Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
26 лютого 2024 14:30:12
Може досить зелені вигадувати усіляку поє…бень? У нас же є Конституційний суд який і призначен або залишити найвеличнішого, або зробити висновок, що  тут таки є проблема. І все. Кацапи там чи підлі порохоботи- народу України не вказ! Навіщо ж тоді приймалася Конституція та створювався КС? Може Буданов про нього забув? Але начебто він людина розумна і мені подобається. Ой, це ж я забув. Зелень його вже декілька років як розвалила і там нема кворума. А може там э погані люди, чи були? Так що, не було часу набрати інших? Був. А може хтось не хоче? Тому шукають темну кішку в темній кімнаті, особливо коли ії там нема! ;)
2
23 лютого 2024 10:00:51
Тобто російське керівництво вже відкрито каже, що одних українців знищать при окупацї, а інших в сібиру. Реально кажуть про концтабори. Завісно, навіть тих ждунів, хто має надію якось пропетляти, вони будуть усіляко провокувати необхідністю повсякденного « праславлєнія хуйла», а забуту вишиванку будуть вважати речовим доказом. Тобто геноцид в стилі Бучі вже запланований. Тому у України альтернативи нема. Хтось вже підготував собі віли в іспаніях і ми навіть здогадуємся хто. Тут вже не лозунг, а реальність: « Воля або смерть!»
3
22 лютого 2024 22:14:58
Але нелегитимність його швидко доканає. Ну місяць, чи навіть три…але це все. В Україні узурпація не пройде. Краще пійти самому, вибивши собі якісь гарантії.

4
22 лютого 2024 21:33:06
Але нелегитимність його швидко доканає. Ну місяць, чи навіть три…але це все. В Україні узурпація не пройде. Краще пійти самому, вибивши собі якісь гарантії.

5
19 лютого 2024 10:11:15
Грошей у нас нема, респи це знають, тому пропонують корисні копалини. Звісно, кредит не допомога але що вони мають на увазі? Ну по перше у нас є, як з‘ясувалося одне з найбільших в світі родовищ літію- це батарейки і таке інше. За це родовище ніхто не брався і в цій ситуації що є, мабуть хз коли доберемося. Певною мірою це навіть можна б було сприймати як інвестицію, бо хоч і доведеться віддавати певні роки, все ж там якась компанія мериканська вкладеться в добич та інфрастуктуру. Взагалі то більшості пох, хто первний час буде отримувати той літій, чи то якась «Перпетум мобайл» з Америки, чи Єрмак з офшорами, але Україну буде чим рятувати. Що є ще? Марганець, з затопленими шахтами, бо, наприклад, Степногірський ГОК не фукціонує з 90-х, бо нам стілька марганцю ніколи не було потрібно його будували для СРСР. Маганцевого ГОКу нам вистачить на віки. Шо ще? Може тре випобляти титановий прокат, бо губку- сировину, ми виготовляємо, точніше виготовляли, бо його споживала рашка, єдиний до речі виробник титанового листа у світі.  Ми б теж могли, але для цього тре обладнання. Мериканці б надали б. Може й сланцевий газ для себе та Європи, бо там зараз ворог та порушені міста та села. Зате врятуємо Україну, та й мериканці, вклавши гроші, не забаряться з допомогою. Тобто тре міркувати, але для цього потрібні спеціалісти, а у бубочки їх для вдалих вигідних перемовин нема від слова зовсім. Вони то є, але інхвантіл про них навіть слухати не захоче.
6
17 лютого 2024 19:31:10
Війна? Так при Пороху теж була війна. Як голосувати? Та дуже просто! Десь де можливо, на дільницях. Але є у більшості країн практика голосування в декілька днів з опечаткою бюлетнів. Або по пошті. Евакуйованим заареструватися та отримати бюлетня і відправити поштою на амбасаду. Внести тимчасові зміни і все. На передову таким же чином, проголосували, опечатали і відправити пакетами на дільниці де їх перерахують. Де тут проблеми? Десь днів за п‘ять впораємося. Ніщо не суперечить в данному випадку Конституції. АЛЕ Ж ЗЕЛЕНЬ Не хоче!!! Це ж розблокувати канали, дозволити агітацію, де рейтинг зелених жаб узурпаторів впаде до нуля. Все можна вирішити. Вас найопують.
7
15 лютого 2024 23:17:43
Можно по різному відноситися до Порошенко. Є такі, які його вважають Гетьманом і їх декілька мільонів, є реалісти, які його вважають кращим за дурника інфантіла ( це такі як я ) і таких теж багато, є ті, хто до нього ставляться негативно- і їх багато, особливо лівацькі виродки, які вважають що він винуватий тим що богатий « бо вкрав»- що вкрав- ніхто не довів, хоча рили як скаженні, але всі прераховані мають право на свої погляди бо в нас демократія… була.
Але не пустити в супереч закону та Конституції його за кордон- це вже УЗУРПАЦІЯ влади. Сам факт цього поганий по 3 причинам:
1.Сьогодні похерилі права нардепа, тоді скільки варті ваши права зараз? Сьогодні один, другий чи третій по беспредєлу- скільки ватрують зараз ваші права? Ні хера вже вони не варті. Мова навіть не про тюрму, а свободу слова, зібрань, права на протести і це поки що. Це людство і ми проходили в історії.
2. Ну ми знаємо, що Порох на чотири голови вищий переговорник з західними політиками, ніж наш дурник, його чекали, він би міг принести доволі непогану користь, бо у дурника з замашками узурпатора за його візитами та зустрічами в 2023-2024 роках по факту вийшов полний обісранс.
Ото воно бісеться, ревнує,комплексує та впада в істерику. Нажаль це погано для України.
3.Ну й вишенка на торті: своїма безглуздими діями він добиває авторитет України. Ці прези, які чекали на зустріч з Порохом що - не зрозуміли що відбулося? Яке зараз буде їх ставлення до дурника та взагалі оцінка політичного фону нашої країни? А який це козир орбанав усіх мастей?
Зараз це узурпація влади по факту, а в травні буде вже юридичною. Узурпатор має пійти геть. Узурпація це злочин на рівні державної зради.
8
13 лютого 2024 22:51:28
Більшість за кловуна, бо замість карли-марли він пообіцяв у богатих все відняти та поділити порівну. Виявилось, що їх знов наї…али. Хто винен? Мабуть Порошенко, бо не дає. Як не дає? Та отак. Той же Ахметов в сотню разів богатійше- проти нього помовкують, бо може погано закінчитися. Сцять. Оці гидоти і тримаються за бубочку. Але є тут такі, що в бубочці розачарувалися. Він як Порошенко- волають. Взагалі то більшість з них за савєцкій саюс, але сказати в голос те ж сцять. Де хто топить за сісілізм та навіть за безумовний дохід. Тупе бидло. Не буде по вашому ніколи. Хоча деякі з таких думають: «а може Притула»  той буде правильний кловАн- хоч порегочему. Ну-ну…
9
13 лютого 2024 22:11:31
Більшість за кловуна, бо замість карли-марли він пообіцяв у богатих все відняти та поділити порівну. Виявилось, що їх знов наї…али. Хто винен? Мабуть Порошенко, бо не дає. Як не дає? Та отак. Той же Ахметов в сотню разів богатійше- проти нього помовкують, бо може погано закінчитися. Сцять. Оці гидоти і тримаються за бубочку. Але є тут такі, що в бубочці розачарувалися. Він як Порошенко- волають. Взагалі то більшість з них за савєцкій саюс, але сказати в голос те ж сцять. Де хто топить за сісілізм та навіть за безумовний дохід. Тупе бидло. Не буде по вашому ніколи. Хоча деякі з таких думають: «а може Притула»  той буде правильний кловАн- хоч порегочему. Ну-ну…
10
12 лютого 2024 22:08:40
А справа в тому, що недолугий інфантіл узурпатор, який сцить 20 травня, коли воно за Конституцією стає нелігітимним,та його оточення та самого бубочку посадять за мільярдні розкрадання,а може й за державну зраду, а тікати нікуди… замутило “великі зміни» у вигляді того що змінили профі та героїв на лояльних хомчаків, розшматали геть усе керівницьтво армії, почали репресії по справам 10- річної давнини де нема ні складу злочину ні події злочину. Вони як Янукович,гадають, що розставивши скрізь своїх вони якось збережуть владу? Ні. Не збережуть. Народ захистить Конституцію та Україну від узурпації. Як? Часи зараз гібрідні- як і політика. Нелігітімна узурпація не пройде. Знайдуться адекватні дії. Вже лише третій день, а народ стоїть на вухах. Пара трійка тижднів і почнеться такий бардак… ну місяць максимум. Так що все якось відбудеться. А ті, хто думає, що в шапіто пропетляють і все буде як завжди, то давайте почекаємо трохи, поки ще діє енерція Залужного і нормальних командирів і війська. Все самі побачите.
11
11 лютого 2024 15:09:47
Наєв, Забродський, Миронюк, Тарнавський- геть увесь генштаб по волі маленького узурпатора….ті, хто керував захистом країни особливо в перші місяці, коли переляканий бубочка вів перемовини з кацапнею. Ніхто вже не каже про Марченко, Шаптало,та про Кривоноса вже не кажемо. 20 травня  шапіто має пійти, бо це буде узурпація і все й так піде шкереберть. Давайте подивимось пару тижднів- місяць. Самі переконаєтеся, але у уйопків буде винен, звісно Порох, Захід , але не шапіто. Буде ваш шашлик-2.
12
7 лютого 2024 14:21:26
Ні. Більшість систем ПРО НАТО знищать їх ракети. Але певні попадання будуть. Причьому, якщо зітруть з землі, скажимо, Чикаго....Мериканці Знищать на болотАх усе що є. Нажаль, цей варіант вже тре розглядати.
13
6 лютого 2024 14:26:45
Навіть візьмемо невирогідне- призначать якогось хороброго, але не спеца. Хоча скоріше призначать Сирського. При цьому повна зміна генштабу. Ну ми з по зміні Мінастрів Оборони бачили,що все місяці на три покотилося шкереберть. Інші люди, доки злагодяться....Тут хуйло й нас доб'є. Але... будуть палІкмахери та три-п'ять когось тіпа Да Вінчи. Україна катиться у безодню. Це зрада Єрмака чи повний ідеотизм?

Нам усім звізда.

 ь
Буде в кінцевому варіанті щось страшне.  А хто кого перевішає-вигадуйте самі.
14
5 лютого 2024 14:33:51
Бо це буде катастрофорю для України. Геть тварюки!
15
4 лютого 2024 22:46:37
 Зараз в ході наратив, що Україна несе тягар війни і захищає Європу, а може навіть НАТО від глобалізації конфлікту. Але ось думка: а чи правильний цей наратив в очах Заходу?  Давайте прикинемо: ось Захід надасть нам кучу зброї та техніки, яку підготували до утілізації. ЇЇ-досить гарної ще техники там що лайна. Танки, гвинтокрили, БТРи, літаки, ракети.... може й не такі вже й нові але ж деякі навіть не особливо експлотувалися, та й на кацапів вистачить. І ось ми викидаємо кацапів з Півдня, Криму, чи навіть з Бомбасу. Під керівництвом Залужного.

Що буде робити хуйло?

Стане на коліна і скаже: НЕ ЗМІГ! Я старий! Удавіть мене чимось м'яким, щоб не мучався. Щось не віриться. Хуйло буде розпалювати стички з НАТО, Естонія, Літва, Молдова, Румунія та може й Швеція з хвінами. Не кажучи вже про всі ці хезболи з хусітохамазами. Йому конче потрібна війна, щоб воно стало "великою відчизняною". Що йому втрачати? А чи готовий для цього Захід? Зараз точно-ні. Через 2-3 роки-може, через 4-5 буде точно готовий. Тому вони хочуть щоб хуйло зав'язло в Україні, а вони виграли час. Тому так допомагають...Так.. ..допомагають. Але настільки непояснено недостатньо, що вкрадаються суттєви сумніви.

 А тут такий собі Залужний висуває доктрину, яка, нехай важко, але надасть нам суттєвий шанс на перемогу. А це саме зараз тре Заходу?  Всі ці прокацапськи "обмовки" того ж Дуди про Крим, ну зовсім прокацапські, так це Польща! Навіть не мальяри з словаками....

Будь  бубочка з клепками у голові, він би тримався за Залужного як вош за кожух! А так ми опинимось в дуже скрутному становищі. Наслідки можуть бути фатальними.
16
3 лютого 2024 09:42:48
У нашого інХвантіла бубочки все по Жванецькому. Сьогодні один по п'ять, а завтра два по три. Оскільки рівня Залужного у нас поки нікого немає, то "геніальний дурник" розглядає відразу двох командуючих Сірского та Буданова на одне крісло. От за що нам оцей дуркуватий бідоносець?!!! Хоча, наш "мудрий нарід" вже хочь поржав та й ще ригоче. Так "ригоче", що як завжди цей регіт обертається смертями. Ну що за граблі вже майже 300 років? Що це за карма така?!!!

Як  взагалі можливо замість одного командувача призначити двох, але по 3 карбованця?!!!  Як це взагалі коментувати?  Жабеня нас доведе до катастрофи. Яка, безумовно, буде при такому управлінні- бо буде бардак. Причьому, навіть при деякій інерції, провали почнуться відразу ж. А коли нації не буде чого втрачати крім України та життя своїх дітей, хто врятує ЗЕРмаків?  Вони ж не розуміють, що криза настане обов'язково і досить швидко. Місяць, чи три- не важливо, але настане. І не тому, що Кірюша Буданов якісь там поганий, просто це не його рівень, як і Сірського.

 Доречі...об'єктивно Залужного нема за що звільняти, крім передоза мстивого та ревнощного бубочки.

 Нехай пом'ятають, що, незважаючи на відповідальність наших войнів та взагалі людей в такий важкий час, при катастрофічній ситуації це шапіто змітуть, бо не буде іншого виходу. Але це саме по собі практично найгірший сценарій, але коли виходу не буде- я не можу бути впевненим ні в чому.
17
2 лютого 2024 08:34:41
Ну її бачили багато людей. Ось де проблема Портнікова: повторюю, це найрозумніший аналітик України, ніхто й біля не стоїть по рівню його знань, кваліфікації, освіти , але ЗЕлень тупі як пробки, лише срати та пукани можуть рвати,а щось заперечити , то клепок там нема-не вистачає. Але ось я особисто з Портніковим тут не згоден. У нього зараз такий собі наратив, що, оскільки людство входить ( це майше в кожному столітті на початку було) в період глобальних військових конфліктів, то у нас буде все погано на десятиліття і буде постійна війна. Ну, звісно, якщо ЗЕлені гніди скинуть Залужного і розтрощать управління армією та тилом, то так воно й буде. Бо ,як я й казав, Буданов не впорається, потім ще хтось і кожний буде гірший за попередника, буде міняти людей, генштаб, і закінчиться хомчаками. Кацапи тоді дуже вирогідно, прорвуть фронт десь,або в декільках місцях і тоді... так що його песімізм зрозумілий, аж Береза крякав.

Зараз помилка Портнікова в перескакуванні масштаба проблеми. Так- це період глобальних конфліктів, фактично початок ІІІWW.  Але чи безнадійна ситуація для України? Ні. Бо, згідно з доктриною того ж Залужного, ми впоратися зможемо. Важко, обережно, але зможемо. Можемо звільнити Крим, та навіть Донбас, принаймні дуже посунути ворога. Це дасть нам оперативну паузу, можливо на декілька років або навіть десятиліть, і, якщо цей час не прогавити, рашка більше не ризикне.
 Чому це так: хуйлу втратити Південь та Крим, відступити на Бомбасі- це його політична та навіть реальна смерть. Щоб існувати-він буде і повинен воювати. Він повинен воювати. Але з Україною просто стріляти ракетами-шахедами, це свинячий голос буде в разі нашого упіху. Тому (а вони там не такі дурні геополітично), там спрацює пропаганда на кшталт-ми ведемо велику відчизняну з Западом, хуйло почне розпалювати та розтрощувати конфлікт на більш локальні епізоди. Ну там Естонія (Нарва-коридор), Молдова, Румунія, може Польща та взагалі НАТО та Близький Схід. Ще тягнути Україну він фізично не зможе. На Делекому Сході зовсім спровокує пончика, ну то все таке.
 Іншого варіанта нема. Ну ще можлива ядрьона війна, але її він програє і тут буде не до України. Тобто все вирішить 2024-2025 роки. Якщо,звичайно, колоВун нам знов не нашашличить. Так що, хоча Портніков формально правий, фактично він перескочив проблему. На Заході це все більше розуміють.

 
18
1 лютого 2024 10:06:50
Я пересічний тому хто зна, але на мене ГРУ досить здається ефективною. Особливо у диверсійному плані. Про аналітіку не скажу бо заяви Буданова трохи бентежать. Але саме такі заяви дуже подобаються бубочці. Тіпо " у літку 2023 будемо пити коХве у Ялті" то що... так трохі віддає Арестовичем.
 Але Залужний як для генерала та головнокомандуючего- ще досить молодий та енергійний і дуже гарний аналітик. Він може і вміє працювати з мільоним військом. І він вірить і впевнений в  перемозі. А у Буданова для цього ну зовсім нема досвіду. Я взагалі то поважаю Буданова- щоб тут не казали, але головнокомандувач він ну самі розумієте. Хто ще у нас досить розумний: ну Марчелло, але від Марчелло бубочка взагалі повіситься. Чи Забродський... результат як з Марчелло. Залужний тримає себе дуже корректно. Якщо у нас почнеться чехарда з главкомами, ну там Буданов, Сірскій там ми так до Хомчака дійдемо і тре буде або вмирати, або тікати. А тікати реально нікуди.

 Але подоляківським ботам платять трохи грошенят, а там родини, війна, тре годувати-от і йдуть на панель від ОПи. А що? Будь який труд достойний. B-)
19
29 січня 2024 08:55:27
Від політиків до хвуповців усі пишуть, що війна буде тривати, де хто пише, що тре віддати Південь де хто на Заході взагалі песіміст... Але давайте розберемося: ну скільки триватиме війна? Доречі зараз такого навіть юридичного терміну "війна" не існує. Тільки такий собі фігуральний. Конфлікт-так, анексія, окупація, військова операція те чи це, але не "війна". Ніхто вже давно нікому не "об'являв війну", тобто виконував особливу процедуру тіпо " іду на Ви". Все стає гібридним. Воно і при WWII було частково гібридним, а зараз чистий тобі гібрид. Скільки воно триватиме? І знов питання: триватиме власне ЩО? Як не дивно-відповідь десь така як у пісні бульбашів:" няма того що раньш було...". Так як раніше не буде. Зовсім. Ніколи. Може з часом буде спокійніше, але ТАК ЯК БУЛО- вже не повернеться. Людство вступило в нову епоху війн та переділу Світу. І це тільки но початок. Не тільки мова про кацапів та Україну, це й Близький Схід, можливо пізніше й Далекий Схід, навіть гондураси з венесуЄлами чубляться. А США вже нагадує Австро-Угорщину наприкінці WWI. Доречі й кацапстан зовсім не такий стабільний як вони хочуть показати. Про Африку та "Глобальний Південь" вже досить і казати.
Тому все буде змінюватися і суттєво. Часи дуркуватого обамо закінчилися. Ліберальники вже обісралися і замість намагання миру та злагоди шпарять антисіметизм де головує неспроможна ООН. Тут хоча б не було б ядрьонної війни якоїсь.... Тому й Європа забігала з переляку та почала нарешті озброюватися, а США, як завжди перед такими війнами мічецця між ізоляціонізмом та намаганнями щось зробити.
 У нас тут пишуть,що кацапи будуть лізти навіть якщо ми їх вишебемо з нашої землі. Будуть, звісно, але циклічно. Постійно й вони вже не витримують. Вони ще можуть понасирати, але кількість там в якість вже не перейде. Складається враження, що на болотах починають розуміти, що Україна їм не по зубам. Тому й йдуть наративи: припинення вогню, а тим часом (хуйлу щоб вижити тре воювати), полізти на Молдову, країни Балтії то що.

 Тому для нас Перемога- це, принаймні, звільнення Півдня та Криму, та хоч суттєве посунення кацапів на Сході. Це можливо? Ну будуть снаряди та літаки- стане можливо. А там буде видно.
20
26 січня 2024 09:59:03
Бандероль 200 грамів на Казахстан -1260 гривень! Грабіж середь білого дня! 33 долляра!
21
25 січня 2024 14:29:51
Можливо завжди своє робити.... Де хто так і живе- навіть політики. Але у війну своє робити не дуже якось робиться. Війна все перекреслює. Гарно коли є свій дім. А з кордоном ти просто виживаєш. Але де кому і це подобається Мені ні, хоча у мене дуже непогані були умови. де навіть в однієї з найкращих країн Європи я не знав спокою- маю його трохи в Запоріжжі. Бо дома я контролюю свою долю якось. Заробляю трохи грошенят.

 Ні...УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
22
22 січня 2024 14:11:35
https://www.epravda.com.ua/publications/2024/01/22/708990/
=================================================
 Ось вам ще ваші єрмаки....
23
21 січня 2024 10:16:23
 До ери мобільних телефонів, десь між пейджерами та смартфонами кажись Apple випустив такий собі СМС- спілкувач. По якому можна було обмінюватися текстовими СМС, але не говорити. Це набуло популярності між підлітками- купували дуже багато, але швидко з'явилися мобіли і все це змінилося. В гаджетах багато такого можна зустріти перехідного.
 Щось мені здається, що  незабаром бойові та розвідувальні дрони дуже зміняться. Будуть швидкими, дуже мініатюрні. далеко літати, а вражати будуть якісь ракетки чи снаряди, які будуть їми наводитися. Певною мірою вже таке є, але потребує вдосконалості.
24
16 січня 2024 07:30:11
 Вчора всі обговорювали на всіх каналах. Мериканці не дадуть, навіть, як кажуть зі антиемігрантською стіною. В Європі допомогу блокує Орбан. По нашому зерну...ни ви всі бачите що по зерну хотять. Ну з обороною ще якось допоможуть, за зброєю. Не те щоб жирно, але все ж таки щось таки буде. А ось з іншими видатками бюджету-зась!
 Так що, скоріш за все, пустять станок... бо виходу немає. Ну щоб цей рік якось протриматися. Девальвації гривні не уникнути.
25
15 січня 2024 08:19:26
За даними німецького видання Bild, Бундесвер (Збройні сили Німеччини) готується до гібридної російської атаки на східний фланг НАТО в лютому цього року.

Джерело: Bild із посиланням на секретний документ Бундесверу

Деталі: Видання зазначає, що згідно з документом, ескалація між НАТО і Росією може відбутися вже в лютому цього року.

У секретному документі ("Секретна інформація – тільки для службового користування") Міноборони Німеччини докладно викладає можливий "Шлях до конфлікту" між Росією і НАТО. Дії Росії та Заходу описуються місяць за місяцем, кульмінацією є розміщення сотень тисяч солдатів НАТО і неминучий початок війни влітку 2025 року.

BILD описує сценарій із документа, але з міркувань безпеки не відображає всієї інформації про чисельність і пересування військ НАТО.

Сценарій Бундесверу "Оборона Альянсу 2025" стартує в лютому 2024 року. Росія запускає чергову хвилю мобілізації та призиває в армію додатково 200 тисяч осіб. Потім Кремль починає весняний наступ в Україні, який до червня відкидає українську армію назад.

Спочатку прихована, а потім все більш явна атака Росії на Захід починається в липні. Очікуються кібератаки та інші форми гібридної війни, головним чином у країнах Балтії. Відбуваються зіткнення, які Росія використовує як привід для початку масштабних навчань на своїй території та в Білорусі.

Загострення цієї ситуації, згідно зі сценарієм, може статися в жовтні в разі перекидання Росією військ і ракет середньої дальності в Калінінград. З грудня 2024 року в районі "Сувалкського коридору" відбувається штучно викликаний "прикордонний конфлікт" і "заворушення з численними жертвами".

У той момент, коли США можуть залишитися без лідера протягом кількох тижнів після виборів, Росія за підтримки Білорусі повторює на території НАТО вторгнення 2014 року в Україну. У травні 2025 року НАТО ухвалює рішення про заходи стримування, у "день Х" НАТО перекидає на східний фланг 300 000 військових, зокрема 30 000 солдатів Бундесверу.

Сценарій закінчується через 30 днів після "дня Х". Чи буде Росія стримана НАТО, залишається в сценарії відкритим питанням.

Нагадаємо: У грудні повідомлялося, що на Заході все більше замислюються про те, що Росія може перемогти у війні, а Україна – втратити додаткові території і навіть свій суверенітет, тоді НАТО зазнає поразки, а наслідки будуть відчутні по всьому світу.
============================================
  Але й досі сцять "ескалації" і годують нас зброєю  тільки щоб якось трималися. Досцяться. Хоча я вірю в ВСУ та Україну. Але буде важко- це вже відчутно.
26
14 січня 2024 09:38:01
Ніхто не знає, що зробить ТрУмп з війною між кацапстаном та Україною. Навіть може й сам Трамп не знає поки що. Трамп знаходиться у цьому питанні в такому собі цуцванзі. Наприклад він поставить перед хуйлом умову: нехай Крим поки за лапки, Бомбас за лапки, тобто десь  "простА перестАть стрелять" на рівні до 24 лютого 2022. Ну лівобережжя України все- на це ТрУмп все ж не згодиться, включаючи порти, бо тоді й Китай вкрай знахабніє. А ось хуйло НІ ЗА ЩО не згодиться повернутися до рівня 2022 року. Бо це він "злякався Гамерики", "пішов на поступки  Заходу" то що.
 То й що далі? Звісно,що ТрУмп в притаманній йому манері скаже щось тіпо:" Це була чудова зустріч!" але всі ж усе побачать і він це знає. Повністтю проігнорувати Україну- це реально розісратися з більшісттю Європи-на це він не пійде.

То що йому залишається? Все ж якось допомагати Україні? Чи як? Який у нього вихід? Доречі він може частково віддати нам Атакмс, що все одно піде на утілізацію, штурмовики А-10, стареньки, але досить непогані, з великою вогневою потужністтю, і їх там що лайна. Ну частково і F-15... ще э гвинтокрили Блек Хаки, Чироки,, що те ж можна утілізувати в Україні. Тобто мінімум грошей при великої допомозі? Це те ж можливо.

 Взагалі ТрУмп це така собі штука сама в собі. Хоча ХЗ що він придумає.
27
13 січня 2024 09:01:13
Ми вже живемо в іншій реальності , а буде ще гірше. Зараз потихеньку починається 3-тя Світова, дійде вона до ядерної чи буде такої собі гібрідної- це поки що не знає ніхто. Буде все зовсім по іншому і у нас в Україні і в світі. Це вже зрозуміло. Якісь війни в Історії людства були завжди, але бувають настають цілі епохи війн, коли скрізь де більше де меньше, але скрізь. І ці епохи бувають іноді довгими. Оце й зараз. З цим тре якось жити і будувати стратегію на весь цей час.
28
12 січня 2024 10:04:22
 Резніков купив на дочку вілу в Каннах за 7 мілліонів. Чоб ні?
29
12 січня 2024 09:38:06
Або дадуть вкрай обмежену кількість. Скажимо ППО- це таке. Самим не потягнути. Але технічна та контрукторська база для ракет хоча б до 1500 км. в нас вже практично є. А ми будемо реалістами, їх від Заходу не отримаємо. Вони нам до 300 км. не дають і хз дадуть хочь скільки то... Це що? Саботаж?  Бо інакше це ніяк не назвати. Тільки Луч виробляв певні ракети до 6000 штук на рік лише на експорт! Та якщо б у нас за цей час було 6-10 тис. штук щоб там залишилося від тієї болотії?
30
9 січня 2024 12:55:50
 Тільки ядерну. Але ядерна війна це програш кацапії гарантований. Тобто хуйло як завжди розраховує на щось гібридне. Тіпа ми вдаримо, ви трохи засситє, але майже теж і десь в промєжності домовимося. Тобто хуйло розраховує на якусь обмежену ядерну дію, ну накрайняк. Зараз питання стоїть так: чи готовий Захід на тотальну ядерну війну- відповідь-ні. Ніяк не готовий. Чи готовий хуйло? А що йому втрачати накрайняк? Нічого.

Ось як стоїть питання.

 Ніхто не піде на тотальний ядерний конфлікт. Ніхто і ніяк. І це хуйло розуміє. Він вже на це готовий. Не те що б дуже хоче-бо сцить все ж таки. але таки готовий. Оце й є причина всіх західних вагань і навіть певною згодою пожертвувати Україною. Знов таки- така задача не ставиться, але й не виключається.
31
8 січня 2024 13:09:24
 НІ НЕ МОЖЕ. Верховна Рада може -він ні. Закон про Президента дає ще місяць на вирішекння проблем-далі ні. Чисто теоретично, якщо б був не знищений Конституційний суд-Зеля може виконувати хвункції В.О. Це фактично президент, але без права командувати зброєними силами. та ще в період Воєнного стану. А влада по воеєнному стані переходить Залужному. НУ НЕ ПРОПИСАНО В НАС ІНШЕ! Але навіть на це тре рішення КС.

 Тобто прихильники певної політсили й істерят аж трусяцця! Тобто тут два варіанти-або він йде нах, куди йому і дорога, краще до в'язниці, або буде трунькати там щось на кшталт Штайнмайєра. Але влади йому при воєнному стані не буде. Вони дуже хочуть це якось прикрити. Але ми не дамо.
32
6 січня 2024 07:26:21
Я не беру кацапів- вони нам навіть генетично не брати, а вороги. Але Польща.... Це я що до редакційної статті в "УП"  "Польща веде "війну" проти європейського майбутнього України. Варшава має це усвідомити"
Всі ми пом'ятаємо фільм Гофмана "Вогнем та мечем". Кіно сповнено жалю та правди. Єдиний генетично братній народ до українців-поляки, але в нас ніколи не було рівних відносин. Та не то що рівних- ми або всебічно підтримували взаємні відносини, мали спільних врогів, або билися з звірячою люттю. Ті ж магнати Вишневецькі могли хтось бути атаманом на Січі, а інший палити українські села. І Хмельницький намагався спалити Краків. І так було завжди і зараз. З якімось чехами, чи навіть мадьярами у нас були або трохи конфліктні, або трохи дружні, але достатньо рівні відносини. Австрія (Австро-Угорщина), німці- так були певні різні відносини, всі були вцілому досить рівними, то гірше, то краще....але якось так жили.

 Що змінилося? А за століття-ніх...я, крім айХвонів. Люди не змінюються, лише гаджети. І оце зараз...блокада... ка зна що!
33
5 січня 2024 08:43:04
"США не надаватимуть військову допомогу Україні на рівні 2022-2023 років, адже прагнуть допомогти нашій країні розбудувати власну військово-промислову базу.

Джерело: речник Державного департаменту Метью Міллер на брифінгу, пише "Європейська правда"

Пряма мова: "Ми будемо продовжувати підтримувати Україну... стільки, скільки буде потрібно. Це не означає, що ми продовжуватимемо підтримувати їх на тому ж рівні військового фінансування, що й у 2022 і 2023 роках".

Деталі: За його словами, США не вважають, що в продовженні підтримки на попередньому рівні є потреба, оскільки мета Вашингтона полягає в тому, щоб допомогти Києву стати на власні ноги та розбудувати власну військово-промислову базу так, щоб вона могла самостійно фінансувати, виробляти та закуповувати озброєння."
___________________ ___________________ ________________
 Це б було непогано, вважаючи й те, що ми можемо будувати ті ж ракети і нас певні комплектуючи продадуть як і обладнання. Та ще далекобійні ракети. Доречі й снаряди. Хоча все це потребує ніабиякої організації, логістики, розсредоточення потужностей, щоб не накрили, надійних складів десь у горах та й багато чого ще. Чи потягнуть шмигалі все це, чи буде бардак, де хламідіям масть і пішла....
34
4 січня 2024 17:23:02
 Тобто Держава банкрутить Державне оборонне КБ. Це оксюморон. Це ще не зрада, га, ЗЕлені хвойди?
35
2 січня 2024 09:42:46
Це, звісно ЗЕлена ганьба що 2 рік війни великої закінчується, а ВР з моносраньбільшості приймає Закони о заборонах паління, чи будівницьтві будь чого будь де, а нормального Закону про мобілізацію нема. Хлопець каже, що людей в принципі на фронті вистачає, про це й Залужний каже, але нема ротаціонного резерву. Тобто навчити, мобілізувати, відправляти по частинам де досвідчені войни допоможуть набратися досвіду, підстрахують і буде навчаний воїн. Замість нього відпривити хоча б на 2 місяці тих, хто там безвилазно до сімей. Не створювати ненавчаних бригад, а розсипати по злагодженим підрозділам. Тоді будуть і відпустки та передихи, підлікування та адаптації, та сім'ї збережуться багато.

 До того ж це ще й оперативний резерв. Якщо кацап десь прорве чогось чи полізе. Це зрозуміло людям. А то йдуть якісь кацапські висери, що навіть жінок...інвалідів , а тупий народ хаває. А так будуть відпустки, психологічні розвантаження то що. Взагалі  чим там шлюхи народу займаються?
36
22 грудня 2023 21:02:31
До мене дійшла інфа з окупованих територій Запорізької області біля Токмака. Там є такий собі райцентр Чернігівка. Не має значення "як" і від "кого". Десь з осени звідтіля пішли кадиривці, але замість них прийшли буряти. Причому з родинами та почали займати пустуючи хати, бо відтіля таки встигло багато наших еваюкуватися. Якщо кадирівці звірували, грабували та гвалтували, але якось не особливо заважали тим, хто залишився вести власне господарство-ну там город, свині та кури. Свиней вони не їдять. А за якусь вівцю могли навіть з підвалу родича випустити.Іноді забирали корів. Інша справа буряти. Їм окупанти сказали, що хоча фронт досить близько, але тільки зараз вони мають можливість позахапувати хати. бо "після ПАБЕДЫ" над бІндерою їм вже нічого не світить. А до того їх родини жили і ще живуть майже у норах.
  Звісно, що й буряти таскають людей " на підвал", ведуть себе як окупанти, але іноді вони з сім'ями намагаються вести себе певною мірою як сусіди, але головне НЕ ЦЕ!"Переїхавші буряти трохи згодом пішли по хатам українців і почати тупо вистрілювати курей та свиней. Майже всіх убили.  Місцеві питають:"Чому ви вбиваєте птицю та свиней? Краще заберіть собі курку на обід задарма, а ви всіх вбиваєте? Навіщо це  вам?!" (вони ще яйця давили ногами, що кури несли). А буряти у відповідь: "А мы вам и огороды засаживать запретим!" Так чому?-питають місцеві?!!!

 Відповіді були якісь малозрозумілі, але буряцька окупантська мисля по ітогу висралась  десь так: " Ви, українці нас бісете! Бо без дозволу "старших" ми й собаку не заведемо. А вам війна-не війна. але ви виживаєте. Нам їжу та якісь грошенята дає ПуЦЄн и позподіляють "старші", а ви живете незалежно, самі себе годуєте, ХТО ВАМ ЦЕ ДОЗВОЛИВ?!!! Чому ви такі наглі? Ми самі іноді можемо тільки рибу зловити трохи, частину несемо "старшому"- це коли живуть біля водійми, ну там Байкалу. Іноді трохи картоплі посадити. А ви такі вільні-ми це терпіти не можемо. Вам не дамо".
37
3 грудня 2023 22:57:06
Власне це в Новинах. Але здаэться, що WWIII вже почалася. Як і усі сучасні війни-вона гібрідна. Хоча і Друга світова навіть тоді почилалася гібрідненько. Не будемо аналізувати, але саме так і починалось- всі пом'ятають. Просто ця  значно складніша. Має відмінності. Ні, чуваки та чувіхі - головні "веселощі" ще попереду.
38
2 грудня 2023 09:15:44
Ну є певний тренд, що з шаблями наголо ми кацапів навряд чи зараз переможемо. Хоча посунути мабуть зможемо. Що велике фортифікаційне крадівницьство краще ніж велике крадівницьтво на дорогах. Але тре пом'ятати історію. Війни вже давно не класичні. Усіх цих " Іду на ви!"-давно нема. Усіх цих класичних баталій, коли сторони обирають " бальшое поле, есть разгуляться где на воле", всіх цих вателоо-давно нема, як і формул початку чи завершення війни. Навіть уникають самі назви "війна". "Усі ці "спецоперації", "інтернаціональний долг", "захист демократії та свободи" і ка зна що, АЛЕ НЕ ВІЙНА.

  Звісно, що змінився перебіг війни. Наприклад , вона може стати двоетапною, а то й трьох. Залежити від міжнародної допомоги чи нових союзів, від економічного стану нападника то що. Так що планувати щось-справа марна.
39
22 листопада 2023 23:10:01
Підробиці: https://www.epravda.com.ua/publications/2023/11/22/706853/

 Але суть не в тому. Чому в світі вилазять у владу популісти. Не важливо якого кольору, чи там ліві чи праві. Орбан, Зеленській, Трамп, цей аргентинський  Хав’єр Мілей, той що на Філіпінах та інші. Якісь "прості рішення" про які кажуть-"Хуже не будет хочь поржем". НЕМА ПРОСТИХ РІШЕНЬ. Економіка це дуже просто- це обмін. Так. там усілякі фьючерси чи там форвардзи, індекси, але в головному це бухгалтерська дурня. Просто одне через інше змінюється на гроші. Товати на товари, послуги на послуги. товари на послуги чи навпаки. Гроші лише механізм універсального обміну і все. Дурень Маркс пропонував націоналізувати банки. Чому? Бо гроші в банках. Він не розумів, що в банку гроші не тільки Родшильдів. а й простих людей-їх накопичення. Що банк-просто посередник. Не він джерело багацьтва та заможності.

 Тре не красти і повинні бути професіонали. Не обов'язково старі-може й молоді генії.  А з світом все як пороблено... невеселі часи, чуваки та чувіхі.
40
21 листопада 2023 10:25:43
Справа навіть не в ЗЕленій владі- про неї годі й писати. Але що це за виття про Майдан-3 і хто його буде усувати? "УСУВАТЕЛЬ" хто? В мирний час питань би не було. Вже усували та й вибори на носі. А в військовий? Що прийде пара бригад під ОП? НЕ прийде. А хоч би й прийшли б....далі що? Бубочка б втік, ОП теж, та й ВР потікала б. Повністтю військове управління7 А на місцях? Там би теж був би великий драп.

  Тобто країна без влади  принаймні легітимної під час жорстокої війни? Це катастрофа. Ніхто на це не пійде.

  Тоді чого це виття?!!!
 Каже що хуйло щось готує.  Що воно може нам готувати, чото ми не знаємо?

Повна версія