Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

війна це надовго мабуть

Re: війна це надовго мабуть

шо СПЕЦОМ?
вибори під час війни?
який АВТОР це казав?
той автор просто може НЕ РОЗУМІВ що за війна БУДЕ
Авторами була Конституційна комісія ВР. Саме її члени і роз‘яснили цю норму. Щоб не було Асада-2. Міг би поснити Контитуційний суд, мабуть, але ж ви, зелень , не дарма його зробили без кворума неспроможним.

Та нема у бубочки правазаймати посаду після 20 травня
ти хочеш просто тупо залишити країну без президента і без зміни системи влади - тобто кинути Україну в хаос під час війни?

ти хочеш просто тупо залишити країну без президента і без зміни системи влади - тобто кинути Україну в хаос під час війни?
Що я хочу- я сказав давно. Шапіто має пійти, але моя думка тут нічого не варта- Це вимога Контитуції. І все.

Що я хочу- я сказав давно. Шапіто має пійти, але моя думка тут нічого не варта- Це вимога Контитуції. І все.
Зрозуміло. Те, що я неодноразово стверджувала на цих сторінках : секті байдужа Україна та її доля, якщо не їхній каракулевий бозя на троні.

Вальтер чеше строго по кацапській мєтодічке, всі кацТВ волають те саме.

всі кацТВ волають те саме.
Невже ви дивитесь кацтв? Та ще й всі! кацтв? ;o

Та нема у бубочки правазаймати посаду
Президент не призначається на посаду, а обирається
Президент це  не особа, а державний інститут
Вибори Президента заборонено проводити законом про ВС
Стаття 68 Конституції вимагає   неухильно додержуватися  законів України
Тлумачити Конституцію може тільки КС

Невже ви дивитесь кацтв? Та ще й всі! кацтв? ;o

Всі ні,  але якщо на фупі шось починається наче боти мєтодічку отримали , то включаю і все стає на свої місця. Тут на фупі така срана ботофєрма працює що ну його нах.

Всі ні,  але якщо на фупі шось починається наче боти мєтодічку отримали , то включаю і все стає на свої місця.
Ну, добре хоч не всі. А який канал порекомендуєте для моніторингу спільності методичок?

Ну, добре хоч не всі. А який канал порекомендуєте для моніторингу спільності методичок?

Гадаю що Норкін на НТВ першим отримує тємнік з кремля.

Та нема у бубочки правазаймати посаду після 20 травня, хіба що будуть оголошені вибори і там є термін для їх проведення. Це в Контитуції прямо і писалося щоб не було узурпації як у Асада в Сірії да років 40 « надзвичайний стан».
я тобі вдесяте нагадую, що в Сирії 50 років регулярно проводяться вибори. Ти дятел?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія