зображення...
Гы ;)

Виноградні равлики  22. 05.2021

   
Мими в новом доме. Осваивается. В Болгарии ей нравится больше, чем в Черновцах ;)





   
Останній тиждень весни

   
Ви їли коли-небудь равлика з маком?
А це прототип))
Не один равлик не постраждав і живе й понині біля Атанасовського озера.



   
Болгарія, околиця Бургаса.
Зовсім недавні дослідження показали, що коли самці (Білянки - капусниці) спаровуються з самками, разом зі спермою вони діляться метилсалицилатом (метиловий ефір саліцилової кислоти). Запах цієї речовини відганяє інших самців, таким чином стверджуючи батьківство одного самця. Дорослі особини цього виду мають м'який лимонний запах.

   
Жена пишет: Обичам тези цветя! Само един дядо ги отглежда в Бургас, благодарение на него! Мими също се влюби в тях))
(Обожаю эти цветы! В Бургасе их выращивает только один дед, спасибо ему! Мими тоже в них влюбилась))



   
Как иногда получаются интересные снимки. Решила супруга сфотографировать натюрморт с клубникой. Выставила объект, навела на резкость и тут... Мими решила спиз...ть ото шо лежит вкусненькое, а ей - не дают. Захочешь нарочно - так не снимешь ;)

   
Как иногда получаются интересные снимки. Решила супруга сфотографировать натюрморт с клубникой. Выставила объект, навела на резкость и тут... Мими решила спиз...ть ото шо лежит вкусненькое, а ей - не дают. Захочешь нарочно - так не снимешь ;)

Показати зображення...
:weep: ще скажи, шо мімі ту полуницю зжерла!
   
:weep: ще скажи, шо мімі ту полуницю зжерла!
Не, а зачем? Нашкодить и удрать.
Месяца 2 давил жабу - давно хотел купить жене светлый репортажник. Вчера додавил, сегодня его привезли с Варны. Вот оно: CANON RF35MM F1.8 MACRO IS STM
Тренируется на кошках ;)



   
Ну котэ - то таке. Однако дождались маленького перерыва в дожде и пошли потестить его в город, именно как "репортажник". Причем погода отвратительная - почти дождь, 20.00, уже темно, и.т.д., т.е. дали возможность объективу "проявить себя".
Ну шо вам сказать, дамы и господа, если про "звенящую резкость", то это именно оно! Все таки каким бы не был хорошим зум, но фикс - это фикс!


















   
Величезний зелений коник. 04.06.21.

Виправлю, бо багато людей травлять коників, думають, що то сарана. А коники бувають дуже великими, вони дуже корисні.
Коники в основному хижаки і більше знищують комах, ніж їдять трави і культурні рослини. Так що від коників в саду більше користі, ніж шкоди.
Сарана - істинний фітофага, тобто їсть тільки рослини, причому апетити у неї кінські! (Недарма сімейство кобилок.)
 Як відлічити - у коників величезні вуса довші тіла.
У саранових вуса короткі.
Ноги у коника теж довше, ніж у сарани. Короткі вусики покривають задні ноги коника майже повністю, у сарани ж вони лише на нижній ділянці ноги. Точніше, на ногах сарани справжні колючки!

   
Величезний зелений коник. 04.06.21.

Виправлю, бо багато людей травлять коників, думають, що то сарана. А коники бувають дуже великими, вони дуже корисні.
Коники в основному хижаки і більше знищують комах, ніж їдять трави і культурні рослини. Так що від коників в саду більше користі, ніж шкоди.
Сарана - істинний фітофага, тобто їсть тільки рослини, причому апетити у неї кінські! (Недарма сімейство кобилок.)
 Як відлічити - у коників величезні вуса довші тіла.
У саранових вуса короткі.
Ноги у коника теж довше, ніж у сарани. Короткі вусики покривають задні ноги коника майже повністю, у сарани ж вони лише на нижній ділянці ноги. Точніше, на ногах сарани справжні колючки!

Показати зображення...
тіки якшо ти не вирощуєш тютюн!  :laugh:
   
Мімі перший раз на морі. Страшно, але дуже цікаво.







   
Бургас сьогодні +25

   
Дрібний дощ слухав свої кроки й радів, а ми ніт ;)

   
Як можно йти на друге щеплення і не пофоткати метеликів з джмелями, га?





   
На заправці в Бургас помічені коти-тигри))




Смачного!

   
Хатні горобці. Бургас, Болгарія.
У містах Європи та України найпоширенішими є два види горобців – польовий та хатній. Ви помітили, що хатніх горобців  у містах, особливо великих, не просто поменшало, а вони зникли?
На жаль все менше залишається місць, де зерноїдний горобець може нормально живитися.
Є дослідження, які показують, що чим більш багатий та соціально успішний район, тим менше там горобців.
Також горобці не люблять і уникають щільної новітньої забудови, з відсутністю парків та зелених зон.
Що стосується польового горобця, який більше тяжіє до відкритих ландшафтів, але трапляється й у містах, то його чисельність змінюється по-різному у різних країнах Європи.
Наприклад, у Фінляндії вона зростає. У Болгарії зменшується численність, в Україні зовсім немає
Це пов'язано з тим, як ведеться сільське господарство у різних країнах.





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія