Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Дзинтарс до сих пор продаёт кое-что ровно в том же виде, что и было в СССР,
можно даже купить в центре Киева в подземелье под Большой Васильковской
   
Може тобі ще й "Шипр" подобався?  :D
Чи духи "Шахерезада"

 :gigi:

   
странно, я вообще не помню чем мылся, чем брился, чем чистил зубы в те годы.
помню было такое мыло "банное", вот им и мылся наверное.
в ближайшем универмаге покупал что попало из того что подешевле.
одеколонами не пользовался никогда, сама мысль казалась странной, я же не девушка чтобы ходить и пахнуть.
у меня и сейчас стоят подаренные туалетные воды, я про них забыл, почти никогда не пользуюсь, нет такой привычки.
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

чем чистил зубы в те годы

Поморин и Мэри  :smile3:
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент






ще був шампунь "яєчний" ... в прозорой однарозової упаковці
   
пардон за интимные подробности, я в те годы всегда страдал перхотью.
когда "развитой социализм" закончился, я купил шампунь от перхоти head & shoulders, и перхоть исчезла мгновенно, с первого раза, и с тех пор я забыл об этой неприятности навсегда.
   
costashu ,я  пам"ятаю той одеколон "Гвоздика" . Дійсно, було його навалом в магазинах  і як ходили по ягоди в тайгу, то ним бризкались. Не сказати, щоб сильно помагав, але на пів години  ставало, пізніше вивітрювався і комарі обліплювали, як дику тварину :spruce_up: . До слова, і засіб від комарів "ДЕТА" не дуже допомагав, тільки на годину , або менше. А запах той засіб мав такий гидотний, що через годину вже мені було дурно, а не комарам. Особливо, як побризкатись в 30-градусну спеку. Те гидке відчуття до сих  пір пам"ятаю.
   
ещё добавлю немного о шампунях.
в советские времена строго не рекомендовалось мыть голову чаще чем один раз в неделю, считалось что это очень вредно, от этого появляется перхоть, сохнут волосы, и прочее, и прочее.
сейчас я даже не готов это комментировать.
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

пардон за интимные подробности, я в те годы всегда страдал перхотью.
когда "развитой социализм" закончился, я купил шампунь от перхоти head & shoulders, и перхоть исчезла мгновенно, с первого раза, и с тех пор я забыл об этой неприятности навсегда.
не тре ним захоплюватись....
   
О, шо в мене є :gigi: :

   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

О, шо в мене є :gigi: :

Показати зображення...

Новодел какой-то  :blush2:

Олдскул - это в картонной коробке

   
Тут Невзоров как-раз рассказывает о "качестве" советского питания

   
птах Сорока, отой зубной порошок "Особий"-то вже суто російський продукт, там і значок є: РСТ і штрих-код. Хоча за совка такий теж був, із запахом м"яти :first_mov: Мельхіор і срібло добре чистить. За зуби не знаю, не ризикувала ніколи.
   
Новодел какой-то 
Олдскул - это в картонной коробке

Ну не збіріглося в мене олдскулу.
Лише новодєл 2007 року.
До речі, олдскул був й у пластику, біла коробка висока. 

птах Сорока, отой зубной порошок "Особий"-то вже суто російський продукт, там і значок є: РСТ і штрих-код
Гадаю, шо рецептура не змнилась ))


Останнє редагування: 3 червня 2021 14:15:23 від птах Сорока
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Ну не збіріглося в мене олдскулу.
Лише новодєл 2007 року.
До речі, олдскул був й у пластику, біла коробка висока. 

Так, згоден, був i такiй. Но пiсля картоного варiанту з'явився спочатку жестяний, та згодом вже i пластiк. А там и Грета_Т на пiдходi  :blush2:
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Кстати, был ещё з/порошок "Жемчуг", той сразу выпускали в жестяной таре..
   
та згодом вже i пластiк.


Безпосередньо на кришці були вилиті й назва й адреса заводу тощо. Відповідно паперової етикетки не було, бо не треба.

Останнє редагування: 3 червня 2021 14:22:25 від птах Сорока
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Отаке юзав в пластику:
Показати зображення...
Але безпосередньо на кришці були вилиті й назва й адреса заводу тощо. Відповідно паперової етикетки не було, бо не треба.

Такого вже не пам'ятаю, честно кажучi. Мабуть, вже на пасти перейшов. Спочатку Поморин або Мэри, а там  i всякие новые пошли, в пластиковых тубах.
   
не тре ним захоплюватись....
почему? :)))))
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

почему? :)))))
занадто висушує шкіру.... а причина лупи  може бути й зовсім в іншому.
   
занадто висушує шкіру.... а причина лупи  може бути й зовсім в іншому.

H&S - то не для на кожен день
Мені свого часу допоміг перехід щоденного миття голови на шампунь Lorinden. Але в 2008 р він як зник з полиць так і не з'явився знову. Тому потім спасався Nivea Strong. Нині ж шампуні "Домашній доктор". А свого часу пробував лікувати Нізорал-шампунем, Себорином. Таке...
   
занадто висушує шкіру.... а причина лупи  може бути й зовсім в іншому.
почти 30 лет почти каждый день пользуюсь, и не высушивает.
может только после 40 лет начинает высушивать?
   
H&S - то не для на кожен день
Мені свого часу допоміг перехід щоденного миття голови на шампунь Lorinden. Але в 2008 р він як зник з полиць так і не з'явився знову. Тому потім спасався Nivea Strong. Нині ж шампуні "Домашній доктор". А свого часу пробував лікувати Нізорал-шампунем, Себорином. Таке...
у меня на каждый, почти 30 лет, всё хорошо.
   
занадто висушує шкіру.... а причина лупи  може бути й зовсім в іншому.
причина была в советских шампунях.
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

пардон за интимные подробности, я в те годы всегда страдал перхотью.
когда "развитой социализм" закончился, я купил шампунь от перхоти head & shoulders, и перхоть исчезла мгновенно, с первого раза, и с тех пор я забыл об этой неприятности навсегда.
Не ви один тим страждали. Пам'ятаю в школі майже у всіх, на шкільній формі, на плечах була та зараза. Мабуть, від натуральних шампунів.
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Що саме смішно, в часи совка і всього самого натурального. Старі люди казали, гімно ви їсте і гімном користуєтесь. Не те, що в наш час. І так з покоління в покоління.  :D
   
Раньше люди были здоровые, на всём натуральном, чистый воздух, чистая вода, некоторые даже до 50 лет жили, никакая аллергия их не брала! А сейчас люди питаются консервантами и красителями, дышат химией, пьют воду из крана, и многие до 100 лет не доживают...
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Що саме смішно, в часи совка і всього самого натурального. Старі люди казали, гімно ви їсте і гімном користуєтесь. Не те, що в наш час. І так з покоління в покоління.  :D
Ще й сральник в хаті облаштовують ! Срати в хаті ! То вже не буде нормального життє...
   
цікаво, що це за девіація, оця  туга? чи це якась активна ботоферма, чи дійсно стільки людей, в яких все краще було в минулому? бо серед моїх літніх і стареньких знайомих нікого немає з такими жалкуваннями.
 

а оце вже професіональний допис. таких піарщиків наймають для коментів дорогих парфумів.

Утром захожу в ванную. И слышу! Чувствую! Пусть слабый, но волнующий запах из давнего. Как будто мне снова лет семь. И я все помню. Розовый леденец пахучего мыла на белом глянце умывальника, лето, как брызги лимонада, и птицы, поющие хрустальные небесные песни.
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Раньше люди были здоровые, на всём натуральном, чистый воздух, чистая вода, некоторые даже до 50 лет жили, никакая аллергия их не брала! А сейчас люди питаются консервантами и красителями, дышат химией, пьют воду из крана, и многие до 100 лет не доживают...


во во..
Люди работали в адских по теперешним меркам условиях на этих заводах.
   
цікаво, що це за девіація, оця  туга? чи це якась активна ботоферма, чи дійсно стільки людей, в яких все краще було в минулому? бо серед моїх літніх і стареньких знайомих нікого немає з такими жалкуваннями.
 

а оце вже професіональний допис. таких піарщиків наймають для коментів дорогих парфумів.

Был какой-то перестроечный фильм, там показали, что в США есть магазин советских товаров, и там даже нарочито хамское обслуживание, специально для ностальгирующих по совку :)
   
Был какой-то перестроечный фильм, там показали, что в США есть магазин советских товаров, и там даже нарочито хамское обслуживание, специально для ностальгирующих по совку :)
була я в такому в Лондоні - "Слєза камсамолкі". явно під добрим шофе продавчиня на телефоні і "дєвачькі, падаждітє, у мєня мєжгород звоніт". і це не гра була. ми вийшли і просто реготали.
   
Был какой-то перестроечный фильм, там показали, что в США есть магазин советских товаров, и там даже нарочито хамское обслуживание, специально для ностальгирующих по совку :)
   
"дєвачькі, падаждітє, у мєня мєжгород звоніт"
:weep:
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Есть у меня одеколоны Тройной,Шипр и Саша. Остались после отца.. И остатки лосьёна " Огуречный". Стоят на дальней полочке...
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

рекомендую таке
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Чому бубочка не представив мило зэмляничное на день незалежності ? Зрада я вважаю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія