Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У савєтского пломбіра з'явився конкурент

и вообще Шик стал всё делать с кремом, я теперь пользуюсь твердым мылом из Малайзии Fax
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Честно говоря, забыл когда пользовал твердое мыло. Везде-же жидкое...
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

То таке. А от від дікалону Консул чи Спортклуб я б не відмовився й зараз. Просто тому, що запахи, як ніщо інше, будить асоціації. Така собі фіра часу, трясця. B-)
   
То таке. А от від дікалону Консул чи Спортклуб я б не відмовився й зараз. Просто тому, що запахи, як ніщо інше, будить асоціації. Така собі фіра часу, трясця. B-)
Є  півфляшки одеколону Славутич,
Треба?
Ностальгія по радянським перукарня є?

Останнє редагування: 3 червня 2021 10:37:29 від adviser
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Є  півфляшки одеколону Славутич,
Треба?
Нє, то інше)
Строго вищезгадані та ще, як його.. о - Континент. На ізльотє совка була серія начебто якогось спільного з буржуями виробництва. І справді на голову вища всіх тодішніх смердючок.
Дікалон Спортклуб плюс лак Прєлєсть - так пахнув "наш перший мєдляк"..(с)  :D
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Люксове тверде мило на заході коштує грубі гроші.
15-30 фунтів за брусочок.
Є популярний бренд l’Occitane - мило по 6-10 фунтів за 100 грамовий брусочок.
 8-)
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Ностальгія по радянським перукарня є?
Там смерділо шипром і несвіжими рушниками.. :)
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

То таке. А от від дікалону Консул чи Спортклуб я б не відмовився й зараз. Просто тому, що запахи, як ніщо інше, будить асоціації. Така собі фіра часу, трясця. B-)

Консул, Спортклуб - тотаке. О'жён - вот парадно-выходной парфюм!

   
Про вазелін землянічний проізводства Калуга ще не було? :fuck:
Мені чомусь із дитинства запам"ятався одеколон «Spidola» {«Спидола»}. Випускався  парфюмерною фабрикою «Дзінтарс», м. Рига. Мабуть тому, що там була така прикольна картинка із дівчиною в національному вбранні. Хоч убийте, запаху не пригадаю, а от мило "Земляничное" і однойменний вазелін мали практично однаковий запах, це добре пам"ятаю. Ну є такі моменти в житті, які запам"ятовуються. Мама працювала на шкідливому виробництві і руки її потребували захисту, тому цей вазелін був  вдома постійно. Про інші креми не йшлося, хіба про миколаівський крем із рукою та червоним  манікюром. До слова, він зараз практично зник, але й той, що був, останніми роками був ні до чого.  Мабуть, тому його і перестали купувати українські жінки. Зараз будуть теж  шельмити за "совкодроч" :diablo:
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Показати зображення...
Такого запаха больше нигде не слышал..
Помню детство, утро, дедушка собирается в сильраду. Бреет свою щитину станком с бритвой нева, и тройным одеколоном "прижигает" свежевыбритое лицо, набрав в ладони немного одеколона..
Дом наполнялся этим чудным ароматом..
С тех пор искал такой одеколон но все не то.. Никакой шанель спорт не заменит тройной советский одеколон.
зайди в магазин "все по 10"
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Там смерділо шипром і несвіжими рушниками.. :)
чювак, шипр у порівнянні з тройним- нектар та амброзія!
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

зайди в магазин "все по 10"

Ах ти гніда!! то всьо не то!!! то хімія! нема вже того тройного!!
Советский тройной одеколон - натуральнейший!!!
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

и про "Дзинтарс"... На излете СССР каким-то образом занесло в Приморский край отакое от чудо.



Купил, помнится, ажник три набора. И ишшо были точно такие, но бежевые, вроде, потому что женские, тех два придбали.
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Може тобі ще й "Шипр" подобався?  :D
Чи духи "Шахерезада"

ТРОЙНОЙ!!!!

ОДЕКОЛОН!!!

   
Парфуми Дзінтарс для радянських людей то були  майже закордонні нереальні принади, вони дуже вигідно відрізнялись від іншої радянської парфюмерії. Я не маю на увазі наменклатуру, яка користувалась  французькими парфумами, а звичайних пересічних радянських громадян.
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

   
могу продать, по 1000 USD за кусок


Попробуй на Байнансе... За биткоины...  :D
   
Нє, то інше)
Строго вищезгадані та ще, як його.. о - Континент. На ізльотє совка була серія начебто якогось спільного з буржуями виробництва. І справді на голову вища всіх тодішніх смердючок.
Дікалон Спортклуб плюс лак Прєлєсть - так пахнув "наш перший мєдляк"..(с)  :D
бидло
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Консул, Спортклуб - тотаке. О'жён - вот парадно-выходной парфюм!

Показати зображення...
Ну так це та ж сама лінія moscou-paris.
Але не нюхав, не скажу.
   
ТРОЙНОЙ!!!!

ОДЕКОЛОН!!!

Показати зображення...
БУРШТИН!
   
Честно говоря, забыл когда пользовал твердое мыло. Везде-же жидкое...

А я тока твёрдым пользуюсь... Дегтярным.. Wright's
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

бидло
Не заздри, костік. Твій "первий мєдляк" був з козою в хліві, і смердів він так же. B-)
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

А я тока твёрдым пользуюсь... Дегтярным.. Wright's

Понял, грамотно осадил, згоден.  :blush2:
   
Не заздри, костік. Твій "первий мєдляк" був з козою в хліві, і смердів він так же. B-)
бидло
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

а ось такое хто пам'ятае?



и недорого, и девчонкам нравились.
да и парням нравились, в смысле - на девчонках.
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

а ось такое хто пам'ятае?

Показати зображення...
и недорого, и девчонкам нравились.
да и парням нравились, в смысле - на девчонках.
Уф. Ну не сказав би, що дівчині воно пасувало. Тьотки в літах поливались щедро, було.
   
Эх пам'ятаю як напахтять в паріхмахерський, виходиш як огурчик.  :gigi:
   
Уф. Ну не сказав би, що дівчині воно пасувало. Тьотки в літах поливались щедро, було.
бидло
   
Цитата: Донбасянин в экзиле
а ось такое хто пам'ятае?
Ці духи були польські, продавались в основному тільки "по блату", запах ну так собі...Я їх мала. Але ж тут "совкодроч", а то Польща-майже "закордон" :X
   
а чому мило - туалетне ?
як його в туалеті використовували ?
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

То мило милом пахло.
Я збирала теж мило, але імпортне - воно милом не пахло.  (P)
Ты не представляешь, как пахнет мыло
Если кратко - воняет

Нам в школе делали экскурсию на мыловаренный завод

После этого я неделю (это точно), не мог прикасаться к мылу
   
а то Польща-майже "закордон"
"Курица - не птица, Польша - не заграница" (с)
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Уф. Ну не сказав би, що дівчині воно пасувало. Тьотки в літах поливались щедро, було.

Да? Хм... Насколько помню, ничёшный поляцкий аром был.
И, вроде, неотчетливо помню какой-то болгарпарфюм был, такой ненавязчивый, приятно-сдержанный.
И у "Нового Арбата" были вполне приличные наборы - одеколон, дезик  + крем после бритья.
Но потом пришел "Богарт" - и усё, для меня отечественная парфюмерия закончилась. Долго я его юзал.
   
А хто пам"ятає духи "Шахразада" Вони продавались в таких малюсіньких овальних флакончиках із пупиришками (P) ? Запах був млосний і дуже нав"язливий, а колір-щось середнє між оливками і смарагдом. От , я вважаю, ще один символ парфюмерного совка. Його я теж чітко пам"ятаю. У нас його кликали "Шахразадніца". Був дешевий і дуже розповсюджений. Купила  тільки один раз, не сподобався, так і стояв , потів в шафу поставила між лахи, від молі.
   
Понял, грамотно осадил, згоден.  :blush2:

Wright's - это название... А с детства помню индийское Махарани, которое шибко полюблял...
   
Махарані пахло дустом, як на мене. Ну дуже дивний у нього запах був. Ми собі уявляли, що в бідних індусів мабуть масово були воші, і оте мило  Індія випускала саме для таких цілей. ;) . Але чому його СРСР  експортував-то загадка.
   
Махарані пахло дустом, як на мене. Ну дуже дивний у нього запах був. Ми собі уявляли, що в бідних індусів мабуть масово були воші, і оте мило  Індія випускала саме для таких цілей. ;) . Але чому його СРСР  експортував-то загадка.

То не дуст, а розовый цвет и деготь... Я люблю запах дегтя... Так шо на любителя...

ПыСы. Запах свежего навоза тоже полюбляю... шопоробыш...  :gigi:
   
А хто пам"ятає духи "Шахразада"
одеколон Гвоздіка, йо! Комари від омєрзєнія дохли за півтора метри
   
Re: У савєтского пломбіра з'явився конкурент

Смутно пам'ятаю совкове мило "яблуневий цвіт". Очєнь даже. Тонкий правдивий аромат, гарна упаковка. Чи то вже болгарське було?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія