Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крим

Re: Крим

Хочу в Новий Світ чи  Місхор чи Судак.
А я туди вже ніколи не поїду. Навіть після деокупації. Не хочу бачити тих виродків.
   
Re: Крим

   
Re: Крим

А я туди вже ніколи не поїду. Навіть після деокупації. Не хочу бачити тих виродків.
Плюс.
Хіба що доведеться в свій час зі зброєю туди йти.
   
Re: Крим

А я туди вже ніколи не поїду. Навіть після деокупації. Не хочу бачити тих виродків.

Я б принципово з'їздив родичам зазирнути у їхні паскудні оченятка та спитати чи не думають вони нахєр в Рассєюшку с'іпати, може підвезти до парома допомогти
   
Re: Крим

А я туди вже ніколи не поїду. Навіть після деокупації. Не хочу бачити тих виродків.
Так само... Хіба що на танку...
   
Re: Крим
PAL

Так само... Хіба що на танку...

заїхать попоїсти паста карбонара для білих панів?  :lol:
   
Re: Крим

Коли в 2014-му почалося, то я тут було писав, що кацапщина стала ближче, а Крим- дальше
   
Re: Крим

   
Re: Крим

А я туди вже ніколи не поїду. Навіть після деокупації. Не хочу бачити тих виродків.

яких ? до окупації там жили чудові люди. і татари.  (tu)

які виродки після деокупації там залишаться ?  ;o
   
Re: Крим

Плюс.
Хіба що доведеться в свій час зі зброєю туди йти.

після деокупації ?
напуркуа зброя ?  ;o
   
Re: Крим

Хочу в Новий Світ чи  Місхор чи Судак.
на оксамитовий сезон у вересні.
ехххх Крим - Божа земля. Він божественний. іншого такого півострова з таким кліматом  немає в природі планети.
Родос, Крит, Санторини
   
Re: Крим

Коени і лєвіти... :-)o
:lol:
   
Re: Крим

Родос, Крит, Санторини
все класне але далеко.
мати свій власний півострів-курорт, в межах 6-10год потягом чи машиною - це безцінно.
а від кацапського сміття почиститься, то не проблема.
   
Re: Крим

до окупації там жили чудові люди.
Не люди, а гімно, вибачте за мою французьку. Вони в більшості своїй поплічники окупанта.
   
Re: Крим

межах 6-10год потягом чи машиною
От я їздив машиною. То 8 годин значно довше, ніж на ті ж острови, Іспанію або мою улюблену Монтенегро літаком.
   
Re: Крим

після деокупації ?
напуркуа зброя ?  ;o
Не після. В процесі.
А після - ну їх нах, здати б в концесію комусь тямущому в бізнесі рекреації.
   
Re: Крим

яких ? до окупації там жили чудові люди. і татари.  (tu)

які виродки після деокупації там залишаться ?  ;o
чудові? ми точно за Крим??
скама було половина чи не більша...
   
Re: Крим

   
Re: Крим

Залишилося декілька важливих справ завершити в Криму.

Деструкція військовиx литовищ разом з літаками.
Перетопити флотилію.
І найменьше завдання, руйнування мосту.
   
Re: Крим

чудові? ми точно за Крим??
скама було половина чи не більша...

шо шо ?  ;o

та ідіть к єбєні матері нах.
я пішов звідси.
   
Re: Крим

   
Re: Крим

   
Re: Крим

Кримські блохєри, взагалі тащаця коли Су над пляжем на свєрх малих пролетів
   
Re: Крим

А ще у Криму наш коханий уйопок Алєкс Брєжнєв :gigi:  сіпався чи нє?
   
Re: Крим

А ще у Криму наш коханий уйопок Алєкс Брєжнєв :gigi:  сіпався чи нє?
https://www.youtube.com/watch?v=iL6jmfcAvd8
   
Re: Крим

шо шо ?  ;o

та ідіть к єбєні матері нах.
я пішов звідси.
за українську ніколи не кидались в криму? ой..пощастило,недочули мабуть..
   
Re: Крим

А я туди вже ніколи не поїду. Навіть після деокупації. Не хочу бачити тих виродків.


Я мабуть теж не поїду. Гімно а не люди(с).
Ще стара моя тітонька там живе, в Ніколаіаці,85 р. Плакала вона що на похорон ( колись) нікто не приїде... Ми так душевно жили в Криму ( с) і раптом приперлись московити. Щоб вони повиздихали!
   
Re: Крим

, капець, що в них в головах.
Висновки:
Американці відстежують кацапські ППО, щоб українські ракети їх обминали і били туди, де немає ППО. Тому треба позбивати супутники, щоб американці осліпли. Те, що кацапське ППО виносять протирадарними ракетами навіть не припускається.
   
Re: Крим

https://youtu.be/zFCHbvLW5vQ, капець, що в них в головах.
Висновки:
Американці відстежують кацапські ППО, щоб українські ракети їх обминали і били туди, де немає ППО. Тому треба позбивати супутники, щоб американці осліпли. Те, що кацапське ППО виносять протирадарними ракетами навіть не припускається.

це було озвучено ікспєрдом у скабеєвих, там сивий такий  військовий хер, казав шо у нас нє всьо ПВО может прікрить  :laugh: особливо військовий аеродром не прікритий  :facepalm:

цей ікпєрд завжди нахвалює мариканське озброєння та ставить на місце тамтешніх клоунів, шо ви не смійтесь бо зброя ахуєнна

і от його витягують для пояснень у дуже критичні моменти, тіпа він не клоун як всі  -йому можна вірити  :gigi:

це він здається пояснював тупим кацапам про крівізну землі, чому їх ПВО не працює в сірії здається
   
Re: Крим

А я туди вже ніколи не поїду. Навіть після деокупації. Не хочу бачити тих виродків.

+
мало того що тусити серед цього зброду, та ще й гроші їм свої віддавати. Є братська Одеса, де сервіс в рази кращий ніж в тупих і лінивих кримських довбойобів. Я полюбив Одесу, жалкую що потратив час на Крим. Час, який вже ніколи не поверну.
   
Re: Крим

мати свій власний півострів-курорт, в межах 6-10год потягом чи машиною - це безцінно.
а від кацапського сміття почиститься, то не проблема.


Що значить ти не поїдеш. Багато людей туди поїдуть відновлювати правопорядок.
   
Re: Крим

Що значить ти не поїдеш. Багато людей туди поїдуть відновлювати правопорядок.

сьогодні в тєлєпєрєдачє у Скабеіхі — Украіна готовіт ескадрони смєрті для Крима !
   
Re: Крим

сьогодні в тєлєпєрєдачє у Скабеіхі — Украіна готовіт ескадрони смєрті для Крима !
Хай це буде віщими словами.
От як писділи про восємьлєт - і дописділись.
Будуть вам і ескадрони, і поєзда дружби.
   
Re: Крим

сьогодні в тєлєпєрєдачє у Скабеіхі — Украіна готовіт ескадрони смєрті для Крима !
Це добре нехай продовжують, кацапня сама буде тікать з Криму стрім голов, нам менше роботи буде.
   
Re: Крим

Це добре нехай продовжують, кацапня сама буде тікать з Криму стрім голов, нам менше роботи буде.

насправді я не знаю що вона там каже, я не дивлюсь скабєіху. Це я вставив Еріху Маріє на слова Сержа про правопорядок.
   
Re: Крим

Що значить ти не поїдеш. Багато людей туди поїдуть відновлювати правопорядок.

Я там виросла. Там були одноклассники яких знала з садочка. Це була рідна земля, мала Батьківщина...як повернемо не поїду  Хто  хоче , кому треба хай їде.
  Прийдеться їхати по справам спадку але в рідний гарнізон не поїду .
   
Re: Крим

Я там виросла. Там були одноклассники яких знала з садочка. Це була рідна земля, мала Батьківщина...як повернемо не поїду  Хто  хоче , кому треба хай їде.
  Прийдеться їхати по справам спадку але в рідний гарнізон не поїду .

Я їздила колись у рідний гарнізон. Удручающєє зрєліщє. Одноклассниця напялила сонцезахисні окуляри, йшла по центральній вулиці і ридала ледь не в голос. Но її було за ким ридати. Більше не тягне. Навіть у Крим, до сина, до онука. Як з синового весілля поверталися чотири роки назад, проїзжали повз гарнізон. І пісня у малого в машині звучить Люди, як кораблі. І все, мене накрило, як мою однокласницю тоді. І до самого Каланчаку. І тепер не тягне. Відпустила я їх всіх.
ПС коли ця війна лише починалася, я своїм однокласницям, що там живуть, казала, що їм не відкрутится від цієї ганьби. Ніякими азовами, ніякими фашистами. І отвєтка по Криму - це лише справа часу. Так воно й вийшло. І часу було 6 місяців.
   
Re: Крим

Солонин запостил видос, раньше его нигде не встречал.
Прям с удовольствием смотрел  [ua]
Слава ЗСУ
   
Re: Крим

https://youtu.be/zFCHbvLW5vQ, капець, що в них в головах.
Висновки:
Американці відстежують кацапські ППО, щоб українські ракети їх обминали і били туди, де немає ППО. Тому треба позбивати супутники, щоб американці осліпли. Те, що кацапське ППО виносять протирадарними ракетами навіть не припускається.

якщо наші били "модифікованими нептунами", то ракети йшли з моря, з південного заходу, звідки їх ніхто не очікував, на висоті пару метрів над рівнем моря.
тому ніхто в самому криму і не чув і не бачив ракет - аеродром просто на берегу
   
Re: Крим

https://youtu.be/zFCHbvLW5vQ, капець, що в них в головах.
Висновки:
Американці відстежують кацапські ППО, щоб українські ракети їх обминали і били туди, де немає ППО. Тому треба позбивати супутники, щоб американці осліпли. Те, що кацапське ППО виносять протирадарними ракетами навіть не припускається.
" ждьом прільота на красную площадь"
"нужна еті амєріанскіє спутнікі збівать"


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія