Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

  Їжа така собі, але борщ  (tu)
 

8 тисяч за поїсти борщу?

"Нам так не жити!" ©
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Нужно время, как ты сам знаешь. Украина вроде подписала протокол о намерениях с американской ассоциацией ВУЗов. Апостиль уже не нужен. Ну а оценку диплома WES делает за тОлику малую и упирот. :)

Отож. через WES сыну и делал ..
WES просто подтверждает что диплом не фуфловый и соотвествует такому -то аналогу западной программы. Но все равно… не в системе мы еще пока
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

8 тисяч за поїсти борщу?

"Нам так не жити!" ©
Там було і бухло яке щось дуже не дешеве  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Только на юг от метро и подальше! И в "Чёрный Капитан" побухать с настоящими членами клуба "ПРАХ" им. Булгакова! :)

Навреное этого всего уж и нет. Во вторник кстати, отведаю бани на Днепре у дружбана… будет много бухла, шашлыка, баня, Днепр и вид на Родину Мать
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

згідно кральовского закону про пиву в пиві має бути - вода, хміль, солод. І все.
В Хугарденах, Льоффах і прочих крафтових "пивах", особливо в Україні   намішано хз що.
Тому у львовах і носяться з тими крафтовими півамі  як пєтух з баленсіагами,  що  не розуміють  смаку натурального пива.

"Узнаю, узнаю брата Колю!"(с) Только классика, пилзнер наше всё и балтийский портер "Данциг"!

С добавками и прочей хуйнёй реальнейший п***а ноне. Мало того, шо хуярят дешёвый IPA, так и суют тудой шонипопадя - от арахисовой пасты до шоколада и черничного варенья.

Посему только классика! Нарагансетт! И... "Хайнекен? Фак дис шит! Пабст Блу Роббон!" (с) :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Рівно 8. 2 дітей. Їжа така собі, але борщ  (tu)


Єжи, це - огірок. У тебе є?

недоброзичливці кажуть, що для Єжиного огірка навіть сподки Спідо завеликі

 

 
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Навреное этого всего уж и нет. Во вторник кстати, отведаю бани на Днепре у дружбана… будет много бухла, шашлыка, баня, Днепр и вид на Родину Мать

Похатник  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Нехай всі знають - тут господар та пан - українець. Це наша земля, ми тут пануємо і маемо далекі наміри і надалі панувати

Да и европейцам пора прикрутить крантик с поездками в Неньку... а то лезет всякая пистота.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Там було і бухло яке щось дуже не дешеве  :laugh:

оппа,  тра їхать в лондони за дешевим  бухлом :(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Фома, если любишь крымско татарскую то зайди в ресторан Мусафир, напротив ЦУМа на Богдана Хмельницкого.

Лагман, Шурпа, манты, чебуреки, кандагар - байрам - айран и прочее

Там же рядом есть ското - перепичка, от Прола, пофоткай, поржом
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

оппа,  тра їхать в лондони за дешевим  бухлом :(
Я не про пиво. Іноземні міцні шмурдяки не дешеві.

Там же рядом есть ското - перепичка, от Прола, пофоткай, поржом
То я пас.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Да и европейцам пора прикрутить крантик с поездками в Неньку... а то лезет всякая пистота.

Эти пусть приезжают, они хорошо тратят, безобидны, молчаливы… их любят разувать наши матерые сучки  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Піду ще в місце що Спорт порекомендував


будуть тє жє яйца тока в профіль,  пане Лондонський,  не тратьте сили  спускайтеся на дно, збирайте гроші на ресторани в Калгарі
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Навреное этого всего уж и нет.

Как нет? Всё на месте, на Б. Житомирской, где реальная богема бухает, а не пафосные ушлёпки.. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

будуть тє жє яйца тока в профіль,  пане Лондонський,  не тратьте сили  спускайтеся на дно, збирайте гроші на ресторани в Калгарі
У Калгарі не був, був у Торонто. 100 баксів на людину легко.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Как нет? Всё на месте, на Б. Житомирской, где реальная богема бухает, а не пафосные ушлёпки.. :)

Я про рестораны в Гидропарке ..,х.з. Никогда в них не был .. кроме какого-то кота очерняного, который Лирник порекомендовал, то пистец  :facepalm:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я не про пиво. Іноземні міцні шмурдяки не дешеві.


вже заходимо на другий круг, пане Лондонський,  - виходить, що в гєйропах їх шмурдяки все ж дешевші і там вони genuine  шмурдяки,  а в Козачках  - там ще бабця надвоє гадала -
звідки ті шмурдяки розлиті
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я про рестораны в Гидропарке ..,х.з. Никогда в них не был .. кроме какого-то кота очерняного, который Лирник порекомендовал, то пистец  :facepalm:

Был в Коте один раз. Танунах... пришлось на Сагайдачного (Бывшая Жданова) в тогдашней "Оливе" доедать.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

вже заходимо на другий круг, пане Лондонський,  - виходить, що в гєйропах їх шмурдяки все ж дешевші і там вони genuine  шмурдяки,  а в Козачках  - там ще бабця надвоє гадала -
звідки ті шмурдяки розлиті
Українські шмурдяки - дешеві. Але я їх пити не ризикну. А пива нема :(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Был в Коте один раз. Танунах... пришлось на Сагайдачного (Бывшая Жданова) в тогдашней "Оливе" доедать.

Быдлоццтво
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Так враження про українських girls будуть? Чи лише після випадкової зустрічі з Asti?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Українські шмурдяки - дешеві. Але я їх пити не ризикну. А пива нема :(

Покупаешь в хорошем магазине уверенный шмурдяк, или в дьютифри. Приходишь в ресторан, платишь пробковый сбор и пьешь свой уверенный напиток.
В Кирилловке в ресторанах нет понятия пробковый сбор, там прийти со своим это естественно как божий день!  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Так враження про українських girls будуть? Чи лише після випадкової зустрічі з Asti?

Фоиа не пересечется с укргерлз. Это другой мир, они на машинах, в салонах, в ТРЦ… по пятницам на улицы рыгать не выходят
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

по пятницам на улицы рыгать не выходят
А коли виходять?

В Кирилловке в ресторанах нет понятия пробковый сбор, там прийти со своим это естественно как божий день!
:facepalm:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Фоиа не пересечется с укргерлз. Это другой мир, они на машинах, в салонах, в ТРЦ… по пятницам на улицы рыгать не выходят

Женская красота монетизируется в Украине стремительным домкратом. Более-менее прилично выглядящие по улицам ходят всё меньше и меньше. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Женская красота монетизируется в Украине стремительным домкратом. Более-менее прилично выглядящие по улицам ходят всё меньше и меньше. :)

Да, на улицах и в метро их просто нет. Это тебе не 1989 год ..
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Да, на улицах и в метро их просто нет. Это тебе не 1989 год ..

Заняты, мир спасают, как Толстоевский утверждал! :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Українські шмурдяки - дешеві. Але я їх пити не ризикну. А пива нема :(

зараз вам споють знову про крафтові пива компоти
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

зараз вам споють знову про крафтові пива компоти
То у Львів.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я про рестораны в Гидропарке ..,х.з. Никогда в них не был .. кроме какого-то кота очерняного, который Лирник порекомендовал, то пистец  :facepalm:
Мені подобається. Коли йду в денний час постійно купляю шурпу за 60 грн, це з лівого боку від очеретяного кота, коли повертаюся, то беру шаурму міні за 50 грн. Ніяких проблем з їжою, все дуже смачно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мені подобається. Коли йду в денний час постійно купляю шурпу за 60 грн, це з лівого боку від очеретяного кота, коли повертаюся, то беру шаурму міні за 50 грн. Ніяких проблем з їжою, все дуже смачно.
Що думаєш про ресторани які Хомі порадили ?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мені подобається. Коли йду в денний час постійно купляю шурпу за 60 грн, це з лівого боку від очеретяного кота, коли повертаюся, то беру шаурму міні за 50 грн. Ніяких проблем з їжою, все дуже смачно.

Сразу чувствуется в человеке порода, дворянское происхождение! Граф, Вы ПавлОн или Семеновец? ;)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

пане Лондонський, поїздку в Східницю плануєте?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

То у Львів.

та є їх і в кієвє.  Але я б не радив :gigi:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Да, на улицах и в метро их просто нет. Это тебе не 1989 год ..
та то ви вже про дуже «елітних», типу дружин футболістів Динамо чи Шахтаря. Он Asti в минулу п’ятницю по вулиці гуляла, і сьогодні в метро та на Хрещатику була
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Єжи, щойно пропив дві твої тижневі зарплати


+ закинув зверху ще трохи кешу

хоч пан Ведмідь вже й казав,
але повторюсь, нам так не жити)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

пане Лондонський, поїздку в Східницю плануєте?
Випити водички?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Випити водички?

там начебто граф Вороньківський на водах, спостерігає за олімпійськими іграми, як і подобає патриціям
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

хоч пан Ведмідь вже й казав,
але повторюсь, нам так не жити)
Цє правда ,
в Празі такий рахунок на таку компанію майже нереально, хіба що піти там де є зірки Мішелін   ))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

хоч пан Ведмідь вже й казав,
але повторюсь, нам так не жити)

коли бухав, мені не вдавалося пропити в Чехії за місяць більше 4000.
Це щодня  - 2-3 пива,  декілька шотів  ром-віскі +  сухе вино
 
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія