Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
41
12 квітня 2024 10:12:42
По шахтам будуть наносити ядерні удари. Причому підрив буде не атмосферний, а на грунті,або в грунті, бо тре сейсмічний зсув.  Скажимо по шахтам в Енгельсі тре буде скидати може й не одну,а декілька мегатонних боєголовок. Ось пересувний ТОполь М дрон може вивести з ладу, але хто нам дозволить? Шольц чи Байден? І в цьому разі ми гарантовано отримаємо з десяток тактичних ядерних ударів у відповідь,але й не прицепишся, бо скажуть кацапи, що ми перші перетнули останню червону лінію.  Там на Заході засцять і не підпишуться.
42
12 квітня 2024 08:46:27
 Все це я  колись читав і де що, КОЛИСЬ, подобалось. Зараз я навіть Стругацьких не сприймаю. Де хто навіть в своїх творах критикував окреми аспекти кацапської чи там совьєцької системи,але це звичайний кацапський лібералізм, який нічого не вартий. Я не сприймаю кацапську літературу не тому навіть, що там скрізь безталанщина, ні, певні речі були навіть талановиті,а за ті наративи, що ця література несе. Вони зараз сприймаються геть ворожими. Наприклад фашиська режисерка Лені Ріфеншталь і досі вважається взірцем світової документалістіки, прославляла Гітлера,але робила це так, що західні ліберасти всикалися. Їй нічого не було після війни. Але славила вона фашизм та Гітлера. Ось , приблизно так, я сприймаю кацапську літературу, навіть ту, яка якось має ознаки таланту. Тому йде вона за кацапським кораблем.

  А що до тих Стругацьких... Наприклад в "Обитаемом Острове" вони на повному сурьйозі доводили, що навіть тре заборонити усі свободи, фактично знищувати опозицію, опромінювати населення гіпнотичним впливом ( аналог пропаганди на фізіологічному рівні) і таке інше:" Тому що в країні...пля...ІНФЛ ЯЦІЯ!" Ну це ж прямий аналог пуццінщини. Колупни будь кого з них і вилізе імперське навіть фашиське мурло.
43
12 квітня 2024 08:28:38
яке з 4 ознак олігарха не підходить порошенку?
мій текст кількарічної давнини:

***

.
Галіма відмазка. Тобі не потрібно напряму отримувати гроші від держави коли можна через політичний та медіа вплив міняти закони на свою користь.
==============================
 Не кізді, ЗЕлена жаба, зараз його медіавплив мінімальний, а той що є-не переконає Шлюх в зРаді,а якщо когось переконає, то воно засцить йти проти зермаків. Зате твій Кирюша Тімошенко вже знов краде в МО. Мало цьому покидьку було Великого Крадівницьтва на дорогах.
44
12 квітня 2024 07:59:20
Я не знаю, про те чи зросли доходи Порошенка чи ні. Але точно відомо, що він через фонд надавав арміі своїх ВЛАСНИХ мільони и мільони доллярів, та й ще військовою технікою, научними розробками-то що. Тільки остання відчизняна розробка засобів РЕБ  "Ай-Петрі СВ"- уникальних, що навіть КАБи збивають з курсу, йому коштувала 140 000 000 гривень. Вже саме його виробництва виготовляють їх серійно, особливо захищаючи від дронів артилерію і все таке. Всі ці вантажівки, бронетехніку, бані, центри управління пересувні то-що. А що зробили Шлюхи народу? Тирять і все.
  А якщо він талановитий бізнесмен і його доходи при всьому ще й зростають, то це йому тільки шана, бо ЗЕленому БИДЛУ та шариковим саме це рве пукани.

 Так що йдіть " подєлітєлі" нах!
45
11 квітня 2024 19:48:03
Ну зараз би Порох переміг би бубочку.
:facepalm1:

окончательно спился
===================================
Тебе, коллаборант, не питають.
46
11 квітня 2024 12:52:38
Модерам гидотним потрібно щоб порохоботів на фупы не було,а кацапи та прокацаські дегенерати їм тыльки приємны.
так єто ж одно и то же))
=============================
Що одне і теж?
47
11 квітня 2024 12:48:36
Ну зараз би Порох переміг би бубочку. Але реалістичний більш Залужний. Подивимось.
48
11 квітня 2024 12:46:33
Модерам гидотним потрібно щоб порохоботів на фупы не було,а кацапи та прокацаські дегенерати їм тыльки приємны.
49
10 квітня 2024 20:44:35
Ны, ну чо? Пейзаж красивий. Але цей самміт не можна недооцінювати. Чому? Звісно, він не приведе к закінчення війни. АЛЕ в Європі існує в різних країнах багато точок зору що до политики НАТО відносно України та дієздатної моделі допомоги. Причому від беззаперечної допомоги усім що є, до не давати ні цента. Певна консолідація та обраний план більш-меньш єдиний буде дуже доречним. Протистояти допомозі України усіляким орбанам та фіце стане важче,а ми будемо бачити на що розраховувати. Не дуже вірю, що ЗЕлене кодло з 5-ти мененжерів  гарно підготується, але хто зна?
50
10 квітня 2024 14:23:28
Ну скажимо відверто: від того, що я вже ненавиджу все кацапське їх  автори нікуди не дінуться. Думаю так: позносити усі їм пам'ятники,не вивчати у школах, а колись в енціклопціях та вікі енціклопціях можна  буде знайти, що мов був такий толстоєвський, писав х...йню про це та інше. Ну щось таке.
51
10 квітня 2024 14:19:10
І що? Ці польські гидотни селюки закінчили блокування? Їх рашка підкормлює, принамні їх лідерів.
52
9 квітня 2024 14:09:14
Мене це не здивовує.
53
9 квітня 2024 14:08:35
Байден вже дуже старий, там усім керує Саліван,а це відомий абамівець. Нема на це ради. Ну можливо ще щось отримаємо, але це воно таке.
54
9 квітня 2024 14:06:21
Єбать, вони дебіли в тих канадах. Бомжі спистять ті цеглини за пару тижнів, а якийсь йолоп покладе туди каменюку. Ще інший таки зажбурить ним у автівку, бо це ж тіпа легально. І прівєт судові розбори
кому та цегла треба? Навіть у нас не завжди цеглу крадуть
так це не цегла. пінопласт пофарбований
======================================
Звісно тре пропускати. Але...як будь який автомобіліст я вам скажу і він так скаже... Іноді вони вискакують прямісенько під колеса. Але по правилам пішоход має зупинитися перед близько їдучим траспортом, хоча б тому, що той може не стигнути загальмувати. Особливо це відчутно в гололедицю-ти просто не зупишишся, а воно пре. Тобто тре якось харю відкрити та зараховувати ризики.
55
9 квітня 2024 08:26:01
У нашого модератора багато "іновацій". Одна "краще" за іншу. Дуже схоже на нардепку від "слугів" Третякову. Ну там "неповноцінні діти". Або на безуглу. У тій теж такі ініціативи, що обмочитися можна. Все просто: мова ФУПа українська,але цитувати можна когось чогось на тій мові, яка доречна. Якщо кацапський вираз :" По сусекам поскреби", то це таке, не перекладаєме. Це саме так тре й цитувати. Доречі: а що таке "сусеки"- я зрозумів так, що дід з бабкою з них нашкребли борошна для колобка. B-)
 
 Але неможливість створювати теми, це вже такий зашквар на ФУПі, якого не було ні при яких навіть Януковичах. Оце, я вам скажу чисте знущання. І я про це буду казати завжди, аж доки мене не забанять з особистих модерських мотивів на кшталт " Критики модера-антиукраїнська зрада! Та поширювання пуццінських наративів!", або цей ідеотизм закінчиться. Не будь , модер, "корисним ідіотом". Поверни права на створення тем, бо ЦЕВЖЕВАААЩЕ.
56
8 квітня 2024 19:37:42
Та що там квітучий Орск! Головне не пропустити бендерівські жахи з України. (Винос мізків)
57
8 квітня 2024 19:22:31
Байден не дасть бо Єрмаку тре писати. Дурачок наш не вкурює сам нічого. B-)
58
8 квітня 2024 19:20:20
Не можу голосувати, та навіть не можу зробити на це заяву в адмінфорумі.

Якщо створення нових тем не для всіх, то хоча б дайте можливість голосувати, та редагувати свої повідомлення.
==================================
Зараз тобі ці безуглі модератори так й дадуть!

Now these bezygli moderators will give you that!

Сейчас тебе безуглые модераторы так и дадут!
59
8 квітня 2024 14:20:39
Оренбург евакуюють.
60
8 квітня 2024 14:20:07
Гурток "очумелиє ручкі".  :facepalm1:
===============================
Ну у нас будували космічні ракети- у нас не гурток.... Не тре ля-ля... У нас припіздент інхвантіл.
61
8 квітня 2024 09:40:47
 Ну.... це ще гени, звісно, але ж такий вік та такі результати! Поважаю!
62
8 квітня 2024 09:37:21
 Взагалі то мені ніколи по-справжньому, не подобалася так звана "російська культура" навіть до війни 2014 го. Загальне враження: Записки сумашедшего.  Візьмемо  їх писак. Ну назвіть мені хочь який твір ПРО ЩО ВІН ВЗАГАЛІ? Але можна було ну в якіхось підручниках написати: ось є такий, писав про щось...а зараз і цього не хочеться. Не беру Гоголя - це фактично український письменник, хоча й у нього були гріхи.  Зараз та на майбутні дерятиліття або навіть століття це для нас не актуально.
63
8 квітня 2024 09:22:29
Підірвати,якщо про це пішло, можна будь що,включаючи і  стратегічний підводний човен. Тут потужнісь важлива та тип заряду. А ще дальність та швидкість,або прихованість ракети. Нам конче потрібно мати свою потужну швидкісну ракету середньої дальності, бо Захід нам такого не надасть. Взагалі то у нас є усі наработки. Але....
64
8 квітня 2024 09:14:23
Стратегічні бомбардувальники , наприкалад ТУ-160 взагалі вкрай важко збити в польоті. Для цього існують винищувачі -перехоплювачі, які взагалі фактично стрибають у небо на форсажі, витрачая безліч палива і якщо не збили відразу вже й не намагаються, ну може друга волна. Бо поки винищувачі женуться у ТУ-160 багато палива-він встигає відірватися. Доречі в нього швидкість майже як і у винищувача і те ж є режим форсажу. ТУ-95 дозвукові та більш повільні, але він вистрілює далекобійними ракетами-серією, та тікає не чекаючи наближення винищувачів. Це важка ціль. Тут лише далекосяжні дрони можуть допомогти, якщо накриють зненацька на аєродромі. Що до МІГів ворожих, то тут допоможуть F-15.
 Вообще-то нам давно надо бы иметь баллистическую ракету и при этом высокоскоростную. Может быть даже и комбинированную, где крылышки выскакивают в последний момент при подхоже к цели. Все ж эти разработки у нас есть. Нужна ракета эдак на 2500-3000 км. и мощная. Запад нам таких не даст или даст мало и ХЗ когда в свинячий голос.
65
7 квітня 2024 19:09:02
У ЗЕ-скота рве пукани! Аж трусяться. Ну нічого "скільки мотузці не витися, а ваші Зермаки чекають на в'язницю"! А я буду задоволений. :fuck:
66
7 квітня 2024 14:15:20
Завжди була гнилувата країна.
68
7 квітня 2024 14:10:58
Засипаю швидко,але сниться усіляка фігня. Просипаюсь ...попалю цигарку йду знов. Знов сниться усіляка фігня. Ну це коли не ракети...Коли ракети нічь йде шкереберть.
69
6 квітня 2024 20:20:24
Волька, а де Зе казав про "всьо отнять і подєліть"? Виклади посилання, щоб не виглядати... голословом.
============================
 Це ти лайно ЗЕлене, бо всі це бачили у 2019-му та на початку його каденції. Особисто казав.  Починаючи про "Весна прийде-саджати будемо!", "Кінець епохи бідності!", "Олігархів за грати!", про 4000 доллярів вчителям, та ще й не перерахувати...А ці по телебаченню "ходоки до Леніна", "Володимиру Олександровичу! Якщо відняти у олігархів гроші усім буде по мільону!" , а клоВан либиться та киває- що, падло, не було?!!! Та йди "вьюноша" до біса.  Самому 50+, " парубок" ти наш безуглий. :fuck:
70
6 квітня 2024 10:08:43
Досить прогнозовано, що хуйловська шлюха порох по завданню хуйла почне розгойдувати питання легітимності чинного президента. Я не знаю, як вчинить Зе, але я б на його місці не церемонився. Закони воєнного часу потребують і дозволяють нарешті вичистити цю гидоту Свина разом з підсвинками.
=======================================
 Ти ба! Так хотілось тобі паразиту "все відняти та поділити" як обіцяв твій бубочка, а виявилося, що ЗЕлені тільки собі понабирали. Але хто винен? Порох! От якщо б він сів за грати (за що, власне?), то тоді б бубочка твій тобі точно відслюнявив. Як же я вас таких ненавиджу-шарікових. :facepalm:
71
6 квітня 2024 08:58:44
Офигенный новый модер политИк .
=====================================
 Поверніть розбаненим можливість відкривати теми, іроди! Це плювок у саму концепцію ФУПа та Гії Гонгадзе. Це вже такий безуглий "единий мараХвон", що не лізе ні які двері. Дійсно, лише один Болукан-йому усе дозволено,але сама проблема не в його поглядах,а в тому, що під його темами нічого ж не допишеш. Яка логіка у цих модерів? Знищення ФУПу. Та й що? Може така і ціль, щоб усі єдиномараХвонили. До того ж багато тем, які зовсім не стосується того ж Єрмака та бубочки. Це й західна допомога її стан, це економічна політика, ті ж податки, це питання війни (наприклад не можна прокоментувати статтю того ж Дубинянського), ще десятки тем, що навіть не стосуються ЗЕрмаків. До того  ж ,власне, А ЦЕ НА ВІЧНО?!!! Чи має певний термін. А кому і як навіть,якщо б захотів, писати КАЯТТЯ чи ПЕТИЦІЇ? Їх теж неможливо написати. B-)

Це знущання та " УПРАВЛЯЕМАЯ ДЕМОКРАТИЯ" по хуйловські, яка,як звісно дуже швидко перетворюється у диктатуру.
72
5 квітня 2024 19:56:35
Обожнюю! Півкниги можу процитувати напам"ять))) Скільки разів читала - не рахувала.
але знаю одну жінку, так наче загалом нєглупая, от вона не подолала, каже десь на середині кинула...
-----------------------------------------
Книжка то гарна в художньому сенсі. Але настільки втілює наратив гріха, що кожне її прочитання приносить ті чи інші несчасття та негаразди. Досить невипадково ніяк не могли створити кіно на цю тему. Всі актори або помирали,або х..йово закінчували. Остання спроба таки втілилася в фільм,але рочки так за декілька всі актори повмирали, та й  рашка якось...ну ви розумієте. Читав її разів з 10 може. Маю досвід. Та й багато хто це знає. Ця єресь має свою назву (не помёятаю), але вона стверджує що Бог та діавол це равновісні частки людського розвитку. Тіпо єдності та боротьби протилежностей. Але ж це не так...як с богословської точки зору так навіть (для атеістів) з боку релігіознавства.
Ти про яку книгу?  ;o Про "Віднесених вітром" ???
Які актори за декілька років повмирали?
Років 3-4 тому померла акторка, що грала Мелані...
=========================
Про "Мастера и Маргаритту"
73
5 квітня 2024 19:55:28
Таки мабуть Аміда повернули, там Слава-будівник, як на мене, підозрюю... Вистачає... ЗЕ-гидоту понабирали.
74
5 квітня 2024 19:35:55
Та скільки зробив Порох,а скільки горя натворив бубочка з ЗЕрмаками?
пропоную всім переглянути твої дописи за каденції Пороха. Все майже те саме, трохи менше експресії бо деліріум на більш ранній стадії.
=============================
У відмінності від тебе я нікому дупу не лизав. Але порівнювати Пороха з твоїм інХвантілом- це вже занадто! :fuck:
75
5 квітня 2024 19:29:54
Геніальний- 'Унесені вітром". Бо його прочитала от корки до корки.)
Обожнюю! Півкниги можу процитувати напам"ять))) Скільки разів читала - не рахувала.
але знаю одну жінку, так наче загалом нєглупая, от вона не подолала, каже десь на середині кинула...
-----------------------------------------
Книжка то гарна в художньому сенсі. Але настільки втілює наратив гріха, що кожне її прочитання приносить ті чи інші несчасття та негаразди. Досить невипадково ніяк не могли створити кіно на цю тему. Всі актори або помирали,або х..йово закінчували. Остання спроба таки втілилася в фільм,але рочки так за декілька всі актори повмирали, та й  рашка якось...ну ви розумієте. Читав її разів з 10 може. Маю досвід. Та й багато хто це знає. Ця єресь має свою назву (не помёятаю), але вона стверджує що Бог та діавол це равновісні частки людського розвитку. Тіпо єдності та боротьби протилежностей. Але ж це не так...як с богословської точки зору так навіть (для атеістів) з боку релігіознавства.
76
5 квітня 2024 19:19:00
Болукашкам можна навіть створювати теми. А безуглі модери-зараз неадекватні або єрмаківськи зрадники. Можете банити.
77
5 квітня 2024 14:39:16
ЗЕрмаків запитуйте! Бо те що може Іскра- можливо не тре б було особливих Патріотів. Але ж хоч ріжте,але тут зрадонька таки є. Шефір на шефірі та шефіром погоняє. Даром його звільнили- він просто втік по домовленності з бубочкою.
78
5 квітня 2024 14:35:32
Ну так у нас все вирішує гидотний Єрмак.
79
5 квітня 2024 14:33:12
Демократія не буває обмеженою, або " контрольованою", така на прикладі хуйла сктується до повної диктатури. Тобто навіть по логиці: що означає "обмеженою"?  Гаразд...війна. Є взагалі кримінальна відповідальність за ворожі наративи, чи ворожу пропаганду, на сумнівний випадок є бан. Це вже не дуже,але іноді навіть тре. А так: де кордон між альтернативною точкою зору,яка, по думці автора , наприклад, йде на користь Україні. Ще приклад:" Закон про мобілізацію" -який Верховна зРада відкрито саботує. Більш того-не ходять на роботу, і саме "шлюхи народу". Коли це ти пишеш-це наратив ворожій? Так це пише в головній статті Українська Правда. Ци безглузда перетасовка військових, чи БЕЗУГЛА.... (без коментарів-вони не потрібні). Ні!!! Тобі НЕ МОЖНА ВІКРИВАТИ ТЕМ. Я достеменно на знаю як звуть сьогоднішніх модерів, в мене є підозри що там Слава наш підкировує.
 А як вам Єдиний мараХвон?

 де тут ворожі наративи? Чи ми повинні славити нашого інХвантіла,який нічого не торопає,а всім крутить Єрмак?

 Не ховатеся за віну, покидьки. У нас достатньо патріотів. Що...Порох вам муляє? Та скільки зробив Порох,а скільки горя натворив бубочка з ЗЕрмаками? Чи ми не бачили і не бачимо? Демократія це просто як гроші: вони або є,або їх нема.
80
4 квітня 2024 20:15:15
Справа в тому,що необхідність виборів в Україні поставили усі Європейськи члені альянсу як умову вступу до НАТО та навіть певну допомогу надалі. Це не я казав,а Шарп. Дані точні. Тому бубочка забулькотів раптом про вибори у 2025 році,а Порох сказав, що і він буде балотуватися, та й мабуть Залужний, звісно спробує Юлька, та ще Пінчук Притулу підсовує. Знов таки-це не я кажу. Ну Юлька та Притула то таке...

 Проблема навіть не в тому, щоб провести вибори Преза бо юридична основа на те є, навіть не в технічних деталях, бо на це доволі конституційно ВР може приняти Спеціальну виключну Постанову- як провести вибори. Навіть урни можна на "ноль" поприносити. Все це складно,але всеж вирішити можна....АЛЕ!!! Дві речі: 1. Потрібна це вже по Конституції вільне воєвиявлення, тобто агітація,а це розблоковка ТБ каналів, агітація, навіть зібрання чи мітінги.  (А як це зробити зараз технічно? А тре не меньше чим пів року. А як бути з Хуйлом чи війною?) 2. Ця розвалена ВР Закон про мобілізацію ніяк не взмозі приняти, туди ходять половина депутатів і третина шлюх народу. Прочтіть статтю на "УП"- вони там ледь не бьються один з одним і це я про шлюх. Знов таки- це не я пишу. Вони не взмозі нічого вже вирішити. Тобто приняти низку змін в Закони,або Постанови,що тимчасово їх змінюють. Це почнеться такий бардак,що хуйло цим точно скористається.

 Краще б було усунути ЗЕрамака,точніше п'ятірку ЗЕрмаків, бубочку зробити, як взагалі то по Конституції- поки що з ОБМЕЖЕННИМИ ПОВНОВАЖЕННЯМИ- купа країн так живе, обрати в зРаді Нового Прем'єра та Уряд національної довіри. ПОКИ ЩО. Бо в травня  формально він НЕ ПРЕЗИДЕНТ,а політичні рішення антиконституційні. Політично можна, ну якось ховаючи очі, протягнути і вправду до 2025 року. Не Конституційно,а що поробиш?

Тому бубочка і почав бебекать про вибори 2025 року.

Повна версія