Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 08:04
 Звісно, скиздили зброю.  Ви не дивуйтеся, практично кожна війна породжує жиганів. Тут багато хто знає, хто такі жигани?
2
cьогодні в 08:03
а є просто нормальна, чудова, звична річ Порошенка.
кацапе, українською буде промова. Так, промова звичайна, любить Петро приписдіти. Сказав що два народи зв'язують декілька тисячоліть спільної історії.
==================================
 "А какая разница?"  :D  X(
3
cьогодні в 07:56
 Що ви рвете ЗЕ-скот, пердаки, вже не знаючи до чого досратися? Завалити вас прикладами РЕАЛЬНИМИ, а не ФСБшною брехнею про "жмурук" ( це навіть ЗЕлені прокурори визнали), про вашого яйцесяйного? Та вже цих прикладів стільки, що крава згорить під пальцами. Йдіть нах. Вашого вже нічого не врятує.
4
cьогодні в 07:07
Але ж він не за Пороха, тому буде вірно служити "певної політичної силі" тут на ФУПі. B-)
аміран прихильник Ющенка
================================
 Ну тому він сидить у Криму і кажете,що зливає українських патріотів? Ющенко був слабким, дуже ніяковів перед ахметовими, навіть перед "хорошими рюсскімі" єльцинського розливу, такий собі селюкуватий провінціал, який був таки не поганим банкіром, але все ж таки він був проукраїнським і певний вектор на українізацію таки зробив. Тобто був не самим поганим Презом, як для мирних часів. Але слабкуват.
5
cьогодні в 06:58
Але ж він не за Пороха, тому буде вірно служити "певної політичної силі" тут на ФУПі. B-)
6
20 квітня 2024 21:07:01
Кажуть багато вже зброї в Європі.
7
20 квітня 2024 21:00:19
Все проголосували: 310 голосів. 100 респи, 210 деми. Законопроет ПРИНЯТО! Поздоровляю!
8
20 квітня 2024 19:23:07
Вело любить З.Е. тому що ПЕця бАгатий. :D  X(
9
20 квітня 2024 19:20:39
 Це географічне. Я б їх назвав дегенератами людства,сволотою, ордою... але в певних бАмАгах тре якось це писати й нейтрально. Але не "рюсские".
10
20 квітня 2024 19:18:47
 Ні, це не правильно. Це дійсно схоже на діскрімінацію. Старі дурепи. Але бувають різні люди іноді. Якщо дитина бере книги, то нехай родаки підпишуть бамагу про метеріальну відповідальність, якщо книга була б зіпсована. АЛЕ ТОДІ УСІ!
11
20 квітня 2024 19:11:23
 (Написав, але помилки навіть не виправити. Тре перечитувати опечатки. Ну це вже якісь закон "про іноагентів") :facepalm:
12
20 квітня 2024 19:09:17
Ну неможливо,коли тобі затикають рота та не дають створювати теми. Єрмаківщина. Відкрив власний донат: посилаю на одну роту одного з особливих родів військ - в мене там знайомий, сигарети, наприклад. Не тільки, але СИ-ГА-РЕ-ТИ. Без них на нулі ніяк, а витрачають в останню чергу. Блок нормальних=1000 гривень. Я тільки їх вислав 7 блоків, але цього замало. Наисам в спільноти. Кажу: хто хоче? Куча відповідей. Всі "ЗА". Сам би я не хотів, притулам не довіряю, це таке... схоже тре самому цим займатися. Але, хто хоче: беріть! Я буду допомагати. Але ж навіть про це не напишей. Слав з Амідамі відробляють йудину копійчину.
13
20 квітня 2024 19:02:40
Єдиний марахвон і вдавиться! Дурні... :facepalm:
14
20 квітня 2024 14:16:54
Дыверсанти. Досить кваліфіковані та навчані. Там теж не прості дурні є. Хоч би спіймали. Краще б розтріляли при захваті. Але у них точно є плани відходу, та й агентура точно-ждуни,плять!
15
20 квітня 2024 08:15:42
КАБи ефективні з літаків. Тре збивати літаки. На те й F-16
16
20 квітня 2024 08:11:35
Клофелин еще, имхо, годится как успокоительное, но тоже редко кто его продаст без рецепта.
Клофелин не заспокійливе, а прити тиску. Ви тут як нарадите то пів ФУПу дуба дасть
---------------------------------------------
Клофелин НЕ ЗАСПОКІЙЛЕВЕ!!! Це засіб зниження тиску! При передозуванні він реально вирубає свідомість у людини та людина буцім-то засинає, але то не сон, а кисневе голодування клітин мозку. Повії-кидальщиці це полюбляли робити з клієнтами. При передозуванні можна дуба дати. Це такий собі один з останніх засобів при гіпертонічному кризі, як і Білєприл (дуже, падлюка небеспечні ліки,хоча й ефективні), ще є Міноксіділ в потужних, самий потужний і вбивчо небеспечний варіант ціанід заліза (забув назву), то вже вааще смерть. Його в мікроскопічних дозах дають,коли вже нічого не допомагає. Клофелін снижує серцебиття, трохи запаморочує, що дає ілюзію заспокоєння. АЛЕ ЦЕ НЕ СНОДІЙНЕ,а як би сказати "придушуюче". :D
17
20 квітня 2024 07:57:14
Не заморочувайтеся. Це такий єтично-дипломатичний ритуал. Всі вибачалися.  Але з іншого боку-згоден. Я не вважаю, що в Україні був геноцид євреїв. Так, випадки були як і СКРІЗЬ, особливо у ІІWW. Та навіть Богдан Хмельницький...ну таких те ж було скрізь. Геноцид був у в Німеччині в Польщі, в Австрії, в Нідерландах, ТОБТО геноцид , а це головне, це навіть не якісь там страти, а всебічна підтримка тітульної нації знищення євреїв- у нас такого не було. А торпедування англійцями кораблів з євреями, що йшли до Палестини? Це власне що таке. Я достеменно не знаю, чи власне стріляли деякі українські поліцаї євреїв в бабиному Яру, хтось мабуть  був, точно охороняли колони, але відомо, що власне стратами займалася Зондеркоманда 4а, спеціальний загіну айнзатцгрупи C під керівництвом штандартенфюрера СС Пауля Блобеля, а не власне українці. Це кацапське сталінське ІПСО. Це як, власне, сказати, що Голодомор зробили євреї-товарищи ДнєпроПетровские... . ні , не євреї, а комуняки, але все ж таки багато з них, особливо керуючих цим, були євреями. (Почитайте).
18
19 квітня 2024 19:18:56
Звісно, євреї це ЛЮДИ, часто доволі талановиті, які існували між людством, між етносами ( є ще цигани, не "РОМИ", бо Роми це лише одне з циганских племен, хоча й велике,але ті геть інші взагалі). Но це жіві талановиті люди, які мали право на існування. В холокості певною мірою були винні усі. Ну гаразд, Гітлер схибився на жидомассонському заколоті, але до 1943 року хоча він їх і заганяв у гетто та табори, творив погроми,обмежував в правах, масово не знищував певний час. Але наприкінці 1942 року, через тимчасово неокуповану зону порт Марсель, він дозволив євреям їхати будь куди за кудикини гори. З Марселя пішли корабли, десятки та сотні, могли навіть тисячи йти, але....НІХТО У СВІТІ ЇХ НЕ ПРИНЯВ, крім з переляку 2 корабля приняли в Гватемалі. НІХТО. Багато кораблів пливли в Палестину (тоді англіцьку колонію),але по наказу Черчиля і уряду Британії їх торпедували разом з жінками та дітьми. США не приняла нікого, ну там Єнштейна, дуже перед цим помотав йому нерви. Ніхто...ніде, нікого... іронія долі в тому, що з тієї хвилі когось приняли...в Радянському Союзі. Ви кажете, що євреїв визволили  з таборів хто вижив, червоні та Захід? А ні Волобуєв ОСЬ ВАМ МЕЧ! Вони майже 2 роки жили по більшості в тих же таборах,ну годували їх вже там- хочеш йди, не тримали,а ось йти було нікуди. У Польщі поліки позахопували їх домівки і тупо проганяли євреїв і так було скрізб. І у Німеччині, в Нідерландах, де  місцеві теж не відрізнялися любовью до євреїв, а при німцях...а Франція? Французи хочь трохи приняли, трохи, всі режими, де були німці і де їх не було єреїв брати не захотіли, навіть в США де тоді ще (1943-й) Презом був єврей Рузвельт. Манкурти усіх місцевих народів приклали руку до голокосту. В Україні ще було так собі. Ну були поліцаї. Були? Були. Та й Львов, чесно кажучі...
 Тому натиснув на Британців вони примусили їх віддати таки частину Палестини євреям як їх все ж таки давньої, але історичної батьківщини. Коли ж їх туди повпихували у пустелю, світ полегшано продихнув, та став їх жаліти, та й навіть допомагати. Хто з людських почуттів,хто щоб вони ззнов не повернулися.
Щось змінилося? А бачите як відносяться до Ізраїлю та тим палестинцям звірячим терористам зараз? Як голосою лицемірна ООН? Що змінилося.

Але є такий міжнародний свого роду етікет: вибачитися перед цим народом. Всі вибачилалися. Гарно б Ізраїль визнав Голодомор геноцидом,але зрозумійте,у них все дуже чьотко і не зовсім людям зрозуміло. Для них голодомор робили НЕ ТІ ЄВРЕЇ, вони як би не мають до нього відношення! Кажу ж це дуже все складно. Не розбухуйте, ЗЕлень цю муйню.
19
19 квітня 2024 19:18:49
Все, ЗЕ-срань догавкалася. Почитаєш тут таке і бачиш, що Порошенко вибачився перед євреями від імені України, бо сам їх вбивав. :facepalm:  Взагалі він  "Вальцман" на Ліпецькой хвабрике. Все...крапка. ЗЕ-срань вже гірше за зомбованих хуйловцев. А що було насправді? Що взагалі стосовно євреїв.

 Це така складна фігня історична, що тут три тома можна написати. Взагалі то саме перше: про кого ми тут кажемо? Сучасні  європейські євреї, в тому числі і безліч ізраїльскіх не відносяться до основних єврейських родів "колен", тобто євреями їх можна назвати лише умовно. Основні колена: Рувим, Сімелн, Юда, Завулон, Ісахар,Дан, Гад, Ашер, Нафталім, Вінеамин, Єфрем, Манасія....є ще  такі якими багатьма євреями не визнавалися: це Левіти, Караїми, Пуштуни,Єфіопські євреї, і ще і ще.... Доречі ті євреї що у нас ,які потім відкочевали у Європу аж до Севільї, по більшості були Хазарами ( точніше Хазаринами). Так, той самий Хазарский каганат. Тому,доречі, мусліми їх по-більшості назівають "хазаринами", але спільна риса,крім більш-меньш загальної генетики у них є- це сповідання іудаізму як релігії. Тому є навіть певний стандарт, який зараз,звісно, вже не дуже  вже принциповий,але якщо людина сповідує іудаізм, то в принципі він вже єврей.

Ось скажіть мені одну річ: чому є дурна конспірологічна теорія про якісь там "Заколот Сіонских мудреців"? А все просто: тільки євреї майже єдині, які можуть битися  один проти одного, якщо їх країни походження воюють. Мова не про громадянську війну,а про те, що командувач армії країни "А" -єврей, може битися і ненавидити командуючого армії країни "Б" єврея. Або організовувати голодомори і знищення євреїв ,скажимо України, бо більшість "товарищив ДніпроПетровських" були євреями. Саме це, доречі і конкуренція економічна ( бо євреїв не брали і ніякі будівельникі-масони, чи там ремеслені гільдії і вони створили це самі,а ціни були нижче). Може Карла Маркс-єврей, був сіоністом? Та невже? B-)  Вони були одночасно інтегровані у владу, та й ще у фінансову владу багатьох країн, та й самі гризли один одного. Людям цього було ніяк не збагнути. "А чи нема тут якогось заколоту?"-думали вони.  Тут я зупинюся, бо наводити приклади можна безкінечно і є безліч теорій. Але скажу так: євреїв не любили, бо вони начеб-то були свої,але ніколи своїми для будь якого народу не були. Ось такий парадокс.

 (далі нижче)
 
 
22
18 квітня 2024 20:10:46
 Адроїдка для секісу з ШІ....нажаль не доживу. Але щось таки у майбутнєму буде. Гарна імітація це велика сила, повірте. У дочки був ще років 20 тому Фербі, така кумерна іграшка яка ще могла навіть вивчити 2-3 слова та повторювати. Щось гукала, бекала...Зламалася. ..мені було жалко! Якось сприймалася як ота жива істота. Що сказати про андроїдку з ШІ? Та ще з адаптивною під тебе системою, та й ще з нею навіть покалякати можна між оргазмами, навіть про хвілосоХвію. B-)  І ж тему підтримає, щось з мережі для себе скачає. Сказала би:" Нафіг тобі, любий, цей сратий Емануїл Кант, давай переспимо!". Але єлектроніка там буде найдешевша частина. Якщо вона не буде лежати увесь час, а ще й допомагати по дому, то тут і гіроскопи,і складюча механіка, система розпізнавання та й ще аналогового типу...це ж скільки вона буде коштувати? Хоча...дешевше за дружину... Як на все життя... :D
23
18 квітня 2024 19:59:23
 Є гарний рецептус: 1. трохи валокардина чи корвітола, там є трохи барбітуратів, 2.трохи валеріани 3. трохи пустирника  4. трохи меліси - настоянки на спирту. Дві столові ложки і будете спати як дитина. Ну днів на 10, потім перерва. Потім ще можна час від часу. Той же гідазепам у мене генерує каЧмари, де таке насниться.... так я сплю,але б краще не спав. Більш важкі, такі рецептурні як феназепам, викликають пригнічення сексуальної хвункції, яка вже й так не як у молодого. Нахер тре? Бензозепам- він же Валіум, не погано,але ну скільки? Тиждень, потім тре більше, потім ще більше....Ну його нах. Коноплі- може. Але я їх не вживаю, бо терпіти не можу дісфункцію часу в свідомості яка дезорієнтує. Бухати? Тре увесь час все більше й більше- не вихід.

 Кароча: перший рецептус ще якось на певний час допомагає.
24
18 квітня 2024 13:48:18
Цікаво, а на рішення Єрмака Зеленський якось впливає?
====================
  Точно НІ.
25
18 квітня 2024 12:48:31
Ща вас "розбанять"! Це Слав та такі інші. Гидоти зелені. Ніхто вас не розбанить. Бо це безуглі покидьки.
26
18 квітня 2024 12:47:02
В мене торговля притормозилася. Казахстан залило...трупи з погостів плавають...страшне!
27
18 квітня 2024 09:00:23
 Наш інХвантільний дурачок без папи Єрмака кроку ступити сцить.
28
18 квітня 2024 08:58:16
Андроїди гарні будуть тільки для секісу у майбутнему. B-)  Роботи повинні бути функціональними.
29
18 квітня 2024 08:55:17
:facepalm1:

Ботяра, ти забула, що в країні війна? Забула як ваш московський поц рошенів про "долар не повинен бути більше 10" і зробив по 30? Забула як ваша секта підхуяльників із хуйлятами рошенила про "долар по 100 уже у вересні"?
====================================
Ага! А в 2014-му не було війни? Доречі і армії як такої у нас не було, доречі казна була пуста, навіть пенсії було ні з чого виплачувати- все розтирили синяки. А про патронний завод краще помовч з вашим Великим Крадівництвом. ЗЕлень огидна! ПРАСТИТУТКИ!
ми з тобою не прастітутки. Я стабільно підтримую укр.владу під час війни 2014-24 рр., ти її стабільно обсираєш .
==================================
Краще ти б стабільно думало хоч чимось. Я український патріот, та волонтерю в міру своїх слабких сил. Доначу власні гроші- не так вже й мало. Ось тільки зараз надіслав декількам хлопців деякі потрібні речі, а в роті у них у цих є,а у тих нема. Тепер ротою доволиться опікуватися. Не всім,але від медичних там турникетів, та якіхось гелей для зупинки кровотечі,до головніх уборів проти комарів, та найсильнійших у світі  репілентів, ну й інше й інше. Це за власні кошти. А дочка ще й збирає по європам. Вона так задовбала їх напіввійськові склади виробників, що хоча вони продають тільки значні партії, їй по ящику по два продають, ще й смаколиків накидують. Я  притулам не довіряю. А якщо влада обсирається або краде, то я не мовчу. Але ж не закликаю до її повалення, хоча нехай знають, що ми усе бачимо...буде час,коли згідно з Законом...ну ти розумієш... Взагалі: де українець,а де влада? B-)
30
18 квітня 2024 07:53:53
задрала курс до 40, а потім опустила до 25 - це беспісти рішуча і потужна перемога
Зелені свинособакі гавчать і скавчать з 25 грн. підняли до 40 грн. і називають це перемогою  :facepalm:
:facepalm1:

Ботяра, ти забула, що в країні війна? Забула як ваш московський поц рошенів про "долар не повинен бути більше 10" і зробив по 30? Забула як ваша секта підхуяльників із хуйлятами рошенила про "долар по 100 уже у вересні"?
====================================
Ага! А в 2014-му не було війни? Доречі і армії як такої у нас не було, доречі казна була пуста, навіть пенсії було ні з чого виплачувати- все розтирили синяки. А про патронний завод краще помовч з вашим Великим Крадівництвом. ЗЕлень огидна! ПРАСТИТУТКИ!
31
17 квітня 2024 17:28:51
То Орбан, то посол Китаю.
Скажи мені, хто твої друзі...
Тимошенко з європейцями, Порохатий з китайцями.
Почувствуйтє разніцу....  :-)o
===================================
Вдавися, дегенерате. Він має право. Йди нах, ПРАСТИТУТКА! :fuck:
32
17 квітня 2024 17:25:03
застерігав "Ющенка до влади близько не підпускати!", але ж не працювати через це на донецьке бандво!
До 2019 ти давав справедливу характеристику Петро - відповідно по його діяннях, і до і під час президентства. Тут - без питань.
Аж раптом як чортик зі скриньки вигулькнув глибоко ненависний тобі Зе. Твоє почуття цілком зрозуміле.
Але що змінилося в плані об"єктивної гнидності Петро?
Ти ж став його найзатятішим співцем і глашатаєм, упоротіше за тебе ще пошукати сьогодні педрюка на форумі (є, але ти на верхівці).
То що, гнидність Дрища, яка вскрилася дуже швидко після його вступу на посаду, мала спричинити наприклад у мене стан глибокого обожнювання Янучари?
Не ганьбися, Вольтере.
========================================
Та не перебільшуй! Я ніколи не фанатів не те що від Петра,а від будь якого політика. Якщо навіть кидати на терези дії самого Черчиля, то там буде десь 60%- доброго, але на 40% в сучасному розумінні він був майже чудовиськом. Я суворий реаліст. Переможе Залужний- я це припускаю і зовсім не проти, впевнен, що він наробить досить немалу частину помилок, особливо в кадрових призначеннях. Ще тре подивитися який він в економіці. Тобто не тре ля-ля. Політики взагалі білими та пухнастими не бувають. Але ЗЕ-бубочка, це, та й ще у війну, справжня катастрофа! Це вже ні в яку ср...ку не лізе, та ще оточений минулими ригами, підкацапниками,зрадниками та кірюшами тимошенками. Та ще дурний, та інХвантіл.... а чого обрали? У XXI столітті ВОНИ ПОВІРИЛИ ЩО "ВІДНІМУТ ТА ПОДІЛЯТЬ"!!! Це ж тре бути такими тупими?!!! Обирали на емоціях, на заздрощах к досить успішнму Пороху. У війну!!! А це наша з ТОБОЮ безпека, безпека  країни, це смерті хлопців та мирняка. Скажи мені: скільки вини ціх клоВунів в цій катастрофі? Ой величезна. І ти знаєш (тільки чесно та відверто), що при Пороху може й щось і було б, але маштаби були у ворога значно меньшими як і наші жертви. Отямся!!!
Зелений змій твоя катастрофа.
Поросятко зовсім не та людина, яка має буте головою держави під час війни. Це було зрозуміло ще до президентських виборів 2014.
===========================
 Це в твоєї макітрі суцільне лайно ( відповідь на твою брехню про "зелений змій",  пробач), бо обрати таке ублюдочне клоВунасте та дебільне антиукраїнське могли лише таки як ти.  Навіть Мирося правильно привела приклад: А КОГО? Ще був кандидат? Не подобається Порох тре обирати було кого? Цього кловуна?!!! Ні, лайно у тебе в голові.
33
17 квітня 2024 10:07:40
застерігав "Ющенка до влади близько не підпускати!", але ж не працювати через це на донецьке бандво!
До 2019 ти давав справедливу характеристику Петро - відповідно по його діяннях, і до і під час президентства. Тут - без питань.
Аж раптом як чортик зі скриньки вигулькнув глибоко ненависний тобі Зе. Твоє почуття цілком зрозуміле.
Але що змінилося в плані об"єктивної гнидності Петро?
Ти ж став його найзатятішим співцем і глашатаєм, упоротіше за тебе ще пошукати сьогодні педрюка на форумі (є, але ти на верхівці).
То що, гнидність Дрища, яка вскрилася дуже швидко після його вступу на посаду, мала спричинити наприклад у мене стан глибокого обожнювання Янучари?
Не ганьбися, Вольтере.
========================================
Та не перебільшуй! Я ніколи не фанатів не те що від Петра,а від будь якого політика. Якщо навіть кидати на терези дії самого Черчиля, то там буде десь 60%- доброго, але на 40% в сучасному розумінні він був майже чудовиськом. Я суворий реаліст. Переможе Залужний- я це припускаю і зовсім не проти, впевнен, що він наробить досить немалу частину помилок, особливо в кадрових призначеннях. Ще тре подивитися який він в економіці. Тобто не тре ля-ля. Політики взагалі білими та пухнастими не бувають. Але ЗЕ-бубочка, це, та й ще у війну, справжня катастрофа! Це вже ні в яку ср...ку не лізе, та ще оточений минулими ригами, підкацапниками,зрадниками та кірюшами тимошенками. Та ще дурний, та інХвантіл.... а чого обрали? У XXI столітті ВОНИ ПОВІРИЛИ ЩО "ВІДНІМУТ ТА ПОДІЛЯТЬ"!!! Це ж тре бути такими тупими?!!! Обирали на емоціях, на заздрощах к досить успішнму Пороху. У війну!!! А це наша з ТОБОЮ безпека, безпека  країни, це смерті хлопців та мирняка. Скажи мені: скільки вини ціх клоВунів в цій катастрофі? Ой величезна. І ти знаєш (тільки чесно та відверто), що при Пороху може й щось і було б, але маштаби були у ворога значно меньшими як і наші жертви. Отямся!!!
34
17 квітня 2024 09:54:24
Я двічі вакцинувався ПХвайзером + дві бустерні дози. Мене це врятувало і жінку. Навіть щось якось у носі хлюпало з декілька днів та чихалося наприкінці минулого року. Зробили тести- валялося два у хаті, і дійсно були 2 полоски, тобто ми з дружиною навіть прихопили Омікрончик,але завдяки щепленням нічого не відчули. Практично безсимптомно. Кажу ж у носі хлюпало декілька днів. Я багато їздив при ковіді, сперед інфікованих, але завдяки щепленню відбився, коли навіть в Нідерландах минулої весни, я навідував доньку, там ковіділо багато людей. Мені хочь би хни! Коли ще не було вакцини, я ретельно все дезінфікував, мив та дезинфікував руки, протирав спиртом ручки дверей, овочі та фрукти з супермаркету мир та протирав спиртом, бо усі їх слюнявлять через пакети (відкривають, плюнуть на пальці,а потім починають копирсацця в явблуках). Носив маску, принамні при скупченні людей. Ну все таке...Пропєтляв... .

 Зате я бачив як мерли ті,хто прихопив Ковід,коли ще не було щеплень. Або отримували важкі ускладнення, часто пожиттєві, після одужання, особливо стосовно легень. Так що не тре мені тут співати пісень про "погані сироватки"-усе пучком!
35
16 квітня 2024 20:53:20
і чим тобі гірше жилось в 2019-2021рр.?
це тоді коли вводили лохдауни і звільняли з робіт і перевіряли QR коди при купівлі їжі?

Зашибісь краще було  :super:
Педдроти ви тварі , побійтеся бога. Тобто у війні і в пандемії винуватий Зеленський. Якою ж падлюкою треба бути.
---------------------------------------------
 Ти хворий на всю голову.
36
16 квітня 2024 20:52:20
Порох не ідеал... Щоб показати,що йому довелось робити- це потребує окремої теми, багато буков,а теми мені твоя ЗЕлена гидота з модерів забороняє відкривати.
Відкрити тему: "Петро не ідеал. Але ось що йому довелось робити. Багато буков." ?

я можу відкрити, напишеш?
-----------------------------------
 Чудово! Але давай завтра.  Я свяжусь с тобою , та коли будемо разом на ФУПі. Группенфюррер, я семертельно устал! B-)  B-)
37
16 квітня 2024 20:39:47
Цю дурепу використовують  ЗЕрмаки для тестування безуглих ідей. Потім вони їх пом'якшують і зе-скот "бачить мудрість бубочки"! Йолопи! B-)
38
16 квітня 2024 20:37:09
Да хто там їх вчив... Хіба що кум Жумрука Стець которого він в міністерство правди всадив... Просто в теперішніх підсвинків в голові не вкладаються великі тексти і все проходить на рівні "гасел" або "абирвалг" як у Шарікова...
Але Вольтера реально жаль - пропав філософ...  :(
================================
Не жалый мене, убога, я й не таке переживав. Ыстиний полытик маэ тримати удара, чого ви не вмыэте,зе-скот. А Стець був дегенератом-згоден.
Я не тебе жалію... Я жалкую за веселим і критично мислячим дописувачем ФУПу, котрий скотився в рошенівське шоколадне гівно казна-що...  :(
Ти ж втратив критичне мислення і повторюєш тупі штампи з методичок ботви. Я к так могло статися?
============================================
 Я тобі відкрию одну таємницю: до 2019 року та майже  половини 2019-го я був критиком Пороха, причому завзятим. Досі тут цитують мої пости. Та й  і у Петра були певні пройопи, свої "розенбляді" та кононенки. До того ж я багато чого не знав,а коли зрозумів з чим він зіштовхнувся...ну то таке. Порох не ідеал, але ти пишеш херню. Щоб показати,що йому довелось робити- це потребує окремої теми, багато буков,а теми мені твоя ЗЕлена гидота з модерів забороняє відкривати. Доречи.... Але ось "раємниця": я вільна особистість, яка має свою думку та може аналізувати, я українець, який в здоровому глузді завжди буде опозиціонером влади- такими ми зроблені. Але когда я побачив яку гидоту та ще в війну ви навибирали, то ще до виборів в листопаді 2019 я волав як скажений! Що ви йолопи робите?!!! Але це така карма у нашого "мудрого наріда", який навіть Сагайдачного 5 разів скидав з гетьманства,а потів скиглив та повертав. І ти частина цих йолопів.
39
16 квітня 2024 17:48:06
Яка жаль! Еліта нашого суспільства. Мої співчуття. RIP
40
16 квітня 2024 13:31:40
Хіба шо з перепою таке може здаватися.
Петро навчив їх "мислити" гаслами. Головне тут - якомога переконливіше вигукнути потрібне гасло.
Да хто там їх вчив... Хіба що кум Жумрука Стець которого він в міністерство правди всадив... Просто в теперішніх підсвинків в голові не вкладаються великі тексти і все проходить на рівні "гасел" або "абирвалг" як у Шарікова...
Але Вольтера реально жаль - пропав філософ...  :(
================================
Не жалый мене, убога, я й не таке переживав. Ыстиний полытик маэ тримати удара, чого ви не вмыэте,зе-скот. А Стець був дегенератом-згоден.

Повна версія