Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 20:38
Та 90% повернуться. Десь 50%-70%, коли стане беспечніше, де хто після практичного закінчення воєнних дій, але залишаться частково жіночки, які повискакують там заміж, деякі діти, які там вивчаться особливо у вишах, нічого особливого. Навіть у кого немає житла і ті з часом повернуться.
 10%- це така собі східноєвропейська норма, як і у поляків, чехів, хорватів то що. Можуть залишитися ті, хто накрав, в свій час ЗЕ.лені багато там буде-потікають, бо тре буде по-іншому до в'язниці.

 Що до чоловіків-то це ілюзія. Хтось навіть не розуміє, що там не мед у сметані.

 Не робить з цього проблеми. ЇЇ нема.   Звісно,якщо "мудрий нарід" ще якогось клоВуна не обере, чи цього залишить,але навряд.
читали б зараз Вольтера ті що в 39му тікали по Канадам, Австраліям та Штатам від війни і комуняк і не повернулись
==========================
Та ЗЕлені не буде. Тим більше комуняк.
2
cьогодні в 20:33
Можна придбати?
==========================
Звісно, але ще трохи часу. Хлопці пробують, замовляю флакончики,розпилювачи,друкую етикетки. Тут же ж все по сурьйозному, не в банках. Десь на 3-5 травня буде все готове. Пиши у лічку. Якщо б дізнався раніше,але  як зараз кажуть:" Краще пізно ніж ніколи!" Ще комарів буде досхочу та довго.
4
cьогодні в 20:19
 Знайшов речовину-  N,N-діетил-M-толуамід (DEET), яка використовується в  Muggda, спирт та масло дягелю. Воно коштує 250 грн. в середньому, у мене 30-40 грн. тільки за сировину, але значна кількість буде йти безкоштовно, а ті що за 40 грн. на нарощування виробницьтва. 10-12 годин без комарів.  Пахне гарно. Тестую на нулі зараз.
5
cьогодні в 20:13
Шось давно Петра не видно...
А ні буржуйок, а ні колес...

Бо ця зелень про армію не дбає. То набої, то ракети...
================================
Та що ти брешеш,ЗЕ.дена потвора? Він тільки но (1 день тому) пару тисяч дронів надав, лазні пересувні,авторемонтні  майстерні, пару сотен малої техніки для пересування в лісах та  доставки боєкомплекта, та евакуації поранених, кучу шин та багато інших прибамбасів. А що надав твій Коля Котлета? Гидота ти зе.лена?
6
cьогодні в 07:45
 Я ось дивлюся, ЗЕ.лупонь вже підіймає історіїї майже 30-тирічної давнини. Якісь там фейки  про " времена далёкие, теперь почти былинные, когда срока огромные слились в этапы длинные".  Вже навіть Погребінського  витащили, а де Карасьов-бородавочник? До чого тут порох? А де ЗЕ.ля вистрибає в лазні перед голими Януковичем та Ведмедєвим? Забули.... ви смішні вже. Не буде бубочка Презом. B-)
7
cьогодні в 07:38
Та 90% повернуться. Десь 50%-70%, коли стане беспечніше, де хто після практичного закінчення воєнних дій, але залишаться частково жіночки, які повискакують там заміж, деякі діти, які там вивчаться особливо у вишах, нічого особливого. Навіть у кого немає житла і ті з часом повернуться.
 10%- це така собі східноєвропейська норма, як і у поляків, чехів, хорватів то що. Можуть залишитися ті, хто накрав, в свій час ЗЕ.лені багато там буде-потікають, бо тре буде по-іншому до в'язниці.

 Що до чоловіків-то це ілюзія. Хтось навіть не розуміє, що там не мед у сметані.

 Не робить з цього проблеми. ЇЇ нема.   Звісно,якщо "мудрий нарід" ще якогось клоВуна не обере, чи цього залишить,але навряд.
8
22 квітня 2024 14:16:41
По багатьом визнакам десь у 2025 році якось закінчиться. Але як?  Потім бубдуть вішати зермаків.
9
22 квітня 2024 14:15:13
Звісно ця достойна нашого бубочки!
10
22 квітня 2024 14:14:20
але ж саме масковська холуйня стверджує що плівки неправдиві
навіть попри те, що Петро зопалу вистрибнув на трибуну ВР і проверещав, що нічого поганого у жмуруканнях з хуйлом не вбачає
Як це може бути? Деркач разом з ФСБ каже, що плівки правдиві,

Показати зображення...
=====================================
 Та йди вже нах! ПРАСТИТУТКА! B-)
11
22 квітня 2024 08:38:09
Кожен дописувач, який робить прогноз і це не збувається — йде в бан на невеликий строк.

Дописувачі, які роблять вірні прогнози — отримують преференції. Якусь позначку навпроти нікнейму, наприклад. До моменту, коли зроблять невірний прогноз.

Таким чином, за певний час учасники та читачі форуму знатимуть кількох дописувачів, прогнози яких перевірені часом.
======================================
РеХворматори, мля! Задовбали, починаючи з модерів.  В мене лише один прогноз: Україна переможе, але не буває перемоги без втрат. Ніхто не буває задоволеним перемогою, всі хотіли більше- це історичне у всіх.  Ми, може, частково втратимо Бомбас. Але Крим звільнемо. Я як воно буде по жисті, в які терміни-то вже інше. Якщо з цією допомогою і нам будуть допомагати, якщо, А ЦЕ ГОЛОВНЕ, у нас буде власне виробництво снарядів та ракет ППО (а Луч вже спроектував щось на кшталт Патріота, тільки тре ще грошей на доводку та випробування ), якщо у нас буде балістіка десь на 2000 км. хоча б, то чоб ні?
12
22 квітня 2024 08:30:20
Та які там гранати! Це мабуть щось на зразок чипів, чи якіх там клістронів, щось таке що тягне на діверсію та шпигунство, працювали на ворога. Гранати то таке. Термін би, звісно, отрмали б, але як подати: тіпО " хотіли поділитися з хлопцями з іншого підрозділу, бо в них деХвіцит" щось таке.  Терміні були б невеликі, та й може навіть УДО з часом, тіпо-войни,амністії... то що. А тут вбивство та чотке , навіть холоднокровне. Агентура, мля. Ну які там були клістрони чи шо, чи чипи з ШІ, нам не напишуть, но це не головне. Головне,що затримали диверсантів.
13
21 квітня 2024 08:04:50
 Звісно, скиздили зброю.  Ви не дивуйтеся, практично кожна війна породжує жиганів. Тут багато хто знає, хто такі жигани?
14
21 квітня 2024 08:03:07
а є просто нормальна, чудова, звична річ Порошенка.
кацапе, українською буде промова. Так, промова звичайна, любить Петро приписдіти. Сказав що два народи зв'язують декілька тисячоліть спільної історії.
==================================
 "А какая разница?"  :D  X(
15
21 квітня 2024 07:56:57
 Що ви рвете ЗЕ-скот, пердаки, вже не знаючи до чого досратися? Завалити вас прикладами РЕАЛЬНИМИ, а не ФСБшною брехнею про "жмурук" ( це навіть ЗЕлені прокурори визнали), про вашого яйцесяйного? Та вже цих прикладів стільки, що крава згорить під пальцами. Йдіть нах. Вашого вже нічого не врятує.
16
21 квітня 2024 07:07:04
Але ж він не за Пороха, тому буде вірно служити "певної політичної силі" тут на ФУПі. B-)
аміран прихильник Ющенка
================================
 Ну тому він сидить у Криму і кажете,що зливає українських патріотів? Ющенко був слабким, дуже ніяковів перед ахметовими, навіть перед "хорошими рюсскімі" єльцинського розливу, такий собі селюкуватий провінціал, який був таки не поганим банкіром, але все ж таки він був проукраїнським і певний вектор на українізацію таки зробив. Тобто був не самим поганим Презом, як для мирних часів. Але слабкуват.
17
21 квітня 2024 06:58:56
Але ж він не за Пороха, тому буде вірно служити "певної політичної силі" тут на ФУПі. B-)
18
20 квітня 2024 21:07:01
Кажуть багато вже зброї в Європі.
19
20 квітня 2024 21:00:19
Все проголосували: 310 голосів. 100 респи, 210 деми. Законопроет ПРИНЯТО! Поздоровляю!
20
20 квітня 2024 19:23:07
Вело любить З.Е. тому що ПЕця бАгатий. :D  X(
21
20 квітня 2024 19:20:39
 Це географічне. Я б їх назвав дегенератами людства,сволотою, ордою... але в певних бАмАгах тре якось це писати й нейтрально. Але не "рюсские".
22
20 квітня 2024 19:18:47
 Ні, це не правильно. Це дійсно схоже на діскрімінацію. Старі дурепи. Але бувають різні люди іноді. Якщо дитина бере книги, то нехай родаки підпишуть бамагу про метеріальну відповідальність, якщо книга була б зіпсована. АЛЕ ТОДІ УСІ!
23
20 квітня 2024 19:11:23
 (Написав, але помилки навіть не виправити. Тре перечитувати опечатки. Ну це вже якісь закон "про іноагентів") :facepalm:
24
20 квітня 2024 19:09:17
Ну неможливо,коли тобі затикають рота та не дають створювати теми. Єрмаківщина. Відкрив власний донат: посилаю на одну роту одного з особливих родів військ - в мене там знайомий, сигарети, наприклад. Не тільки, але СИ-ГА-РЕ-ТИ. Без них на нулі ніяк, а витрачають в останню чергу. Блок нормальних=1000 гривень. Я тільки їх вислав 7 блоків, але цього замало. Наисам в спільноти. Кажу: хто хоче? Куча відповідей. Всі "ЗА". Сам би я не хотів, притулам не довіряю, це таке... схоже тре самому цим займатися. Але, хто хоче: беріть! Я буду допомагати. Але ж навіть про це не напишей. Слав з Амідамі відробляють йудину копійчину.
25
20 квітня 2024 19:02:40
Єдиний марахвон і вдавиться! Дурні... :facepalm:
26
20 квітня 2024 14:16:54
Дыверсанти. Досить кваліфіковані та навчані. Там теж не прості дурні є. Хоч би спіймали. Краще б розтріляли при захваті. Але у них точно є плани відходу, та й агентура точно-ждуни,плять!
27
20 квітня 2024 08:15:42
КАБи ефективні з літаків. Тре збивати літаки. На те й F-16
28
20 квітня 2024 08:11:35
Клофелин еще, имхо, годится как успокоительное, но тоже редко кто его продаст без рецепта.
Клофелин не заспокійливе, а прити тиску. Ви тут як нарадите то пів ФУПу дуба дасть
---------------------------------------------
Клофелин НЕ ЗАСПОКІЙЛЕВЕ!!! Це засіб зниження тиску! При передозуванні він реально вирубає свідомість у людини та людина буцім-то засинає, але то не сон, а кисневе голодування клітин мозку. Повії-кидальщиці це полюбляли робити з клієнтами. При передозуванні можна дуба дати. Це такий собі один з останніх засобів при гіпертонічному кризі, як і Білєприл (дуже, падлюка небеспечні ліки,хоча й ефективні), ще є Міноксіділ в потужних, самий потужний і вбивчо небеспечний варіант ціанід заліза (забув назву), то вже вааще смерть. Його в мікроскопічних дозах дають,коли вже нічого не допомагає. Клофелін снижує серцебиття, трохи запаморочує, що дає ілюзію заспокоєння. АЛЕ ЦЕ НЕ СНОДІЙНЕ,а як би сказати "придушуюче". :D
29
20 квітня 2024 07:57:14
Не заморочувайтеся. Це такий єтично-дипломатичний ритуал. Всі вибачалися.  Але з іншого боку-згоден. Я не вважаю, що в Україні був геноцид євреїв. Так, випадки були як і СКРІЗЬ, особливо у ІІWW. Та навіть Богдан Хмельницький...ну таких те ж було скрізь. Геноцид був у в Німеччині в Польщі, в Австрії, в Нідерландах, ТОБТО геноцид , а це головне, це навіть не якісь там страти, а всебічна підтримка тітульної нації знищення євреїв- у нас такого не було. А торпедування англійцями кораблів з євреями, що йшли до Палестини? Це власне що таке. Я достеменно не знаю, чи власне стріляли деякі українські поліцаї євреїв в бабиному Яру, хтось мабуть  був, точно охороняли колони, але відомо, що власне стратами займалася Зондеркоманда 4а, спеціальний загіну айнзатцгрупи C під керівництвом штандартенфюрера СС Пауля Блобеля, а не власне українці. Це кацапське сталінське ІПСО. Це як, власне, сказати, що Голодомор зробили євреї-товарищи ДнєпроПетровские... . ні , не євреї, а комуняки, але все ж таки багато з них, особливо керуючих цим, були євреями. (Почитайте).
30
19 квітня 2024 19:18:56
Звісно, євреї це ЛЮДИ, часто доволі талановиті, які існували між людством, між етносами ( є ще цигани, не "РОМИ", бо Роми це лише одне з циганских племен, хоча й велике,але ті геть інші взагалі). Но це жіві талановиті люди, які мали право на існування. В холокості певною мірою були винні усі. Ну гаразд, Гітлер схибився на жидомассонському заколоті, але до 1943 року хоча він їх і заганяв у гетто та табори, творив погроми,обмежував в правах, масово не знищував певний час. Але наприкінці 1942 року, через тимчасово неокуповану зону порт Марсель, він дозволив євреям їхати будь куди за кудикини гори. З Марселя пішли корабли, десятки та сотні, могли навіть тисячи йти, але....НІХТО У СВІТІ ЇХ НЕ ПРИНЯВ, крім з переляку 2 корабля приняли в Гватемалі. НІХТО. Багато кораблів пливли в Палестину (тоді англіцьку колонію),але по наказу Черчиля і уряду Британії їх торпедували разом з жінками та дітьми. США не приняла нікого, ну там Єнштейна, дуже перед цим помотав йому нерви. Ніхто...ніде, нікого... іронія долі в тому, що з тієї хвилі когось приняли...в Радянському Союзі. Ви кажете, що євреїв визволили  з таборів хто вижив, червоні та Захід? А ні Волобуєв ОСЬ ВАМ МЕЧ! Вони майже 2 роки жили по більшості в тих же таборах,ну годували їх вже там- хочеш йди, не тримали,а ось йти було нікуди. У Польщі поліки позахопували їх домівки і тупо проганяли євреїв і так було скрізб. І у Німеччині, в Нідерландах, де  місцеві теж не відрізнялися любовью до євреїв, а при німцях...а Франція? Французи хочь трохи приняли, трохи, всі режими, де були німці і де їх не було єреїв брати не захотіли, навіть в США де тоді ще (1943-й) Презом був єврей Рузвельт. Манкурти усіх місцевих народів приклали руку до голокосту. В Україні ще було так собі. Ну були поліцаї. Були? Були. Та й Львов, чесно кажучі...
 Тому натиснув на Британців вони примусили їх віддати таки частину Палестини євреям як їх все ж таки давньої, але історичної батьківщини. Коли ж їх туди повпихували у пустелю, світ полегшано продихнув, та став їх жаліти, та й навіть допомагати. Хто з людських почуттів,хто щоб вони ззнов не повернулися.
Щось змінилося? А бачите як відносяться до Ізраїлю та тим палестинцям звірячим терористам зараз? Як голосою лицемірна ООН? Що змінилося.

Але є такий міжнародний свого роду етікет: вибачитися перед цим народом. Всі вибачилалися. Гарно б Ізраїль визнав Голодомор геноцидом,але зрозумійте,у них все дуже чьотко і не зовсім людям зрозуміло. Для них голодомор робили НЕ ТІ ЄВРЕЇ, вони як би не мають до нього відношення! Кажу ж це дуже все складно. Не розбухуйте, ЗЕлень цю муйню.
31
19 квітня 2024 19:18:49
Все, ЗЕ-срань догавкалася. Почитаєш тут таке і бачиш, що Порошенко вибачився перед євреями від імені України, бо сам їх вбивав. :facepalm:  Взагалі він  "Вальцман" на Ліпецькой хвабрике. Все...крапка. ЗЕ-срань вже гірше за зомбованих хуйловцев. А що було насправді? Що взагалі стосовно євреїв.

 Це така складна фігня історична, що тут три тома можна написати. Взагалі то саме перше: про кого ми тут кажемо? Сучасні  європейські євреї, в тому числі і безліч ізраїльскіх не відносяться до основних єврейських родів "колен", тобто євреями їх можна назвати лише умовно. Основні колена: Рувим, Сімелн, Юда, Завулон, Ісахар,Дан, Гад, Ашер, Нафталім, Вінеамин, Єфрем, Манасія....є ще  такі якими багатьма євреями не визнавалися: це Левіти, Караїми, Пуштуни,Єфіопські євреї, і ще і ще.... Доречі ті євреї що у нас ,які потім відкочевали у Європу аж до Севільї, по більшості були Хазарами ( точніше Хазаринами). Так, той самий Хазарский каганат. Тому,доречі, мусліми їх по-більшості назівають "хазаринами", але спільна риса,крім більш-меньш загальної генетики у них є- це сповідання іудаізму як релігії. Тому є навіть певний стандарт, який зараз,звісно, вже не дуже  вже принциповий,але якщо людина сповідує іудаізм, то в принципі він вже єврей.

Ось скажіть мені одну річ: чому є дурна конспірологічна теорія про якісь там "Заколот Сіонских мудреців"? А все просто: тільки євреї майже єдині, які можуть битися  один проти одного, якщо їх країни походження воюють. Мова не про громадянську війну,а про те, що командувач армії країни "А" -єврей, може битися і ненавидити командуючого армії країни "Б" єврея. Або організовувати голодомори і знищення євреїв ,скажимо України, бо більшість "товарищив ДніпроПетровських" були євреями. Саме це, доречі і конкуренція економічна ( бо євреїв не брали і ніякі будівельникі-масони, чи там ремеслені гільдії і вони створили це самі,а ціни були нижче). Може Карла Маркс-єврей, був сіоністом? Та невже? B-)  Вони були одночасно інтегровані у владу, та й ще у фінансову владу багатьох країн, та й самі гризли один одного. Людям цього було ніяк не збагнути. "А чи нема тут якогось заколоту?"-думали вони.  Тут я зупинюся, бо наводити приклади можна безкінечно і є безліч теорій. Але скажу так: євреїв не любили, бо вони начеб-то були свої,але ніколи своїми для будь якого народу не були. Ось такий парадокс.

 (далі нижче)
 
 
34
18 квітня 2024 20:10:46
 Адроїдка для секісу з ШІ....нажаль не доживу. Але щось таки у майбутнєму буде. Гарна імітація це велика сила, повірте. У дочки був ще років 20 тому Фербі, така кумерна іграшка яка ще могла навіть вивчити 2-3 слова та повторювати. Щось гукала, бекала...Зламалася. ..мені було жалко! Якось сприймалася як ота жива істота. Що сказати про андроїдку з ШІ? Та ще з адаптивною під тебе системою, та й ще з нею навіть покалякати можна між оргазмами, навіть про хвілосоХвію. B-)  І ж тему підтримає, щось з мережі для себе скачає. Сказала би:" Нафіг тобі, любий, цей сратий Емануїл Кант, давай переспимо!". Але єлектроніка там буде найдешевша частина. Якщо вона не буде лежати увесь час, а ще й допомагати по дому, то тут і гіроскопи,і складюча механіка, система розпізнавання та й ще аналогового типу...це ж скільки вона буде коштувати? Хоча...дешевше за дружину... Як на все життя... :D
35
18 квітня 2024 19:59:23
 Є гарний рецептус: 1. трохи валокардина чи корвітола, там є трохи барбітуратів, 2.трохи валеріани 3. трохи пустирника  4. трохи меліси - настоянки на спирту. Дві столові ложки і будете спати як дитина. Ну днів на 10, потім перерва. Потім ще можна час від часу. Той же гідазепам у мене генерує каЧмари, де таке насниться.... так я сплю,але б краще не спав. Більш важкі, такі рецептурні як феназепам, викликають пригнічення сексуальної хвункції, яка вже й так не як у молодого. Нахер тре? Бензозепам- він же Валіум, не погано,але ну скільки? Тиждень, потім тре більше, потім ще більше....Ну його нах. Коноплі- може. Але я їх не вживаю, бо терпіти не можу дісфункцію часу в свідомості яка дезорієнтує. Бухати? Тре увесь час все більше й більше- не вихід.

 Кароча: перший рецептус ще якось на певний час допомагає.
36
18 квітня 2024 13:48:18
Цікаво, а на рішення Єрмака Зеленський якось впливає?
====================
  Точно НІ.
37
18 квітня 2024 12:48:31
Ща вас "розбанять"! Це Слав та такі інші. Гидоти зелені. Ніхто вас не розбанить. Бо це безуглі покидьки.
38
18 квітня 2024 12:47:02
В мене торговля притормозилася. Казахстан залило...трупи з погостів плавають...страшне!
39
18 квітня 2024 09:00:23
 Наш інХвантільний дурачок без папи Єрмака кроку ступити сцить.
40
18 квітня 2024 08:58:16
Андроїди гарні будуть тільки для секісу у майбутнему. B-)  Роботи повинні бути функціональними.

Повна версія