Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чернігів .Порох хто-хто, але точно не сцикло. Заповажав навіть. ;o

Примітивна дурепа- це ти.
Сейтаблаєв- кримський татарин.
Тож для жіночки із села це відкриття(його українська мова).
Ферштейн, тупа курко?
Жінка за роботоюне дивиться той сраний тєлік.Вона ж не ти,щоб сраку на дивані штабному гріти перед екраном.
Тому і пораділа за татарина.
А ти б,замість обісрати, теж пораділа б.
Прикидаєшся дурником чи таким і є насправді?
"Жіночка з села" написала, що ПОВАЖАЄ Сейтаблаєва! За що? Як вона навіть не знає, що він ПОСТІЙНО дає інтерв"ю для ТБ ВИКЛЮЧНО Українською мовою, бо не має часу для перегляду ТБ!
Що ж ти так нефахово працюєш, Лірнику?
Хоч би сам підкоригував принесений текст, ніхто не став би звіряти з оригіналом.
Круто лохонувся, то хоч май мужність визнати це.  :gigi:
5 років людина землю жре за шоколадний зад на табуретці, і раптом виявляється, що задля НАРЕШТІ отримання поваги Лірника Петі треба було просто десь там пройти  :lol:
   
Смотрю, регионалы присоединились к празднованию? :lol:
Но я вообще о том, что с такими Моновыми и Бирюковыми и врагов не надо.
Кстати, а касательно того, что Зеленский сыкается, это не он во Львове на видео стоял общался с бойцами из другого лагеря, но схожей конфигурации? Вроде не убегать никуда.

Зеленский ссытся другого: открытой политической дискуссии. Неважно с кем - с политиками, политологами, депутатами, простыми людьми... Он просто знает, что стоит ему только где-то публично открыть рот - минус 5% в ту же минуту. Вот и сидит, надрачивает на рейтинги втихоря.
   
барыга, цинічний мародер, роттердам+, торговля на крові, офшори, мальдіви,
а також "любі друзі", лікарня майбутнього, син бога тощо
- все це лише слогани інформаційної кампанії для дискредитації політика.
за всіма цими визначеннями стоять РЕАЛЬНІ справи
   
Скажу прямо - стули пельку довбанута брехуха. А от тепер спробуй спростувати хоч одне слово з мого твердження, я кожне слово можу аргументувати, бо ти в своїй ненависті до Порошенка вже зовсім межі не бачиш, починаєш говорити штампами тупої пропаганди.
+500 ! остогидла...І нудить тут і нудить...Краще б ...покохалась би пішла куди-небудь та з ким небудь..,користі було би  більше..
   
Та яке там свято, навіть на орден полум'яного пукану третього ступеню не дотягнули.
Ну хіба що на якусь грамоту.

Проте, Мирося зараз працює досить зачотно! (tu)
   
+500 ! остогидла...І нудить тут і нудить...Краще б ...покохалась би пішла куди-небудь та з ким небудь..,користі було би  більше..

Їй приємніше наодинці перед компом пипку терти :gigi:
   
за всіма цими визначеннями стоять РЕАЛЬНІ справи

яка, наприклад, реальна справа стоїть за визначенням "барига"?
   
Скажу прямо - стули пельку довбанута брехуха. А от тепер спробуй спростувати хоч одне слово з мого твердження, я кожне слово можу аргументувати, бо ти в своїй ненависті до Порошенка вже зовсім межі не бачиш, починаєш говорити штампами тупої пропаганди.
Ого. як потужно рвонуло у затятого кнуролюба!  :lol:
І так, маєш рацію - я справді ненавиджу україножерів.
   
Зеленский ссытся другого: открытой политической дискуссии. Неважно с кем - с политиками, политологами, депутатами, простыми людьми... Он просто знает, что стоит ему только где-то публично открыть рот - минус 5% в ту же минуту. Вот и сидит, надрачивает на рейтинги втихоря.

Ну так это изначально понятно, чувак продаёт мечту, не показывая реального себя, каждый идиот волен придумать своего собственного Зеленского, и идиотов, как показывают рейтинги, у нас немеряно.
   
Тобто свинарчуків? Згоден, до біса багато. Українці іх і підгодовують, але скоро минеться, точно.
свинарчуків переживемо. і якщо у ворога щось є корисне - купимо. і якщо десь будувати треба буде - збудуємо. бо достатньо мати розуму, щоби вчитися на помилках, та використовувати пороха на користь держави. допоки не знайдеться постать, яка політично буде важити стільки ж. і генерувати ідеї буде якісніше ніж рошен.
з присутніх на арені - поки немає нікого для порівняння.
так що, вибір стоїть не "категорично проти бариги", а трохи складніше: "де, вашу мать, конкуренти?"
вчаться? ну, добре, почекаємо. але невпинно стежачи за аваківськими двіжувателями і косатою хвoйдoю.
   
Ну так это изначально понятно, чувак продаёт мечту, не показывая реального себя, каждый идиот волен придумать своего собственного Зеленского, и идиотов, как показывают рейтинги, у нас немеряно.

И по ФУПу это очень хорошо видно, увы.
   
Наш корабель вперше за всю історію пливе куди треба.
Це реальний результат. Мене це влаштовує.
Те, що корабль пливе повільно, борта пошарпані, команда так собі - це факт.
Який ажніяк не відміняє того, що корабель пливе куди треба.
Не треба, істерично апелюючи до другорядних фактів, закликати ЗМІНИТИ КУРС (!!!)

На цьому судні курс визначаємо ми, команда.
Один обраний капітан спробував змінити курс, і зійшов в ростові на землю.
Інший притягнув на борт щурів і теж готується на вихід, якщо не на рею.
А наступний вже певно прислухатиметься до нас уважніше.
Бо історія таки вчить.
   
яка, наприклад, реальна справа стоїть за визначенням "барига"?

Барига це з жаргону, що прийнятий в кримінальному середовищі.
Означає по суті бізнесмена. Так що тут крити нічим, ти напевне по фені не ботаєш.
   
яка, наприклад, реальна справа стоїть за визначенням "барига"?
Наприклад те, що  захопивши у власність надбання Українського народу від ссср - Ленкузню, Педро посеред зими вишвирнув на вулицю людей з гуртожитку на Сурікова, 5, який входив до інфраструктури заводу.
Яким словом ви позначили би цю дію?

А загалом - після свиногейту, що зганьбив Україну на цілий світ - не розумію, як у вас взагалі рот відкривається...Хіб а що..крім випадку, якщо ви справді у штаті певного штабу
   
Ну чого ти такий грубий!
Будь більш чемним. кажи не гандон, а презерватив, не двічі використаний, а просто вживаний.
слово "преЗЕрватив" вже зареЗЕрвоване.
тому, як кому дісталося, так тому і пишеться.
   
Внучок прадідів-розбійників-злодіїв знову намагається вбити клин між Українцями

Юга-васточьнікі вважають,
що промисел козаків був інтелігентніший?
   
свинарчуків переживемо. і якщо у ворога щось є корисне - купимо. і якщо десь будувати треба буде - збудуємо. бо достатньо мати розуму, щоби вчитися на помилках, та використовувати пороха на користь держави. допоки не знайдеться постать, яка політично буде важити стільки ж. і генерувати ідеї буде якісніше ніж рошен.
з присутніх на арені - поки немає нікого для порівняння.
так що, вибір стоїть не "категорично проти бариги", а трохи складніше: "де, вашу мать, конкуренти?"
вчаться? ну, добре, почекаємо. але невпинно стежачи за аваківськими двіжувателями і косатою хвoйдoю.
ну от, калірований зразочок
Своєму ідолищу заздалегідь прощаємо і забуваємо будь-які його злочини проти України, і наперед забуватимемо!
Аби тільки не "косата хвoйдa", бо ми, кнуролюби, ненавидимо її лютою ненавистю.
   
Я ПРАВИЛЬНО зрозуміла месидж гілки #ПетроНеСцикло!  ?   

А шо, його тут хтось обзивав сциклом? Пам*ятаю про Зелю було. А шоб про Петю. Ні, не пам*ятаю.


Чи це вже в нових методичках новий порядок побудови дискусії - спочатку обзиваємо свого кандидата підарасом, і потім доводимо, що це неправда.  ;o
   
А загалом - після свиногейту, що зганьбив Україну на цілий світ - не розумію, як у вас взагалі рот відкривається...Хіб а що..крім випадку, якщо ви справді у штаті певного штабу

Свиногейт то вочевидь натяк на Уотергейт, але ти погано знаєш історію. Там Ніксон намагався відмазати тих, хто організував прослуховуванні і у нього були знайдені плівки з інших прослуховувань, а в нашому випадку Порошенко сам виступив за розслідування і відсторонив Гладковського. Саме так і мав діяти Президент, так що ганьби ні для України ні для нього в тому немає. Особисто я сподіваюся, що покидьків таки притягнуть до відповідальності.
   
На цьому судні курс визначаємо ми, команда.
о-о-о. то спробуйте командувать водієм у маршрутці в годину пік або в ожеледицю.
уявляєте результат? команданти?  :D
більшої дурні за сьогодні ще не читав.
   
свинарчуків переживемо. і якщо у ворога щось є корисне - купимо. і якщо десь будувати треба буде - збудуємо. бо достатньо мати розуму, щоби вчитися на помилках, та використовувати пороха на користь держави. допоки не знайдеться постать, яка політично буде важити стільки ж. і генерувати ідеї буде якісніше ніж рошен.
з присутніх на арені - поки немає нікого для порівняння.
так що, вибір стоїть не "категорично проти бариги", а трохи складніше: "де, вашу мать, конкуренти?"
вчаться? ну, добре, почекаємо. але невпинно стежачи за аваківськими двіжувателями і косатою хвoйдoю.
Стільки маячні, що й відповісти важко.
Виділене доставило :)
   
Буду поважать.
А голосувати буду ,як і обіцяв, за Кошулинського.

якщо не хочете в другому турі вибирати між зе-блазнем та Мадурівною,
голосуйте за Порошенка в першому турі,
чесно
   
А шо, його тут хтось обзивав сциклом? Пам*ятаю про Зелю було. А шоб про Петю. Ні, не пам*ятаю.

Коротка память в коровки..

   
Подивився тв як Кнур лазив по Чернігову.
Так там дивізії охорони. Ментів нагнали чи не зі всієї України.
Храбрєйшій кнур пєшком лазіл.
А гражданскіх атсєчь

   
Свиногейт то вочевидь натяк на Уотергейт, але ти погано знаєш історію. Там Ніксон намагався відмазати тих, хто організував прослуховуванні і у нього були знайдені плівки з інших прослуховувань, а в нашому випадку Порошенко сам виступив за розслідування і відсторонив Гладковського. Саме так і мав діяти Президент, так що ганьби ні для України ні для нього в тому немає. Особисто я сподіваюся, що покидьків таки притягнуть до відповідальності.

Не сподівайся, своїм компаньонам руки не рубатиме
   
Наприклад те, що  захопивши у власність надбання Українського народу від ссср - Ленкузню, Педро посеред зими вишвирнув на вулицю людей з гуртожитку на Сурікова, 5, який входив до інфраструктури заводу.
Яким словом ви позначили би цю дію?

Дійсно, яке ж ще слово тут може прийти на згадку? Тільки "барига"! :lol:
   
Стільки маячні, що й відповісти важко.
Виділене доставило :)
це тому що ти....вибач - довбень... А весь твій розум, це прості рішення та дії максимум на крок вперед.Хоча і в цьому маю сумнів судячи з твоєї "розумної" писанини тут.
   
Тепер я б на місці Нацкорпусу виступила із заявою, що вони поїздку у Чернігів сьогодні не планували, а ті, кого Кнур виставляє тіпа нацкорпусівцями - то переодягнута його охорона, якої він тіпа не злякався, бо не сцикун, і яку він возить за собою автобусами по всій Україні, як і масовку.


У Черкасах були нарахували більше 20 автобусів пазіків привезеної з ним шобли проплаченої.

Останнє редагування: 13 березня 2019 19:53:25 від Karoffka
   
Барига це з жаргону, що прийнятий в кримінальному середовищі.
Означає по суті бізнесмена. Так що тут крити нічим, ти напевне по фені не ботаєш.

Не ботаю, але значення слова "барига" розумію. Порох - не барига, а виробник, якщо бути точним. Це Мирося, коли на базарі рошенівськи цукерки перепродавала, була баригою, а Порох баригою ніколи не був.
   
о-о-о. то спробуйте командувать водієм у маршрутці в годину пік або в ожеледицю.
уявляєте результат? команданти?  :D
більшої дурні за сьогодні ще не читав.
Тупа аналогія. Якраз маршрутка їде передбачено, за маршрутом. Навіщо водієм "командувать"?
Я знаю куди він везе.
   
Свиногейт то вочевидь натяк на Уотергейт, але ти погано знаєш історію. Там Ніксон намагався відмазати тих, хто організував прослуховуванні і у нього були знайдені плівки з інших прослуховувань, а в нашому випадку Порошенко сам виступив за розслідування і відсторонив Гладковського. Саме так і мав діяти Президент, так що ганьби ні для України ні для нього в тому немає. Особисто я сподіваюся, що покидьків таки притягнуть до відповідальності.
ага, миттю "відсторонив", арештував, і в землю закопав  :gigi:
А загалом злочини непорівнювані. Такого рівня злочину за цинічністю, зухвалістю як свиногейт напевно світова історія ще не знала.
   
ну от, калірований зразочок
Своєму ідолищу заздалегідь прощаємо і забуваємо будь-які його злочини проти України, і наперед забуватимемо!
Аби тільки не "косата хвoйдa", бо ми, кнуролюби, ненавидимо її лютою ненавистю.
миросю, у мене ідолів немає.
хвойда в лабутенах може брехати хоч з візочка хоч з трибуни, її справа. але вона не корисна зараз. була, колись місцями, але не зараз.
і теперішня її проституція з авакяном - взагалі зайва.
   
Тепер я б на місці Нацкорпусу виступила із заявою, що вони поїздку у Чернігів сьогодні не планували, а ті, кого Кнур виставляє тіпа нацкорпусівцями - то переодягнута його охорона, яку він возить за собою автобусами по всій Україні, як і масовку.

І в продовження думки сказати, що ось нехай кнур нарветься на справжній нацкорпус - ось ми йому там завдамо!
Ґвозді би, ссука, дєлать із етіх людєй! :lol:
   
ага, миттю "відсторонив", арештував, і в землю закопав  :gigi:

А тобі вже й вирок суду на наступний день після відсторонення треба ще й фото Свинарчука на зоні?
   
Тепер я б на місці Нацкорпусу виступила із заявою, що вони поїздку у Чернігів сьогодні не планували, а ті, кого Кнур виставляє тіпа нацкорпусівцями - то переодягнута його охорона, якої він тіпа не злякався, бо не сцикун, і яку він возить за собою автобусами по всій Україні, як і масовку.
Це було б найвдалішим винаходом бірюкових-уколових  - підставний "нацкорпус". А там уже вірні лірники рознесуть по форумах казку про надзвичайну хоробрість Петі.
Хоча нема сумнівів, що й у разі справжнього НК Петі абсолютно ніщо не загрожувало з такою масою людей навкруги
   
Тупа аналогія. Якраз маршрутка їде передбачено, за маршрутом. Навіщо водієм "командувать"?
Я знаю куди він везе.
тупа?   :lol:
сходи в хірургію якусь, покеруй там. або сантехніком покеруй, коли він чистить засратий вашим осбб колодязь. можете йму, наприклад, дати кілька порад, проголосувавши їх в порядку денному на загальних зборах.
   
Ця мерзота свиняча ні в якому разі не повинна пройти в другий тур.
Реально вже нехай буде Тимошенко.
   
На цьому судні курс визначаємо ми, команда.
Один обраний капітан спробував змінити курс, і зійшов в ростові на землю.
Інший притягнув на борт щурів і теж готується на вихід, якщо не на рею.
А наступний вже певно прислухатиметься до нас уважніше.
Бо історія таки вчить.
Ми не команда, ми пасажири.
За попередника в Ростові заплачено кров'ю
Кораблів без щурів не існує.
Наступний, якщо не ПАП - це Коломойський або Йуля.
Колома буде до вас прислухатися? Да? А у баби Йулі  ручки з жопкі ростуть. А жопка там огого.
Нахіба нам цей гємор?
   
Ця мерзота свиняча ні в якому разі не повинна пройти в другий тур.
Реально вже нехай буде Тимошенко.

Зникни вата йопана.
   
А тобі вже й вирок суду на наступний день після відсторонення треба ще й фото Свинарчука на зоні?
Ймовірних злочинців згідно КК арешовують здається терміном на 2 місяці. А не просто "відсторонюють". Та ще й з урахуванням підозри про багатомільйонні крадіжки з військового бюджету
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія